W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSI3 Lisnyky UKR 2016 WYNIKI

W dn 27-29.05.16 Michał Kaźmierczak startował w zawodach CSI3 Lisnyky na Ukrainie. W Finale 140 na Apart wywalczył drugie miejsce, w Grand Prix na Woody był 11.

 

WYNIKI TURNIEJU

 


Baltica Equestrian Tour - II tydzień - 24-29 maja 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

30/05/16

Najlepsze wyniki  dla Polski podczas drugie tygodnia BET w Ciekocinku wywalczyli : Ekipa Juniorów - zwycięstwo w Pucharze Narodów CSIOJ , Mściwoj Kiecoń - 5 miejsce Grand Prix CSI2, Jacek Zagor - zwycięzca GP CSI1, Maria Baehr - 2 miejsce Grand Prix Dzieci, Marek Lewicki i Jarosław Skrzyczyński zwyciężali w konkursach dla Młodych Koni, Ekipa Dzieci - trzecie miejsce w PN CSIOCh. Formą błyszczeli Adam Grzegrzewski i Monika Grundkowska. W pierwszym etapie Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego pierwsze trzy miejsca zajmują : Mściwoj Kiecoń, Hubert Kierznowski i Anna Szary Ziębicka

 

 


XII ZO Grand Prix PP Żywności i Fundacji Orła Białego oraz ZT Olsza, 28-29.05.2016 WYNIKI KOŃCOWE

30/05/16 

 


Jeździeckie Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego - sezon 2016

Na cykl Jeździeckiego Grand Prix Polski Totalizatora Sportowego w edycji 2016 składają się cztery Etapy:

Etap I - Grand Prix
CSI** Ciekocinko – 29 maja 2016
Etap II – Grand Prix
CSI*** Jakubowice – 24 lipca 2016
Etap III - Grand Prix
CSI*** Ciekocinko - 28 sierpnia 2016
Etap IV - Finał JGPP – MP-B Jakubowice – 11 września 2016
                                                            Relacja TVP Sport 

 

29/05/16  

 

 


Po 4 turniejach Furusiyya FEI Nations CupTM Division 2 - Polska w rankingu ligi wciąż na 3 miejscu

1.    Hiszpania            -    335
2.    Ukraina            -    290
3.    Polska          -    140
4.    Austria            -    135
5.     Portugalia            -    132.5
6.    Luxembourg        -    120.0
7.    Norwegia            -    115
8.    Rosja          -    102.5
9.    Węgryy            -      92.5
10.    Dania           -      70
11.    Finlandia            -      55
12.    Turcja            -      47.5
13.    Słowenia            -      35

Ranking  Ligi na dzień 27/05/16 po 4 turniejach pobierz

 


Polskie Dzieci z trzecim miejscem w Pucharze Narodów w Ciekocinku !!

Reprezentacja Polski Dzieci w składzie : Aleksandra Kierznowska - Vivian Brattli - Juliana Suska i Maria Baehr pod wodzą trenera Tomasza Włodarskiego wywalczyła trzecie miejsce w Pucharze Narodów Dzieci CSIOCh w Ciekocinku. Najlepiej w ekipie pojechała Maria Baehr na 11 letniej klaczy La Strada L / Bischof L - Lord Kemm / 0 / 4 pkt. 

fot Monika Zalewska  27/05/16 

 


Sukces !! Polscy Juniorzy wygrali Puchar Narodów w Ciekocinku !

 

Reprezentacja Polski w składzie : Monika Grundkowska, Kamila Rokita, Stanisław Piątkowski i Filip Lewicki  pod kierunkiem trenera Rudolfa Mrugały wygrała Puchar Narodów CSIOJ podczas Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Najlepiej w ekipie spisała się Monika Grundkowska na 8 letniej klaczy Dhaha / Vincenzo x Cantos  / która pokonała bez błędów oba  nawroty. 

27/05/16 

fot Monika Zalewska 

 


Silesia Equestrian Tour 14-24 lipca 2016 - program, propozycje

27/05/16

 

 

 


Rozkład jazdy 25-29 maja 2016

BALTICA EQUESTRIAN TOUR CIEKOCINKO      LIVEstream


 

DANUBE CUP SAMORIN SVK 

2m 130 cm Bronze Tour Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  WYNIKI

2m 140 cm Silver Tour Zuzanna Gowin POL / Captain WYNIKI   VIDEO

 


ZO OLSZA 


MP Oldbojów Poczernin


Wywiad z Trenerami Kadry Juniorów i Dzieci przed CSIO Baltica Spring Tour w Ciekocinku oraz Future Champions w Hagen

25/05/16 

 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22