W tym tygodniu:
 
 
 
Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Oliwier Bule, Oliwia Kosmol 
 
 
 
 

CSI2 Valkensvard NED

 

Grzegorz Kubiak, Łukasz Appel, Mikołaj Barański, , Laura Barańska, Zuzanna Kucharska, Sophie Von Werner 

 

 

CSI2 Opglabbeek BEL 

Maksymilian Parkitny 

 

 

 

CSIYH Zuidwolde NED

Sandra Piwowarczyk 

 

 

PLJ Biały Las 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

HPLMK 2013 - druga kwalifikacja

22/10/13 g.03.00

Po dwóch turniejach w klasyfikacji HPLMK 2013 prowadzą Anna Miśkiewicz na wałachu Puerto Rico w kat. koni 4 letnich, Justyna Kurek na klaczy Quinchella w kat koni 5 letnich i Łukasz Brzóska na og. Aplauz w kat. koni 6 letnich Gratulacje !! Finał V edycji HPLMK 2013 odbędzie się w dniach 15-17 listopada. Dalej wyniki, obszerna galeria zdjęć autorstwa Katarzyny Primel oraz relacje video i 


Grand Prix Leszna dla Huberta Kierznowskiego

21/10/13 g.07.00

Relacja video, wyniki końcowe i  galeria zdjęć Katarzyny Primel z wczorajszego konkursu GRAND PRIX w Lesznie, które wygrał Hubert Kierznowski z KJ Kietlów na klaczy Siney będącej własnością Moniki Morsztyn. Gratulacje !!

 

 

 


Łukasz Koza drugi w Grand Prix Wr Neustadt

20/10/13 g.17.3o

Łukasz Koza drugi w Grand Prix Wr Neustadt Gratulacje !!!

WYNIKI

 

 

 

 

 

 

 

 


Paweł Spisak medalistą MŚMK w WKKW

20/10/13 g.12.30

Sukces !! Paweł Spisak trzeci na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w WKKW

Gratulacje !!!

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie East vs West w Helsinkach

20/10/13 g.12.00

Jarosław Skrzyczyński na Baltazar du Rouet był gwiazdą sobotniego wieczoru w Helsinkach. W bardzo widowiskowym konkursie East vs West ustąpił tylko reprezentantowi Włoch - Luca Maria Moneta. Gratulacje !!

 

 


Sobotnie Finały w Wr Neustadt

20/10/13 g.05.30

Dobra forma polskich jeźdźców w Wr Neustadt w finałowych sobotnich konkursach. Łukasz Koza szósty w trudnym konkursie Derby, Aleksandra Lusina również była szósta w Finale dla 6 latków, Michał Każmierczak piaty w Finale Rundy Rubinowej a Finał 7 latków najlepiej spośród naszych zawodników pojechał Łukasz Koza na Bijou Be. Gratulacje !!

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w pierwszym konkursie w Helsinkach

18/10/13 g.17.30

 

Fenomenalny Baltazar du Rouet i Jarosław Skrzyczyński drugą parą w konkursie otwarcia w Helsinkach  !! Gratulacje !!!

WYNIKI KONKURSU

 

 


Maksymilian Wechta wygrał w Odense konkurs DR

18/10/13 g.13.00

Maksymilian Wechta wygrał konkurs Dużej Rundy o nagrodę MUSTANG-trailer w Odense na klaczy Calanda Gratulacje !! Wspaniała forma naszego młodzieżowca !

 

wyniki

 


Galeria Wr Neustadt autor sIBIL sLEJKO

18/10/13 g.08.30

Galeria International Equestrian October Festival Wr Neustadt 2013

autor sIBIL sLEJKO

 

 

 

 

 


Jan Chrzanowski w Hiszpanii

18/10/13 g.07.10

Jan Chrzanowski z 4 końmi od dziś startuje w słonecznej Hiszpanii  w Oliva Autumn Tour 2013

Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników / więcej o koniach J. Chrzanowskiego 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4560
Wojcianiec Wojciech 2919
Ludwiczak Krzysztof  2771
Bobik Jan 1951
Opłatek Andrzej  1792
Kaźmierczak Michał    1765
Grzegorzewski Adam   1589
Wechta Maksymilian   1556
Grzelczyk Kamil   1495
Kubiak Grzegorz 1128

 30/06/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19