WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polacy w Austrii, Rosji, Holandii, Niemczech i na Węgrzech

22/05/14 g.08.30

W dniach 22-25 maja Reprezentanci Polski wystartują w Austrii, Rosji, Holandii, Niemczech oraz na Węgrzech. W Polsce, kadrowiczów spotkamy w Michałowicach i Szczepankowie koło Poznania podczas Majówki z koniem. Powodzenia !! Podręczne linki do wyników

 

 

 

 


ZO Michałowice 23-25.05 zgłoszenia

21/05/14 g.08.40

Aktualna lista zgłoszonych zawodników i koni ZO-B KJK Szary Michałowice 23-25 maja 2014

pobierz        program www.kjkszary.pl

 

 


Polska prowadzi w Europe Division 2 Furusiyya FEI Nations Cup™

20/05/14 g.12.20

Polska z 140 pkt prowadzi w rankingu  Europe Division 2 Furusiyya FEI Nations Cup™ .

Aktualny ranking / VIDEO Krzysztof Ludwiczak i Zoweja z PN w Odense / Galeria CSIO Odense

 

 


Jarosław Koziarowski i Clintero wygrali w Austrii

17/05/14 g.16.30

Zwycięstwem Jarosława Koziarowskiego na holsztyńskim Clintero ( Clinton - Carolus I ) zakończył się dziś Finał dla koni 5 letnich w Magna Racino w Austrii. Gratulacje !!

 

 

 

 


III Klinika z Albertem Voorn 20-22.05 - program

17/05/14 g.08.20

Ramowy program III Kliniki Skokowej z Albertem Voorn w Bobrowym Stawie w dniach 20-22 maja 2014. 

Organizator Butet Saumur Polska

Rezerwacja biletów ( liczba miejsc ograniczona ) koszt 200 zł za trzy dni kliniki,

tel.: 506 701 067 

 

 

 


CSN Drzonków ZO Kwieki zgłoszenia

Zgłoszenia 16-18 maja 2014

CSN DRZONKÓW     ( Pula Nagród 51.700 zł )   więcej

ZO KWIEKI ( Pula Nagród 49.000 zł )   więcej

 


CSIO Odense 2014 zgłoszenia

12/05/14 g.22.00

CSIO Odense 15-18 maja 2014

23 Federacje jeździeckie zgłosiły do turnieju 128 zawodników na blisko 300 koniach. Polskę reprezentować będą : Andrzej Głoskowski, Mściwoj Kiecoń, Grzegorz Kubiak, Krzysztof Ludwiczak i Radosław Zalewski. Powodzenia !!

ZGŁOSZENIA            LISTY / WYNIKI           PROGRAM


Dobre wrażenie w Redefin

12/05/14 

Zuzanna Gowin i Maksymilian Wechta w dniach 9-11 maja startowali w niemieckim Redefin w zawodach kwalifikacyjnych do Young Riders Academy.

WYNIKI / GALERIA / VIDEO

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński czwarty w Grand Prix CSIO Linz

12/05/14

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick ukończył konkurs Grand Prix CSIO w Linz na czwartym miejscu, Marek Lewicki na Abigej był szósty a Piotr Morsztyn dwunasty.

WYNIKI / VIDEO

 

 


Albert Ornat w dobrej formie w CSIJ Linz

12/05/14 

Bardzo udany turniej w Linz dla polskiego juniora, Albert Ornat wygrał jeden z konkursów, raz był drugi, w Grand Prix piąty.

Video / wyniki 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20