W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Jarosław Skrzyczynski 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 Redefin CSIO3 Linz zgłoszenia

06/05/14

Zapowiada się bardzo emocjonujący weekend. W Linz reprezentacja Polski walczyć będzie o pierwsze punkty do rankingu Furusiyya Nations Cup. W Redefinie zobaczymy po przerwie spowodowanej kontuzją Maksymiliana Wechtę i Zuzannę Gowin, którzy rywalizować będą w turnieju kwalifikującym do programu EEF Riders Academy dla obiecujących młodych zawodników.

 

ZGŁOSZENIA / podręczne linki


Bartosz Goszczyński piąty w Grand Prix Magna Racino

06/05/14

Bartosz Goszczyński na Zanzibarze w konkursie LR 155 cm Grand Prix w Magna Racino zajął piąte miejsce ( 04.05.14 )

WYNIKI / GALERIA

 

 


CSN Forst Mściwoj Kiecoń w dobrej formie

06/05/14

Liczna polska reprezentacja w składzie Mściwoj KIecoń, Nawojka Kiecoń, Piotr Kaliszuk, Paulina Kopacz, Daria Kobiernik,  Marek Modelewski, Dominika Kiszkurno, Artur Moskiewicz, Patryk Modelewski w dniach 2-4 maja b.r z powodzeniem rywalizowali w turnieju CSN Forst / Lausitz. Mściwoj Kiecoń w Grand Prix był trzeci na Urbane i piaty na Celana Z.. Wyniki turnieju tu

 


Finały w Celje Makuilik druga, Koza czwarty, Kubiak siódmy w GP

06/05/14

Turniej w Celje był bardzo udany dla reprezentantów Polski, drugie miejsce ekipy w PN, Michał Kaźmierczak trzeci w LR, Łukasz Koza wygrał jeden z konkursów ST. Niedzielne finały w Celje przyniosły sukces Nikol Makulik w Grand Prix CSIJY, czwarte miejsce Łukasza Kozy w Finale BT. Grzegorz Kubiak na Denetorze najlepiej wypadł spośród polskich jeźdźców w konkursie GP liczonym do LR i do rankingu Pucharu Świata 14/15.

 


Grand Prix Linz dla Marka Lewickiego

06/05/14

Marek Lewicki na Abigej w świetnym stylu wygrał Grand Prix CSI2 Linz w dniu 04,05.14 Gratulacje !!

 

VIDEO / GALERIA / WYNIKI

 

 


Łukasz Appel w świetnej formie w Linz

06/05/14

Łukasz Appel w dniach 1-4.05 w Linz wygrał Finał Silver Tour na Apourti, na Quite Donaldson był  drugi w konkursie otwarcia Gold Tour 140, na Zarco  czwarty, trzeci w konkursach Gold Tour, w Grand Prix mieli jeden błąd.

GALERIA/ VIDEO / WYNIKI

 

 


Albert Ornat i Kamila Badowska najlepsi w Linz

06/05/14

Albert Ornat na Warex Pleasure wygrał niedzielny ( 04..05 )konkurs Grand Prix CSIJY Linz , Kamila Badowska była najlepsza w konkursie CSIJY w sobotę ( 03.05 ) na Graf Pilox.

 

WYNIKI / GALERIA

 

 


Michał Kaźmierczak trzeci w LR 145 Celje Championat

06/05/14

Sobotni konkurs w Celje liczony do rankingu Longines FEI był bardzo udany dla polskich par : Michał Kaźmierczak i Apart ( 3 miejsce ) oraz dla Pauliny Kozy i Banjo Boy ( 10 miejsce ) Konkurs wygrał reprezentant Austrii Thomas Fruhmann na The Sixth Sense.

WYNIKI / Galeria

 

 


Galeria Puchar Narodów CSIO Celje foto sIBIL sLEJKO

03/05/14 g.11.45

 

Galeria Puchar Narodów CSIO3-W Celje 

foto sIBIL sLEJKO

 

 


Patryk Badowski wygrał w Linz

03/.05/14 g.06.20

Junior Patryk Badowski, podopieczny Aleksandry Lusiny wygrał piątkowy ( 02.05.14 ) konkurs otwarcia CSIJY w Linz. Trzeci i szósty  w konkursie był Albert Ornat a piąta Kamila Badowska. 

WYNIKI / VIDEO  

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20