W tym tygodniu :
 

CSI2/1/U25/YH Sopot 

livestream SwiatKoni 

 

 

CSI5-W Leipzig GER

 

CSI-5 Dubai UAE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

V SCPMK Olsza 2013

10/09/13

V Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni Olsza 2013

 

WYNIKI / GALERIA  Katarzyny Primel

 

 

 


Oferta pracy woj. mazowieckie

10/09/13

Oferta pracy woj. mazowieckie / Góra Kalwaria

Potrzebna osoba do prowadzenia jazd z uprawnieniami oraz  stajenny z umiejętnością powożenia bryczką, kontakt tel 602103464

 

 

 


Michał Kaźmierczak wygrał Finał ŚR w Pezinok

08/08/13

 

Michał Kaźmierczak na Aparcie wygrał w Pezinoku Finał Średniej Rundy . Gratulacje !!!

 

 

 


Robert Uchwat trzeci w Grand Prix Pezinok

08/09/13

 

Sukces Roberta Uchwata na Giorgio W w Grand Prix Pezinok, konkursie liczonym do rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. Gratulacje !!

 

 

 


Galeria Chernyakhovsk 2013 fot. Inna Zhuromskaya

08/09/13 g.10.00

Galeria Chernyakhovsk 2013                                                       fot. Inna Zhuromskaya

 

Na zdjęciu Bogna Sąsiadek i Cupido

 

 

 

 


IO w 2020 roku w TOKYO

08/09/13 g.07.00

7 września b.r. MKOL w Buenos Aires ogłosił TOKYO gospodarzem letnich IO w 2020 roku. Tokyo w wyścigu o ten prestiż pokonało Istanbuł i Madryt.

 

 

 

 

 


110 punktów LR dla Jarosława Skrzyczyńskiego !

07/09/13 g.19.00

Sukces Jarosława Skrzyczyńskiego w Chernyakhovsku !!  Fenomenalny Baltazar du Rouet , dziś najlepszy w 145 i trzeci w 155. Gratulacje !!!

 

 

 

 

 

 


Mazurki Dąbrowskiego w Chernyakhovsku

07/09/13 g.13.00

 

Gratulacje dla Bogny Sąsiadek ( na zdjęciu ) i Jarosława Skrzyczyńskiego za zwycięstwa w turnieju w Chernyakhovsku !!!

 

 

 

 

 

 

 

 


Bez powodzenia w PN w Arezzo

07/09/13

Wyniki / klasyfikacja końcowa w europejskiej lidze Division 2. Poznajcie finalistów Furusiyya Nations Cup™ 2013.

 

 


CSI-W Pezinok SVK

05/09/13 g.13.00

CSI-W Pezinok SVK 6-8.09.13

Zobacz skład reprezentacji, podręczne linki oraz aktualną sytuację w rankingu LEC Pucharu Świata.

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4597
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1950
Grzegorzewski Adam 1654
Bobik Jan 1634
Wechta Maksymilian  1573
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Cassandra Orschel 741

20/12/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18