Ranking Halowego pucharu Polski po V kwalifikacji Poczernin 17 grudnia 2017 

 

Liderzy :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak  / KJ Łąck - 61 pkt 

MJ - Weronika Minkiewicz / JKS U Robsonów Dąbrówka Mała - 76 pkt 

Juniorzy - Wiktoria Głowacka / JKS Salio - 94 pkt 

Open - Leszek Nieużyła / BPK MAZ - 81 pkt

HPP V Poczernin 2017

 

HZO 2*, V Eliminacja Halowego Pucharu Polski 2018 + HZR

Poczernin, 15-17 grudnia 2017
Wydruk: 18-12-2017 06:57:34
T1/L
09:00 
(15-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: T1 / L / Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
(Competition No: T1 / )

Sędzia główny - Ewa Porębska-Gomółka - PL ()
Sędzia PZJ/WMZJ - Krzysztof Tomasewski - PL ()
Sędzia - Anetta Orlicka - PL ()
Sędzia - Paweł Sojecki - PL ()
Komisarz zawodów - Maksym Maksymowicz - PL ()
Asystent komisarza - Julia Krencik - PL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 SILVER V (57)
KJ Ostoja Chraboły / SP / POL / Wałach / 2002 (15) / - / siwa 
/ Spartakus / Arenda / Koperski Zbigniew / Martyna Ostapczuk

 
Martyna OSTAPCZUK (JM.2004) 0 41,49 150 PLN
2 KORWETTA II (201)
SJ Poster Piaseczno / SP / POL / Klacz / 2007 (10) / - / kasztanowata 
/ Veracruz / Kordoba/ Justin Damiro / Ryszard Mordzelewski / Ryszard Mordzelewski

 
Zofia GINTOWT-JUCHNIEWICZ (JM.2005) 0 43,45 100 PLN
3 SUDARUSHKA (52)
bpk / XX / POL / Klacz / 2001 (16) / 62292929292900 / kasztanowata 
/ . / . / ROSJA / Tomasz Olszewski

 
Julia GRACZYK (JM.2002) 0 45,38 70 PLN
4 LISMAKEEGAN CHESTER (41)
St. KSK Stare Babice / Irish Sport Horse / IRL / Wałach / 2008 (9) / 372414004955830 / kasztanowata 
/ Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover / Lismakeegan Pressure / Legal Pressure / Luke O'Connor / Katarzyna Witaszewska - Król

 
Weronika KRÓL (JM.2004) 0 46,84 50 PLN
5 AROMAT (107)
KJ Łąck / WLKP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616007600156206 / kasztanowata 
/ Helanis / Cantanis / Adina / Pan Franek / - / Klaudia Bulzacka

 
Maja GUTORSKA (J.2001) 0 47,24 20 PLN
6 CO TY NA TO (74)
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego / SP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / kasztanowata 
/ ARAVEL WARO / LURON / CAMA / COMPONIST / Bogdan Bryniak / Joanna Zielke

 
Jan BULLER (J.2001) 0 48,38  
7 KEMARA (42)
St. KSK Stare Babice / Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2003 (14) / POL009530070103 / kasztanowata 
/ Maram / Aram / Keti / Pigmalion / Henryka Kapinos / Katarzyna Witaszewska - Król

 
Weronika KRÓL (JM.2004) 0 48,94  
8 LIDKA (204)
KJ Wiktorowo / WLKP / POL / Klacz / 2007 (10) / - / gniada 
/ Maximus / Logika / Szuba Małgorzata / Szuba Małgorzta

 
Paulina SZUBA 0 50,59  
9 LORD FABIA (91)
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy / Oldenburska / GER / Klacz / 2010 (7) / - / gniada 
/ Lord Pezi / Leinanie / Marita Niehaus / Adam Olszewski

 
Tomasz OLSZEWSKI 0 50,67  
10 ROBINIA (9)
SJ Poster Piaseczno / SP / POL / Klacz / 2011 (6) / - / ciemnogniada 
/ Le Mistral / Ronia / Marcin Klinkiewicz / Michał Mordzelewski

 
Zuzanna DĘBOWSKA 0 51,15  
11 CARAT (34)
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice / Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2001 (16) / - / gniada 
/ Calderon / Ara / Zbigniew Koperski / Zofia Klimaszewska

 
Zofia KLIMASZEWSKA 0 51,32  
12 FUNNY BOY (3)
St. KSK Stare Babice / KUC / POL / Ogier / 2012 (5) / - / siwa 
/ Falk/ / Ksantia/ / Piotr Ciecholewski / Joanna Ciecholewska

 
Tomasz OLSZEWSKI 0 51,46  
13 CONQUESTINA (153)
BPK (MAZ) / WLKP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616007661217209 / kasztanowata 
/ Conquest boy / Impresja / Józef Rzepka / Maciej Strzeszewski

 
Ewa STRZESZEWSKA (JM.2003) 0 52,24  
14 JOY OF KILIAN (14)
KS Nad Wigrami Sp z o.o. / SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009600152013 / kara 
/ Kilian 38 / Boreas / Jemioła / Marino / Karolina Ferenstein / Julia Regucka

 
Julia REGUCKA (J.2001) 0 53,15  
15 CATOKI SON (189)
KJ Royal Opole / HAN / GER / Wałach / 2010 (7) / DE431316679210 / gniada 
/ Catoki / / Fifty Sue / For Keeps / - / Bogusław Czarkowski

 
Karolina GODOŚ (MJ.1997) 0 53,61  
16 HOLLIDAY (86)
KU AZS Politechniki Warszawskiej / KWPN / NLD / Klacz / 2012 (5) / - / gniada 
/ Chello III VDL / Zelene / . / Katja Sejer Nielsen

 
Aleksandra DĄBKOWSKA 0 54,28  
17 EMIRATES (16)
BPK (MAZ) / HAN / GER / Wałach / 2011 (6) / DE431316105611 / ciemnogniada 
/ El Bundy / Escudo I / Lady Lou KHR / Langer Jan / Niemcy / Marek Urbaniak

 
Marek URBANIAK 5 59,46  
18 BAJKA (187)
KJ Royal Opole / SP / POL / Klacz / 2004 (13) / POL009670022904 / siwa 
/ Basior / Indygo / Branka / Baryton / Agata Plewka / Ryszard Gaczkowski

 
Justyna GACZKOWSKA (JM.2003) 6 61,36  
  FUNNY BOY (3)
KJ Classic Solec Kujawski / KUC / POL / Ogier / 2012 (5) / - / siwa 
/ Falk/ / Ksantia/ / Piotr Ciecholewski / Joanna Ciecholewska

 
Zofia CIECHOLEWSKA (JM.2004) ELI    
  HAMLET F.S. (50)
KSK Stare Babice / KWPN / POL / Wałach / 2012 (5) / 68920103949595959595 / kara 
/ Zambesi / Sjanny / Justyna Kopko / Justyna Kopko

 
Justyna KOPKO ELI    
  MERLIN VAN'T HEIKE (110)
KJ Łąck / BWP / CZE / Wałach / 2012 (5) / - / gniada 
/ Epleaser Van't Heike / Bellinde Van't Goovahof / /// / Izabela Gutorska

 
Maja GUTORSKA (J.2001) ELI    
  HERR VITO (206)
KJ SO Łąck / Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009660449013 / gniada 
/ Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve) / Hrabinka C / Witold Brodewicz / Witold Brodewicz

 
Grzegorz KUBIAK ELI    
  HERR VITO (206)
KJ SO Łąck / Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009660449013 / gniada 
/ Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve) / Hrabinka C / Witold Brodewicz / Witold Brodewicz

 
Grzegorz KUBIAK REZ    

PRZEJAZDY TRENINGOWE
 
M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
  EMIRATES (16)
BPK (MAZ) / HAN / GER / Wałach / 2011 (6) / DE431316105611 / ciemnogniada 
/ El Bundy / Escudo I / Lady Lou KHR / Langer Jan / Niemcy / Marek Urbaniak

 
Marek URBANIAK 0 46,58  
  ROBINIA (9)
SJ Poster Piaseczno / SP / POL / Klacz / 2011 (6) / - / ciemnogniada 
/ Le Mistral / Ronia / Marcin Klinkiewicz / Michał Mordzelewski

 
Zuzanna DĘBOWSKA 0 48,18  
  HAMLET F.S. (50)
KSK Stare Babice / KWPN / POL / Wałach / 2012 (5) / 68920103949595959595 / kara 
/ Zambesi / Sjanny / Justyna Kopko / Justyna Kopko

 
Justyna KOPKO 0 48,91  
  SUDARUSHKA (52)
bpk / XX / POL / Klacz / 2001 (16) / 62292929292900 / kasztanowata 
/ . / . / ROSJA / Tomasz Olszewski

 
Julia GRACZYK (JM.2002) 8 43,80  
  MERLIN VAN'T HEIKE (110)
KJ Łąck / BWP / CZE / Wałach / 2012 (5) / - / gniada 
/ Epleaser Van't Heike / Bellinde Van't Goovahof / /// / Izabela Gutorska

 
Maja GUTORSKA (J.2001) 9 74,51  
  KORWETTA II (201)
SJ Poster Piaseczno / SP / POL / Klacz / 2007 (10) / - / kasztanowata 
/ Veracruz / Kordoba/ Justin Damiro / Ryszard Mordzelewski / Ryszard Mordzelewski

 
Zofia GINTOWT-JUCHNIEWICZ (JM.2005) 0 41,93  
  BAJKA (187)
KJ Royal Opole / SP / POL / Klacz / 2004 (13) / POL009670022904 / siwa 
/ Basior / Indygo / Branka / Baryton / Agata Plewka / Ryszard Gaczkowski

 
Justyna GACZKOWSKA (JM.2003) 0 49,81  
  LIDKA (204)
KJ Wiktorowo / WLKP / POL / Klacz / 2007 (10) / - / gniada 
/ Maximus / Logika / Szuba Małgorzata / Szuba Małgorzta

 
Paulina SZUBA 4 48,87  
  KEMARA (42)
St. KSK Stare Babice / Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2003 (14) / POL009530070103 / kasztanowata 
/ Maram / Aram / Keti / Pigmalion / Henryka Kapinos / Katarzyna Witaszewska - Król

 
Weronika KRÓL (JM.2004) 0 45,00  

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
57 s
Startowało koni
32
Ukończyło koni
18
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ewa Porębska-Gomółka
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
HZO 2*, V Eliminacja Halowego Pucharu Polski 2018 + HZR

Poczernin, 15-17 grudnia 2017
Wydruk: 18-12-2017 06:57:36
Licencyjny/L
11:00 
(15-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: Licencyjny / L / Konkurs nr R1 Licencyjny, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
(Competition No: Licencyjny / )

Sędzia główny - Ewa Porębska-Gomółka - PL ()
Sędzia stylu - Łukasz Akszak-Okińczyc - PL ()
Sędzia PZJ/WMZJ - Krzysztof Tomaszewski - PL ()
Sędzia - Anetta Orlicka - PL ()
Sędzia - Paweł Sojecki - PL ()
Komisarz zawodów - Maksym Maksymowicz - PL ()
Asystent komisarza - Julia Krencik - PL ()

Sędzia stylu: Krzysztof Tomaszewski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 LUNA (65)
SKJ Poland Park / SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009510444710 / gniada 
/ Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III / SK Nad Wigrami / Karolina Kurosz

 
Julia KUROSZ (JM.2004) 1.5 54,29  
2 LUNA (65)
SKJ Poland Park / SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009510444710 / gniada 
/ Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III / SK Nad Wigrami / Karolina Kurosz

 
Julia KUROSZ (JM.2004) 2 54,76  
3 MAVANDER (33)
SKJ Bajardo / SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / gniada 
/ Vanndam / Makabi / Łukasz Jończyk / Łukasz Jończyk

 
Róża KONIECZNA (JM.2004) 2 56,36  
4 MAVANDER (33)
SKJ Bajardo / SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / gniada 
/ Vanndam / Makabi / Łukasz Jończyk / Łukasz Jończyk

 
Róża KONIECZNA (JM.2004) 2.5 53,93  

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ewa Porębska-Gomółka
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc


Sędzia oceniający styl:
 

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
HZO 2*, V Eliminacja Halowego Pucharu Polski 2018 + HZR

Poczernin, 15-17 grudnia 2017
Wydruk: 18-12-2017 06:57:36
R1/P
11:35 
(15-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R1 / P / Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
(Competition No: R1 / )

Sędzia główny - Ewa Porębska-Gomółka - PL ()
Sędzia PZJ/WMZJ - Krzysztof Tomasewski - PL ()
Sędzia - Anetta Orlicka - PL ()
Sędzia - Paweł Sojecki - PL ()
Komisarz zawodów - Maksym Maksymowicz - PL ()
Asystent komisarza - Julia Krencik - PL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 SILVER V (57)
KJ Ostoja Chraboły / SP / POL / Wałach / 2002 (15) / - / siwa 
/ Spartakus / Arenda / Koperski Zbigniew / Martyna Ostapczuk

 
Martyna OSTAPCZUK (JM.2004) 0 41,05 250 PLN
2 LOLITA BH (2)
KU AZS Politechniki Warszawskiej / WLKP / POL / Klacz / 2006 (11) / POL007660980406 / gniada 
/ Emetyt / Kwartet / La Rochelle BH / Arianin / Bogna Hupa / Anton Huber Prodatecc

 
Wiktoria HUBER (J.2000) 0 44,24 200 PLN
3 MALIBU (200)
KJ Huzar Józefów / TRK / POL / Wałach / 2008 (9) / - / gniada 
/ Viskis / Marka / Hamlet Go / Krzysztof Wojsiat / Radwański Wojciech

 
Wojciech RADWAŃSKI 0 44,37 150 PLN
4 FOLLOW ME (39)
Polski Polo Klub Brochów / Deutsches Sportpferd / GER / Klacz / 2007 (10) / DE 456-3703917-07 / - 
/ Fly High / Donner-Knispel / Ralf Litz / Marta von Mauberg

 
Konstancja VON MAUBERG (J.1999) 0 46,90  
5 AKORD (108)
Tuszyński KJ Garbówek / SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009590142410 / kasztanowata 
/ Imequyl / Luron / Armenia / Ever For Pleasure / Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek

 
Paula GRZESIEK (J.2000) 0 48,41  
6 BONO (51)
KSK Stare Babice / SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616499920001020009 / siwa 
/ Silver Dream / Bajdarka / Justyna Kopko / Justyna Kopko

 
Justyna KOPKO 0 48,95  
7 CO TY NA TO (74)
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego / SP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / kasztanowata 
/ ARAVEL WARO / LURON / CAMA / COMPONIST / Bogdan Bryniak / Joanna Zielke

 
Jan BULLER (J.2001) 0 49,57  
8 EVER FOR EVER (152)
JKS Salio / Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 (11) / POL 009590176206 / kasztanowata 
/ Erebus / Diatermia / Andrzej Lemański / Dominika Sobiepańska

 
Julia SOBIEPAŃSKA (J.2000) 0 50,53  
9 CONNORCA (122)
WLKS Krakus Kr. Swoszowice / HOL / POL / Klacz / 2011 (6) / DE421000213411 / ciemnogniada 
/ Connor / Casall / Viance / Carbano / - / Jarus Transport Bożena Srokosz

 
Jarosław SROKOSZ 0 50,81  
10 CARANJA (185)
KJ Bertyn Piastowo / HOL / GER / Klacz / 2011 (6) / DE421000220511 / gniada 
/ Cartani / Carthago / Ortega I / Caretino / Heiko Kaeding / -

 
Zuzanna ŻUK (J.2000) 0 51,17  
11 TENOR (160)
SJ Poster Piaseczno / SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / gniada 
/ Sokrates / Tamiza / Sylwester Kosiński / Adam Komorowski

 
Alicja KOMOROWSKA (J.2000) 0 51,58  
12 KOLA (112)
TKJ Grabówek / SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009540044809 / gniada 
/ Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute / Kolia / Imequyl / SK Widzów / Jarosław Dołhun

 
Jakub DOŁHUN (J.1999) 0 51,63  
13 CARAT (34)
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice / Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2001 (16) / - / gniada 
/ Calderon / Ara / Zbigniew Koperski / Zofia Klimaszewska

 
Zofia KLIMASZEWSKA 0 53,09  
14 CARENZO (100)
SKJ Beckersport Raszyn / SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009660962007 / kasztanowata 
/ Maram / Aram / Celesta / Gorset / Andrzej Chmielewski / Piotr Sukiennik

 
Joanna SUKIENNIK (J.2000) 0 53,36  
15 MISTER STAKKATO S (147)
St. Warszawski KJ / WLKP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616007661243011 / gniada 
/ Stakkato Gold / Stakkato / Magia / Roland / Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś

 
Krzysztof RETKA 0 53,63  
16 ARIA (32)
LKS Cwał Poznań / SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690190709 / kasztanowata 
/ Candiavolo / Cantus / Akka / Aloube Z / Rudiger Wassibauer / HorseTrans Jacek Muraczewski

 
Jacek MURACZEWSKI 0 54,33  
17 SAN REMO (13)
KJ Strzała Krubiczew / SP / POL / Klacz / 2012 (5) / Brak / kasztanowata 
/ Socrates / Smirana / Weronika Sołtysiak / Łucja Majka

 
Łucja MAJKA 0 54,64  
17 CONQUESTINA (153)
BPK (MAZ) / WLKP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616007661217209 / kasztanowata 
/ Conquest boy / Impresja / Józef Rzepka / Maciej Strzeszewski

 
Ewa STRZESZEWSKA (JM.2003) 0 54,64  
19 WESTFALIA (111)
TKJ Grabówek / SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada 
/ Quaide Cassin / Wisła / Slawomi Łagun / Jaroslaw Dolhun

 
Jakub DOŁHUN (J.1999) 0 54,81  
20 CARDAMON (61)
Sobieski Jumping Team Gdańsk / OLD / GER / Ogier / 2012 (5) / 616009580200212 / siwa 
/ Correro / Ciaudio / Inac / Lascadell / - / Dorota Zieniewicz

 
Dawid KUBIAK (Mł.2017) 0 55,45  
21 CHERROKEE (106)
TKJ Garbówek / OLD / GER / Wałach / 2006 (11) / DE418180061006 / gniada 
/ Cranach / Contender / La Centa / Cento / - / Amelia Krywult

 
Amelia KRYWULT (JM.2004) 0 56,12  
22 SHAMANKA (121)
WLKS Krakus Kr. Swoszowice / SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009570139909 / gniada 
/ Calido I / Cantus / Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm / - / Katarzyna Romanko

 
Katarzyna ROMANKO 0 56,30  
23 HOLLIDAY (86)
KU AZS Politechniki Warszawskiej / KWPN / NLD / Klacz / 2012 (5) / - / gniada 
/ Chello III VDL / Zelene / . / Katja Sejer Nielsen

 
Aleksandra DĄBKOWSKA 0 58,10  
24 CALVADOS (162)
JKS u Robsonów / SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009670147309 / gniada 
/ Wizjoner / Rytm / Coralie V / Micko Platere / Natalia Dworniczak / Zbigniew Liszewski

 
Natalia LISZEWSKA (MJ.1998) 4 43,62  
25 FANTAZY L (4)
LKJ przy SK Mieczownica / SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009580270111 / kasztanowata 
/ Corleolord L / Corleograf / Fiona L / Favory De Vitrac / KJ Aleksander Elizówka / Bogusz Dąbrowski

 
Bogusz DĄBROWSKI 4 50,13  
26 BASTYLIA (76)
KJ Wiktorowo / SP / POL / Klacz / 2011 (6) / - / gniada 
/ Oder / NN / Piotr Pająk / Piotr Pająk

 
Natalia STEVNERT 4 50,61  
27 PORTOS (164)
SKJ Poczernin / SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009600276411 / siwa 
/ Carry Son / Carry / Parilla / Kaper / Sławomir Cichmiński / Ewa Jannasz

 
Wiktoria JANNASZ (JM.2005) 4 51,70  
28 CATOKI SON (189)
KJ Royal Opole / HAN / GER / Wałach / 2010 (7) / DE431316679210 / gniada 
/ Catoki / / Fifty Sue / For Keeps / - / Bogusław Czarkowski

 
Karolina GODOŚ (MJ.1997) 4 51,93  
29 LORD FABIA (91)
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy / Oldenburska / GER / Klacz / 2010 (7) / - / gniada 
/ Lord Pezi / Leinanie / Marita Niehaus / Adam Olszewski

 
Tomasz OLSZEWSKI 4 52,68  
30 MAESTRO (59)
Sobieski Jumping Team Gdańsk / TRK / POL / Wałach / 2011 (6) / - / kara 
/ Hirtentanz / Axis / Malaruna / Arianin / Maciej Pietras / Beata Jendrych

 
Dawid KUBIAK (Mł.2017) 4 58,40  
31 MONTANA (29)
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego / SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610184608 / gniada 
/ Giewont / Malwa / Elistor / Martyna Derpińska / Anna Piotrowska

 
Agnieszka PIOTROWSKA (MJ.1997) 6 67,87  
32 BIQUEEN (159)
KU AZS Politechnika Warszawska / HOL / DEU / Klacz / 2009 (8) / DE421000119209 / siwa 
/ Quirado/Guidam de Revel / Pretty Woman/Limbus / Clausen Heinrich / Łukasz Kamiński

 
Łukasz KAMIŃSKI 8 52,63  
33 HESSEL ST (202)
SJ Poster / KWPN / NED / Wałach / 2012 (5) / - / kasztanowata 
/ Indorado / Ralina / Holandia / Mordzelewski Michał

 
Michał MORDZELEWSKI 8 57,37  
34 PANJAA (68)
KJ SO Łąck / SP / POL / Klacz / 2011 (6) / - / gniada 
/ Alvaro / Ahorn Z / Panja / Poet / Adam Sosnowski / Adam Sosnowski

 
Grzegorz KUBIAK 15 68,54  
35 ALWARO (44)
KJ Strzała Krubiczew / SP / POL / Wałach / 2006 (11) / 12116 / gniada 
/ Etos / Aldona / Staniek Diter / Julia Stryczyńska

 
Łucja MAJKA 16 58,18  
36 LISMAKEEGAN CHESTER (41)
St. KSK Stare Babice / Irish Sport Horse / IRL / Wałach / 2008 (9) / 372414004955830 / kasztanowata 
/ Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover / Lismakeegan Pressure / Legal Pressure / Luke O'Connor / Katarzyna Witaszewska - Król

 
Weronika KRÓL (JM.2004) 17 62,94  
  AROMAT (107)
KJ Łąck / WLKP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616007600156206 / kasztanowata 
/ Helanis / Cantanis / Adina / Pan Franek / - / Klaudia Bulzacka

 
Maja GUTORSKA (J.2001) ELI    
  ISSOS (102)
Tuszyński KJ Garbówek / WLKP / POL / Wałach / 2003 (14) / POL007600110603 / siwa 
/ Cedrus / Ogar / Idea / Aspirant / SK Liski / Andrzej Głoskowski

 
Pola WAWRZYNIAK (JM.2004) REZ    

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
36
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ewa Porębska-Gomółka
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
HZO 2*, V Eliminacja Halowego Pucharu Polski 2018 + HZR

Poczernin, 15-17 grudnia 2017
Wydruk: 18-12-2017 06:57:38
R1/N
13:30 
(15-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R1 / N / Konkurs nr R1, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
(Competition No: R1 / )

Sędzia główny - Ewa Porębska-Gomółka - PL ()
Sędzia PZJ/WMZJ - Krzysztof Tomaszewski - PL ()
Sędzia - Anetta Orlicka - PL ()
Sędzia - Paweł Sojecki - PL ()
Komisarz zawodów - Maksym Maksymowicz - PL ()
Asystent komisarza - Julia Krencik - PL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 MAESTRO (59)
Sobieski Jumping Team Gdańsk / TRK / POL / Wałach / 2011 (6) / - / kara 
/ Hirtentanz / Axis / Malaruna / Arianin / Maciej Pietras / Beata Jendrych

 
Dawid KUBIAK (Mł.2017) 0 47,41 300 PLN
2 BASTYLIA (76)
KJ Wiktorowo / SP / POL / Klacz / 2011 (6) / - / gniada 
/ Oder / NN / Piotr Pająk / Piotr Pająk

 
Natalia STEVNERT 0 49,54 250 PLN
3 CLICQUOT (165)
SKJ Poczernin / Niem. Sport. / GER / Wałach / 2010 (7) / DE455870127810 / siwa 
/ Candiavolo / Cantus / Abraxis / Carpalo / Waldemar Kaluzla / Ewa Jannasz

 
Wiktoria JANNASZ (JM.2005) 0 50,43 200 PLN
4 SHAMANKA (121)
WLKS Krakus Kr. Swoszowice / SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009570139909 / gniada 
/ Calido I / Cantus / Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm / - / Katarzyna Romanko

 
Katarzyna ROMANKO 0 53,37  
5 EVER FOR EVER (152)
JKS Salio / Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 (11) / POL 009590176206 / kasztanowata 
/ Erebus / Diatermia / Andrzej Lemański / Dominika Sobiepańska

 
Julia SOBIEPAŃSKA (J.2000) 4 48,79  
6 CONNORCA (122)
WLKS Krakus Kr. Swoszowice / HOL / POL / Klacz / 2011 (6) / DE421000213411 / ciemnogniada 
/ Connor / Casall / Viance / Carbano / - / Jarus Transport Bożena Srokosz

 
Jarosław SROKOSZ 4 52,79  
7 CHARDONNAY SZUMAWA (198)
KJ Szumawa Bobrowiec / OLD / GER / Klacz / 2010 (7) / DE418180171910 / gniada 
/ Chacco-Blue / Chambertin / Granoxa / Filius / Julia Becker / Krzysztof Szumiński

 
Beata SZUMIŃSKA 6 67,97  
8 FIDELIO (25)
bpk / HAN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431314802808 / gniada 
/ For Edition / Forsyth / Escalora / Escudo I / Oskar Wiese / Katarzyna Sompol

 
Gabriela SOMPOL (MJ.1997) 8 49,81  
9 HESSEL ST (202)
SJ Poster / KWPN / NED / Wałach / 2012 (5) / - / kasztanowata 
/ Indorado / Ralina / Holandia / Mordzelewski Michał

 
Michał MORDZELEWSKI 8 56,27  
10 SAN REMO (13)
KJ Strzała Krubiczew / SP / POL / Klacz / 2012 (5) / Brak / kasztanowata 
/ Socrates / Smirana / Weronika Sołtysiak / Łucja Majka

 
Łucja MAJKA 10 82,53  
  MONTANA (29)
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego / SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610184608 / gniada 
/ Giewont / Malwa / Elistor / Martyna Derpińska / Anna Piotrowska

 
Agnieszka PIOTROWSKA (MJ.1997) ELI    
  HANTERKA (28)
KJ Equistro Wierzawice / OLD / POL / Klacz / 2005 (12) / DE418181111005 / ciemnogniada 
/ Corvallo / Coriano / Highvellya / Highvalley / Małgorzata i Tomasz Siergiej / Paweł Piotrowski

 
Maja PIOTROWSKA (MJ.1997) ELI    

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
10
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ewa Porębska-Gomółka
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
HZO 2*, V Eliminacja Halowego Pucharu Polski 2018 + HZR

Poczernin, 15-17 grudnia 2017
Wydruk: 18-12-2017 06:57:39
1/N
14:20 
(15-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / N / 1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
(Competition No: 1 / )

Sędzia główny - Ewa Porębska-Gomółka - PL ()
Sędzia PZJ/WMZJ - Krzysztof Tomaszewski - PL ()
Sędzia - Anetta Orlicka - PL ()
Sędzia - Paweł Sojecki - PL ()
Komisarz zawodów - Maksym Maksymowicz - PL ()
Asystent komisarza - Julia Krencik - PL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 BE BALOU (119)
LKS Nadwiślanin Kwidzyn / HAN / GER / Klacz / 2006 (11) / DE431310022406 / ciemnogniada 
/ Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Wonderwall / Wilawander / - / Wioletta Wróblewska

 
Daniel WRÓBLEWSKI (J.2000) 0 47,43 480 PLN
2 VAL DE FRANCE (157)
KS Chojnów / SF / FRA / Ogier / 2009 (8) / 25000109223906P / kasztanowata 
/ Newton De Kreisker / Diamant De Semilly / Princesse De France / Qredo De Paulstra / - / Karolina Chimkowska

 
Karolina CHIMKOWSKA 0 48,28 300 PLN
3 ALOUBETTE (72)
KJ SO Łąck / OS / GER / Klacz / 2006 (11) / DE418180147706 / kasztanowata 
/ Armitage / Argentinus / Leoni / Baloubet du Rouet / - / Polskie Łowy Sp. z o. o.

 
Grzegorz KUBIAK 0 48,44 225 PLN
4 GIJSBERTHA (26)
BPK (MAZ) / KWPN / POL / Klacz / 2011 (6) / 528003201111872 / kasztanowata 
/ Casanova / Unesco / Rosita W / Kennedy / - / Jerzy Korona

 
Leszek NIEUŻYŁA 0 49,26 150 PLN
5 COSA CHE (190)
KJ Royal Opole / WARM / AUT / Klacz / 2006 (11) / 040018710006506 / ciemnogniada 
/ Caretello B / Caretino / Gariba / Garibaldi / Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer

 
Karolina GODOŚ (MJ.1997) 0 50,22 105 PLN
6 COUNTESS OF HIGHFIELDS (60)
Sobieski Jumping Team Gdańsk / HAN / GBR / Klacz / 2007 (10) / 826006003108407 / siwa 
/ Cockpit / Cantus / Dinca / Dinard L / - / Sven Zagała

 
Dawid KUBIAK 0 51,31 90 PLN
7 VINEYARD (38)
SKJ Poczernin / KWPN / NED / Wałach / 2002 (15) / - / gniada 
/ Pythagoras / P.Ruuters Pepper / JW Greve / Brygida Gawryszewska

 
Marta RZEMYKOWSKA 0 51,57 75 PLN
8 COCO CHANEL (136)
Karkonoski KJ / SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009670011905 / srokata 
/ Landjoker S / Landjonker / Centura / Cenzus / Jarosław Poręba / Jarosław Poręba

 
Paulina KOZAKIEWICZ (MJ.1997) 0 52,13 60 PLN
9 LUPINO 17 (167)
LKS Nadwiślanin Kwidzyn / OLD / POL / Wałach / 2005 (12) / - / kasztanowata 
/ Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus / Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib

 
Tomasz MIŚKIEWICZ 0 52,76 15 PLN
10 REMEMBER KG (129)
WLKS Krakus Kr. Swoszowice / SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610223308 / gniada 
/ Vandamme / Guidam / Rosocha / Dularus / Grzegorz Komin / Lech Millan

 
Natalia KOZIAROWSKA 0 52,86 15 PLN
11 TREZOR (80)
BPK (POM) / SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009600108710 / gniada 
/ Colox Cup / Con Capitol / Temke / Elmshorn / SK Rzeczna Sp. z o. o. / Łukasz Jończyk

 
Łukasz JOŃCZYK 0 52,89 15 PLN
12 ALINA (18)
Tuszyński KJ Garbówek / SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada 
/ CANDIAVOLO / ANABELL / Wassibauer Rudiger / Jerzy Karbownik

 
Mateusz TYSZKO 0 53,16 15 PLN
13 ISGAAR (78)
JKS DIM Warszawa / DRP / DEU / Klacz / 2005 (12) / DE422220048005 / bułana 
/ Tilo / Immaculada / Capitol I / Klaus Kudlinski / DiM SA

 
Natalia STEFAŃSKA (JM.2004) 0 53,21 15 PLN
14 GALEON (98)
KJ Szumawa / SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009510416009 / gniada 
/ Lord Z / Lord / Gama / Garantie / Ewa Fabińska / B. Tuwalski

 
Edyta TUWALSKA 0 54,10 15 PLN
15 ROXANNE 154 (163)
KJ Strzała Krubiczew / HAN / GER / Klacz / 2004 (13) / DE431316983704 / kara 
/ Cheenook / Caretino / Reingold / Ravel / Hubert Knigge / Agnieszka Uljanowska

 
Agnieszka ULJANOWSKA 0 54,38 15 PLN
16 CLICQUOT (165)
SKJ Poczernin / Niem. Sport. / GER / Wałach / 2010 (7) / DE455870127810 / siwa 
/ Candiavolo / Cantus / Abraxis / Carpalo / Waldemar Kaluzla / Ewa Jannasz

 
Wiktoria JANNASZ (JM.2005) 0 54,68 15 PLN
17 ESCORIAL (67)
KJ SO Łąck / SP / POL / Wałach / 2009 (8) / - / siwa 
/ Clinton / Corrado I / Espoir / Espri / SK Nad Wigrami / Agata Florkiewicz

 
Grzegorz KUBIAK 0 55,35 15 PLN
18 CARANJA (185)
KJ Bertyn Piastowo / HOL / GER / Klacz / 2011 (6) / DE421000220511 / gniada 
/ Cartani / Carthago / Ortega I / Caretino / Heiko Kaeding / -

 
Zuzanna ŻUK (J.2000) 0 55,56 15 PLN
19 TIK TAK (79)
Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza / SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009690190508 / ciemnogniada 
/ Condiavolo / Cantus / Taber / Warkando Wonderbon / Rudiger Wassibauer / Rafał Płatek

 
Oliwia PŁATEK (JM.2004) 0 55,60 15 PLN
20 CHARDONNAY SZUMAWA (198)
KJ Szumawa Bobrowiec / OLD / GER / Klacz / 2010 (7) / DE418180171910 / gniada 
/ Chacco-Blue / Chambertin / Granoxa / Filius / Julia Becker / Krzysztof Szumiński

 
Beata SZUMIŃSKA 0 55,80 15 PLN
20 STIGMATICA (143)
KJ Trachy Sośnicowice / HAN / GER / Klacz / 2011 (6) / DE431314407411 / gniada 
/ Uccello / Now or Never M / Suerte / Stalypso / - / Łukasz Koza

 
Łukasz KOZA 0 55,80 15 PLN
22 COMMAND (192)
St. Warszawski KJ / Holsztyński / GER / Ogier / 2003 (14) / - / ciemnogniada 
/ Con Air / Goldffee IV / - / Agnieszka Dobkowska

 
Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 0 56,42  
23 CODETIA VDL (181)
JKS DiM / KWPN / NED / Klacz / 2007 (10) / 528003000712597104FE75 / ciemnogniada 
/ Hołd Up Premier / Godetia / VDL Stud / Lidia Baranska

 
Laura BARAŃSKA (JM.2004) 0 56,55  
24 LAUSSANNE 65 (130)
WLKS Krakus Kr. Swoszowice / HOL / GER / Klacz / 2011 (6) / DE421000108011 / gniada 
/ Larimar / Lavall II / S-Cantana / Caretino / - / Natalia Koziarowska

 
Natalia KOZIAROWSKA 0 56,56  
25 COCORRADO (151)
KJ Trachy Sośnicowice / OLD / GER / Wałach / 2007 (10) / DE418181424407 / siwa 
/ Corrado I / Cor De La Bryere / Cina Z / Caretano Z / Tadeusz Koza / Sylwia Dziubińska

 
Martyna KAŁDONEK (J.2000) 0 56,71  
26 CHALLENGER DU TOULTIA Z (23)
bpk / ZANG / BEL / Wałach / 2008 (9) / 056015Z55643108 / gniada 
/ Copin Van De Broy / Darco / Sarina Van Het Gaste / Heartbreaker / - / Przeds. MEDIUM Iga Biedka

 
Gabriela BIEDKA 0 56,81  
27 CHASSOT (125)
JKS Przybyszewo / WESTF / GER / Ogier / 2005 (12) / DE441411065705 / kasztanowata 
/ Chacco-Blue / Chambertin / Pilot's Randezvous / Pilot / Zuchtgemeinschaft / Zuchtgemeinschaft

 
Olaf KLEIN (J.1999) 0 56,85  
28 CALVADOS (162)
JKS u Robsonów / SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009670147309 / gniada 
/ Wizjoner / Rytm / Coralie V / Micko Platere / Natalia Dworniczak / Zbigniew Liszewski

 
Natalia LISZEWSKA (MJ.1998) 0 57,10  
29 FOREST (113)
Tuszyński KJ Garbówek / SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / gniada 
/ Qulester / Turbud Fabel / ? / Salih Barlas

 
Mateusz TYSZKO 0 57,11  
30 TENOR (160)
SJ Poster Piaseczno / SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / gniada 
/ Sokrates / Tamiza / Sylwester Kosiński / Adam Komorowski

 
Alicja KOMOROWSKA (J.2000) 0 57,15  
31 CEREMBER ME M (180)
JKS DiM / KWPN / NLD / Klacz / 2007 (10) / - / gniada 
/ Landlord / Remember Me M / Veehandel Musterd BV / DiM SA

 
Mikołaj BARAŃSKI (JM.2003) 0 57,36  
32 UNGARO DE LA POMME (183)
BPK (MAZ) / SF / FRA / Wałach / 2008 (9) / - / gniada 
/ Crown Z / Nais De La Pomme/ Darco / M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA) / M. Jean-Christophe Lecorneur

 
Ewa WIKALIŃSKA (JM.2002) 0 57,38  
33 KILPATRICK ROYAL (179)
JKS DiM / Irish Sport Horse / IRL / Wałach / 2007 (10) / - / siwa 
/ Concorde / Kilpatrick Miss Cruise / Irish Horse Board Co-op / DiM SA

 
Mikołaj BARAŃSKI (JM.2003) 0 57,61  
34 LANDLIEBE JO WE (138)
Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice / Westfalska / DEU / Klacz / 2007 (10) / - / gniada 
/ Landlob / Findra / Łukasz Wyszkowski / Iwona Skrzypiec

 
Agata SKRZYPIEC (J.2001) 0 57,63  
35 CORTEZ (92)
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy / WLKP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616007600293610 / gniada 
/ Night Carry / / Celinka / Kołczan / Lucjan Decznik / Adam Olszewski

 
Tomasz OLSZEWSKI 0 57,80  
36 COLOURFUL W.Z. (43)
SKJ Bajardo Augustówek / HOL / GER / Wałach / 2007 (10) / DE421000218507 / gniada 
/ Caretino / Caletto II / O-Corrada J / Corrado I / Janssen Peter Reimer / Monika Balcer

 
Monika BALCER (MJ.1998) 0 58,26  
37 CHACCO BOY 7 (128)
WLKS Krakus Kr. Swoszowice / WESTF / GER / Wałach / 2010 (7) / DE441411519510 / gniada 
/ Chacco-Blue / Chambertin / Karediama / Andiamo Z / - / Krzysztof Leśniak

 
Krzysztof LEŚNIAK 0 59,04  
38 MISTER STAKKATO S (147)
St. Warszawski KJ / WLKP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616007661243011 / gniada 
/ Stakkato Gold / Stakkato / Magia / Roland / Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś

 
Krzysztof RETKA 0 59,09  
39 PERŁA R (40)
bpk / SP / POL / Klacz / 2007 (10) / 616009540007807 / ciemnogniada 
/ Fair Play Coudreau / Abdullah / Persefona R / Landino / Romico Romuald Halabuda / Karolina Kasner

 
Matylda KASNER (J.2001) 0 59,20  
40 NEMIROFF (20)
Tuszyński KJ Garbówek / SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / gniada 
/ Lasko / Nanellie / Mierzwińska Barbara / Magdalena Krasnowska

 
Mateusz TYSZKO 0 59,94  
41 PAPILLON 142 (176)
JKS DIM Warszawa / WESTF / GER / Wałach / 2001 (16) / DE441411593601 / ciemnogniada 
/ Phantom / Pilot / Indian Lady / Perlenglanz / - / DIM S. A.

 
Natalia STEFAŃSKA (JM.2004) 4 48,22  
42 CAPITAL BEJ (127)
WLKS Krakus Kr. Swoszowice / DSPF / POL / Ogier / 2011 (6) / DE455678063411 / kara 
/ Contenaro / Contender / Acani Bej / Berlin Bej / Wiesław Zaczyk / Wiesław Zaczyk

 
Krzysztof LEŚNIAK 4 50,62  
43 PORTOS (164)
SKJ Poczernin / SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009600276411 / siwa 
/ Carry Son / Carry / Parilla / Kaper / Sławomir Cichmiński / Ewa Jannasz

 
Wiktoria JANNASZ (JM.2005) 4 51,31  
44 JOLLY (194)
St. Warszawski KJ / Oldenburska / POL / Klacz / 2006 (11) / - / gniada 
/ Luxius / Jessy / Kostrzewski / Janusz Cebulak

 
Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 4 51,37  
45 WEIDA (5)
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała / WLKP / POL / Klacz / 2005 (12) / 11351 / kasztanowata 
/ Libretto/Milione / Weimutka/Ogar / SK Liski / Ryszard Minkiewicz

 
Weronika MINKIEWICZ (MJ.1997) 4 51,69  
46 SUPREME (161)
JKS u Robsonów / HAN / GER / Klacz / 2009 (8) / - / kara 
/ Edgar / Espri / Vorbuch 2 / Memphis / Luise Benjes / Zbigniew Liszewski

 
Natalia LISZEWSKA (MJ.1998) 4 53,63  
47 HANTERKA (28)
KJ Equistro Wierzawice / OLD / POL / Klacz / 2005 (12) / DE418181111005 / ciemnogniada 
/ Corvallo / Coriano / Highvellya / Highvalley / Małgorzata i Tomasz Siergiej / Paweł Piotrowski

 
Maja PIOTROWSKA (MJ.1997) 4 53,91  
48 BANGKOK (99)
KJ Skarb Kozienice / HOL / GER / Wałach / 2001 (16) / DE421000030301 / gniada 
/ Lancer II / Landgraf I / Butterfly / Fernando / - / Ewa Sekuła

 
Ewa SEKUŁA 4 54,21  
49 LOLITA BH (2)
KU AZS Politechniki Warszawskiej / WLKP / POL / Klacz / 2006 (11) / POL007660980406 / gniada 
/ Emetyt / Kwartet / La Rochelle BH / Arianin / Bogna Hupa / Anton Huber Prodatecc

 
Wiktoria HUBER (J.2000) 4 54,28  
50 DIRTY HARRY (19)
BPK / KWPN / POL / Wałach / 2008 (9) / - / gniada 
/ Lord Z / Wilanda / Holandia / Tomasz Michalski

 
Julia MICHALSKA (MJ.1998) 4 54,35  
51 GRUPO PROM ANTRAX Z (171)
JKS Salio Besiekierz Rudny / ZANG / BEL / Klacz / 2009 (8) / 056015Z55803509 / gniada 
/ Bariton P / Darco / Sky / Quick Star / R. Harley / Jacek Hrabski

 
Ludwika HRABSKA (J.2001) 4 55,79  
52 BONGO (89)
bpk / WLKP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL007610099306 / ciemnogniada 
/ Chef Supreme / Chiefs Crown / Bogota / Elmero / SK Racot Sp. z o. o. / Karolina Kasner

 
Matylda KASNER (J.2001) 4 56,81  
53 ASHLEY S (120)
LKS Nadwiślanin Kwidzyn / OLD / GER / Klacz / 2003 (14) / DE418180181703 / kasztanowata 
/ Askari / Acord II / Pasadenia / Sadenio / - / Wioletta Wróblewska

 
Daniel WRÓBLEWSKI (J.2000) 7 71,64  
54 FREDORA (117)
BPK (MAZ) / KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201005223 / kara 
/ Baanbreker HBC / Vaandrager HBC / Tandora / Heineke / H. Boelens / Jerzy Korona

 
Leszek NIEUŻYŁA 8 50,93  
55 FOLLOW ME (75)
Polski Polo Klub / Niem. Sport. / GER / Klacz / 2007 (10) / DE456370391707 / gniada 
/ Fly High / For Pleasure / Donner-Knispel / Drosselklang II / - / Von Mauberg

 
Konstancja VON MAUBERG (J.1999) 8 51,87  
56 BOSS (188)
LKJ przy SK Mieczownica / MŁP / POL / Wałach / 2008 (9) / 616006610279508 / gniada 
/ Winer / Empik / Boliwia / Lap Bej / SK Mieczownica / SK Mieczownica

 
Judyta KOCZOROWSKA 8 54,61  
57 CHERROKEE (106)
TKJ Garbówek / OLD / GER / Wałach / 2006 (11) / DE418180061006 / gniada 
/ Cranach / Contender / La Centa / Cento / - / Amelia Krywult

 
Amelia KRYWULT (JM.2004) 8 56,92  
58 DIABLO DE CASTELLO (95)
SJ Poster Piaseczno / SP / POL / Wałach / 2008 (9) / - / ciemnogniada 
/ Turbud Quirinus / Dancing Queen / Beata Wandel / Michał Mordzelewski

 
Michał MORDZELEWSKI 8 57,51  
59 CARO (73)
Stowarzyszenie KS Chojnów / WESTF / GER / Wałach / 2009 (8) / DE441410913409 / kasztanowata 
/ Cassico / Cassini I / Feiner Lady / Feiner Stern / - / Anna Pietrzak

 
Anna BĄK (J.2000) 8 57,64  
60 DARAVELL (116)
BPK (MAZ) / SP / POL / Wałach / 2007 (10) / - / gniada 
/ Aravel II / Durette Z / Roman Barlik / Jerzy Korona

 
Leszek NIEUŻYŁA 8 61,21  
61 ENDEMIT (172)
KJ Aromer Józefin / SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009640045505 / gniada 
/ Nurjev / Guidam / Egida / Austin / - / Joanna Ciarczyńska

 
Alicja CIARCZYŃSKA (MJ.1997) 8 61,40  
62 AKORD (108)
Tuszyński KJ Garbówek / SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009590142410 / kasztanowata 
/ Imequyl / Luron / Armenia / Ever For Pleasure / Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek

 
Paula GRZESIEK (J.2000) 8 75,93  
63 KOLA (207)
TKJ Grabówek / SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009540044809 / gniada 
/ Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute / Kolia / Imequyl / Krzysztof Tyszko / Jarosław Dołhun

 
Jakub DOŁHUN (J.1999) 8 76,77  
64 DANZA II (134)
JKS Equita Świętochów / SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616 009 66 11320 09 / siwa 
/ Empire / Diamantina / Remigiusz Makowski / Hipsz Anna

 
Kaja HIPSZ (JM.2005) 10 68,03  
65 CAPPONE (191)
KJ Royal Opole / KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000705369 / kasztanowata 
/ Untouchable / Hors La Loi II / L. Coradin / Corrado I / Comb. Aaldering Swelhaim / Iwona Kraszewska-Godoś

 
Karolina GODOŚ (MJ.1997) 11 73,43  
66 ZABOU (182)
BPK (MAZ) / HOL. / GER / Klacz / 2007 (10) / - / gniada 
/ Cassini II / Capitol I / Uletta I / Calvados II / - / Małgorzata Wikalińska

 
Ewa WIKALIŃSKA (JM.2002) 11 73,55  
67 CORTINELLA (174)
KJ Leśna Podkowa Damaszka / SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610219280 / gniada 
/ Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z / Roman Barlik / TRW-Miłosna

 
Beniamin TOMASZEWSKI 12 50,58  
68 NELA (132)
LKJ w Gałkowie / SP / POL / Klacz / 2007 (10) / POL009600290707 / siwa 
/ Castillo / Carolus / Nutka / Bumerang / Ryszard Fabijanowicz / Wojciech Rynkiewicz

 
Martyna RYNKIEWICZ (J.1999) 12 51,45  
69 COCO ALBORADA Z (137)
Karkonoski KJ / ZANG / BEL / Wałach / 2008 (9) / 056015Z55668508 / ciemnogniada 
/ Candillo Z / Cassini I / Landaika Z / Landgold / Petter Bastilians / Paulina Kozakiewicz

 
Paulina KOZAKIEWICZ (MJ.1997) 13 79,52  
70 PICCOLO (36)
KJ Welt Opypy / SP / POL / Ogier / 2008 (9) / POL009660212408 / gniada 
/ Empire / Embassy I / Poussette Z / Pucci / Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski

 
Damian ZMOREK 13 80,43  
71 WESTFALIA (111)
TKJ Grabówek / SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada 
/ Quaide Cassin / Wisła / Slawomi Łagun / Jaroslaw Dolhun

 
Jakub DOŁHUN (J.1999) 15 70,51  
72 FANTAZY L (4)
LKJ przy SK Mieczownica / SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009580270111 / kasztanowata 
/ Corleolord L / Corleograf / Fiona L / Favory De Vitrac / KJ Aleksander Elizówka / Bogusz Dąbrowski

 
Bogusz DĄBROWSKI 18 66,72  
  ARIA (32)
LKS Cwał Poznań / SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690190709 / kasztanowata 
/ Candiavolo / Cantus / Akka / Aloube Z / Rudiger Wassibauer / HorseTrans Jacek Muraczewski

 
Jacek MURACZEWSKI ELI    
  GIORGIO W (62)
St. KS Chojnów / OLD / DEU / Wałach / 2004 (13) / - / ciemnogniada 
/ Quidam's Rubin / Quidam de Revel / Ola-Ola / Giorgio / Niemcy / Kamila Derlatka

 
Marie JANEKOVIC (J.2000) ELI    
  COPIENE Z (177)
JKS DIM Warszawa / ZANG / BEL / Klacz / 2009 (8) / FEI 056015Z55841409 / gniada 
/ Copain Z / Calvino Z / Vicky W Z / Vigo D'Arsouilles / - / DiM S. A.

 
Natalia STEFAŃSKA (JM.2004) ELI    
  KORAL (84)
Klub Jazdy Konnej Solka / SP / POL / Wałach / 2000 (17) / POL009540005400 / kara 
/ Nobody / Komedia / Urszula & Adam Zawislok / Jan Gaj

 
Jagna ŚWITOŃ (J.1999) ELI    
  DIMPLE (103)
Tuszyński KJ Garbówek / OLD / POL / Ogier / 2009 (8) / DE418180155809 / gniada 
/ Diarado / Diamant De Semilly / Queen De Revel / Quidam`s Rubin / - / Anita Wawrzyniak

 
Pola WAWRZYNIAK (JM.2004) ELI    
  SZAMAN (24)
WKJ Lublin / SP / POL / Wałach / 2005 (12) / - / gniada 
/ Caprioland / Sorbona / Przybylski Krzysztof / Wojciech Jachymek

 
Paweł JACHYMEK ELI    

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
62 s
Startowało koni
78
Ukończyło koni
72
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ewa Porębska-Gomółka
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
HZO 2*, V Eliminacja Halowego Pucharu Polski 2018 + HZR

Poczernin, 15-17 grudnia 2017
Wydruk: 18-12-2017 06:57:42
2/C
17:25 
(15-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / C / 2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
(Competition No: 2 / )

Sędzia główny - Ewa Porębska-Gomółka - PL ()
Sędzia PZJ/WMZJ - Krzysztof Tomaszewski - PL ()
Sędzia - Paweł Sojecki - PL ()
Sędzia - Anetta Orlicka - PL ()
Komisarz zawodów - Maksym Maksymowicz - PL ()
Asystent komisarza - Julia Krencik - PL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 TREZOR (80)
BPK (POM) / SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009600108710 / gniada 
/ Colox Cup / Con Capitol / Temke / Elmshorn / SK Rzeczna Sp. z o. o. / Łukasz Jończyk

 
Łukasz JOŃCZYK 0 47,44 800 PLN
2 CYANDRA (105)
Tuszyński KJ Garbówek / HOL / GER / Klacz / 2004 (13) / DE421000254404 / ciemnogniada 
/ Contender / Calypso II / P-Lyandra / Lavaletto / - / Tomasz Milczarek

 
Nina MILCZAREK (J.2000) 0 49,30 500 PLN
3 STIGMATICA (143)
KJ Trachy Sośnicowice / HAN / GER / Klacz / 2011 (6) / DE431314407411 / gniada 
/ Uccello / Now or Never M / Suerte / Stalypso / - / Łukasz Koza

 
Łukasz KOZA 0 51,92 375 PLN
4 COUNTESS OF HIGHFIELDS (60)
Sobieski Jumping Team Gdańsk / HAN / GBR / Klacz / 2007 (10) / 826006003108407 / siwa 
/ Cockpit / Cantus / Dinca / Dinard L / - / Sven Zagała

 
Dawid KUBIAK 0 52,14 250 PLN
5 COCO ALBORADA Z (137)
Karkonoski KJ / ZANG / BEL / Wałach / 2008 (9) / 056015Z55668508 / ciemnogniada 
/ Candillo Z / Cassini I / Landaika Z / Landgold / Petter Bastilians / Paulina Kozakiewicz

 
Paulina KOZAKIEWICZ (MJ.1997) 0 52,19 175 PLN
6 ALINA (18)
Tuszyński KJ Garbówek / SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada 
/ CANDIAVOLO / ANABELL / Wassibauer Rudiger / Jerzy Karbownik

 
Mateusz TYSZKO 0 52,28 150 PLN
7 ETO ' O (150)
St. Warszawski KJ / KWPN / NLD / Wałach / 2009 (8) / - / gniada 
/ Tygo / Karla / Kran Muskens / Kiełb Anna

 
Krzysztof RETKA 0 52,50 125 PLN
8 CHALLENGER DU TOULTIA Z (23)
bpk / ZANG / BEL / Wałach / 2008 (9) / 056015Z55643108 / gniada 
/ Copin Van De Broy / Darco / Sarina Van Het Gaste / Heartbreaker / - / Przeds. MEDIUM Iga Biedka

 
Gabriela BIEDKA 0 53,59 100 PLN
9 FLOYD (69)
KJ SO Łąck / KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / 528003201003444 / kasztanowata 
/ Casall / Caretino / Texas M / Indoctro / - / Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek

 
Grzegorz KUBIAK 0 53,64 25 PLN
10 ZALVO (195)
St. Warszawski KJ / KWPN / POL / Ogier / 2004 (13) / - / kasztanowata 
/ Phin Phin/ Chin Chin / Sarina/ Calvados / - / Marek Kubacki

 
Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 0 53,99 25 PLN
11 ARONIA (184)
JKS Salio / OLD / POL / Klacz / 2007 (10) / DE418181541807 / siwa 
/ Argentinus / Argentan / Fantazja / Hajfong / Małgorzata i Tomasz Siergiej / Wiktoria Głowacka

 
Wiktoria GŁOWACKA (J.2001) 0 54,07 25 PLN
12 NIRMETTE (131)
LKJ w Gałkowie / SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009530021508 / gniada 
/ Hetman / Cantanis / Nagari / Winds Of Light / Monika Jackiewicz / Wojciech Rynkiewicz

 
Martyna RYNKIEWICZ (J.1999) 0 54,10 25 PLN
13 GRUPO PROM ANTRAX Z (171)
JKS Salio Besiekierz Rudny / ZANG / BEL / Klacz / 2009 (8) / 056015Z55803509 / gniada 
/ Bariton P / Darco / Sky / Quick Star / R. Harley / Jacek Hrabski

 
Ludwika HRABSKA (J.2001) 0 54,24 25 PLN
14 SUN PAULA (48)
bpk / SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009540079410 / gniada 
/ Pauillac De Meia Lua / Jalisco B / Skrobia / Banita / Adam Plata / Małgorzata Korycka

 
Stanisław PRZEDPEŁSKI 0 54,62 25 PLN
15 JOGA (30)
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała / SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009600090508 / ciemnogniada 
/ Le Voltaire / Voltaire / Jara / Revel / SK Rzeczna / Ryszard Minkiewicz

 
Weronika MINKIEWICZ (MJ.1997) 0 54,66 25 PLN
16 EVENING BREEZE (83)
Polski Polo Klub Warszawa / KWPN / NED / Wałach / 2009 (8) / - / gniada 
/ Namelus / xxx / xxx / xxx

 
Julia OSTROWSKA (MJ.1998) 0 55,13 25 PLN
17 LA PAZ (193)
St. Warszawski KJ / SP / GER / Wałach / 2005 (12) / DE421000172903 / gniada 
/ Palegro / Power / Lansada / Lancer III / - / -

 
Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 1 57,13  
18 NEMIROFF (20)
Tuszyński KJ Garbówek / SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / gniada 
/ Lasko / Nanellie / Mierzwińska Barbara / Magdalena Krasnowska

 
Mateusz TYSZKO 1 57,49  
19 PERŁA R (40)
bpk / SP / POL / Klacz / 2007 (10) / 616009540007807 / ciemnogniada 
/ Fair Play Coudreau / Abdullah / Persefona R / Landino / Romico Romuald Halabuda / Karolina Kasner

 
Matylda KASNER (J.2001) 1 59,43  
20 FLOURIN DU ROUET (133)
KJ Strzała Krubiczew / SP / POL / Klacz / 2007 (10) / POL009670100607 / gniada 
/ Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Florin / For Feeling / - / Magdalena Zamoyska

 
Ewa MAZUROWSKA 4 49,66  
21 COSA CHE (190)
KJ Royal Opole / WARM / AUT / Klacz / 2006 (11) / 040018710006506 / ciemnogniada 
/ Caretello B / Caretino / Gariba / Garibaldi / Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer

 
Karolina GODOŚ (MJ.1997) 4 51,48  
22 REMEMBER KG (129)
WLKS Krakus Kr. Swoszowice / SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610223308 / gniada 
/ Vandamme / Guidam / Rosocha / Dularus / Grzegorz Komin / Lech Millan

 
Natalia KOZIAROWSKA 4 53,15  
23 CAPPONE (191)
KJ Royal Opole / KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000705369 / kasztanowata 
/ Untouchable / Hors La Loi II / L. Coradin / Corrado I / Comb. Aaldering Swelhaim / Iwona Kraszewska-Godoś

 
Karolina GODOŚ (MJ.1997) 4 54,05  
24 BACHELOR LAD (109)
KJ Agro-Handel Śrem / ISH / IRL / Wałach / 2008 (9) / 372414005064060 / gniada 
/ Ars Vivendi / Acord II / Tullahyland Lyllie / Ruffo / - / Klaudia Bulzacka

 
Andrzej GŁOSKOWSKI 4 54,66  
25 GIJSBERTHA (26)
BPK (MAZ) / KWPN / POL / Klacz / 2011 (6) / 528003201111872 / kasztanowata 
/ Casanova / Unesco / Rosita W / Kennedy / - / Jerzy Korona

 
Leszek NIEUŻYŁA 4 54,92  
26 ULYSSE DE GRANDERIE (47)
bpk / S.F. / FRA / Wałach / 2008 (9) / - / kasztanowata 
/ Newton De Kreisker / Diamant De Semilly / Lunanime De Grandry / Quidam De Revel / - / Agnieszka Dobkowska

 
Stanisław PRZEDPEŁSKI 4 55,50  
27 UNGARO DE LA POMME (183)
BPK (MAZ) / SF / FRA / Wałach / 2008 (9) / - / gniada 
/ Crown Z / Nais De La Pomme/ Darco / M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA) / M. Jean-Christophe Lecorneur

 
Ewa WIKALIŃSKA (JM.2002) 4 56,46  
28 CODETIA VDL (181)
JKS DiM / KWPN / NED / Klacz / 2007 (10) / 528003000712597104FE75 / ciemnogniada 
/ Hołd Up Premier / Godetia / VDL Stud / Lidia Baranska

 
Laura BARAŃSKA (JM.2004) 4 57,00  
29 CORTEZ (92)
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy / WLKP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616007600293610 / gniada 
/ Night Carry / / Celinka / Kołczan / Lucjan Decznik / Adam Olszewski

 
Tomasz OLSZEWSKI 5 57,46  
30 GALEON (98)
KJ Szumawa / SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009510416009 / gniada 
/ Lord Z / Lord / Gama / Garantie / Ewa Fabińska / B. Tuwalski

 
Edyta TUWALSKA 5 58,07  
31 M CANTORI S (148)
St. Warszawski KJ / SP / POL / Ogier / 2010 (7) / 616007660793610 / kara 
/ Campari "M" / Carprilli / Magia / Roland / Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś

 
Krzysztof RETKA 5 58,20  
32 BUTTERFLY (97)
SK Ciekocinko / Holsztyńska / DEU / Klacz / 2007 (10) / DE421000109108 / kasztanowata 
/ Lancer II / Landgraf I / Kyra XXIII / Condrieu / 

 
Aleksandra BOLKO (J.2001) 5 58,30  
32 CANJER HST (49)
bpk / HOL / DEU / Wałach / 2010 (7) / - / gniada 
/ Cesano II / Caretino / Undine X / Cassini I / - / Anna Kiełb

 
Stanisław PRZEDPEŁSKI 5 58,30  
34 BORMAN (85)
KU AZS Politechniki Warszawskiej / HAN / GER / Wałach / 2010 (7) / DE431310183510 / gniada 
/ Bon Balou / Balou Du Rouet / Sabine / Stakkato Gold / - / Jacek Kosow

 
Aleksandra DĄBKOWSKA 5 60,24  
35 FATIMA (96)
SK Ciekocinko / KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003928 / kasztanowata 
/ Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Ultra / Habsburg / - / Brill

 
Aleksandra BOLKO (J.2001) 5 60,39  
36 RISOTTO (104)
Tuszyński KJ Garbówek / SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009590047507 / kasztanowata 
/ Imequyl / Luron / Rudzianka / Arcus / - / Nina Milczarek

 
Nina MILCZAREK (J.2000) 6 64,61  
37 CONNER (140)
KJ Trachy Sośnicowice / HOL / NPL / Wałach / 2005 (12) / DE421000027605 / gniada 
/ Contender / Calypso II / Perfectlady / Candillo / - / Mirosław Jankowski

 
Zuzanna JAROCKA (JM.2003) 8 54,74  
38 NINTO CHICO (146)
St. Warszawski KJ / WESTF / GER / Wałach / 2008 (9) / - / - 
/ Nintender / Charmon / Niemcy / Sławomir Miąsko

 
Krzysztof RETKA 8 56,07  
39 COCORRADO (151)
KJ Trachy Sośnicowice / OLD / GER / Wałach / 2007 (10) / DE418181424407 / siwa 
/ Corrado I / Cor De La Bryere / Cina Z / Caretano Z / Tadeusz Koza / Sylwia Dziubińska

 
Martyna KAŁDONEK (J.2000) 8 56,12  
40 DARAVELL (116)
BPK (MAZ) / SP / POL / Wałach / 2007 (10) / - / gniada 
/ Aravel II / Durette Z / Roman Barlik / Jerzy Korona

 
Leszek NIEUŻYŁA 8 56,60  
41 CARUNO 3 (173)
KJ Aromer Józefin / HOL / GER / Wałach / 2009 (8) / - / gniada 
/ Caretino / Gerona / - / -

 
Alicja CIARCZYŃSKA (MJ.1997) 8 56,83  
42 NELA (132)
LKJ w Gałkowie / SP / POL / Klacz / 2007 (10) / POL009600290707 / siwa 
/ Castillo / Carolus / Nutka / Bumerang / Ryszard Fabijanowicz / Wojciech Rynkiewicz

 
Martyna RYNKIEWICZ (J.1999) 9 58,98  
43 FIRST ONE (124)
JKS Przybyszewo / KWPN / POL / Wałach / 2010 (7) / 528003201002109 / gniada 
/ Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve / Carina / Carthino Z / Tomasz Klein / Tomasz Klein

 
Olaf KLEIN (J.1999) 10 61,28  
44 PICCOLO (36)
KJ Welt Opypy / SP / POL / Ogier / 2008 (9) / POL009660212408 / gniada 
/ Empire / Embassy I / Poussette Z / Pucci / Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski

 
Damian ZMOREK 10 62,05  
45 BOTOKS (71)
KJ SO Łąck / OS / GER / Wałach / 2006 (11) / DE418180152606 / gniada 
/ Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Docenta / Cento / - / Renault Adamowscy Sp. z o. o.

 
Grzegorz KUBIAK 10 77,39  
46 SZAMAN (24)
WKJ Lublin / SP / POL / Wałach / 2005 (12) / - / gniada 
/ Caprioland / Sorbona / Przybylski Krzysztof / Wojciech Jachymek

 
Paweł JACHYMEK 12 50,58  
47 URIAS (142)
SJ Poster Piaseczno / KWPN / NLD / Wałach / 2001 (16) / 0105809 / gniada 
/ Indoctro / Capitol I / Ebilithya / Ramiro Z / Albert Zoer / Gabriel Głusek

 
Gabriel GŁUSEK 12 56,72  
48 ARES (88)
bpk / WLKP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL007530239205 / gniada 
/ Cantanis / Cantus / Armila / Arak / Henryk Eron / Karolina Wieckowska-Kasner

 
Matylda KASNER (J.2001) 12 71,54  
49 LUPINO 17 (167)
LKS Nadwiślanin Kwidzyn / OLD / POL / Wałach / 2005 (12) / - / kasztanowata 
/ Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus / Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib

 
Tomasz MIŚKIEWICZ 12 72,44  
50 DIANITA-H (63)
St. KS Chojnów / KWPN / NED / Klacz / 2008 (9) / 528003000809008 / gniada 
/ Cantos / Contender / Unita-H / Indoctro / - / Borno Janekovic

 
Marie JANEKOVIC (J.2000) 13 60,61  
51 FREDORA (117)
BPK (MAZ) / KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201005223 / kara 
/ Baanbreker HBC / Vaandrager HBC / Tandora / Heineke / H. Boelens / Jerzy Korona

 
Leszek NIEUŻYŁA 14 61,01  
52 SUPREME (161)
JKS u Robsonów / HAN / GER / Klacz / 2009 (8) / - / kara 
/ Edgar / Espri / Vorbuch 2 / Memphis / Luise Benjes / Zbigniew Liszewski

 
Natalia LISZEWSKA (MJ.1998) 16 55,68  
53 CARO (73)
Stowarzyszenie KS Chojnów / WESTF / GER / Wałach / 2009 (8) / DE441410913409 / kasztanowata 
/ Cassico / Cassini I / Feiner Lady / Feiner Stern / - / Anna Pietrzak

 
Anna BĄK (J.2000) 17 57,89  
54 ASHLEY S (120)
LKS Nadwiślanin Kwidzyn / OLD / GER / Klacz / 2003 (14) / DE418180181703 / kasztanowata 
/ Askari / Acord II / Pasadenia / Sadenio / - / Wioletta Wróblewska

 
Daniel WRÓBLEWSKI (J.2000) 18 77,28  
55 TIK TAK (79)
Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza / SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009690190508 / ciemnogniada 
/ Condiavolo / Cantus / Taber / Warkando Wonderbon / Rudiger Wassibauer / Rafał Płatek

 
Oliwia PŁATEK (JM.2004) 22 77,59  
  CHASSOT (125)
JKS Przybyszewo / WESTF / GER / Ogier / 2005 (12) / DE441411065705 / kasztanowata 
/ Chacco-Blue / Chambertin / Pilot's Randezvous / Pilot / Zuchtgemeinschaft / Zuchtgemeinschaft

 
Olaf KLEIN (J.1999) ELI    
  KORAL (84)
Klub Jazdy Konnej Solka / SP / POL / Wałach / 2000 (17) / POL009540005400 / kara 
/ Nobody / Komedia / Urszula & Adam Zawislok / Jan Gaj

 
Jagna ŚWITOŃ (J.1999) ELI    
  BOSS (188)
LKJ przy SK Mieczownica / MŁP / POL / Wałach / 2008 (9) / 616006610279508 / gniada 
/ Winer / Empik / Boliwia / Lap Bej / SK Mieczownica / SK Mieczownica

 
Judyta KOCZOROWSKA ELI    
  BERLINA (139)
Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice / KWPN / POL / Klacz / 2006 (11) / 104733 / kasztanowata 
/ Carthino Z / Carolina Z / H.A.M LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN / Iwona Skrzypiec

 
Agata SKRZYPIEC (J.2001) ELI    
  ZABOU (182)
BPK (MAZ) / HOL. / GER / Klacz / 2007 (10) / - / gniada 
/ Cassini II / Capitol I / Uletta I / Calvados II / - / Małgorzata Wikalińska

 
Ewa WIKALIŃSKA (JM.2002) ELI    
  LANDLIEBE JO WE (138)
Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice / Westfalska / DEU / Klacz / 2007 (10) / - / gniada 
/ Landlob / Findra / Łukasz Wyszkowski / Iwona Skrzypiec

 
Agata SKRZYPIEC (J.2001) REZ    
  BANGKOK (99)
KJ Skarb Kozienice / HOL / GER / Wałach / 2001 (16) / DE421000030301 / gniada 
/ Lancer II / Landgraf I / Butterfly / Fernando / - / Ewa Sekuła

 
Ewa SEKUŁA REZ    
  CALOTTA (90)
bpk / Niem. Sport. / DEU / Klacz / 2008 (9) / DE456570287608 / siwa 
/ Calido / Cantus / Alizee / Acobat II / Grit und Mario Schirrmann / Karolina Kasner

 
Matylda KASNER (J.2001) REZ    

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
130
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
57 s
Startowało koni
63
Ukończyło koni
55
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ewa Porębska-Gomółka
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
HZO 2*, V Eliminacja Halowego Pucharu Polski 2018 + HZR

Poczernin, 15-17 grudnia 2017
Wydruk: 18-12-2017 06:57:44
3/CC
20:00 
(15-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / CC / 3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
(Competition No: 3 / )

Sędzia główny - Ewa Porębska-Gomółka - PL ()
Sędzia PZJ/WMZJ - Krzysztof Tomaszewski - PL ()
Sędzia - Anetta Orlicka - PL ()
Sędzia - Paweł Sojecki - PL ()
Komisarz zawodów - Maksym Maksymowicz - PL ()
Asystent komisarza - Julia Krencik - PL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I Faza II Faza Nagroda
Prize
Punkty Czas Punkty Czas
1 FOR VITO (169)
LKS Nadwiślanin Kwidzyn / HAN / GER / Wałach / 2010 (7) / DE431316839910 / kasztanowata 
/ For Pleasure / Furioso II / Gracyona D'Amain / Papillon Rouge / - / Marcin Plitt

 
Tomasz MIŚKIEWICZ 0 41,86 0 31,49 1280 PLN
2 SZULER (70)
KJ SO Łąck / SP / POL / Ogier / 2010 (7) / 616009540018610 / gniada 
/ Luron / Guidam / Szaki / Kissovo / SK Ochaby / Grzegorz Kubiak

 
Grzegorz KUBIAK 0 40,18 0 33,97 800 PLN
3 NINTO CHICO (146)
St. Warszawski KJ / WESTF / GER / Wałach / 2008 (9) / - / - 
/ Nintender / Charmon / Niemcy / Sławomir Miąsko

 
Krzysztof RETKA 0 41,31 0 34,46 600 PLN
4 CAMPINO 467 (154)
KJ Partynice Wrocław / WESTF / POL / Wałach / 2009 (8) / DE441411197109 / gniada 
/ Contendro I / Contender / Kampina De Acord / Acord II / Montis Sp z o. o. / Dariusz Matuszewski

 
Magdalena MATUSZEWSKA (J.1999) 0 42,14 0 35,09 400 PLN
5 JOGA (30)
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała / SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009600090508 / ciemnogniada 
/ Le Voltaire / Voltaire / Jara / Revel / SK Rzeczna / Ryszard Minkiewicz

 
Weronika MINKIEWICZ (MJ.1997) 0 41,44 0 36,50 280 PLN
6 EVERDI (149)
St. Warszawski KJ / KWPN / NED / Ogier / 2009 (8) / 528003200913462 / siwa 
/ Verdi / Quidam De Revel / NN 210023796 / Cassini I / E. Guadiano / Sławomir Miąsko

 
Krzysztof RETKA 0 40,93 0 37,68 240 PLN
7 CAMAKO'S BOY JW (93)
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy / SBS / BEL / Wałach / 2008 (9) / 056007000C44861 / gniada 
/ Bamako De Muze / Darco / Flying Girl / Querlyhet Hero / Jan Wuytack / Adam Olszewski

 
Tomasz OLSZEWSKI 0 39,34 4 32,31 200 PLN
8 RISOTTO (104)
Tuszyński KJ Garbówek / SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009590047507 / kasztanowata 
/ Imequyl / Luron / Rudzianka / Arcus / - / Nina Milczarek

 
Nina MILCZAREK (J.2000) 0 38,20 4 33,71 160 PLN
9 CARTOGRAN`S KISS (145)
KJ Trachy Sośnicowice / OLD / GER / Ogier / 2006 (11) / DE418180527206 / kasztanowata 
/ Cartogran / Carthago / Celeste Z / Canabis / Lewitz / Izabela Doering

 
Łukasz KOZA 0 39,68 4 36,82  
10 DUKE (175)
KJ Leśna Podkowa Damaszka / KWPN / POL / Wałach / 2008 (9) / 528003000805017 / gniada 
/ Phin Phin / / Wienke / / Reolf Brill / Beniamin Tomaszewski

 
Beniamin TOMASZEWSKI 0 42,05 4 37,68  
11 LA PAZ (193)
St. Warszawski KJ / SP / GER / Wałach / 2005 (12) / DE421000172903 / gniada 
/ Palegro / Power / Lansada / Lancer III / - / -

 
Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 0 41,54 8 37,23  
12 CHITO BLUE (144)
KJ Trachy Sośnicowice / OLD / GER / Wałach / 2005 (12) / DE418180122205 / gniada 
/ Chacco- Blue / Chambertin / Quantahara Z / Quinar / Schocke / Tadeusz Koza

 
Łukasz KOZA 0 39,66 11 46,53  
13 NIRMETTE (131)
LKJ w Gałkowie / SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009530021508 / gniada 
/ Hetman / Cantanis / Nagari / Winds Of Light / Monika Jackiewicz / Wojciech Rynkiewicz

 
Martyna RYNKIEWICZ (J.1999) 0 40,58 REZ    
14 BERLINA (139)
Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice / KWPN / POL / Klacz / 2006 (11) / 104733 / kasztanowata 
/ Carthino Z / Carolina Z / H.A.M LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN / Iwona Skrzypiec

 
Agata SKRZYPIEC (J.2001) 0 41,97 REZ    
15 DIEGO (37)
KJ Welt Opypy / SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009660449007 / kasztanowata 
/ Wieland / Werenfels / Dolores / Welt Gang / Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski

 
Damian ZMOREK 1 43,08      
16 GALAKTYKA (205)
Sobieski Jumping Team Gdańsk / SP / POL / Klacz / 2009 (8) / - / kara 
/ Clinton / Corrado I / Gala / Palegro / SK Nad Wigrami / Michał Kubiak

 
Michał KUBIAK 1 43,15      
17 HAJDA (168)
LKS Nadwiślanin Kwidzyn / SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009520002710 / siwa 
/ Cantanis / Cantus / Harda Dusza / Czuwaj / Sławomir Orbaczewski / Sławomir Orbaczewski

 
Tomasz MIŚKIEWICZ 1 43,60      
18 DIRTY HARRY (19)
Tuszyński KJ Garbówek / KWPN / POL / Wałach / 2008 (9) / - / gniada 
/ Lord Z / Wilanda / Holandia / Tomasz Michalski

 
Mateusz TYSZKO 1 43,89      
19 CHOCOLATE BLUE (170)
LKS Nadwiślanin Kwidzyn / OS / GER / Klacz / 2010 (7) / DE418184073010 / gniada 
/ Chacco-Blue / Chambertin / Carousa / Carinue / Gestut Lewitz / Dariusz Miśkiewicz

 
Tomasz MIŚKIEWICZ 4 39,31      
20 CYANDRA (105)
Tuszyński KJ Garbówek / HOL / GER / Klacz / 2004 (13) / DE421000254404 / ciemnogniada 
/ Contender / Calypso II / P-Lyandra / Lavaletto / - / Tomasz Milczarek

 
Nina MILCZAREK (J.2000) 4 40,93      
21 ULYSSE DE GRANDERIE (47)
bpk / S.F. / FRA / Wałach / 2008 (9) / - / kasztanowata 
/ Newton De Kreisker / Diamant De Semilly / Lunanime De Grandry / Quidam De Revel / - / Agnieszka Dobkowska

 
Stanisław PRZEDPEŁSKI 4 41,37      
22 CONNER (140)
KJ Trachy Sośnicowice / HOL / NPL / Wałach / 2005 (12) / DE421000027605 / gniada 
/ Contender / Calypso II / Perfectlady / Candillo / - / Mirosław Jankowski

 
Zuzanna JAROCKA (JM.2003) 4 41,64      
23 ULA BAJOU-K (115)
KJ Equipo Łódź / SP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616009610263008 / siwa 
/ Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Uleva / Optimist / Marek Kubacki / Marek Kubacki

 
Seweryn MURDZIA 4 41,75      
24 BORMAN (85)
KU AZS Politechniki Warszawskiej / HAN / GER / Wałach / 2010 (7) / DE431310183510 / gniada 
/ Bon Balou / Balou Du Rouet / Sabine / Stakkato Gold / - / Jacek Kosow

 
Aleksandra DĄBKOWSKA 6 47,71      
25 LIGHTNING 100 (82)
KJ Strzała Krubiczew / Holsztyńska / POL / Wałach / 2008 (9) / - / gniada 
/ Landos / Popstar / . / Procima sp. z o. o.

 
Michał PIĄTKOWSKI 8 39,90      
26 M CANTORI S (148)
St. Warszawski KJ / SP / POL / Ogier / 2010 (7) / 616007660793610 / kara 
/ Campari "M" / Carprilli / Magia / Roland / Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś

 
Krzysztof RETKA 9 43,93      
27 FIRST ONE (124)
JKS Przybyszewo / KWPN / POL / Wałach / 2010 (7) / 528003201002109 / gniada 
/ Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve / Carina / Carthino Z / Tomasz Klein / Tomasz Klein

 
Olaf KLEIN (J.1999) 9 44,02      
28 ZALVO (195)
St. Warszawski KJ / KWPN / POL / Ogier / 2004 (13) / - / kasztanowata 
/ Phin Phin/ Chin Chin / Sarina/ Calvados / - / Marek Kubacki

 
Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 10 48,81      
29 CARUNO 3 (173)
KJ Aromer Józefin / HOL / GER / Wałach / 2009 (8) / - / gniada 
/ Caretino / Gerona / - / -

 
Alicja CIARCZYŃSKA (MJ.1997) 12 55,29      
30 BACHELOR LAD (109)
KJ Agro-Handel Śrem / ISH / IRL / Wałach / 2008 (9) / 372414005064060 / gniada 
/ Ars Vivendi / Acord II / Tullahyland Lyllie / Ruffo / - / Klaudia Bulzacka

 
Andrzej GŁOSKOWSKI 21 61,20      

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
140/140
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
9/6
Dystans (m)
250/220
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
43/38 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
30
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ewa Porębska-Gomółka
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
HZO 2*, V Eliminacja Halowego Pucharu Polski 2018 + HZR

Poczernin, 15-17 grudnia 2017
Wydruk: 18-12-2017 06:57:45
T2/L
09:00 
(16-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: T2 / L / Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
(Competition No: T2 / )

Sędzia główny - Ewa Porębska-Gomółka 
Sędzia PZJ/WMZJ - Krzysztof Tomaszewski 
Sędzia - Paweł Sojecki 
Komisarz zawodów - Maksym Maksymowicz 
Asystent komisarza - Julia Krencik 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 EMIRATES (16)
BPK (MAZ) / HAN / GER / Wałach / 2011 (6) / DE431316105611 / ciemnogniada 
/ El Bundy / Escudo I / Lady Lou KHR / Langer Jan / Niemcy / Marek Urbaniak

 
Marek URBANIAK 0 51,57 200 PLN
2 KORWETTA II (201)
SJ Poster Piaseczno / SP / POL / Klacz / 2007 (10) / - / kasztanowata 
/ Veracruz / Kordoba/ Justin Damiro / Ryszard Mordzelewski / Ryszard Mordzelewski

 
Zofia GINTOWT-JUCHNIEWICZ (JM.2005) 0 52,86 150 PLN
3 LUNA (65)
SKJ Poland Park / SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009510444710 / gniada 
/ Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III / SK Nad Wigrami / Karolina Kurosz

 
Julia KUROSZ (JM.2004) 0 54,91 100 PLN
4 KIKIMORA BH (196)
Polski Polo Klub / SP / POL / Klacz / 2011 (6) / - / kara 
/ Elf / Kaliopea BH / Bogna Hupa / Bogna Hupa

 
Karolina BADOWSKA (MJ.1996) 0 56,22 50 PLN
5 ROSA GP Z (17)
BPK (MAZ) / Z / BEL / Klacz / 2010 (7) / 056015Z55775410 / gniada 
/ Royal Vinckenburgh / Burggraaf / C.Grupo Prom Maria Z / Canaye / Hernandez Alfredo BEL / Joanna Kuliszewska

 
Zofia KULISZEWSKA (J.1999) 0 58,23 20 PLN
6 BIQUEEN (159)
KU AZS Politechnika Warszawska / HOL / DEU / Klacz / 2009 (8) / DE421000119209 / siwa 
/ Quirado/Guidam de Revel / Pretty Woman/Limbus / Clausen Heinrich / Łukasz Kamiński

 
Łukasz KAMIŃSKI 0 58,37  
7 CO TY NA TO (74)
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego / SP / POL / Klacz / 2004 (13) / - /