W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
CSI2 Opglabbeek BEL
Jarosław Skrzyczyński, Przemysław Konopacki, Łukasz Krajewski, Aleksandra Zybała 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowsk
 
 
 
 
CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA
Amelia Mościcka 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jarosław Skrzyczyński czwarty w Grand Prix CSIO Linz

12/05/14

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick ukończył konkurs Grand Prix CSIO w Linz na czwartym miejscu, Marek Lewicki na Abigej był szósty a Piotr Morsztyn dwunasty.

WYNIKI / VIDEO

 

 


Albert Ornat w dobrej formie w CSIJ Linz

12/05/14 

Bardzo udany turniej w Linz dla polskiego juniora, Albert Ornat wygrał jeden z konkursów, raz był drugi, w Grand Prix piąty.

Video / wyniki 

 

 


Puchar Narodów Linz 9 maja 2014

12/05/14

Reprezentacja Polski w składzie : Łukasz Appel, Piotr Morsztyn, Marek Lewicki i Jarosław Skrzyczyński w Linz w Pucharze Narodów z wynikiem 42 pkt zajęła ósme miejsce w konkursie i zdobyła 50 pkt do rankingu Furusiyya FEI Nations Cup™ Europe Division 2

WYNIKI / RANKING / Video 

 


Sukces Jarosława SKrzyczyńskiego w Linz

08/05/14 g.13.40

Jarosław Skrzyczyński wygrał konkurs otwarcia w Linz dla MK na 7 letnim holsztyńskim ogierze Cassini Van Hammond ( Cassini I - Corrado I ) wł. Anny Tomaszewskiej, na Inferno w tym samym konkursie był trzeci.  

 

VIDEO / WYNIKI 

 


CSI2 Redefin CSIO3 Linz zgłoszenia

06/05/14

Zapowiada się bardzo emocjonujący weekend. W Linz reprezentacja Polski walczyć będzie o pierwsze punkty do rankingu Furusiyya Nations Cup. W Redefinie zobaczymy po przerwie spowodowanej kontuzją Maksymiliana Wechtę i Zuzannę Gowin, którzy rywalizować będą w turnieju kwalifikującym do programu EEF Riders Academy dla obiecujących młodych zawodników.

 

ZGŁOSZENIA / podręczne linki


Bartosz Goszczyński piąty w Grand Prix Magna Racino

06/05/14

Bartosz Goszczyński na Zanzibarze w konkursie LR 155 cm Grand Prix w Magna Racino zajął piąte miejsce ( 04.05.14 )

WYNIKI / GALERIA

 

 


CSN Forst Mściwoj Kiecoń w dobrej formie

06/05/14

Liczna polska reprezentacja w składzie Mściwoj KIecoń, Nawojka Kiecoń, Piotr Kaliszuk, Paulina Kopacz, Daria Kobiernik,  Marek Modelewski, Dominika Kiszkurno, Artur Moskiewicz, Patryk Modelewski w dniach 2-4 maja b.r z powodzeniem rywalizowali w turnieju CSN Forst / Lausitz. Mściwoj Kiecoń w Grand Prix był trzeci na Urbane i piaty na Celana Z.. Wyniki turnieju tu

 


Finały w Celje Makuilik druga, Koza czwarty, Kubiak siódmy w GP

06/05/14

Turniej w Celje był bardzo udany dla reprezentantów Polski, drugie miejsce ekipy w PN, Michał Kaźmierczak trzeci w LR, Łukasz Koza wygrał jeden z konkursów ST. Niedzielne finały w Celje przyniosły sukces Nikol Makulik w Grand Prix CSIJY, czwarte miejsce Łukasza Kozy w Finale BT. Grzegorz Kubiak na Denetorze najlepiej wypadł spośród polskich jeźdźców w konkursie GP liczonym do LR i do rankingu Pucharu Świata 14/15.

 


Grand Prix Linz dla Marka Lewickiego

06/05/14

Marek Lewicki na Abigej w świetnym stylu wygrał Grand Prix CSI2 Linz w dniu 04,05.14 Gratulacje !!

 

VIDEO / GALERIA / WYNIKI

 

 


Łukasz Appel w świetnej formie w Linz

06/05/14

Łukasz Appel w dniach 1-4.05 w Linz wygrał Finał Silver Tour na Apourti, na Quite Donaldson był  drugi w konkursie otwarcia Gold Tour 140, na Zarco  czwarty, trzeci w konkursach Gold Tour, w Grand Prix mieli jeden błąd.

GALERIA/ VIDEO / WYNIKI

 

 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19