W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Magdalena Gut, Dominika Hestkowska, Paulina Tomaszewska, Sławomir Hartman, Robert Hestkowski 
 
 
 
Anna Ebner, Kamil Musiał Bartosz Goszczyński, Sławomir Uchwat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Protokół z pierwszego posiedzenia komisji skoków PZJ

PROTOKÓŁ z pierwszego posiedzenia komisji skoków PZJ z dn 07.04.18

tutaj 

12/04/18

 

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec marca 2018

Longines FEI Ranking 31/03/18

1m. Kent Farrington USA 3108

2m. Harrie Smolders NED 3103

3m. Peder Fredricson SWE 2796

86m. Jarosław Skrzyczyński POL 1405

Polacy w Rankingu FEI na koniec marca 2018  pobierz


Halowy Puchar Polski Dzieci / Kuców / MK Leszno - 5-8 kwietnia 2018 WYNIKI

 

Złote medale Halowego Pucharu Polski w Lesznie wywalczyły : Laura Barańska (JKS DiM), Katarzyna Gola (KJ Trachy), Zofia Budzyńska (KJ Gronówka ), Agata Kamińska (Ranczo Kołata), Zuzanna Prymek (KJ Aromer), Zofia Banaszek (WKJ Lublin),  Julia Kapel (KJ Aldragho), Agata Derda ( Pony Jumping Team Poznań ), Wiktoria Von Mauberg ( KJ Wiktorowo) oraz Julia Ganowska ( Ranczo Kołata).  Wielkopolskie kluby zdominowały zawody w Lesznie. Po dwa medale HPP zdobyły: Ranczo Kołata, Pony Jumping Team, KJ Gronówka i KJ Podkowa Gruszczyn,

WYNIKI / GALERIA www.primel.pl czytaj dalej. 

08/04/18


Krzysztof Ludwiczak drugi w 4* Grand Prix w Arezzo 08/04/18

 

 

Grand Prix CSI4 Arezzo Toscana Tour 08/04/18

1m. Bruno Chimirri  ITA Tower Mouche    0:0 40,27s

2m.  Krzysztof Ludwiczak POL  Stalando 2   0:0 40,71s

14m. Wojciech Wojcianiec POL Naccord Melloni  4pkt

17m. Andrzej Opłatek POL  Copperfield 4 pkt 

WYNIKI https://online.equipe.com/en/class_sections/292251


Grand Prix CSI2 Kronenberg NED - Jarosław Skrzyczyński siódmy 08/04/18

 

Grand Prix CSI2 LR 145c Kronenberg   08/04/18
1m. Marlon Modolo Zanotelli BRA / Isabeau de Laubry
7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casquell 
14m.Michał Ziębicki  POL / Heartbreaker 5
41m Mściwoj Kiecoń POL / Aloubette KV
49m Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa
wyniki https://online.equipe.com/en/class_sections/292204
video przejazd podstawowy w wykonaniu będącego w super formie 17 letniego Haertbreakera pod Michałem Ziębickim


Michał Kaźmierczak drugi w 3* Grand Prix w Moorsele 08/04/18

 

Michał Kaźmierczak na Que Pasa ukończył konkurs Grand Prix w Moorsele w Belgii na drugim miejscu. 

 

wyniki turnieju 

 

fot. arch Michał Kaźmierczak 

 

08/04/18

 

 


Jan Chrzanowski wygrał kwalifikację do Grand Prix w Mâcon Chaintré FRA 06/04/18

 

WYNIKI KONKURSU 06/04/18 

Reprezentan Polski, Jan Chrzanowski na 9 letnim wyhodowanym przez Grzegorza Komina wł. GERD KG / Casiro  x  Grossmogul / wygrał we Francji w 2* zawodach Mâcon Chaintré konkurs kwalifikacyjny do niedzielnego Grand Prix. 

 

 


Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Arezzo 4-6/04/18

 

W Arezzo podczas 4* turnieju najlepiej dla Polski jeździ Andrzej Opłatek, drugi był na El Campie w 150cm, czwarty w 135cm na Light My Fire i szósty na Conthinder w Finale YH.

WYNIKI TURNIEJU     


Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski i Dalia Lehmann w świetnej formie w Kronenberg 06/04/18,

Reprezentanci Polski w czołówce wielu konkursów podczas zawodów w  Kronenberg. Najlepiej w dn. 5-6 kwietnia b.r. spisali się: Jarosław Skrzyczynski, Adam Grzegorzewski oraz juniorka Dalia Lehmann. 

Jarosław Skrzyczynski na Jerico raz wygrał konkurs 140 i raz był trzeci. W konkursie kwalifikacyjnym 140 do GP na Casquell zajał 5 miejsce. 

Adam Grzegorzewski był drugi na Heartcor F w konkursie dla młodych koni, szósty na Zazou Szumawa w LR 145cm i czwarty na Ludwigs As w kwalifikacji do Finału ŚR. 

Dalia Lehmann po półrocznej przerwie powróciła na międzynarodowe w świetnym stylu, z jednym błędem pokonała drugi w swojej karierze konkurs LR na Casanova, była trzecia na Cos I Can w 120cm.

 

WYNIKI TURNIEJU  06/04/18

 


Halowy Puchar Polski Dzieci / Kuców / MK Leszno - 5-8 kwietnia 2018

ZGŁOSZENIA 

 

PROGRAM / WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć foto@primel.pl    FOTO PRIMEL


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18