Marek Lewicki, Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Michał Kaźmierczak, Mikołaj Szurman
Andrzej Opłatek
Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski, Dawid Kubiak, Aleksander Lewandowski, Kacper Mróz, Juliana Suska, Zuzanna Sowińska
CSI3 Arezzo ITA
Mikołaj Barański
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Natalia Czernik, Aleksandra Jackiewicz, Natasza Wasilek
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
7 etap HPP w Michałowicach
Adam Grzegorzewski i Ażur - najlepsza para konkursu Grand Prix w Michałowicach
Grand Prix 1m. Adam Grzegorzewski AŻUR KJ Agro Aves Gajewniki
Finał MJ 1m. Agata Skrzypiec BERLINA KJK Szary Michałowice
Finał Dzieci 1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem
Finał Juniorów 1m. Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE KJ Arpav
Finał OPEN 1m. Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z JUKS Mieczewo
Tomasz Olszewski wygrywa Grand Prix Leszna 17/02/19
Tomasz Olszewski na CAMAKO'S BOY JW z Kujawsko Pomorskiego KJ w Bydgoszczy zwyciężył w pierwszym ogólnopolskim Grand Prix w 2019 roku, podczas szóstego etapu kwalifikacji Halowego Pucharu Polski w Lesznie. Anna Seroka z SKJ Bajardo na EXTRA DOLLARS triumfowała w Finale HPP MJ. Aleksandra Gebler z KJ Sokół Damasławek na BOLTER wygrała Finał HPP Juniorów, Klara Kozioł z TKJ Garbówek na ROCKY była najlepsza w Finale HPP Dzieci I . Finał HPP Open wygrał Franciszek Jurzak z SKJ Ponylandia na LA CUMPARSITA,
WYNIKI ZAWODÓW fot. Magda Pocztowska
RANKING Halowego Pucharu Polski
HZO DiM Jaszkowo 17/02/19
ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW HZO DiM Jaszkowo 17.02.19 .:
Finał J / MJ - Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z KJ Podkowa Gruszczyn
GP Dzieci I - Kornelia Smura DIE KLEINE LADY KS Jumping Events
Finał D/E - Aleksandra Osuch ROSA KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Dzieci II - Marta Konarska LILI MARLENE KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Dbis - Karolina Heydel MONTGOMERIE EX M.D Rio Grande Krosinko
Finał C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn
Finał A2 - Marcelina Jackowiak COAST PLAYER S. KJ Gronówka
Finał A1 - Berenika Biela GARBONOS CH Jaszkowo
Zawodnicy do lat 15 włącznie zobowiązani są startować w kamizelkach ochronnych.
Zawodnicy do lat 15 włącznie zobowiązani są startować w kamizelkach ochronnych.
Uwaga: kamizelki ochronne powinny być jak najlepsze, chroniące ciało młodego zawodnika. Przepisy celowo nie określają jakości kamizelki, podobnie jak kasku, pozostawiając decyzję rodzicom i opiekunom. Dopuszcza się wszelkiego rodzaju kamizelki ochronne, w tym tzw. „żółwiki”
Kamizelki możecie kupić w SKLEPIE STAJNIA
więcej 09/02/19
Ranking PZJ w skokach przez przeszkody na koniec stycznia 2019
LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec stycznia 2019
Jarosław Skrzyczyński KJ Agro Handle Śrem - Ranking Ogólny
Adam Grzegorzewski KJ Agro Aves Gajewniki - Ranking Młodych Jeźdźców
Aleksandra Kierznowska KJ Kietlów - Ranking Juniorów
Julia Jabłońska UKS Mieczewo - Ranking Dzieci
Polacy w Ranking FEI na koniec stycznia - Jarosław Skrzyczyński nr 53
CAVALIADA Lublin 31.01-3.02.2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski
niedziela 3 lutego 2019
Krzysztof Ludwiczak i Nordwind / przejazd podstawowy Grand Prix /
LR 145cm Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind video wywiad
Finał 125cm 1m. Maja Marchwicka POL Szafir M
Finał Future MINI 1m. Martyna Ufnal / KJ Hippica / Ramiro
Finał Future MIDI 1m. Maria Michalska / KJ Ranczo / Pasjonata Amigo
sobota 2 lutego 2019
wywiad z Dominikiem Słodczykiem
CSI2 135cm 2m Jarosław Skrzyczynski POL Akkol video
CSI2 120cm 1m. Dominik Słodczyk POL Aperitiff
Speed & Music 1m. Dominik Słodczyk POL Drako
Future MINI 1m. Natalia Głowacz / KJ Liljówka Stęszewko Szaman
Future MIDI 1m. Zofia Ćwik / Pałucki KJ w Górkach Zagajnych Teti video
Sztafeta 1m. Aleksandra Kierznowska / Martyna Ufnal / Blanka Brzeska
piątek 1 lutego 2019
Dawid Skiba i Badorette
CSI2 LR 145cm 1m. Dawid Skiba BADORETTE video
CSI2 130cm 1m. Aleksandra Zybala BEBETO video
Venus vs Mars 1m. Paulina Koza CONNER video wywiad
czwartek 31.01.19
Andrzej Opłatek i El Camp
CSI2 140cm 2m. Andrzej Opłatek EL CAMP video
CSI2 130cm 1m. Tomasz Olszewski LUNA P
CSI2 120cm 2m. Łukasz Brzóska CASALETTO
Potęga skoku 1m. Mateusz Kiempa JALANDAHAR video wywiad
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Dampc Nela | 360 |
2 Kaźmierczak Gaja | 310 |
3. Kulesza Lila | 245 |
4. Sławińska Zuzanna | 195 |
5. Kosmol Alicja | 185 |
6. Chojowska Iga | 125 |
7 Cwalina Wiktoria | 115 |
8. Biedziak Aleksandra | 110 |
9. Gola Helena | 105 |
10. Wojcianiec M. Piekarska W. | 100 |
1. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
2. Cytarska Hanna | 26 |
2. Filkiewicz Hanna | 22 |
4. Mordzelewska Hanna | 12 |
5. Lubońska Helena | 10 |
6 Jach Martyna | 8 |
7. Solecka Maja | 2 |
8. | 0 |
9 | 0 |
10. | 0 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Rąbca Milena | 47 |
4. Janaszczyk Lena | 37 |
5. Binkowska Wera | 36 |
6 Mordzelewski Jan | 35 |
7. Stawiarska Paulina | 34 |
7. Pawłowska Julia | 34 |
9. Podejma Maja | 32 |
10.Wnuczko S, Rudaś L. | 30 |
1 Wnuczko Sara | 46 |
2. Marszałek Amelia | 31 |
3. Luboński Ignacy | 25 |
4. Lubońska Helena | 24 |
4. Cytarska Hanna | 24 |
4. Seroczyński Kacper | 24 |
7 Goszczyński Tomasz | 21 |
7. Pellowska Paulina | 21 |
9 Czyżyk Zahiu Natalia | 17 |
9. Wacławik Kacper | 17 |
1. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
2. Jach Michalina | 55 | ||
3. Molenda Lena | 33 | ||
4. Drzycimska Iga | 30 | ||
5. Okroy Zuzanna | 23 | ||
6. Kałaska Zofia | 20 | ||
7. Laskowska Aleksandra | 13 | ||
8. Sawa Blanka | 5 | ||
9. | 0 | ||
10. | 0 |
1. Sławińska Zuzanna | 120 |
2. Czerepińska Maria | 95 |
2. Ferjan Victoria | 95 |
4. Szulczyńska Pola | 70 |
5. | 0 |
6. | 0 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |