W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Arezzo - Finały

 

WYNIKI TURNIEJU - II tydzień 24-29.03.2015

 

W Grand Prix nie wystartował Marek Lewicki i Wojciech Wojcianiec. W konkursie 135 Silver Marek Wacławik na Zucca był szósty. Bez błędów pojechała też Klara Kostrzewa na Wiske w porannym konkursie 130 cm.   29/03/15 g.17.30


HZODiM Leszno 27-29.03.15 - WYNIKI

 29/03/15

HZO DiM Leszno. Aleksandra Bolko wygrała Finał Rundy Juniorskiej / Młodzieżowej na Dragonie. Maria Baehr  na La Strada L triumfowała w Grand Prix Dzieci 125 cm.  Gratulacje !!

 

 


Sukces Zuzanny Gowin w Arezzo

28/03/15 g.20.00 

Zuzanna Gowin na Emperio vant Roosakker w świetnej formie ! Wygrała poranny konkurs 140 SIlver Tour. WYNIKI

Gratulacje !!

Video 


Piątek 27.03.15 Sukcesy w Arezzo od samego rana !

Wojciech Wojcianiec na Nitrox trzeci w konkursie 135 Gold Tour wyniki 

 

Wiktor Larkowski na Arenie trzeci w konkursie 120 Bronze Tour    wyniki

 


HZODiM Leszno 27-29.03.15 - zgłoszenia, program

26/03/15 g.19.30

 

W Lesznie liczna obsada najmłodszych skoczków wystartuje w ostatnich zawodach przed HPP, który już niebawem 10-12.04.15 również w Lesznie.  

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

ZGŁOSZENIA  

 


Marek Lewicki i Marek Wacławik przebojem rundy dla 5 latków w Arezzo

WYNIKI

Chacco Nann  / Marek Lewicki - 3 x 1 miejsce
Ferrari K / Marek Wacławik - 3 x 1 miejsce
Fameus Olt  / Marek Wacławik - 2 x 1 miejsce


Marek Lewicki i Wojciech Wojcianiec zakwalifikowali się do Grand Prix Arezzo

26/03/15 g.17.00 

Marek Lewicki na Abigej i Wojciech Wojcianiec na Quasi de Kergane plasując się w zakończonym właśnie konkursie kwalifikacyjnym 145 Gold Tour w pierwszej dziesiątce zakwalifikowali się do niedzielnego LR Grand Prix CSI3 Arezzo.  W niedziele powalczą o minima olimpijskie i kwalifikacje do Aachen ( W.Wojciniec )  Gratulacje !!  

wyniki konkursu 145 Gold Tour 


Wojciech Wojcianiec drugi i trzeci w Finale Rundy dla koni 6 letnich w Arezzo

26/03/15 g.16.40

Wojciech Wojcianiec z sukcesami ukończył finał dla 6 latków w Arezzo. Na koniach należących do Grzegorza MieleńczukaPro-Fur Farm Equipment ; westfalskiej klaczy  Caloma Melloni (Cavalier/Lancer III ) był drugi a na ogierze rasy KWPN Naccord Melloni  ( Nabab de Reve Acord II ) ukończył konkurs na 3 miejscu. Konkurs wygrał reprezentant gospodarzy  Ciampiego Garofalo na klaczy Evita S ( Tygo/Casco ). 

WYNIKI KONKURSU Finał Rundy 6 latków

 


Sukces w Arezzo !! Marek Lewicki pokonał Mistrza Olimpijskiego !

26/03/15 g.13.45

 

Marek Lewicki w świetnym stylu wygrał w Arezzo konkurs otwarcia na Codetia VDL pokonując m.in Steva Guerdat - Mistrza Olimpijskiego z Londynu.   W konkursie startowało 120 koni.  

WYNIKI / VIDEO 

 


Ranking HPP po zawodach w Jaszkowie ( IV kwalifikacja )

26/03/15 g.12.50

 

Liderzy rankingu HPP po IV turniejach klasyfikacyjnych

Andrzej Głoskowski - seniorzy

Weronika Wilska - MJ

Adam Grzegorzewski - juniorzy

Robert Hestkowski - amatorzy

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19