W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSIO3 Drammen 16-19 maja 2019

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

CSIO3 LR Grand Prix 160cm 10m. Wojciech Dahlke POL A Quite 19/05/19

CSIO3 Derby 150cm  6m. Andrzej Opłatek POL El Camp 18/05/19

CSIO3 160cm Nations Cup 2m. Polska / Ludwiczak, Opłatek, Bobik, Wojcieniec/ 17/05/19

CSIO3 145cm 1m. Jan Bobik POL Farmer 

CSIO3 145cm  2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue  16/05/19

CSIO3 140cm  1m. Andrzej Opłatek POL  Stalando 2 

CSIO3 135cm  4m. Jan Bobik POL Onasis 

CSI1 135cm 3m. Andrzej Opłatek POL Odile du Soufflet 

 

19/05/19

 


CSI2-W Darguziai LTU 16-19 maja 2019

 

Dawid Kubiak pierwszy, Maksymilian Wechta drugi w konkursie Grand Prix 160cm CSI-W.

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 LR Grand Prix 160cm 1m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 19/05/19

CSI2 140cm 6m. Natalia Palmowska POL CEREMBER ME M   

CSI2 135cm  3m. Robert Hestkowski POL HEKTORAS 18/05/19

CSI2 LR 145cm 3m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 17/05/19

CSI1 110cm 3m. Dominika Hestkowska POL CONTI

CSI2 140cm 4m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA  VIDEO   16/05/19 

19/05/19


Przemysław Konopacki szósty w Grand Prix LR 145cm CSI2 Opglabbeek 12.05.19

Przemysław Konopacki i Duke 

WYNIKI GRAND PRIX 

6m. Przemysław Konopacki DUKE 0/4 pkt

35m Krzysztof Okła CHACITOL 4 pkt 

WYNIKI TURNIEJU 

 


ZO, ZODiM eMPMK Ciekocinko 10-12 maja 2019

Iga Biegalska 

Zwycięzcy niedzielnych konkursów Grand Prix, konkursów finałowych ZO DiM oraz najlepsze młode konie zawodów eMPMK.

ZO Grand Prix - Aleksandra Lusina - Gołaś  CAMBEL I G KJ Bonin 

Grand Prix Dzieci I - Iga Biegalska  CARDHU SKJ Sopot 

Grand Prix D/E  - Alicja Iwaszczuk PSOTKA KJ Wiktorowo 

Finał Dzieci II - Julia Ptaszyńska DIACONTINA  KJ Plejada 

Finał GR A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał GR A2 - Zuzanna Buszczak SONATA KJ Michałówka 

Finał GR C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn  

Finał GR Dbis - Julia Pięta MARCOS JUKS Abakus Kaczyna 

 

eMPMK 5l rocznik 2014   Jacek Zagor OLIVAR /Arezzo VDL x Ol Metta/ hod. SK Nad Wigrami 

Adam Nicpoń na ZERO Z /Zirocco Blue VDL x Caritano Z/ wygrał dwa konkursy eMPMK dla koni 6l rocznik 2013 i raz był drugi. 

WYNIKI TURNIEJU


Krzysztof Leśniak wygrywa Grand Prix Leśnej Woli 12.05.19

 

Krzysztof Leśniak na STAKKATOL 7 / Stakkatol x Continue / wł. Krzysztof Koziarowski zwyciężył w dwunawrotowym Grand Prix Leśnej Woli. fot. Roland Mika

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 


CSI2 CSI1 Darguziai 9-12 maja 2019 Dalia Lehmann 12-ta w Grand Prix

Na międzynarodową arenę z powodzeniem wróciła Bagazza M Dawida Kubiaka. Para zwyciężyła w sobotnim konkursie barier. Dalia Lehmann na Quitoki najlepiej spośród reprezentantów Polski przejechała konkurs Grand Prix z 1 pkt, zajmując 12 miejsce.  

Polskę podczas turnieju na Litwie reprezentują : Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Dalia Lehmann, Gabriela Bado, Julia Błaszczak i Rober Wilczewski. 

 

VIDEO Bagazza M i Dawid Kubiak - konkurs otwarcia 135cm 

 

 

 


ZO DIM Iwno 2-5 maja 2019

foto M&R PHOTO

Zwycięzcy Finałowych konkursów ZO DiM Iwno 2-5 maja 2019 

Gr A1    Jagoda Kierznowska  KJ Sokół Damasławek

Gr A2 - Julia Ganowska  KJ Ranczo Kołata 

Gr C - Antoni Śliwiński KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Antoni Śliwiński KJ Podkowa Gruszczyn

Finał Dzieci II - Aleksander Lauk Budzyński KS Kłos

Grand Prix Gr D/E  - Zofia Budzyńska St. KJ Gronówka

Grand Prix Dzieci I - Wiktoria Jannasz  SKJ Poczernin 

na zdjęciu Julia Ganowska - zwyciężczyni 4 konkursów w Iwnie.

 

 


XXX Memoriał im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich - PLJ - II etap SO Bogusławice 03-05.05.2019

 

   fot  Magda Pocztowska Photography

Grzegorz Kubiak ( na zdjęciu ) zwyciężył w Grand Prix XXX Memoriału Barbary i Andrzeja Osadzińskich w Bogusławicach. W finałowych konkursach rund triumfowali Dawid Skiba i Anna Białas. Michał Tyszko na 5 letniej klaczy GOLDEN ROSE / Milord Cartago x Cormint / z hodowli Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża wygrał eMPMK. W zawodach po dwa konkursy wygrali Dajana Pawlicka i Damian Ostręga.  Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem umocnili się w rankingu DPP wygrywając II etap rozgrywek. Liderami rankingów PLJ po II etapach są: Mściwoj Kiecoń, Dawid Skiba i Anna Białas.

05/05/19

 

 


Majówka w Jakubowicach - III Memoriał Marcina Klupsia 2-5 maja 2019


fot. Kamila Tworkowska

Na podium III Memoriału Marcina Klupsia w Jakubowicach stanęli: Maksymilian Wechta, Łukasz Troszczyński i Łukasz Jończyk.  Podczas całego turnieju formą błyszczeli Krzysztof Ludwiczak i Adam Grzegorzewski. Katarzyna Bawłowicz wygrała eMPMK w kat koni 5 letnich. W konkursach 110-120cm świetnie spisały się najmłodsze zawodniczki Eliza Zawadzka, Zuzanna Kucharska i Oliwia Kosmol

 

05.05.19

 


ZO DiM Poczernin 26-28.04.19

fot. Klaudia Hatała / Laura Tralewicz Pielak 

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A1 - Nell Sówka / S Piorun  KJ Podkowa Gruszczyn  video 
Gr A2 - Barbara Piontek / Cykor RIO Grande Krosinko
Gr C - Antoni Śliwiński / Szogun KJ Podkowa Gruszczyn
Gr Dbis - Olga Styła / Nobelstar Rio Grande

Gr D/E - Laura Tralewicz Pielak / B.Fraddy SKJ Ponylandia  

Grand Prix Dzieci I - Wiktoria Jannasz Phenix SKJ Poczernin 
Grand Prix Dzieci II - Karina Dzięgielewska / Olster Stare Babice  
Finał J/MJ - Lena Maruszak / Calandria KS AZS UWM Olsztyn

WYNIKI ZAWODÓW


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24