CSI4 Vejer de la Frontera Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Andrzej Opłatek
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Oliwer Bule
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
CSI2 Wellington USA Maciej Pestka
CSI1 Riesenbeck GER Adam Kaźmierczak
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Rozład Jazdy 10-14 maja 2017
Najlepsze wyniki dla Polski :
CSIO3 Drammen Puchar Narodów 12.05.17 g.17.00 www.tv.fei.org / płatne /
/ Jarosław Skrzyczyński, Marek Lewicki, Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec /
13/05/17 - LR 145cm - 12m. Dawid Kubiak POL / Bagazza M
12/05/17 Puchar Narodów - Polska 6 miejsce - awans w rankingu NC EUD2 na trzecie.
11/05/17 145cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella
CSI3 Redefin livestream www.clipmyhorse.tv
/ Andrzej Opłatek, Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Krzysztof Gozdek /
14/05/17 Grand Prix 155 cm 8m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind
14/05/17 Grand Prix 155 cm 9m. Andrzej Opłatek POL / Copperfield 40
14/05/17 140 cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2
14/05/17 145cm LR 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan
14/05/14 145cm LR 7m. Andrzej Opłatek POL / El Camp YRA
13/05/17 YRA 2 - 10m Andrzej Opłatek POL / El Camp
13/05/17 LR 150cm - 10m. Maksymilian Wechta POL / Quinchella
12/05/17 YRA 1 - 13m Andrzej Opłatek POL / El Camp
CSI2 Ebreichsdorf livestream http://www.magnaracino.at/live-stream.html
/ Łukasz Wasilewski, Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bogna Sąsiadek, Paulina Malinowska, Matylda Malepszy /
YH 6y/o 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR 13/05./17
CSICh 120cm 2m. Matylda Malepszy POL / August 12/05/17 video
CSI2 130cm 2m. Łukasz Wasilewski POL / Dublin
YH 6y/o - 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR 11/05/17
CSIO4 Linz. Kamil Grzelczyk na Wibaro pięty w LR 145cm 06/05/17
1m. Mario Wilson Fernandes POR / Tidelio des Nauves 0/0/40.44 sec
5m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro / 0/0/43.03 sec
7m. Łukasz Koza POL / Chito Blue / 0/4/43.99 sec
Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2017
Jumping - Longines Rankings - N° 196 - 30/04/2017
1m. - Kent Farrington USA - 3255 pkt
191m - Jarosław Skrzyczyński POL - 828 pkt
ZO DiM Iwno 1-3 maja 2017 - WYNIKI
Zwycięzcy Finałów :
Finał Gr A1 - Maria Karnabal / Alf / Podkowa Gruszczyn
Finał Gr A2 - Maria Karnabal / Anthony Hopkins / Podkowa Gruszczyn
Finał Gr C - Maja Boryna / Flagriata / Oxer Inowrocław
Finał Gr D bis - Agata Kamińska /Finisz / Ranczo Kołata
Finał Dzieci II - Maja Hendrys / Quantico / Podkowa Gruszczyn
Grand Prix Dzieci - Zofia Budzyńska / Fabia / KJ Gronówka
06/05/17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Dampc Nela | 360 |
2 Kaźmierczak Gaja | 310 |
3. Kulesza Lila | 245 |
4. Sławińska Zuzanna | 195 |
5. Kosmol Alicja | 185 |
6. Chojowska Iga | 125 |
7 Cwalina Wiktoria | 115 |
8. Biedziak Aleksandra | 110 |
9. Gola Helena | 105 |
10. Wojcianiec M. Piekarska W. | 100 |
1. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
2. Cytarska Hanna | 26 |
2. Filkiewicz Hanna | 22 |
4. Mordzelewska Hanna | 12 |
5. Lubońska Helena | 10 |
6 Jach Martyna | 8 |
7. Solecka Maja | 2 |
8. | 0 |
9 | 0 |
10. | 0 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Rąbca Milena | 47 |
4. Janaszczyk Lena | 37 |
5. Binkowska Wera | 36 |
6 Mordzelewski Jan | 35 |
7. Stawiarska Paulina | 34 |
7. Pawłowska Julia | 34 |
9. Podejma Maja | 32 |
10.Wnuczko S, Rudaś L. | 30 |
1 Wnuczko Sara | 46 |
2. Marszałek Amelia | 31 |
3. Luboński Ignacy | 25 |
4. Lubońska Helena | 24 |
4. Cytarska Hanna | 24 |
4. Seroczyński Kacper | 24 |
7 Goszczyński Tomasz | 21 |
7. Pellowska Paulina | 21 |
9 Czyżyk Zahiu Natalia | 17 |
9. Wacławik Kacper | 17 |
1. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
2. Jach Michalina | 55 | ||
3. Molenda Lena | 33 | ||
4. Drzycimska Iga | 30 | ||
5. Okroy Zuzanna | 23 | ||
6. Kałaska Zofia | 20 | ||
7. Laskowska Aleksandra | 13 | ||
8. Sawa Blanka | 5 | ||
9. | 0 | ||
10. | 0 |
1. Sławińska Zuzanna | 120 |
2. Czerepińska Maria | 95 |
2. Ferjan Victoria | 95 |
4. Szulczyńska Pola | 70 |
5. | 0 |
6. | 0 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |