W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
TVP SPORT   ONLINE 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam , Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSN Cottbus-Sielow 2015

22/05/15

Mściwoj Kiecoń, Nawojka Kiecoń, Piotr Kaliszuk, Paulina Maciejewska, Artur Moksiewicz, Kacper Moksiewicz, Wiktoria Mrugała, Julia Wieczorek w dniach 22-24 maja wystartują w Niemczech w turnieju CSN w Cottbus Sielow. 

Podręczne linki, program, zgłoszenia  

 

 


Lamprechtshausen. Filip Lewicki drugi !

21.05.15 

Najlepsze wyniki  naszych reprezentantów pierwszego dnia w Lamprechtshausen :

 

Konkurs CSIOCh 115 cm

Filip Lewicki na Codetia VDL - 2 miejsce

 

Konkurs  CSIOJ 130 cm

Albert Ornat na Camillo Son - 5 miejsce

 

Konkurs CSIOY 135 cm

Andrzej Opłatek na Domingo S Ex Tip Top 28 - 20 miejsce 

 

Konkurs CSIOY 125 cm 

Urszula Kalicińska na Detroit CL - 19 miejsce

 

 

 


CSI4 Poznań 2015 - coraz bliżej

21/05/15

 

Program, pierwsze nazwiska gwiazd, można już kupować bilety, nie przegapcie !!

 

 

 

 


Rozkład jazdy 21.05.15 - podręczne linki

CSIO J / Y / Ch Lamprechtshausen  AUT

WYNIKI / LISTY       LIVEstream

 

Baltica Spring Tour Ciekocinko POL

WYNIKI / LISTY       LIVE - www.swiatkoni.pl 

 


Zawodnicy KJ Agro Handel liderami rankingu Polskiej Ligi Jeździeckiej

21/05/15

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem zdominowali ranking Polskiej Ligi Jeździeckiej po III turniejach ( Michałowice, Leśna Wola, Jaszkowo ). Leszek Gramza prowadzi w rankingu Rundy Diamentowej, Łukasz Krajewski jest numerem 1 w rankingu Rundy Złotej i Srebrnej. W rundzie brązowej ex aequo 1 miejsce zajmuje Amelia Gramza z KJ Agro Handel i Olga Skrobacz z WLKS Krakus. 

 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - program, zgłoszenia

21/05/15

 

 

 


ZO Szary Michałowice 22-24.05.15 - program, zgłoszenia

20/05/15

Ponad 200 koni w Michałowicach ! Na liście zgłoszonych m.in.  Michał Kaźmierczak z nowym koniem Que Pasa 5 , Andrzej Głoskowski, Michał Ziębicki, Radosław Zalewski. 

Zgłoszenia / Program / podręczne linki  

 

 


Jarosław Skrzyczyński w 4* Magna Racino Spring Festival 2015

19/05/15 

 

Jarosław Skrzyczyński w dn. 22-25 maja wystartuje w 4* turnieju w Magna Racino w Austrii. 

 

Zgłoszenia - podręczne linki 

 

 

 


PAPPAS JUNIOR SPECIALS CSIOPChJY - Lamprechtshausen 21-25.05.15

19/05/15  

Liczna Polska Reprezentacja Dzieci - Juniorów - MJ - wystartuje w dniach 21-25 maja w austriackim Lamprechtshausen w turnieju CSIO Pappas Junior Specials.  Nasz kraj reprezentować będą :

Albert Ornat ( na zdjęciu ) Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Dajana Pawlicka, Joanna Marciniak, Aleksandra Bolko, Dalia Lehmann, Franciszek Kowalczyk, Filip Lewicki, Urszula Kalicińska, Olimpia Bembenik, Monika Grundkowska, Maria Baehr, Vivian Brattli,  Aleksandra Więckowska, Nikol Makulik, Agnieszka Cecuga, Wiktoria Głowacka, Kamila Badowska, Patryk Badowski, Gniewko Jachimowicz,  Stanisław Piątkowski, Monika Grochowina, Iga Tokarska. Powodzenia Polska !!

Zgłoszenia - podręczne linki 

 

 


Kadra Narodowa - skład - aktualizacja - 17.05.15

W dn. 17.05.15 Zarząd PZJ powołał do Kadry Narodowej na 2015 rok następujących zawodników :

Michał Ziębicki - Seniorzy 

Aleksandra Więckowska - MJ

Vivian Brattli - Dzieci 

 

19/05/15


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19