Future Champions Hagen 7-12.06.2016

 

 

    

 

 

CSIOJ CSIOCh Hagen GER    WYNIKI     

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski w Turnieju :

 

 

10m CSIOCh Grand Prix Gniewko Jachomowicz POL / Valentino   11/06/16  VIDEO 

 

28m CSIOJ Grand Prix Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa  11/06/16

 

 


 

2m CSIOJ 135   Adam Grzegorzewski POL / Okarino  10/06/16  VIDEO

 

9m CSIOCH Puchar Narodów  WYNIKI   10/06/16  VIDEO  Maria Baehr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2m CSIOJ Puchar Narodów WYNIKI  09/06/16 VIDEO Monika Grundkowska 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

3m CSIOJ 140 Martyna Rynkiewicz POL / Nirmette 08/06/16 

 

1m. CSIOJ 135 Adam Grzegorzewski POL / Okarino  07/06/16

 


 

ZGŁOSZENIA CSIOJ 

 

ZGŁOSZENIA CSIOCh 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

LIVEstream https://www.clipmyhorse.tv/en/live

 

REPREZENTACJA POLSKI CSIOJ 

 

 

 

REPREZENTACJA POLSKI CSIOCh 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1536
2. Opłatek Andrzej  1214
3. Pawlicka Dajana 458
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  217
10. Bogolecka Julia  150

31/08/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   364
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  179
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   140

31/08/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1596
3. Jannasz Wiktoria  1592
4. Kłapińska Laura 1510
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Gola Katarzyna  915
8. Wawrzyniak Pola  909
9. Barańska Laura  890
10. Krywult Amelia  730

06/09/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

06/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

06/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

06/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

06/09/18

1. Budzyńska Zofia 400
2. Jurzak Franciszek  287
2. Golicka Zuzanna 250
4. Friedman Maja Bella 208
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

06/09/18