CSI4 Vejer de la Frontera Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Andrzej Opłatek
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Oliwer Bule
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
CSI2 Wellington USA Maciej Pestka
CSI1 Riesenbeck GER Adam Kaźmierczak
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Mistrzostwa Polski Kuców Jakubowice 2019 - WYNIKI KOŃCOWE
Zwycięzcy MP MM PP Jakubowice 2019
MP Kuców - Agata Derda KOSMA KJ Michałowka gr D
MP Młodzików - Lena Czeszejko - Sochacka MIŁEK PONYSPORT JKS u Robsonów grA2
PP A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn
PP C - Oliwia Mycio RAIKEN KJ Koko Brzeźniki
PP Dbis - Antoni Śliwiński APLA KJ Podkowa Gruszczyn
PP MK gr E - Nela Wawryniuk CAPRIOLE KJ Sielanka Warka
PP Dzieci II - Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W KS Jumping Events Poznań
Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix Lake Arena Wr Neustadt 25/08/19
Maksymilian Wechta na Quinchelli czwarty w konkursie GP w 2* CSI w Wr Neustad, konkurs wygrał reprezentant Czech Ales Opatrny na Forewer.
Baltica Summer Tour Ciekocinko 19-25 sierpnia 2019
Pierwszego tygodnia letniej licznie obsadzonej Baltici w Ciekocinku najlepiej spisała się Kadra Dzieci w składzie: Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak i Iga Biegalska wygrywając Puchar Narodów CSIOCh FEI Youth Nations Cup. W zawodach rangi CSI2 Kamil Grzelczyk na Wibaro był drugi w konkursie Grand Prix, finał 140cm wygrał Mateusz Tyszko na Forest, finał 130cm i 1* Grand Prix wygrała Daria Kobiernik. W konkursach dla młodych koni formą błyszczały konie dosiadane przez Marka Lewickiego.
Martin Fuchs - Mistrzem Europy Seniorów ! Belgia z drużynowym złotym medalem - Rotterdam 21-25 sierpnia 2019
Podium indywidualne ME 2019 - złoto Martin Fuchs SUI - srebro Ben Maher GBR - Jos Verlooy BEL fot. Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for FEI
WYNIKI INDYWIDUALNE 25/08/19
złoto - Martin Fuchs SUI Clooney 51 4,46 pkt
srebro - Ben Maher GBR Explosion W 4,62 pkt
brąz - Jos Verlooy BEL Igor 6,68 pkt
Złota drużyna Belgii - Peter Devos, Jos Verlooy, Gregory Wathelet, Jérôme Guery, Peter Weinberg - szef ekipy
23/08/19 WYNIKI ZESPOŁOWE
złoto - Belgia 12.07 pkt srebro - Niemcy 16,22 pkt brąz - Wielka Brytania 21,41 pkt
Andrzej Opłatek trzeci w CSI3 Donaueschingen w LR 150 18/08/19
Andrzej Opłatek na klczy Conmina Blue PS zadebiutował podczas zawodów CSI3 w niemieckim Donaueschingen w konkursie 150cm i od razu zajął wysokie trzecie miejsce. W jednym z konkursów 145cm na Odile du Soufflet był szósty.
Monika Grundkowska czwarty raz z rzędu wygrywa krajowy konkurs Grand Prix - KJK Michłowice 18/08/19
WYNIKI GRAND PRIX CSN KJK Szary
1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice 0 pkt
2m. Jiri Hruska ORIDA- M CZE 4 pkt / 70,21s
3m. Zuzanna Januszewska IRONIA KS Small Cherry Trzebnica 4 pkt / 74,53s
Michał Tyszko podwójnym zwycięzcą Grand Prix w Bogusławicach 18/08/19
Piotr Morsztyn najlepszy w Drzonkowie 18/08/19
1m. Piotr Morsztyn VAN HALEN KJ Osadkowski 0 pkt
2m. Seweryn Murdzia QUI GIGI BPK 4 pkt / 74,03s
3m. Felix Ewald CAP GROSSO GER 4 pkt / 75,54s
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Dampc Nela | 360 |
2 Kaźmierczak Gaja | 310 |
3. Kulesza Lila | 245 |
4. Sławińska Zuzanna | 195 |
5. Kosmol Alicja | 185 |
6. Chojowska Iga | 125 |
7 Cwalina Wiktoria | 115 |
8. Biedziak Aleksandra | 110 |
9. Gola Helena | 105 |
10. Wojcianiec M. Piekarska W. | 100 |
1. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
2. Cytarska Hanna | 26 |
2. Filkiewicz Hanna | 22 |
4. Mordzelewska Hanna | 12 |
5. Lubońska Helena | 10 |
6 Jach Martyna | 8 |
7. Solecka Maja | 2 |
8. | 0 |
9 | 0 |
10. | 0 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Rąbca Milena | 47 |
4. Janaszczyk Lena | 37 |
5. Binkowska Wera | 36 |
6 Mordzelewski Jan | 35 |
7. Stawiarska Paulina | 34 |
7. Pawłowska Julia | 34 |
9. Podejma Maja | 32 |
10.Wnuczko S, Rudaś L. | 30 |
1 Wnuczko Sara | 46 |
2. Marszałek Amelia | 31 |
3. Luboński Ignacy | 25 |
4. Lubońska Helena | 24 |
4. Cytarska Hanna | 24 |
4. Seroczyński Kacper | 24 |
7 Goszczyński Tomasz | 21 |
7. Pellowska Paulina | 21 |
9 Czyżyk Zahiu Natalia | 17 |
9. Wacławik Kacper | 17 |
1. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
2. Jach Michalina | 55 | ||
3. Molenda Lena | 33 | ||
4. Drzycimska Iga | 30 | ||
5. Okroy Zuzanna | 23 | ||
6. Kałaska Zofia | 20 | ||
7. Laskowska Aleksandra | 13 | ||
8. Sawa Blanka | 5 | ||
9. | 0 | ||
10. | 0 |
1. Sławińska Zuzanna | 120 |
2. Czerepińska Maria | 95 |
2. Ferjan Victoria | 95 |
4. Szulczyńska Pola | 70 |
5. | 0 |
6. | 0 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |