W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

ZO Salio Besiekierz Rudny Zgierz

18/07/14 g 14.45

ZGŁOSZENIA 

WYNIKI   www.salio.eu

 

 


Galeria Finały ZO Jakubowice Katarzyna Primel

18/07/14 g.08.20

Galeria z Finałów ZO w Jakubowicach autorstwa Katarzyny Primel. Zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 

GALERIA

 

 


Kadra Nardowa 2014 aktualizacja 01.07.14

17/07/14 g.14.40

AKTUALIZACJA Skladu Kadry Narodowej na dzień 01.07.14

 

Do Kadry Seniorów dołączyli : Sandra Piwowarczyk Bałuk, Marcin Bętkowski, Grzegorz Psiuk .Do Kadry MJ dołączył Jan Bobik.

 

 

 


Ranking PZJ na dzień 16.07.14 Dzieci MK i Kuce

17/07/14 g.09.00

Dalia Lehmann liderką rankingu PZJ w kat Dzieci. W rankingach Kuców i MK prowadzą Adam Grzegorzewski, Zofia Flerkowska, Wiktoria Dziuba, Maria Baehr, Emilia Chmielowska, Gabriela Kozłowska.

Aktualne Rankingi

 

 


Reprezentacja Polski Mistrzostwa Europy Areezo 2014

17/07/14 g. 07.00

Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Arezzo 2014

Oficjalny skład Reprezentacji Polski

 

 


Rozkład jazdy 17-20.07.2014

16/07/14 g.18.20

 

Polacy wystartują na Słowacji w Austrii, Holandii, Niemczech a w kraju m.in. ZO w Salio i Kaczyna Gold Cup. Powodzenia !

Podręczne linki

 

 

 


Specjalne treningi z Adamem Nowakiem

15/07/14 g.14.25

Akademia Jazdy Konnej ABC i Redakcja KadraSkoki.pl poleca  treningi z trenerem Adamem Nowakiem w Warszawie w dniach 29.07-01.08 dla osób jeżdżących minimum klasę LL. Liczba miejsc ograniczona ! Program, zgłoszenia

 


13 Polskich par z kwalifikacjami na WEG

15/07/14 g.13.20

Lista 13 polskich par mających kwalifikacje do startu w Mistrzostwach Świata w Normandii !

 

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński przebojem w Jakubowicach

Jarosław Skrzyczyński w niedzielę 13.07.14 wygrał w Jakubowicach Grand Prix, Finał Średniej Rundy, Finał dla koni 6 letnich. W konkursie Grand Prix triumfował na Inferno  Finał Średniej Rundy wygrał na Maestro Dive Z a finał dla 6 latków na Quitoki . Gratulacje !!

Końcowe wyniki ZO w Jarosław Skrzyczyński przebojem w Jakubowicach Jakubowicach

 


Mściwoj Kiecoń w 5* Grand Prix w Falsterbo

14/07/14 g.08.00

Video z 5* Grand Prix z Falsterbo z przejazdem Mściwoja Kieconia na Urbane. Reprezentant Polski ukończył ten trudny konkurs z dwoma błędami.

 

Video / wyniki

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17