W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

HZO - Leszno 13-15 marca program zgłoszenia

11/03/15 g.11.00

Blisko 200 koni w Lesznie ! Powodzenia !!

 

 


Galeria, video - Finały CSI2 Leszno 2015

10/03/15

 

 

 

 

 

 

 


Ranking PZJ Kuców i MK na dzień 09.03.15

09/03/15 g.18.15

Ranking PZJ K i MK na dzień 09.03.15 - liderzy rankingów wg grup : 

gr E  Adam Grzegorzewski ( na zdjęciu ) 
gr D Mikołaj Barański 
gr. C Maja Hendrys
gr. B Jakub Stróżyński 
gr. A Aleksandra Osuch

 

 


Riders Academy - sezon 2015 - zgłoszeni zawodnicy

09/03/15 g.14.30

Young Riders Academy - sezon 2015 

Maja Radomska

Weronika Wilska 

Krzysztof Okła 

Zuzanna Gowin

 

 

 

 


Natalia Czernik gwiazdą Grand Prix CSI2 w Lesznie

Natalia Czernik na klaczy Colina ukończyła Grand Prix  CSI2 w Lesznie na drugim miejscu z wynikiem 0/0/44,09s  Ustąpiła jedynie reprezentantowi Czech Josefowi Jr. Kincl dosiadającemu ogiera Cascar 0/0/40.30s.  Gratulacje Natalia ! Gratulacje Team Wechta !!

WYNIKI TURNIEJU


Galeria, video - sobota 07.03.15 - CSI2 Leszno

08/03/15  

 

 


Łukasz Appel przebojem drugiego dnia zawodów CSI2 w Lesznie

 

6YH  Konkurs nr 6    Łukasz Appel POL / Estoril Fortuna  WYNIKI

7YH  Konkurs nr 7    Jarosław Skrzyczyński POL / Quitoki  WYNIKI

Konkurs MR  nr 8   Josef Jr Kincl CZE / Ciki Ciki  WYNIKI

Konkurs ŚR nr 9    Łukasz Appel POL / Anastacia III WYNIKI

Konkurs DR nr 10  1m. Michael Kolz GER / FST Calzada  WYNIKI

                               2m. Łukasz Appel POL / Quite Donaldson 

Galeria 


CSI2 Leszno 6 marca 2015 - galeria

07/03/15 g.07.15 

 

 


Krzysztof Ludwiczak wygrał pierwszy konkurs DR w Lesznie

06/03/15 g.17.50 

Konkurs DR ( nr 5 )  1m. Krzysztof Ludwiczak POL Poli Loli L wyniki 

Konkurs ŚR ( nr 4 ) 1m. Nawojka Kiecoń POL Charyzma W wyniki

Konkurs MR ( nr 3 ) 1m. Łukasz Krajewski POL Zuline wyniki

Konkurs 7YH ( nr 2 ) 1m. Jarosław Skrzyczyński POL Quitoki wyniki

Konkurs 6YH ( nr 1 ) 1m. Łukasz Appel POL Estoril Fortuna wyniki

Galeria 


CSI2 Leszno 6-8 marca 2015

Bieżące wyniki / listy / program na https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/217

LIVEstream www.swiatkoni.pl

Powodzenia !!

 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22