WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Głoskowski, Makulik, Grzegorzewski i Bulzacka najlepsi w pierwszych półfinałach HPP w Jaszkowie

17/04/15 

 HPP w Jaszkowie zwycięzcy pierwszych półfinałow 17-04-15

 

Seniorzy - Andrzej Głoskowski - Hymne D'or  KJ Agro Handel Śrem

MJ - Nikol Makulik - Verona - KJ Trachy Gliwice

Juniorzy - Adam Grzegorzewski - Okarino - KJ Agro Aves Gajewniki

Amatorzy - Klaudia Bulzacka na zdjęciu - Aromat - TKJ Garbówek 

WYNIKI

 


Wczorajszy sukces Łukasza Wasilewskiego w Magna Racino - 2m w 145cm


Czwartkowe sukcesy w San Giovanni

17/04/16 

 

Andrzej Opłatek trzeci w 140 , Paulina Malinowska druga w Finale dla 6 latków - to najlepsze czwatkowe ( 16.04.15 ) wynikich naszych reprezentantów w San Giovanni.

 

 

 

 


Bertram Allen wygrał pierwszy konkurs Pucharu Świata w Las Vegas


Udany czwartek w Magna Racino Spring Tour 2015

16/04/15 g.20.00

Drugiego dnia turnieju w Magna Racino najlepiej spisali się :

Łukasz Wasilewski na Wavantosie - 2 miejsce 145 

Ewelina Szczepanik na Escalona i na Pablo - 2 razy druga w konkursach 130 i 120

Jarosław Skrzyczyński na Inferno był trzeci w 140 

Krzysztof Okła na  Fabrice Galdini był trzeci w konkursie dla koni 5 letnich

Hanna Roszkiewicz na Viva  błyszczy formą w konkursach dla   6 latków  

 
 
 

Jarosław Skrzyczyński i Łukasz Wasilewski wystartują w CSI4 Hagen

16/04/15 g.12.30 

 

Jarosław Skrzyczyński i Łukasz Wasilewski  w dniach 22-26.04.15 wystartują w prestiżowym turnieju CSI4 w Hagen.

Zgłoszenia 

program 

 


Skrzyczyński i Appel - najlepsi w pierwszych konkursach w Magna Racino

15/04/15 

 


HPP Jaszkowo 2015 - 17-19.04.15 - zgłoszenia - listy startowe

15/04/15 g.14.00 

 


Halowy Puchar Polski Kuców - MK - Dzieci Leszno 2015 FINAŁOWA GALERIA www.primel.pl

15/04/15  

 


Andrzej Opłatek i Casalina - piatą para konkursu dla koni 6 letnich w San Giovanni

WYNIKI    14/04/15 g.19.15

Mistrz Polski Juniorów Andrzej Opłatek z powodzeniem wystartował na swojej  6 letniej holsztynskiej klaczy Casalina ( Casall - Alexis Z ) Ukończył konkurs dla Młodych Koni w San Giovanni na piątym miejscu z zerowym kontem.  


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20