W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

PZJ zatwierdził Skład Komisji Skoków

16/02/15 g.06.00

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego zatwierdził następujący skład Komisji Skoków PZJ:

Marek Kaźmierczak - Przewodniczący - Menadżer,

Antoni Dahlke - Członek Komisji,

Tadeusz Koza - Członek Komisji,

Rudiger Wassibauer - Członek Komisji,

Mściwoj Kiecoń - Członek Komisji - Przedstawiciel Zawodnik 

 

 

Sławomir Szlachta zdominował zawody PreCavaliady w Lublinie

 WYNIKI   15/02/15

Sławomir Szlachta z KJ Equistro Wierzawice wygrał trzy najtrudniejsze konkursy w Lublinie w ramach PreCavliady organizowanej przez Lubelski Związek Jeździecki. 


Grand Prix Leszna dla Bartosza Goszczyńskiego

15/02/15 g.18.50

Pierwsze Grand Prix w 2015 wygrał Bartosz Goszczyński na 11 letnim wł KWPN Zorro.

 

WYNIKI

 

fot. Katarzyna Primel  

 

 

 


Psiuk, Endraszka, Rynkiewicz i Laskowska najlepsi w 2 el HPP w Sopocie

15/02/15 g.18.30

Zwycięzcy 2 kwalifikacji HPP w Sopocie

 

Grzegorz Psiuk  Sobieski Jumping Team - seniorzy

Paulina Endraszka - SKJ Sopot - MJ

Martyna Rynkiewicz - LKJ Gałkowo - juniorzy

Emilia Laskowska - PLJ - amatorz

WYNIKI 

 


Franciszek Kowalczyk w świetnej formie w Jaszkowie

15/02/15 g.18.20

 

Franciszek Kowalczyk z KJ Chrobry Warszawa wygrał trzy konkursy w Jaszkowie w tym Finał Rundy Juniorskiej. Gratulacje !

 

WYNIKI 

 


CSI3 Graz 2015 - zawodnicy

13/02/15 g.13.25

Paulina Koza i Michał Kaźmierczak w dniach 19-22 lutego b.r. wystartują w zawodach CSI3 Graz w Austrii. 

 
 

Klasyfikacja HPP po I zawodach w Dąbrówce Małej

13/02/15 g.10.00

 

 

 


Jaszkowo 13-15 lutego HZDiM - zgłoszenia, program

12/02/15 g.08.10

 

HZDiM 13-15 lutego 2015 JASZKOWO

Zgłoszenia, program zawodów, listy startowe. 

 

 


HPP Sopot - II eliminacja 13-15 lutego 2015

Pula Nagród 60.000 zł, zgłoszenia, rozstawienie koni w stajniach, link do list / wyników, program 

 

 


Łukasz Koza w Magna Racino 13-15 lutego 2015

11/02/15

Łukasz Koza w dniach 13-15 lutego b.r. wystartuje w doborowym towarzystwie ( m.in. Pius Schwizer ) w Magna Racino w Austrii. Zgłoszenia, podręczne linki do wyników i transmisji live. 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19