W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Skrzyczyński, Grzegorzewski, Lehmann - liderami rankingu PZJ na koniec lipca 2017

15/08/17 

 


Andrzej Opłatek 12 - tym młodzieżowcem Europy !

 

FINAŁ INDYWIDUALNY ME MJ   - Andrzej Opłatek / Copperfield - 12 miejsce

video - II nawrót Finału 

video - I nawrót Finału 


Aleksandra Kierznowska ósma w Finale Mistrzostw Europy Dzieci w Samorin 12/08/17

WYNIKI ME DZIECI ranking INDYWIDUALNY

 

 8m. Aleksandra Kierznowska / Dior V     video I nawrót      video II nawrót  

15m. Juliana Suska / Tokajer                    video I nawrót       video II nawrót 

29m. Laura Kłapińska / Santiago             video I nawrót        video II nawrót

53m. Olga Skrobacz / Lili Marlene            

12/08/17 

 


Michalina Szmytka trzecia w Finale B ME MJ w Samorin 12/08/17

 

 

WYNIKI KONKURSU   13/08/17


Piątek w Samorin. Andrzej Opłatek w Finale ! 11/08/17

 

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME MJ po 3 kwalifikacjach 

13m. Andrzej Opłatek / Copperfield  10,83 pkt - awans do ścisłego Finału ( 30 najlepszych par )

45m. Adam Grzegorzewski / Torpedo des Forets  25,30 pkt

52m. Michalina Szmytka / Comet 30,34pkt 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE  ME MJ 

złoto - Wielka Brytania 

srebro - Belgia 

brąz - Włochy 

12 miejsce - Polska 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME JUNIORÓW po 3 kwalifikacjach 

37m Dalia Lehmann / Casanova 16,77 pkt

62m Filip Lewicki / Quirados As  25,83 pkt

72m Magdalena Matuszewska / Campino 30,51 pkt

82m Oliwia Szustkowska / Caronette 37,43 pkt

92m Julia Jaglarz 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME Juniorów 

złoto - Włochy

srebro - Wielka Brytania

brąz  - Niemcy

19 miejsce - Polska 

 

 


Reprezentacja Polski z brązowym medalem Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 !

TEAM BRONZE :

Aleksandra Kierznowska - Laura Kłapińska - Olga Skrobacz - Juliana Suska

trener - Tomasz Włodarski 

 

Finał zespołowy Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA 

złoto - Wielka Brytanie   0 / 0 / 0 / 0 / 112,50s 

srebro - Belgia  0 / 0 / 0 / 8 / 107,08s

brąz - Polska  0 / 4 / 0 / 0 / 109,64s

4 miejsce - Dania  0 / 0 / 4 / 8 / 107,20s

10/08/17


Reprezentacja Polski z brązowym medalem Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 !


Galeria Samorin 8-9 sierpnia 2017


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Samorin - ceremonia otwrcia 07/08/17


Mściwoj Kiecoń najlepszy w Grand Prix PLJ w Drzonkowie 06/08/17

Mściwoj Kiecoń na Digisport Contendrix zwyciężył w Grand Prix PLJ w Drzonkowie.

 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI PLJ 

fot Beata Wieczorkowska 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17