W tym tygodniu:
 

CSIO3 EEF SF Deauville FRA

 

Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska

livestream

 

 

 

CSI2-W Olomouc CZE

 

 Maksymilian Wechta, Hubert Polowczyk, Wojciech Wojcianiec, Aleksander Lewandowski, Agnieszka Cebulak, Patrycja Dadał, Agata Dahlke-Burda, Grzegorz Faber, Kaja Hus, Nikola Idkowiak, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska, Kacper Mróz, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Grzegorz Rychlik,  Patryk Skrzyczyński, Zuzanna Sowińska, Łukasz Troszczyński, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Krzysztof Złocki

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

 

Jan Bobik, Adrianna Ostrowska, Natalia Urbańska, Kornelia Kurleto

livestream  

 

PLJ Jeżów 

 

ZO DIM Bogusławice 

 

ZO Łąck 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Silesia Equestrian 12-16 lipca 2017


  

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

 

Niedziela  16 lipca 2017 

 

Grand Prix 160cm LR  2m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

CSI3 140cm Bronze Final 1m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue

CSIU25 145cm 3m. Maksymilian Wechta / Number One 

CSICh Final 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIJ Final 4m. Kevin Nagórka / Osadkowski Borodin 

 

Sobota  15 lipca 2017 

CSI3 LR 145cm MR Final 1m. Jan Bobik / Farmer 

CSI3 135cm  5m. Julia Bogolecka / Aser

CSI1 135cm Final 1m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSI1 120cm Final  1m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue 

CSICh 120cm 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIYH 5y/o Final  5m. Cassandra Orschel / No Limit 69

 

Piątek  14 lipca 2017 

CSI3 150 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3  140 cm 1m. Aleksandra Kozanecka / Calignka 

CSIU25 140cm  2mMichalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 135cm  6m Martyna Rynkiewicz / Nirmette

CSI1 130cm   3m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSIYH 5y/o 

 

Czwartek 13 lipca 2017 

CSI3 145 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3 140cm  2m. Wojciech Wojcianiec / Cartosi Melloni 

CSI3 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L 

CSIU 25 135 cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 130cm 2m. Maria Baehr / La Strada L

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSI1 120cm 2m. Adrianna Ostrowska / Rudbekia 

 

Środa 12 lipca 2017 

 

CSI1 130cm    2m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue    VIDEO

CSI1  120 cm   1m. Maciej Kostrzewski Hippica Szaman 

CSIYH 5 y/o 


Natalia Majchrowicz i Aleksandra Cebulak w CSI Geesteren 09/07/17

12/07/17 

 


Odszedł Wagram


Kobiernik najlepsza w Machnicach. Skrzyczyński, Grzywacz, Kasner liderami rankingu PLJ 09/07/17

Daria Kobiernik z ZKJ Przylep Lotnisko na Winchester wygrała Grand Prix w Machnicach.  Po 4 etapach rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej liderami rankingów są : w rundzie złotej Jarosław Skrzyczyński, Jacek Grzywacz w rundzie srebrnej, Matylda Kasner w rudzie brązowej.   KJ Agro Handel Śrem prowadzi w klasyfikacji Drużynowego Pucharu Polski. 

fot @PLJ 09/07/17

 

 


John Gunvar Knutsen najlepszy w Grand Prix Michałowic 09/07/19

John Gunvar Knutsen z KJ Rolmet na Be Quite wygrał Grand Prix w Michałowicach, drugie miejsce wywalczył Grzegorz Nowak na Concretoss z FKJK Zatoka a trzecie Radosław Zalewski z SJK Bobrowy Staw na Kontador 

 

09/07/17

 


Jarosław Skrzyczyński w czołówce wielu konkursów w CSI5 Knokke ! Gratulacje !

 


Silesia Equestrian 2017 - zgłoszenia 12-16 lipca 2017


Ranking FEI na koniec czerwca - Skrzyczyński w górę, Farrington liderem 08/07/17

Ranking 198 FEI ma 30/06/17

1m. Kent Farrington USA 3065 pkt

2m. Mclain Ward USA 2923 pkt

3m. Lorenzo De Luca ITA 2893 pkt

185m Jarosław Skrzyczyński POL 868 pkt 

POLACY w rankingu FEI na koniec 06/17 - pobierz

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Lehmann - liderami rankingu PZJ na koniec czerwca 2017

08/07/17 

 


Natalia Majchrowicz i Aleksandra Cebulak z powodzeniem CSI Geesteren 08/07/16


Grzegorzewski Adam 2754
Miśkiewicz Tomasz  2501
Skrzyczyński Jarosław 2356
Konopacki Przemysław      1759
Kubiak Dawid  1741
Kaźmierczak Michał   1695
Wacławik Marek 1447
Opłatek Andrzej  1349
Skiba Dawid    1243
Lewicki Marek     1151

31/05/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   570
2. Maruszak Lena 444
3 Barański Mikołaj  423
4. Sydow Natalia 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Wypchło Aleksandra  209
8. Handzlik Maciej  209
8. Tybulczuk  Tamara  209
10. Lewandowski Aleksander  195

31/05/24

1. Biegalska Iga 489
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 298
4. Macieszczak Ewa      264
5. Sówka Nell    199
6. Skrzyczyński Patryk 174
7. Padalak Maria l 164
8. Zawadzka Eliza  146
9. Kucharska Antonina  145
10. Nawrocka Roksana  141

31/05/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1590
3. Kulesza Lila  1495
4. Goszczyński Adaml  1460
5. Gola Helena    1340
6. Pis Hanna    940
7  Chojowska Iga   900
8. Soforek Marcel  870
9. Malesa Alicja  755
10. Kuczerawy Zuzanna  570

30/04/24

1.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
2.  Sabok Gabriela  164
3.  Modzelewska Hanna   126
4.  Głoskowski Franciszek  110
5.  Sławińska Aleksandra   104
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Cytarska Hanna  72
8.  Leśniewska Emilia  70
9   Tomczak Oliwia  62
10. Filkiewicz Hanna  54

30/04/24

1.  Reimann Zofia  342
2.  Leboda Oliwia  291
2.  Dziedzińska Konstancja  226
4.  Głoskowska Maja  204
5.  Pycha Antonina 188
6   Przybylska Łucja  165
7.  Szmyt Maria   162
8.  Pinocy Wiktoria  148
9.  Pluta Aleksander  141
9.  Mordzelewski Jan,   141

30/04/24

1  Broniarczyk Henryk   206
2. Marszałek Amelia  171
3. Goszczyński Tomasz 162
4. Wnuczko Sara   157
5. Luboński Ignacy  144
6. Głoskowska Maja   142
7  Cytarska Hanna  104
8. Seroczyński Kacper  98
9  Lubońska Helena  96
10. Pellowska B. Czujko A.   88

30/04/24

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   190
2. Jach Michalina  190
4.  Molenda Lena   154
5.  Haniszewski Bruno    134
6.  Kurcweil Julia  117
7.  Wiśniewski Marcel   111
8.  Binkowska Wera  82
9.  Sawa Blanka  81
10. Kałaska Zofia         79

30/04/24

1.  Hart Dyke Zofia   475
2.  Kamińska Zofia  430
3.  Cwalina Wiktoria   360
4.  Czerepińska Maria  355
5.  Biel Zofia  350
6.  Patecka Olga  225
7.  Szostawicka Karolina  220
8.  Szulczyńska  Pola  175
9.  Sławińska Zuzanna   140
10. Ferjan Vi. Stobińska C.  95

30/04/24

1.  Korus Anna    475
2.  Koperska Pacyńska M.  301
3.  Moczkowska Carla   266
4.  Kwiatkowska Julia  257
5.  Ferjan Victoria  250
6.  Nowak Liwia    185
7.  Rachubik Julia  170
8.  Biszkowicka  Kinga          158
9.  Pundzis Marta  156
10. Kmietowicz Lilla .  146

30/04/24