W tym tygodniu:
 

CSIO3 EEF SF Deauville FRA

 

Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Marek Wacławik, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska

livestream

 

 

 

CSI2-W Olomouc CZE

 

 Maksymilian Wechta, Hubert Polowczyk, Wojciech Wojcianiec, Aleksander Lewandowski, Agnieszka Cebulak, Patrycja Dadał, Agata Dahlke-Burda, Grzegorz Faber, Kaja Hus, Nikola Idkowiak, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska, Kacper Mróz, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Grzegorz Rychlik,  Patryk Skrzyczyński, Zuzanna Sowińska, Łukasz Troszczyński, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Krzysztof Złocki

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

 

Jan Bobik, Adrianna Ostrowska, Natalia Urbańska, Kornelia Kurleto

livestream  

 

PLJ Jeżów 

 

ZO DIM Bogusławice 

 

ZO Łąck 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HPP HZO - 7 kwalifikacja Michałowice 8-11 lutego 2018


Kubiak, Minkiewicz, Głowacka, Dobkowska -liderzy rankingów Halowego Pucharu Polski po VI Kwalifikacjach 06/02/18

 

Halowy Puchar Polski 2017/18

Liderzy Rankingów po 6 kwalifikacjach :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak 

MJ - Weronika MInkiewicz

Juniorzy - Wiktoria Głowacka 

Open - Milena Dobkowska

 

Kolejne kwalifikacje : 

8-11.02.2018 - Michałowice

22-25.02.2018 - Leszno

Finał 9-11 marca 2018 Sopot

 

 

 

 


Silesia Equestrian Tour 2018 - zostań Wolontariuszem


Silesia Equestrian Tour 2018 

4-15 lipca 2018

Jakubowice 

 

Zostań Wolontariuszem, zapisz się tu 

 

05/02/18

 

 


Grand Prix CSI2 Opglabbeek BEL 04//02/18

 

WYNIKI Grand Prix

  1m.  João Victor Castro BRA Quentin PJ  0:0  41:09s

12m.  Maksymilian Wechta POL La Calidad   1 pkt  / 72:24s

15m.  Wojciech Wojcianiec POL Naccord Melloni 4 pkt  / 67:78s

22m.  Jan Bobik POL Chacco Amicor  4pkt / 70:43s 

rezygnacja Adam Grzegorzewski POL Zazou Szumawa 


video z GP        wyniki turnieju 


Glock's Grand Prix CSI3 Villach 04/02/18

 

WYNIKI Glock's Grand Prix CSI3 Villach 2018 

 1m.  Martin Fuchs SUI  Cool And Easy  0/0  43.30 sec

21m. Michał Kaźmierczak POL Que Pasa 5   5 pkt /  78 sec 

22m. Andrzej Opłatek POL Copperfield 40     8pkt / 72.21 sec

23m. Jarosław Skrzyczyński POL  Calevo 2   8pkt / 72,56 sec 

rezygnacja Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind  


Wyniki turnieju      Video z Grand Prix  


Andrzej Opłatek czwarty w Glock's Performance Tour w Villach 03/02/18

 

Villach. Andrzej Opłatek na Copperfild w sobotnim konkursie zaliczanym do LR Glock's Performance Tour 145cm był czwarty.    03/02/18


Wojcianiec drugi, Skrzyczyński piąty w konkursach LR 02/02/18

 

Opglabbeek. Wojciech Wojcianiec / Chintablue - 2 miejsce LR 145cm 

 

Villach. Jarosław Skrzyczyński / Calevo 2 - 5 miejsce LR 150cm Glock's Championat 

Calevo - przejazd podstawowy.         Calevo - rozgrywka


1 lutego - konkursy otwarcia w Villach i Opglabbeek - Bobik wygrywa, Skrzyczyński trzeci 01/02/18

 

Pierwszy dzień konkursów na zagranicznych arenach był bardzo udany dla Polski !

W Opglabbeek Jan Bobik na Chacco Amicor wygrał konkurs 140cm .

W Villach w konkursie 140cm Jarosław Skrzyczyński na Quitoki był trzeci, a Krzysztof Ludwiczak na Sandra Blue był szósty w konkursie dla młodych koni

Jan Bobik  

01/02/18 

 


Mchał Ziębicki ósmy, Maksymilian Wechta dwunasty w Grand Prix CSI2 w Kronenber 28/01/18

 

WYNIKI Grand Prix    

 


Longines FEI Nations Cup - sezon 2018

 

Kalendarz / Wyniki / Rankingi / Regulaminy

 

Division 1 -  Holandia,  Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Szwajcaria, Hiszpania, Belgia, Wielka Brytania  

 

Division 2 - Rozgrywki w 4 grupach / Polska w grupie D z Norwegią, Danią, Finlandią i Luxemburgiem / Finał Division 2 w Budapeszcie 12/08/18 - dwie najlepsz eekipy awansują do Finału w Barcelonie. Regulamin  

 

Konkursy Pucharu Narodów dla  zwiększenia popularności rozgrywane będą w niedzielę.   


Grzegorzewski Adam 2754
Miśkiewicz Tomasz  2501
Skrzyczyński Jarosław 2356
Konopacki Przemysław      1759
Kubiak Dawid  1741
Kaźmierczak Michał   1695
Wacławik Marek 1447
Opłatek Andrzej  1349
Skiba Dawid    1243
Lewicki Marek     1151

31/05/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   570
2. Maruszak Lena 444
3 Barański Mikołaj  423
4. Sydow Natalia 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Wypchło Aleksandra  209
8. Handzlik Maciej  209
8. Tybulczuk  Tamara  209
10. Lewandowski Aleksander  195

31/05/24

1. Biegalska Iga 489
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 298
4. Macieszczak Ewa      264
5. Sówka Nell    199
6. Skrzyczyński Patryk 174
7. Padalak Maria l 164
8. Zawadzka Eliza  146
9. Kucharska Antonina  145
10. Nawrocka Roksana  141

31/05/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1590
3. Kulesza Lila  1495
4. Goszczyński Adaml  1460
5. Gola Helena    1340
6. Pis Hanna    940
7  Chojowska Iga   900
8. Soforek Marcel  870
9. Malesa Alicja  755
10. Kuczerawy Zuzanna  570

30/04/24

1.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
2.  Sabok Gabriela  164
3.  Modzelewska Hanna   126
4.  Głoskowski Franciszek  110
5.  Sławińska Aleksandra   104
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Cytarska Hanna  72
8.  Leśniewska Emilia  70
9   Tomczak Oliwia  62
10. Filkiewicz Hanna  54

30/04/24

1.  Reimann Zofia  342
2.  Leboda Oliwia  291
2.  Dziedzińska Konstancja  226
4.  Głoskowska Maja  204
5.  Pycha Antonina 188
6   Przybylska Łucja  165
7.  Szmyt Maria   162
8.  Pinocy Wiktoria  148
9.  Pluta Aleksander  141
9.  Mordzelewski Jan,   141

30/04/24

1  Broniarczyk Henryk   206
2. Marszałek Amelia  171
3. Goszczyński Tomasz 162
4. Wnuczko Sara   157
5. Luboński Ignacy  144
6. Głoskowska Maja   142
7  Cytarska Hanna  104
8. Seroczyński Kacper  98
9  Lubońska Helena  96
10. Pellowska B. Czujko A.   88

30/04/24

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   190
2. Jach Michalina  190
4.  Molenda Lena   154
5.  Haniszewski Bruno    134
6.  Kurcweil Julia  117
7.  Wiśniewski Marcel   111
8.  Binkowska Wera  82
9.  Sawa Blanka  81
10. Kałaska Zofia         79

30/04/24

1.  Hart Dyke Zofia   475
2.  Kamińska Zofia  430
3.  Cwalina Wiktoria   360
4.  Czerepińska Maria  355
5.  Biel Zofia  350
6.  Patecka Olga  225
7.  Szostawicka Karolina  220
8.  Szulczyńska  Pola  175
9.  Sławińska Zuzanna   140
10. Ferjan Vi. Stobińska C.  95

30/04/24

1.  Korus Anna    475
2.  Koperska Pacyńska M.  301
3.  Moczkowska Carla   266
4.  Kwiatkowska Julia  257
5.  Ferjan Victoria  250
6.  Nowak Liwia    185
7.  Rachubik Julia  170
8.  Biszkowicka  Kinga          158
9.  Pundzis Marta  156
10. Kmietowicz Lilla .  146

30/04/24