W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 10-18/04/17

Najlepsze wyniki dla Polski :

CSI4 / CSIYH / CSI1 / San Giovanni ITA               LIVE 

/ Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski / 

 

CSI4 Grand Prix LR 150cm 3m Wojciech Wojcianiec POL / Cassio Melloni 16/04/17

CSI4 LR145cm   9m. Andrzej Opłatek POL / Copperfield 40 

CSI4 LR 150cm  13m. Krzysztof Ludwiczak POL / Zoweja  15/04/17

CSI2 140cm  10m. Wojciech Wojcianiec POL / Ascador Melloni 

CSI2 125cm  9m. Magdalena Gut POL / Arena 

CSI4 LR 150cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind 14/04/17

CSI4 145cm 12m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 

CSI4 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 

CSI2 125cm 11m. Wiktor Larkowski POL / Albert K

YH 5y/o  1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine 

 

CSI3 Lanaken BEL  / Maksymilian Wechta /  LIVE 

 

CSI3 Lanaken BEL /  Łukasz Troszczyński /    LIVE 

CSI3 135cm  9m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 

YH 6y/o 7m. Łukasz Troszczyński POL / Gineke 

CSI3 145cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B 10/04

CSI3 135cm 5m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 

 

CSIP Lier BEL  / Agata Kamińska, Mikołaj Barańaki, Franciszek Jurzak

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Monika Becker /   LIVE 

 

CSI3 / CSIYH Eschweiler GER       LIVE

/ Mściwoj Kiecoń, Wiktoria Bedyńska / 

 

CSI2 120cm Final 2m. Wiktoria Bedyńska POL / Ramon

CSI2 135 Final   3m. Mściwoj Kiecoń POL / Digisport Calista 

6 y/o Final   6m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L   17/04/17

CSI2 140cm 5m. Mściwoj Kiecoń POL / Aloubet Kv  16/04/17

CSI2 130cm  3m. Mściwoj Kiecoń POL / Digisport Calista 

CSI2 115cm  2m. Wiktoria Bedyńska POL / Ramon

6 y/o  1m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L  

6 y/o  1m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L  15/04/17


Krzysztof Ludwiczak drugi w San Giovanni, Marek Lewicki trzeci w Arezzo, Jarosław Skrzyczyński czwarty w Kronenberg 09/04/17

 

Najlepsze niedzielne wyniki Reprezentantów Polski :

San Giovanni 

CSI3 135cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 

CSI1 125cm 9m. Wiktor Larkowski POL / Albert K 

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z

Arezzo 

CSI3 135cm Final 3m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

Kronenberg 

CSI2 Grand Prix 12m Jarosław Skrzyczyński POL / Silver Shine 

CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 

CSI2 135cm Finał  4m. Jarosław SkrzyczyńskiPOL / Casanova 

 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Halowy Puchar Polski Dzieci I dla Oliwi Kosmol i Juliany Suskiej - Leszno 09/04/17

 

Podium HPP Dzieci I  2017 

1-2 m. Oliwia Kosmol / SJ Preria / TriTop 2


1-2 m. Juliana Suska / KS Chojnów / Tokajer 8


3m. Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów / Dior V

fot. www.Primel.pl 

 

09/04/17

 


Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno Finały 09/04/17

 

Podium HPP Kuców 2017 : 

Gr A1 - 1m. Martyna Ufnal  2m. Julia Lieske 3m. Julia Ganowska 

Gr C  - 1m.  Dominika Hendzel 2m. Zofia Banaszek 3m. Wiktoria Król 

Gr A2 - 1m Eliza Zawadzka 2m Marcelina Jackowska 3m. Aleksandra Pliem-Perka

Gr D bis - 1m. Natalia Stefańska 2m. Julia Jabłońska 3m. Julia Walorek

Gr D - 1m. Aleksandra Osuch  2m. Agata Kamińska  3m. Oliwia Płatek 

Gr E - 1m. Zuzanna Golicka  2m. Wiktoria Stanisławska 3m. Wiktoria Okupny 

 

 

 


Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno Finały 08/04/17

 

Pierwsze medalistki HPP DiM - Dominika Siudzińska (od lewej)  - najlepsza w kategorii kuców gr B z LKS Cwał Poznań, oraz Maja Hendrys z Podkowy Gruszczyn - zwyciężczyni HPP Dzieci gr II.

09/04/17

 


Andrzej Opłatek najlepiej dziś dla Polski w San Giovanni - dziewiąty na El Campie w konkursie LR 145cm ! Super forma reprezentanta Polski - 08/04/17


Fenomenalna Quintella ! Jarosław Skrzyczyński drugi w Finale 140cm w CSI2 Kronenberg - 08/04/17


Leszno. Prezes PZJ Janusz Sołtysiak wręczył najmłodszym nominacje do Kadry Narodowej.


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz -liderami Rankingów PZJ na koniec marca 2017 08/04/17

 

Liderzy Rankingów PZJ na koniec marca 2017 :

 

R. Ogólny - Jarosław Skrzyczyński

R. MJ - Adam Grzegorzewski 

R. Juniorzy - Martyna Rynkiewicz

 

 

 

 


Udany piątek !! Krzysztof Ludwiczak drugi w San Giovanni, Marek Lewicki drugi w LR w Arezzo, Jarosław Skrzyczyński trzeci w Kronenberg, Łukasz Koza dziewiąty w LR, Łukasz Troszczyński szósty w Lanaken.

WYNIKI

Arezzo. 2 miejsce LR 145cm  Marek Lewicki POL  / Abigej  

San Giovanni 2 miejsce CSI3 140cm Krzysztof Ludwiczak POL Stakkatan

San Giovanni 9 miejsce CSI3 LR 145 cm Łukasz Koza POL / Chito Blue

                     11 miejsce CSI3 LR 145 cm Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind 

Kronenberg. 3 miejsce CSI2 140cm Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella

Lanaken. 6 miejsce CSI2 140cm Łukasz Troszczyński POL / Columbia 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21