W tym tygodniu :
 
 
Krzysztof Ludwiczak 
 
 
livestream www.tv.fei.org
 
 
TV - Eurosport, TVP Sport 
 

 


CSI2 Bonheiden BEL

Adam Grzegorzewski, Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec, 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI-W Olomouc 2015 - zgłoszenia, program, podręczne linki

09/06/15

 

11-14 czerwca CSI3-W /YH /Y/J Olomouc 

Reprezentacja Polski :

Łukasz Appel, Paulina Koza, Łukasz Koza, Michał Ziębicki,  Krzysztof Okła, Maja Radomska, Jakub Krzyżosiak, Aleksandra Cebulak, Dawid Kubiak, Agnieszka Olszewska, Klaudia Siarkiewicz, Aleksandra Szary, Anna Szary Ziębicka, Joanna Tłuszcz,  Antoni Strzałkowski, Nikol Makulik, Julia Doering, Joanna Pomiankowska, Aleksandra Więckowska, Anastazja Broniatowska, Szczepanik Ewelina, Jarosław Koziarowski.

 

 


Dalia Lehmann z 1 pkt w Grand Prix Dutch Youngster Festival 2015

09/06/15 

 


CSIO5 Sopot z boku - galeria


CSIO5 Sopot - Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania !!

07/06/15  

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick   wygrał sobotni konkurs o nagrodę  Longines, pokonał w rozgrywce trudnego konkursu LR 160 cm - 27 pary.  Gratulacje !!!


CSIO5 Sopot Puchar Narodów - 4 miejsce dla Polski

07/06/15

 

 


Sukces Maksymiliana Wechty !! Dwa zwycięstwa CSIO5 Sopot 2015

07/06/15  

Reprezentant Polski - Maksymilian Wechta w świetnym stylu na Boliwii wygrał w Sopocie dwa konkursy.  

 


Zuzanna Gowin - wywiad dla FEI TV


CSIO5 Sopot 2015 - galeria

 

listy / wyniki http://eventcontent.hippoonline.de/1031/1031zeitplanDEU.htm?style=longines

Posted by KadraSkoki.pl on 3 czerwca 2015

 


Wyniki el OOM - Drzonków 31.05.15

01/06/15

Jagoda Wszędybył i Katarzyna Matuszewska wygrały eliminacje do OOM w Drzonkowie .

Wyniki eliminacji.  

 


Relacja TV Sport JGPWP TS - Grand Prix CSI3 Ciekocinko

Retransmisja Grand Prix CSI3 Ciekocinko -  TV  SPORT

http://sport.tvp.pl/20284964/jezdziectwo-jgwp-csi-ciekocinko


Skrzyczyński Jarosław 4121
Wojcianiec Wojciech 2876
Ludwiczak Krzysztof  2545
Kaźmierczak Michał     1961
Wechta Maksymilian  1631
Bobik Jan  1557
Grzegorzewski Adam 1536
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1214
Orschel Cassandra 915

31/08/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1536
2. Opłatek Andrzej  1214
3. Pawlicka Dajana 458
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  217
10. Bogolecka Julia  150

31/08/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   364
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  179
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   140

31/08/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1596
3. Jannasz Wiktoria  1592
4. Kłapińska Laura 1510
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Gola Katarzyna  915
8. Wawrzyniak Pola  909
9. Barańska Laura  890
10. Krywult Amelia  730

06/09/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

06/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

06/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

06/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

06/09/18

1. Budzyńska Zofia 400
2. Jurzak Franciszek  287
2. Golicka Zuzanna 250
4. Friedman Maja Bella 208
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

06/09/18