W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Pappas Junior Specials Lamprechtshausen 2016 - wyniki

 

17/05/16 

 

Podsumowanie młodzieżowego turnieju, który odbył się w dn. 13-16 maja 2016 w Austrii - najlepsze wyniki, video, galeria. 

 

 

Na zdjeciu - Aleksandra Kierznowska - gwiazda turnieju - zwyciężczyni Grand Prix Dzieci

 

 

 

 

 

 

 


Polska na 3 m w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup po PN w Cejle

Reprezentacja Polski z 140 pkt zajmuje w rankingu  Furusiyya FEI Nations Cup Division 2 trzecie miejsce. Na pozycji lidera z 190 punktami aktualnie znajduje się Ukraina. Kolejna szansa na punkty dla Polski już za tydzień w Odense. 

14/05/16

 


Rozkład Jazdy 12-15.05.16

CSIO3 Cejle SLO          WYNIKI / LISTY            LIVE  

 

2m.  CSI3 135 Wojciech Wojcianiec POL / Chintablue    WYNIKI   12/05

3m. CSI1 120 Paulina Koza POL / Conika Z  WYNIKI   13/05

9m. CSIO3 Puchar Narodów  Furusiyya Nations Cup TM WYNIKI  13/05.

4m CSI1 Finał Paulina Koza POL / Conika Z WYNIKI 14/05

8m. CSIO Grand Prix Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson  WYNIKI 15/05/16

 


 

Pappas Junior Specials  Lamprechtschausen  AUT  

WYNIKI / LISTY            LIVE         WYNIKI Live

 

PUCHAR NARODÓW DZIECI - Polska 5 miejsce 15/05/16

PUCHAR NARODÓW JUNIORZY - Polska 4 miejsce  14/05/16

 

WYNIKI 16.05.16 

WYNIKI 15.05.16

WYNIKI 14.05.16

WYNIKI 13.05.16 

 

1m. CSIOCh Grand Prix Aleksandra Kierznowska POL / Dior V   16/05/16 

1m. CSIOJ  135 Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340  13/05/16

2m. CSIOCh Aleksandra Kierznowska POL / Never Mind  13/05/16

3m. CSIOCh Juliana Suska POL / Gilea 13/05/16

 

 


 

CSI2 Busta Arsizio ITA / Klara Kostrzewa

WYNIKI / LISTY           LIVE

 


ZO Leśna Wola 

13.05. DR 1m. Michał Kaźmierczak / Helia Van de Heihoek  wyniki DR

14.05 DR 1m Krzysztof Okła / Chcharito Blue  wyniki DR

15.05. GRAND PRIX 1m. Antoni Strzałkowski / Winnetou wyniki GP

 


ZO Kobylarnia 

13.05. DR 1m. Jacek Zagor / Cuidam de Vrendt wyniki DR

14.05 DR 1m. Tomasz Jasiński / Nashville wyniki DR

15.05 GRAND PRIX 1m. Jan Bobik / Santisa wyniki GP


CSIOCHJPY CSIU25-A | Pappas Junior Specials 12-15 maja 2016 - reprezentacja Polski, podręczne linki, zgłoszenia.

CSIOCHJPY CSIU25-A |

Pappas Junior Specials 12-15 maja 2016 

Lamprechtshausen Austria

 

10/05/16

 

 


CSIO3 Cejle 12-15 maja 2016 - program, podręczne linki, Reprezentacja Polski

10/05/16

Reprezentacja Polski CSIO3 Cejle 2016

Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Koza, Paulina Koza, Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Stanisław Przedpełski  

 

 

 


Rankingi PZJ na dzień 30.04.16

 

Liderzy Rankingu PZJ na 30.04.16

 

Jarosław Skrzyczyński 

 

Andrzej Opłatek - MJ

 

Adam Grzegorzewski - Juniorzy

 

Agnieszka Kiewrel - Dzieci 

 

 

 

 

10.05.16

 


Sukces !!! Polska wygrała Puchar Narodów w Linz !!!

06/05/16   WYNIKI / VIDEO / GALERIA 

 


Rozład Jazdy 05-08.05.16

CSIO4 Linz  AUT               listy / wyniki / program 

Jaroslaw Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak. Łukasz Koza,

Sandra Piwiwarczyk Bałuk 

 

Puchar Narodów CSIO4 - zwycięstwo  06/05/16

1 m CSIYH - Jarosław Skrzyczński POL / Quitoki  WYNIKI 

3 m CSIYH Final Jarosław Skrzyczński POL / Silver Shine  WYNIKI 

4m Grand Prix  160 cm Jarosław Skrzyczyński  POL / Crazy Quick  WYNIKI   VIDEO 

 


CSN Drzonków                 listy / wyniki  / program

piątek 1m. DR  Jasiński Tomasz / Neshville  wyniki 

sobota 1m. DR  Dawid Wojciechowski / Bandżi wyniki 

niedziela 1m Grand Prix Jan Bobik / Farmer  wyniki 

GALERIA Alicja Piotrowska 


PLJ Michałowice              listy / wyniki                   PLJ TV 

WYNIKI CZWARTEK 1m. Runda Złota Andrzej Głoskowski / Centroplast Dinar

WYNIKI PIĄTEK   1m. Runda Złota  Maciej Kostrzewski / Chicco Hippica 

WYNIKI SOBOTA  1m DPP - zespół KJ Zbyszko / K. Woźniak, W.Głowacka. O.Sorokina, A.Shalohon / 

WYNIKI NIEDZIELA  1m. Grand Prix  Joanna Tłuszcz / KJK Szary 

GALERIA Julia Świętochowska 


Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 

 


Regulamin OOM 2016

04/015/16

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21