W tym tygodniu :
 
 
/ Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak / 
 
 

 

/ Anna Szary - Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus / 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek i Adam Grzegorzewski ze wsparciem Riders Academy

23/05/17

Polacy w Magna Racino 14- 21 maja 2017

W międzynarodowym turnieju Magna Racino w Austrii  bezbłędnie zadebiutowała w konkursach 135/140 na Caspar De Vald Natalia Czernik, Matylda Malepszy była druga w jednym z konkursów rundy Dzieci, świetnie spisywał się Dublin pod Łukaszem Wasilewskim i Elbero H pod Adrianną Ostrowską . W konkursach dla Młodych Koni z powodzeniem jeździli Bartosz Adamus i Natalia Czernik.

22/05/17

 


Weronika Wilska druga w Grand Prix w Ciekocinku 21/05/17

Pierwszy tydzień Baltici był bardzo udany dla reprezentantów Polski. Weronika Wilska wywalczyła drugie miejsce w Grand Prix. W małym Grand Prix CSI1 triumfował Radosław Zalewski. W  dwugwiazdkowych konkursach 130cm dwa razy Hymnu Polski wysłuchał Leszek Gramza. Pierwszy tydzień Baltici zachwycił formą polskiej młodzieży. Przebojowe Juliana Suska i Olga Skrobacz wygrały po dwa konkursy. Świetnie spisała się Oliwia Szustkowska zdobywając kwalifikację do Mistrzostw Europy.  Konkursy CSI1 najlepiej jeździła Magdalena Gut   a konkursy dla Młodych Koni Dawid Skiba i Łukasz Troszczyński.  

22/05/17


Wojciech Dahlke w dobrej formie w Lier

Reprezentant Polski Wojciech Dahlke od tego sezonu trenuje w Belgii w stajni Cassandry Breckmans. Z powodzniem startował w pierwszym międzynarodowym turnieju w Lier w dn19-21 maja 2017.  Na 13 startów - 9 razy nie miał błędów na przeszkodach. 

21/05/17


Michał Tyszko i Surrimo - najlepszą Polską parą w konkursie 145cm w Ciekocinku 18/05/17

WYNIKI KONKURSU    / Kwalifikacja do Grand Prix - Michał Tyszko POL / Surrimo - 5 miejsce / 


Agata Kamińska druga w Lamprechtschausen 18/05/17

Agata Kamińska na 10 letnim polskiej hodowli Czingis Chan / Hufiec x Kurant / w konkursie otwarcia dla kuców CSIOP w Lamprechtshausen wywalczyła drugie miejsce. 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


Aktualizacja Składu Kadry Narodowej Polski z 05/05/17

18/05/17 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 16-21 maja 2017

BALTICA EQUESTRIAN SPRING TOUR Ciekocinko        zgłoszenia 

Najlepsze wyniki dla Polski w Ciekocinku  

 

CSIOJ / P Lamprechtshausen AUT                      livestream

/ Dalia Lehmann, Agata Kamińska, Aleksandra Osuch

21/05/17 CSIOJ 125cm  2m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOJ 120cm 5m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOP 115cm 3m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

18/05/17  CSIOP  115cm   2m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

 

Magna Racino CSI2 Ebreichsdorf AUT               livestream 

/ Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bartosz Goszczyński

 

CSI2 Lier BEL      / Wojciech Dahlke /

 

CSN Drzonków    Grand Prix Zielonej Góry 1m. Arkadiusz Fimmel 


Ludwiczak i Opłatek w top formie w Redefin 1405/17

Bardzo dobre wrażenie po sobie zostawili w Niemczech reprezentanci Polski: Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Oplatek - ukończyli Grand Prix 155 cm CSI3 Redefin w pierwszej 10-tce. 

Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał Średniej Rundy 145cm zaliczany do  LR.

Andrzej Opłatek jeździł na zero wszystkie konkursy kwalifikacyjne A young Riders Academy, w konkursie finałowym plasując się na siódmym miejscu. 

WYNIKI ZAWODÓW   


PLJ Michałowcie - Grand Prix dla Michała Kaźmierczaka

Michał Kaźmierczak podwójnym triumfatorem konkursu Grand Prix PLJ w Michałowicach. 

WYNIKI / RANKINGI / VIDEO

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3809
Grzelczyk Kamil  2047
Wojcianiec Wojciech 1808
Ludwiczak Krzysztof  1720

Kaźmierczak Michał 

1517
Grzegorzewski Adam 1367
Opłatek Andrzej 1174
Kubiak Dawid  1148
Bobik Jan  1085
Mściwoj Kiecoń 1056

31/08/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17