W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Rozład Jazdy 05-08.05.16

CSIO4 Linz  AUT               listy / wyniki / program 

Jaroslaw Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak. Łukasz Koza,

Sandra Piwiwarczyk Bałuk 

 

Puchar Narodów CSIO4 - zwycięstwo  06/05/16

1 m CSIYH - Jarosław Skrzyczński POL / Quitoki  WYNIKI 

3 m CSIYH Final Jarosław Skrzyczński POL / Silver Shine  WYNIKI 

4m Grand Prix  160 cm Jarosław Skrzyczyński  POL / Crazy Quick  WYNIKI   VIDEO 

 


CSN Drzonków                 listy / wyniki  / program

piątek 1m. DR  Jasiński Tomasz / Neshville  wyniki 

sobota 1m. DR  Dawid Wojciechowski / Bandżi wyniki 

niedziela 1m Grand Prix Jan Bobik / Farmer  wyniki 

GALERIA Alicja Piotrowska 


PLJ Michałowice              listy / wyniki                   PLJ TV 

WYNIKI CZWARTEK 1m. Runda Złota Andrzej Głoskowski / Centroplast Dinar

WYNIKI PIĄTEK   1m. Runda Złota  Maciej Kostrzewski / Chicco Hippica 

WYNIKI SOBOTA  1m DPP - zespół KJ Zbyszko / K. Woźniak, W.Głowacka. O.Sorokina, A.Shalohon / 

WYNIKI NIEDZIELA  1m. Grand Prix  Joanna Tłuszcz / KJK Szary 

GALERIA Julia Świętochowska 


Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 

 


Regulamin OOM 2016

04/015/16

 

 

 

 

 

 


280 koni w Drzonkowie - CSN 5-8.05.16 - program, zgłoszenia, podręczne linki

03//05/16

Zamówienia zdjęć Alicja Piotrowska-Fotografia​ alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 

 


230 koni w Michałowicach - II etap PLJ 5-8 maja 2016

 03/05/16

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska  swietochowska.photo@gmail.com

Zgłoszenia / program / aktualny ranking PLJ 

 


CSIO4 Linz 5-8 maja 2016 - program, zgłoszenia, podręczne linki

 

2016 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

Europe Division 2

CSIO4 Linz 05-08.16 

 

REPREZENTACJA POLSKI  : 

Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza,

Sandra Piwowarczyk Bałuk 

 

 

 

 

 

 


PLJ po pierwszym etapie w Bogusławicach

01/05/16

RANKING PLJ po I etapie 

 

RUNDA ZŁOTA pobierz  1m. Andrei Shalohin KJ Zbyszko 

RUNDA SREBRNA pobierz  1m. Marcin Bętkowski KJ Agro Handel Śrem 

RUNDA BRĄZOWA pobierz 1m. Adrianna Ostrowska SJ Napoleońska Zagroda

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI  pobierz   1m. OZJ Łódż

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 28.04-01.05.2016

CSI2 /1/YH /J /Ch    LINZ                  WYNIKI TURNIEJU 

1m. Grand Prix CSI2 Linz Mściwoj  Kiecoń / Celana Z 

1m. Grand Prix Dzieci Juliana Suska POL / Aloubetta 01.05.16

1m. CSIYH 6/7 l Hubert Kierznowski POL / Lanoso 

2m. CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z 

2m. VIP Final Aleksandra Nowakowska POL / Tango du Rouet 

1m. CSIJ   Dajana Pawlicka POL / Campari 

1m. CSICh Aleksandra Kierznowska  / Never Mind 22 POL 30.04.16

1m.  CSIJ   Dajana Pawlicka POL / Bebeto 

1m.  CSICh Juliana Suska POL / Aloubetta 

3m   135 CSI2 Aleksandra Kozanecka / Calero Z 

2m.  CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z  29.04.16 

3m. 135 CSI2 Mściwoj Kiecoń POL / Cronos 

2m.  CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z  28.04.16

 


CSI3 Redefin     listy / wyniki        LIVE

Maksymilian Wechta / Adam Grzegorzewski 

13 m. Grand Prix CSI3 Redefin Maksymilian Wechta POL /  London 32 wyniki 

6m. CSI3 145 Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa   wyniki

2m. CSIYH Maksymilian Wechta POL / Quinchella  wyniki 

7m. CSI3 140 Adam Grzegorzewski  POL / Okarino  wyniki 

17m. CSI3 145 Maksymilian Wechta  POL / London 32  wyniki 

 


CSI2 Barbizon              listy / wyniki 

Jan Chrzanowski 

13 m Grand Prix Jan Chrzanowski POL / Poppee De Damvil  wyniki


PLJ Bogusławice             listy / wyniki / program

 

piątek DR  1m. Leszek Gramza / Badorette / KJ Agro Handel Śrem  wyniki 

sobota DR 1m. Ewelina Szczepanik / Pablo I  /  TKJ Garbówek  wyniki 

niedziela Grand Prix 1m. Andrei Shalohin / Carewicz / KJ Zbyszko  wyniki 

 

Studencki Puchar Narodów Jaszkowo             GALERIA Paula Bartkowiak / WYNIKI 

 


Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski w CSI3 Redefin

  28/04/16 

 


Linz 28.04-01.05.2016 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki.

REPREZENTACJA POLSKI :

Mściwoj Kiecoń, Wojciech Wojcianiec, Marika Słowińska, Zuzanna Gowin, Andrzej Głoskowski, Hubert Kierznowski, Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Aleksandra Kozanecka, Dawid Kubiak, Dajana Pawlicka, Marie Janekovic, Stanisław Piątkowski, Oliwia Szustkowska, Aleksandra Chotnicka, Lisa Chrzanowski, Gerard Grutza, Zuzanna Nowakowska, Beata Szumińska, Michał Tyszko, Magdalena Ziajkowska, Aleksandra Kierznowska, Kacper Moksiewicz, Maksymilian Parkitny, Julianna Suska, Julia Michalska, Jemma Jones, Aleksandra Nowakowska, Michał Piątkowski, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Joanna Tłuszcz, ALeksandra Więckowska, Michał Kubiak, Julianna Suska.

26/04/16 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23