W tym tygodniu :
 
 
/ Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak / 
 
 

 

/ Anna Szary - Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus / 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces w Holandii ! Jarosław Skrzyczyński wygrał otwarcia konkurs 140 cm na Quintelli w Kronenberg 06/04/17

Jarosław Skrzyczyński w top formie !

Reprezentant Polski zwycięstwem w konkursie otwarcia 140cm na klaczy Quintella  w Kronenberg zaingurował sezon otwarty 2017. 

 

WYNIKI KONKURSU 

 

 

 


Marek Lewicki na Philadelphia wybrał Finał 6y/o w Arezzo 06/04/17

WYNIKI

Philadelphia - HANN klacz ( Perigueux/Chasseur I) wł.  Carla Bianchi Michel 


Natalia Czernik najlepsza w San Giovanni w konkursach dla koni 5 letnich 06/04/17

WYNIKI

5y/o 1mNatalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass,

5y/o 1mNatalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  


Ranking FEI na koniec marca 2017

05/04/17

POLACY w RANKINGU FEI na koniec marca 2017 

Nr 1 światowego rankingu - Mclain Ward USA

Nr 192 - Jarosław Skrzyczyński POL 

 


Rozkład Jazdy 04-09 kwietnia 2017

CSI3 / CSIYH San Giovanni ITA       LIVESTREAM 

/ Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Koza, Wojciech Wojcianiec, Michał Ziębicki, Andrzej Opłatek, Bartosz Goszczyński, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowki, Wiktoria Lis / 

CSI3 LR 145cm  9m  Andrzej Opłatek POL / El Camp  08/04/17

CSI3 LR 145cm 9m Łukasz Koza POL / Chito Blue  07/04/17

CSI3 140cm  2/4 m Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan 

CSI3 140cm 5m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 06/04/17

7y/o  3m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe  0

6y/o 6m. Anna Szary Ziębicka POL / Luciano 

5y/o 1mNatalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

7y/o  7m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe  05/04/17

6y/o 3m. Anna Szary Ziębicka POL / Luciano 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass,

6y/o 1m. Anna Szary - Ziębicka POL / Million Dreams, Luciano / 04/04/17

         1m. Michał Ziębicki POL / Guess 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

 

CSI3 / CSIYH Arezzo ITA         LIVESTREAM

/ Marek Lewicki, Julia Jaglarz  /

LR 145cm 2m. Marek Lewicki POL / Abigej  07/04/17

6y/o Final 1m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  06/04/17

 

CSI2 Kronenberg NED       

/ Jarosław Skrzyczyński, Paulina Malinowska

CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 09/04/17

CSI2 135cm Finał  4m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 09/04/17

CSI2 140cm  Final 2m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 08/04/17

CSI2 135cm 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 08/04/17

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella  07/04/17

CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella  06/04/17

 

CSI2 Lanaken BEL      LIVESTREAM 

/ Łukasz Troszczyński

CSI2135cm 7m Łukasz Troszczyński POL / Catlin 

CSI2 140cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B

CSI2 130cm 4m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia  06/04/17

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Kuców / MK / Dzieci   Leszno  

zamówienia zdjęć Katarzyna Primel  foto@primel.pl 


Skrzyczyński , Marciniak, Lehmann, Forlini najlepsi w Halowym Pucharze Polski 2017 - Łąck 02/04/17

 

Medaliści 

Halowego

Pucharu 

Polski 

2017

 

Końcowe 

Wyniki

 

Relacja  

HPP TV 

 

02/04/17

 

 

 

 

 


Halowy Puchar Polski Łąck - Galeria Finały 1-2 kwietnia 2017


Grand Prix Leszna dla Leszka Gramzy - wyniki zawodów 30.03-02.04.17

02/04/17 

 


Andrzej Opłatek - ósmy w Grand Prix LR 150cm San Giovanni - 02/04/17


Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 - drugi w LR 145cm w San Giovanni - 02/04/17


Skrzyczyński Jarosław 3809
Grzelczyk Kamil  2047
Wojcianiec Wojciech 1808
Ludwiczak Krzysztof  1720

Kaźmierczak Michał 

1517
Grzegorzewski Adam 1367
Opłatek Andrzej 1174
Kubiak Dawid  1148
Bobik Jan  1085
Mściwoj Kiecoń 1056

31/08/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17