W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Monika Dulczewska wygrywa w St Tropaz jeden z konkursów 140cm, trzecia w Grand Prix 02/06/19

Reprezentantka Polski na stałe mieszkająca we Włoszech, Monika Dulczewska w świetnym stylu wygrała sobotni konkurs 140cm podczas 2* turnieju w St Tropez, w Grand Prix była trzecia. W konkursach dosiadała 8 letniego ogiera SF Basquiat du Lozon /Diamant de Semilly x  Baloubet du Rouet/. VIDEO 140cm 

WYNIKI GRAND PRIX LR 145cm   02/06/19

WYNIKI KONKURSU 140cm 01/06/19

WYNIKI TURNIEJU  fot. HUBSIDE JUMPING / Marco Villanti 


Andrzej Opłatek wygrywa bariery w St Gallen 31/05/19

31/05/19 

 

Andrzej Opłatek w świetnym stylu wygrał konkurs SIX BAR podczas 5* turnieju w szwajcarskim St. Gallen na CONTHINDER i był trzeci na ODILE  DU SOUFFLET.  W konkursie startowało 15 par.


Baltica Spring Tour Ciekocinko 28.05-02.06 maja 2019

 

 

 

Jarosław Skrzyczyński i Greatest - 4 miejsce w LR 145cm Aleksandra Ziętak Fotografia 

 

Jarosław Skrzyczyński na GREATEST - / Biscayo x Quidam de Revel/ udanie zadebiutował w konkursie Grand Prix - 4 miejsce i najlepszy wynik w spośród reprezentantow Polski. Konkurs wygrał Marc Bettinger z Niemiec na ASTON DES ETISSES /Mylord Carthago x Quidam de Revel/

 

02/06/19

 


CSIO Dutch Youngster Festival Wierden 29.05-01.06.19

 

3 miejsce w konkursie CSIOJ Puchar Narodów  wywalczyła Polska ekipa juniorów / Wiktoria Bedyńska, Mikoła Barański, Milena Dobkowska, Dalia Lehmann/  - na zdjęciu .

fot FotoTrailer 01/06/19

 

 

 


Silesia Equestrian Tour Jakubowice 2019 - propozycje

29/05/19

 


CSIO3 Uggeralne 23-26 maja 2019

 

Drugie miejsce w Pucharze Narodów CSIO3 Uggerhalne 2019 dla Reprezentacji Polski:

Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

GRAND PRIX LR 160cm 5m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  

CSIO3 Nations Cup 150cm 2. ekipa Polska 

CSIO3 LR 150cm 5m. Krzysztof Ludwiczak POL CONTHACCA 24/05/19

CSIO3  140cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE

CSI1 135cm  4m. Andrzej Opłatek POL ODILE DU SOUFFLET

CSIO3 145cm 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  23/05/19

CSIO3 140cm 5m. Jan Bobik FARMER

WYNIKI TURNIEJU 


Baltica Spring Tour Ciekocinko 21-26 maja 2019

Jarosław Skrzyczyński i Jerico - zwycięzcy Grand Prix 

 

LISTY / WYNIK /  PROGRAM  zamówienia zdjęć Sweetieisafruit

 

26/05/19

 


ZO DIM Iwno Jaszowo 17-19 maja 2019

 

ZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów 19.05.19 :


Grand Prix Dzieci Aleksandra Pliem Perka  QUITA DU DOMAINE Z  TKJ Garbówek
Grand Prix J/Mj - Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR  Kraju Jumping Team
Grand Prix Dzieci II - Aleksander Lauk  FESTA Budzyński KS Kłos 

Finał D/E - Zofia Budzyńska  FABIA  Stajnia Gronówka - na zdjęciu 

Finał Dbis - Julia Pięta  KANTJE’S ELTON KJ Abakus Kaczyna 

Finał C - Nikola Panarowicz MAROKO KJ Bonanza 
Finał A2 - Barbara Piontek  CYKOR   Rio Grande Krosinko
Finał A1 - Jolanta Kóska ROYAL  KJ Agro Handel Śrem

WYNIKI ZAWODÓW 


Verso Jumping Tour Warnik 18-19.05.19

 

Sławomir Andruchów z KJ Profil Piła wygrywa Karlik Grand Prix w Warniku na CONRALDIK IV, Finał Rundy Złotej 130cm Oskar Murawski na LIBELIUS, Marta Konarska na LILI MARLENE Finał Rundy Srebrnej 120cm a Sandra Łukasik na CARTINA L Finał Rundy Brązowej 110cm.

W konkursach eMPMK triumfował: Michał Tyszko na 6 letnim BIG MAL EH Z oraz na 5 letniej GOLDEN ROSE.  W kat koni 4 letnich zwyciężył Paweł Spisak na CASUS i Natalia Czernik na CASAMBA . 

WYNIKI TURNIEJU  

foto  Photo Monskoo


Monika Grundkowska najlepsza w Michałowicach 19/05/19

Monika Grundkowska na DHAHA z RC Riding Centre Sosnowice zwyciężyła w Grand Prix PLJ w Michałowicach, Jarosław Koziarowski z WLKS Krakus na CHENET wygrał Finał Rundy Srebrnej 135cm a Jakub Kubiak z KJ SO Łąck Finał Rundy Brązowej 125cm na GREAT PLEASURE II. Trzeci etap Drużynowego Pucharu Polski wygrała ekipa KJ Trachy Gliwice w składzie: Paulina Koza, Zuzanna Jarocka, Katarzyna Gola i Łukasz Koza.  

Liderami rankingów PLJ po trzech etapach rozgrywek są: 

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń i Artur Kufel  25 pkt

Runda Srebrna Nina Milczarek 41 pkt 

Runda Brązowa -  Anna Białas  35 pkt

DPP - KJ Agro Handel Śrem i KJ Trachy Gliwice  17 pkt

 

fot. Przemysław Antosz 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19