W tym tygodniu:
 

CSIO3 EEF SF Deauville FRA

 

Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska

livestream

 

 

 

CSI2-W Olomouc CZE

 

 Maksymilian Wechta, Hubert Polowczyk, Wojciech Wojcianiec, Aleksander Lewandowski, Agnieszka Cebulak, Patrycja Dadał, Agata Dahlke-Burda, Grzegorz Faber, Kaja Hus, Nikola Idkowiak, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska, Kacper Mróz, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Grzegorz Rychlik,  Patryk Skrzyczyński, Zuzanna Sowińska, Łukasz Troszczyński, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Krzysztof Złocki

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

 

Jan Bobik, Adrianna Ostrowska, Natalia Urbańska, Kornelia Kurleto

livestream  

 

PLJ Jeżów 

 

ZO DIM Bogusławice 

 

ZO Łąck 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Silesia Equestrian Tour 20-24 lipca 2016

 

LIVEstream www.swiatkoni.pl

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski :

Osadkowski SA Grand Prix 1m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro

24/07/16 CSIU25 Final 3m. Małgorzata Koszucka POL / Alvaro

24/07/16 CSIJ Final 1m. Julia Bogolecka POL / Aser

24/07/16  140 cm Final 1m. Piotr Morsztyn POL / Juranda

24/07/16 135 cm Final 5m. Andrzej Głoskowski POL / Estoril Fortuna 


23/07/16 145cm Final LR 7m. Maciej Kostrzewski POL / Chico Hippica

23/07/16 135cm 1m. Andrzej Głoskowski POL / Centroplast Dinar

23/07/16 130cm 3m. Łukasz Jończyk POL / Spartan L

23/07/16 120cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Celouette

23/07/16  CSICh Finał  2m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2


22/07/16  150cm LR  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

22/07/16  135cm  1m. Jacek Zagor POL / Qualidam 

22/07/16 CSIU25 2m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 

22/07/16 CSIJ  1m. Dalia Lehmann POL / Quitoki 

22/07/16 130cm 1m. Małgorzata Koszucka POL /Donatella de Wulf Sellection


21/07/06  145 cm LR 2m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

21/07/16 140 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / El Camo 

21/07/16 CSIU25 2m. Małgorzata Koszucka POL / Alvaro 

21/07/16 CSIJ 1m. Monika Balcer POL / Al Awar 

21/07/16 120 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / Casalina

21/07/16 CSICh 2m. Olimpia Filipowska POL / Goldika


20/07/16  CSICh    2m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2 

20/07/16  120cm   1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Celouette 

20/07/16  140cm   1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

 


Polska szósta w Pucharze Narodów w CSIO3 w Budapeszcie 15/07/16

 

WYNIKI 

 


Rankingi PZJ na koniec czerwca 2016

15/07/16

Liderzy rankingów PZJ na koniec czerwca 2016 :

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny

Andrzej Opłatek - ranking MJ 

Adam Grzegorzewski - ranking Juniorów 

 

 

 

 

 

 


Strzegom. Weronika Kaniewska z KJ Dilmar ( Kuj - Pom ) wygrała Finał OOM w kat DK 14/07/16

 

Weronika Kaniewska i Bianca W fot (c) Katarzyna Broda 

 


Wiktoria Król na Marinello z Mazowsza wygrała Finał OOM w Strzegomiu 14/07/16

 

Weronika Król i Marinello  fot. Katarzyna Broda 

 


CSIO3 Budapeszt 14-17.07.2016 - reprezentacja Polski, zgłoszenia, program

CSIO3 / CSIYH Budapeszt 

14-17 lipca 2016

 

Reprezentacja Polski :

Klara Kostrzewa 

Dawid Kubiak

Krzysztof Okła

Wojciech Wojcianiec

Maciej Wojciechowski - szef ekipy 

 

13/07/16

 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Strzegom 12-14.07.16


Cavaliada Kołobrzeg 2016 - wyniki

12/07/16 

 


Finały Cavaliady w Kołobrzegu zdominowali Niemcy - Casandra Orschel wygrała Grand Prix a Jüngel Marvin Finał Małej Rundy. Najlepiej spośród reprezentantów Polski w niedzielnych Finałach spisali się Marek Lewicki - 4 miejsce w GP i Jan Bobik - 2m w FMR.

10/07/16

 


Przebojem sobotnich konkursów w Kołobrzegu byli : Adam Grzegorzewski i Aleksandra Kierznowska, finałowy konkurs Cavaliady Future wygrała Laura Kłapińska 09/07/16

09/07/16 

WYNIKI ZAWODÓW 

sponsor relacji www.aklav-equestrian.com


Grzegorzewski Adam 2754
Miśkiewicz Tomasz  2501
Skrzyczyński Jarosław 2356
Konopacki Przemysław      1759
Kubiak Dawid  1741
Kaźmierczak Michał   1695
Wacławik Marek 1447
Opłatek Andrzej  1349
Skiba Dawid    1243
Lewicki Marek     1151

31/05/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   570
2. Maruszak Lena 444
3 Barański Mikołaj  423
4. Sydow Natalia 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Wypchło Aleksandra  209
8. Handzlik Maciej  209
8. Tybulczuk  Tamara  209
10. Lewandowski Aleksander  195

31/05/24

1. Biegalska Iga 489
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 298
4. Macieszczak Ewa      264
5. Sówka Nell    199
6. Skrzyczyński Patryk 174
7. Padalak Maria l 164
8. Zawadzka Eliza  146
9. Kucharska Antonina  145
10. Nawrocka Roksana  141

31/05/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1590
3. Kulesza Lila  1495
4. Goszczyński Adaml  1460
5. Gola Helena    1340
6. Pis Hanna    940
7  Chojowska Iga   900
8. Soforek Marcel  870
9. Malesa Alicja  755
10. Kuczerawy Zuzanna  570

30/04/24

1.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
2.  Sabok Gabriela  164
3.  Modzelewska Hanna   126
4.  Głoskowski Franciszek  110
5.  Sławińska Aleksandra   104
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Cytarska Hanna  72
8.  Leśniewska Emilia  70
9   Tomczak Oliwia  62
10. Filkiewicz Hanna  54

30/04/24

1.  Reimann Zofia  342
2.  Leboda Oliwia  291
2.  Dziedzińska Konstancja  226
4.  Głoskowska Maja  204
5.  Pycha Antonina 188
6   Przybylska Łucja  165
7.  Szmyt Maria   162
8.  Pinocy Wiktoria  148
9.  Pluta Aleksander  141
9.  Mordzelewski Jan,   141

30/04/24

1  Broniarczyk Henryk   206
2. Marszałek Amelia  171
3. Goszczyński Tomasz 162
4. Wnuczko Sara   157
5. Luboński Ignacy  144
6. Głoskowska Maja   142
7  Cytarska Hanna  104
8. Seroczyński Kacper  98
9  Lubońska Helena  96
10. Pellowska B. Czujko A.   88

30/04/24

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   190
2. Jach Michalina  190
4.  Molenda Lena   154
5.  Haniszewski Bruno    134
6.  Kurcweil Julia  117
7.  Wiśniewski Marcel   111
8.  Binkowska Wera  82
9.  Sawa Blanka  81
10. Kałaska Zofia         79

30/04/24

1.  Hart Dyke Zofia   475
2.  Kamińska Zofia  430
3.  Cwalina Wiktoria   360
4.  Czerepińska Maria  355
5.  Biel Zofia  350
6.  Patecka Olga  225
7.  Szostawicka Karolina  220
8.  Szulczyńska  Pola  175
9.  Sławińska Zuzanna   140
10. Ferjan Vi. Stobińska C.  95

30/04/24

1.  Korus Anna    475
2.  Koperska Pacyńska M.  301
3.  Moczkowska Carla   266
4.  Kwiatkowska Julia  257
5.  Ferjan Victoria  250
6.  Nowak Liwia    185
7.  Rachubik Julia  170
8.  Biszkowicka  Kinga          158
9.  Pundzis Marta  156
10. Kmietowicz Lilla .  146

30/04/24