W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek i Adam Grzegorzewski ze wsparciem Riders Academy

23/05/17

Polacy w Magna Racino 14- 21 maja 2017

W międzynarodowym turnieju Magna Racino w Austrii  bezbłędnie zadebiutowała w konkursach 135/140 na Caspar De Vald Natalia Czernik, Matylda Malepszy była druga w jednym z konkursów rundy Dzieci, świetnie spisywał się Dublin pod Łukaszem Wasilewskim i Elbero H pod Adrianną Ostrowską . W konkursach dla Młodych Koni z powodzeniem jeździli Bartosz Adamus i Natalia Czernik.

22/05/17

 


Weronika Wilska druga w Grand Prix w Ciekocinku 21/05/17

Pierwszy tydzień Baltici był bardzo udany dla reprezentantów Polski. Weronika Wilska wywalczyła drugie miejsce w Grand Prix. W małym Grand Prix CSI1 triumfował Radosław Zalewski. W  dwugwiazdkowych konkursach 130cm dwa razy Hymnu Polski wysłuchał Leszek Gramza. Pierwszy tydzień Baltici zachwycił formą polskiej młodzieży. Przebojowe Juliana Suska i Olga Skrobacz wygrały po dwa konkursy. Świetnie spisała się Oliwia Szustkowska zdobywając kwalifikację do Mistrzostw Europy.  Konkursy CSI1 najlepiej jeździła Magdalena Gut   a konkursy dla Młodych Koni Dawid Skiba i Łukasz Troszczyński.  

22/05/17


Wojciech Dahlke w dobrej formie w Lier

Reprezentant Polski Wojciech Dahlke od tego sezonu trenuje w Belgii w stajni Cassandry Breckmans. Z powodzniem startował w pierwszym międzynarodowym turnieju w Lier w dn19-21 maja 2017.  Na 13 startów - 9 razy nie miał błędów na przeszkodach. 

21/05/17


Michał Tyszko i Surrimo - najlepszą Polską parą w konkursie 145cm w Ciekocinku 18/05/17

WYNIKI KONKURSU    / Kwalifikacja do Grand Prix - Michał Tyszko POL / Surrimo - 5 miejsce / 


Agata Kamińska druga w Lamprechtschausen 18/05/17

Agata Kamińska na 10 letnim polskiej hodowli Czingis Chan / Hufiec x Kurant / w konkursie otwarcia dla kuców CSIOP w Lamprechtshausen wywalczyła drugie miejsce. 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


Aktualizacja Składu Kadry Narodowej Polski z 05/05/17

18/05/17 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 16-21 maja 2017

BALTICA EQUESTRIAN SPRING TOUR Ciekocinko        zgłoszenia 

Najlepsze wyniki dla Polski w Ciekocinku  

 

CSIOJ / P Lamprechtshausen AUT                      livestream

/ Dalia Lehmann, Agata Kamińska, Aleksandra Osuch

21/05/17 CSIOJ 125cm  2m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOJ 120cm 5m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOP 115cm 3m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

18/05/17  CSIOP  115cm   2m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

 

Magna Racino CSI2 Ebreichsdorf AUT               livestream 

/ Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bartosz Goszczyński

 

CSI2 Lier BEL      / Wojciech Dahlke /

 

CSN Drzonków    Grand Prix Zielonej Góry 1m. Arkadiusz Fimmel 


Ludwiczak i Opłatek w top formie w Redefin 1405/17

Bardzo dobre wrażenie po sobie zostawili w Niemczech reprezentanci Polski: Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Oplatek - ukończyli Grand Prix 155 cm CSI3 Redefin w pierwszej 10-tce. 

Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał Średniej Rundy 145cm zaliczany do  LR.

Andrzej Opłatek jeździł na zero wszystkie konkursy kwalifikacyjne A young Riders Academy, w konkursie finałowym plasując się na siódmym miejscu. 

WYNIKI ZAWODÓW   


PLJ Michałowcie - Grand Prix dla Michała Kaźmierczaka

Michał Kaźmierczak podwójnym triumfatorem konkursu Grand Prix PLJ w Michałowicach. 

WYNIKI / RANKINGI / VIDEO

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17