W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Cassandra Orschel
 
 
 
 
Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 
 
 
Tomasz Miśkiewicz 
 
 
 
Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska
 
 
CSI1 Abu Dhabi UAE
Amelia Mościcka 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM CSI2 

CAVALIADA FUTURE 

CAVALIADA dla publiczności  BILETY 

ZGŁOSZENIA 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela   05/04/17

Konkurs nr 12 Grand Prix LR 145cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL / Cassio Melloni 

Konkurs nr 11 125 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

Finał Mini  1m. Alicja Markiewicz  / Denis / UKS Primo 

Finał Midi  1m. Julia Walorek / Figaro / KJ Podkowa Gruszczyn 

 

sobota  04/04/17

Konkurs nr 8 120 cm  2m. Piotr Sawicki POL / Boccacio 

Konkurs nr 9 135 cm  1m. Dajana Pawlicka POL / Bebetto 

Konkurs nr 10 Speed & Music  1m. Jacek Zagor POL / Halifax vd Heffinck

Kuce Midi  1m. Natalia Sydow / Erozja  / KJ Gronówka 

Kuce Mini 1m. Alicja Markiewicz / Denis / UKS Primo 

Sztafeta  1m.  Paweł Warszawski / Julia Walorek / Alicja Markiewicz 

 

piątek  03/04/17

Konkurs nr 7 Venus vs Mars 2m. Ewelina Rocka POL / Lancelot 

Konkurs nr 6 LR 145  1m. Marek Lewicki POL / Abigej

Konkurs nr 5 130 cm  1m. Andrzeja Opłatek POL / Light My Fire

 

czwartek 02/04/17

Konkurs nr 1 120 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

Konkurs nr 2 130 cm 1m Małgorzata Koszucka POL / Charlene 

Konkurs nr 3 140 cm 2m Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

Konkurs nr 4 Potęga Skoku 1m. Marek Lewick POL i / Quirados As 

 

 

 


Natalia Majchrowicz przebojem w Holandii ! Najepsza w dwóch konkursach podczas turnieju w Vragender .

 

@natimajchrowicz przebojem w Holandii #skoki #jeździectwo #polishteam #toprider #equestrian

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polish Jumping Team (@kadraskoki.pl)


System Szkolenia PZJ - konferencja

28/01/17

Kadra Narodowa PZJ - kryteria sportowe 2017

26/01/17 

 

 

 

 

 


CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017 - lista zawodników i koni

24/01/17 

ZGŁOSZENIA 

 


Kadra Narodowa sezon 2017

23/01/17

Skład Kadry Narodowej Polski - sezon 2017. 

 

 

 

 

 


Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2016 rok

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Amazonka Roku - Małgorzata Koszucka

Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek

Junior Roku - Adam Grzegorzewski

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Koń Roku - Wibaro

Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

22/01/17 

 


Rozkład Jazdy 18-22.01.17

CSI2 Oliva Nova ESP / CASSANDRA ORSCHEL 

wyniki/listy/program

livestream


CSI3 Drachten  NED / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI 

wyniki/listy/program

livestream

 


PZJ bez Prezesa

18/01/17

Prezes PZJ Marek Szewczyk zrezygnował. 

Komunikat tutaj 

 

 

 

 


RIP Marcin Klupś


Konopacki Przemysław  2845
Skrzyczyński Jarosław 2817
Opłatek Andrzej 2110
Wechta Maksymilian    1908
Kaźmierczak Michał 1658
Kubiak Dawid    1481
Grzelczyk Kamil   1399
Miskiewicz Tomasz  1346
Lewicki Marek  1306
Grzegorzewski Adam       1236

31/10/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1181
2. Lewandowski Aleksander 778
3Błaszczak Julia  300
4. Parkitny Maximilian    258
5. Barański Mikołaj   257
6. Piksa Magdalena   249
7. Suska Juliana    242
8. Bule Oliwier    198
9.  Maruszak Lena     152
10. Yeroshova Anastasia 147

 31/10/22

1. Stefańska Natalia  361
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  280
4. Kozioł Klara        268
5. Szczupakowska Amelia     220
6. Oleszkiewicz Lena      181
7. Zawadzka Eliza     178
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  142
10. Niziołek Zuzanna  116

31/10/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Nawrocka Roksana    2485
3. Ganowska Julia     1944
4. Słoniec Paulina   1860
5. Przybylska Zuzanna    1735
6. Kosmol Alicja  1710
7  Goszczński Adam   1709
8. Sówka Nell   1685
9. Kucharska Antonina     1545
10. Pszowski Kevin     1434

31/10/22

1. Cicha Zofia 346
2. Rąbca Milena 290
3. Layer Blanka 286
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Wierucka Maria    202
7. Michalak Helena        200
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Błądek Michalina   128

31/10/22

1.  Wierucka Zofia  543
2.  Kulesza Lila   474
3.  Lewandowska Michalina   442
4.  Drozd Michalina     416
5.  Moczkowska Mia  410
6   Kamińska Zofia       387
7.  Brzykcy Lilianna    380
8.  Krzeszewska Zofia 358
9.  Mroczek Jakub   352
10. Przybyła Agata  344

31/10/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   465
2. Luboński Ignacy 440
4. Reimann Zofia  430
5. Wnuczko Sara  407
6. Koperska Pacyńska Maria   379
7  Nazarewicz Julia  290
8. Wiśniewska Zofia  256
9  Sławińska Zuzanna   249
10. Nowak Antoni  237

31/10/22

1. Pasternak Julia   463    
2. Cwana Wiktoria       459
3. Grobelny Martyna     446
4. Tymieniecka Wiktoria    437
5. Buczek Agata   413
6. Stasiak Agata  397
7. Fediow Daria    370
8. Szostawicka Karolina  342
9. Czeszejko Sochacki Filip     324
10. Burzyńska Ellis Anastazja 294

31/10/22

1.  Kierznowska Jagoda   1480
2.  Aniołek Hubert 1000
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/10/22

1.  Hart Dyke Zofia        892
2.  Cwalina Wiktoria  732
3.  Pakur Zofia    575
4.  Moczkowska Carla  554
5.  Kępka Aleksandra     553
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Sałapatek Maja  425
8. Frączkowska Roksana           347
8. Ciszek Maria    310 
10. Janusz Zofia     281

31/10/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Biskup Julia   140
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
9. Leszek Karwańska  Wiktoria    55
10  Pietrzak Emilia  40

31/10/22