Future Champions Hagen 7-12.06.2016

 

 

    

 

 

CSIOJ CSIOCh Hagen GER    WYNIKI     

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski w Turnieju :

 

 

10m CSIOCh Grand Prix Gniewko Jachomowicz POL / Valentino   11/06/16  VIDEO 

 

28m CSIOJ Grand Prix Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa  11/06/16

 

 


 

2m CSIOJ 135   Adam Grzegorzewski POL / Okarino  10/06/16  VIDEO

 

9m CSIOCH Puchar Narodów  WYNIKI   10/06/16  VIDEO  Maria Baehr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2m CSIOJ Puchar Narodów WYNIKI  09/06/16 VIDEO Monika Grundkowska 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

3m CSIOJ 140 Martyna Rynkiewicz POL / Nirmette 08/06/16 

 

1m. CSIOJ 135 Adam Grzegorzewski POL / Okarino  07/06/16

 


 

ZGŁOSZENIA CSIOJ 

 

ZGŁOSZENIA CSIOCh 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

LIVEstream https://www.clipmyhorse.tv/en/live

 

REPREZENTACJA POLSKI CSIOJ 

 

 

 

REPREZENTACJA POLSKI CSIOCh 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19