W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Igor Kawiak w La Baule !

15/05/13 g.13.00

 

Igor Kawiak na dwóch koniach wystartuje indywidualnie w pięcio gwiazdkowym turnieju w La Baule we Francji.

Powodzenia!!

 

 

 


CSIO Lamprechtshausen 2013

15/05/13 g.12.00

Reprezentacja Polski w silnym młodzieżowym składzie wystartuje w Lamprechtshausen w zawodach CSIO.

Powodzenia !!

Zgłoszenia, podręczne linki

 

 

 

 


Polacy w zawodach CSI2-W Vazgaikiemis na Litwie

15/05/13 g.10.00

Skład naszej reprezentacji, zgłoszenie, lista  vet check, program

 

 

 

 


Klinika z Albertem Voorn już za tydzień !

15/05/13 g.09.00

Z niecierpliwością czekamy na Klinikę z Albertem Voorn która w dniach 22-24 maja odbędzie się w gościnnym ośrodku w Gajewnikach !!

 

Wszelkie informacje pod nr tel 506 701 067

 

 

 

 

 


Polskie sukcesy w Lamprechtshausen

14/05/13 g.08.00

Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy w kolejnych zawodach CSI w austriackim Lamprechtshausen. Zuzanna Gowin odniosła sukces w najważniejszym konkursie Grand Prix plasując się na drugim miejscu. Świetnie pokazały się młode konie Jana Ludwiczaka.

WYNIKI TURNIEJU / VIDEO

 

 

 


Sukces Maksymiliana Wechty w Hamburgu !

13/05/13 g.12.00

 

Maksymilian Wechta wygrał w Hamburgu trzy z czterech konkursów w których startował !!!

 

 

 

 

 

 


Chomiak i Skrzyczyński w CSI Muenchen Reim

10/05/13 g.10.00

Jarosław Skrzyczyński i Maciej Chomiak startują w zawodach

w Muenchen Reim. Powodzenia !!

 

Wyniki / Live 

 

 

 


VIDEO Aleksandra Lusina Grand Prix Baku 2013

10/05/13 g.09.30

Sukces Aleksandry Lusiny w Baku. Video z przejazdu w GRAND PRIX i wyniki z turnieju w Azerbejdżanie

 

 

 


Polska reprezentacja w Lamprechtshausen 9-12 maja 2013

08/05/13 g.16.00

CSI2, CSIYH, CSIJ, CSIY

CSICh, CSI Am, CSI U25

podręczne linki do wyników, live,

zgłoszeni zawodnicy, nasza reprezentacja

 

 

 


Wechta i Murawski w GCT w Hamburgu ! Powodzenia !!

08/05/13 g.12.00

Od dziś w Hamburgu kolejny etap GCT . W zawodach wystartuje dwóch polskich jeźdźców Oskar Murawski i Maksymilian Wechta

Powodzenia !!

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17