W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 

 

Maria Brańka Borja, Przemysław Konopacki, Cassandra Orschel, 
Sophie Von Werner 
 
 

 

CSIYH Oliva ESP

Sandra Piwowarczyk 

 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces Łukasza Wasilewskiego w Grand Prix CSI4 Magna Racino

10/06/14 g.19.15

Łukasz Wasilewski swoim niedzielnym ( 08.06.14 ) sukcesem przyćmił Grand Prix Wolności  z Sopotu. W czterogwiazdkowym Grand Prix w Magna Racino z pula nagród 100.000,oo eur. wywalczył trzecie miejsce.  Zdobył cenne punkty do rankingu FEi oraz rankingu Rio Plus prowadzonym przez PZJ.

Gratulacje !!

 

 


Sukces Reprezentacji Polski w Sopocie ! Polska liderem ligi ED2 Furusiyya NC 2014

 


Rozkład jazdy 05-09.06.2014 podręczne linki

05/06/14 g.08.30

Reprezentanci Polski w dniach 05-08.06 rywalizować będą w Sopocie, Magna Racino, Lamprechtshausen i w Langenau. Powodzenia !! Bieżace informacje na naszym facebook i twitter

Podręczne linki do wyników i transmisji live

 


CSIO Sopot 2014 - aktualna lista zawodników


Ranking Europe D2 Furusiyya FEI Nations Cup™

31/05/14 g.09.50

Aktualny Ranking po 3 turniejach w Europe D2 Furusiyya FEI Nations Cup™. Na prowadzeniu Włochy 170 pkt, 2m. Polska 140 pkt, 3m Dania Finlandia i Portugalia po 100 pkt.

Zobacz RANKING


Sukces Oskara Murawskiego w Hamburgu

30/05/14 g,21.30

Świetnie spisał się Oskar Murawski w Hamburgu. W dwóch konkursach 150 cm liczonych do LR plasował się na miejscach 4 i 12.

WYNIKI / VIDEO

 

 

 


Rozkład jazdy 30.05-01.06

30.05.14 g.09.00

Reprezentanci Polski w dniach 30.05.01.06 startują we Francji, Niemczech i Rosji. W Polsce odbywają się Akademickie Mistrzostwa Polski w Drzonkowie, ZO w Warszawie i Jaszkowie.

Podręczne linki do wyników, transmisji live.

 

 

 

 


4 Memoriały ZO Warszawa Legia Kozielska zgłoszenia

28/05/14 g.16.00 aktualizacja 31.05.14 g.19.00

Zgłoszenia, program ZO w Warszawie w dniach 30-05.-01.06. na terenie KJ Legia Kozielska.

WYNIKI

 


CSIO Sopot 2014 zgłoszenia

27/05/14 g.14.30

Lista zgłoszonych koni i zawodników, program, skład oficjalnej Reprezentacji Polski.

 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski w jeździectwie 2014

27/05/14 g.13.45

Lista zgłoszonych zawodników, informacje organizacyjne.

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19