W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

XX OOM Dolny Śląsk 2014

23/06/14 g.2

Lista zakwalifikowanych zawodników do XX OOM w Sportach Letnich 2014, program, regulamin, oficjalna strona.

 

 


CSI2 Caen Test Event WEG z Łukaszem Wasilewskim

23/06/14 g.22.30

Łukasz Wasilewski w dniach 25-26.06.14 wystartuje w testowych zawodach na stadionie D'Ornano w Caen we Francji, na którym we wrześniu odbędą się Mistrzostwa Świata.

 

 


Triumf Andrzeja Głoskowskiego w Olszy

23/06/14 g.11.45

Niezwykle udany był miniony weekend dla Andrzeja Głoskowskiego, który wygrał Grand Prix Nadziei Olimpijskich i Grand Prix Polskich Producentów Żywności w Olszy. Gratulacje !

 

WYNIKI  / GALERIA

 

 


Świetna forma Oskara Murawskiego w Fehmarn Pferde Festival

23/06/14 g.10.35

Oskar Murawski w dniach 20-22.06.14 startował w zawodach CSN Fehmarn Pferde Festival . W konkursie Grand Prix był czwarty na Lennox 270, wygrał jeden z konkursów ŚR na Peter Pan, w rundzie MK świetnie spisał się na 7 letnim Spooky Cat 7.

VIDEO / WYNIKI

 


Zmiany

21/06/14 g.11.00

Składamy podziękowania dla Pana Trenera Wassibauera  za wiele lat pracy z Reprezentacją a nowemu Koordynatorowi  Kadr Panu Kaczorowskiemu życzymy powodzenia i sukcesów !

Redakcja KadraSkoki.pl

 

Galeria z pracy Rudigera Wassibauera z Reprezentacja w latach 2009 - 2014 

 


CSI3-W Olomouc CZE 12-15.06.2014 galeria wyniki

Paulina Koza, Maja Radomska, Krzysztof Okła, Krzysztof Prasek i Beata Szumińska to zawodnicy dla których turniej w Olomouc był najbardziej udany.

 

WYNIKI / GALERIA

 

 

 


Andrzej Głoskowski i Cros bohaterami CSI Poznan 2014


Rankingi FEI i PZJ na koniec maja 2014

11/06/14 g.14.00

Jarosław Skrzyczyński kolejny miesiąc  na pozycji lidera w rankingu PZJ . Najlepszy junior rankingu PZJ - Andrzej Opłatek, najlepszy młodzieżowiec - Maksymilian WechtaZuzanna Gowin najwyżej w rankingu kobiet. Gratulacje !!

RANKING PZj / FEI

 


Rozkład jazdy 12-15.06.14

  Reprezentanci Polski w dniach 12-15.06. licznie wystartują w dwóch międzynarodowych  turniejach w Olomouc, Poznaniu oraz w Wr. Neustadt. Podręczne linki, zgłoszenia.

 


Klara Kostrzewa druga w Grand Prix CSIOY Lamprechtshausen

10/06/14 g.21.25

Sukces Klary Kostrzewy w Grand Prix YR CSIO w Lamprechtshausen. Gratulacje !!

 

VIDEO / WYNIKI

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19