W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Jarosław Skrzyczynski 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix Salio 12/07/20

 

Mateusz Tyszko na LYJANEIRO Z / Lyjanero x Aloube Z / będącym własnością  i wyhodowanym przez Gerarda Grutzę wygrywa konkurs Grand Prix Salio.

VIDEO rozgrywka 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21

 

Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21 

 

ZO DiM Sopot – 17–19.07.2020 - pomorskie

MP i PP Jakubowice – 27-30.08.2020 - opolskie

HZO DiM Sowia Wola – 9–11.10.2020 - mazowieckie

HZO DiM Besiekierz Rudny – 23–25.10.2020 - łódzkie

HZO DiM Jaszkowo – 06–08.11.2020 - wielkopolskie

HZO DiM Michałowice 20–22.11.2020 – małopolskie

05/07/20

 


Zuzanna Niziołek i Paulina Pellowska najlepsze w eOOM w Kwiekach 05/07/20

 

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w regionie I PZJ / pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko - mazurskie / wygrały : na koniach - Zuzanna Niziołek z SKJ Sopot na MARIKA w kategorii kuców triumfowała zawodniczka JKS Barłomina Paulina Pellowska na JOWISZ.

 05/07/20

 

 

 


Kaja Langer i Zofia Sondej wygrywają eOOM w Kielcach 05/07/20

 

W eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Region III  PZJ ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świetokrzyskie )  zwyciężyły : 

Na koniach  - Kaja Langer z KJK Romico Żywiec na BIQEEN a na kucach reprezentantka gospodarzy z Kieleckiego KJ Zofia Sondej na MAKS.

 

05/07/20 

 


Polska Liga Jeździecka - IV etap Sopot 05/07/20

Zwycięzcy finałów PLJ Hipodrom Sopot 2020 

Grand Prix - Tomasz Olszewski  CAMAKO'S BOY JW JW Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy - na zdjęciu  fot. Aleksandra Ziętak
Runda Srebrna - Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z Tyszko Horses
Runda Brązowa - Klara Kozioł CHAMBERTINA  TKJ Garbówek 
DPP Stajnia Barłomino / Jacek Grzywacz  Martyna Pietroń Adam Nicpoń / 

 
wyniki zawodów https://zawodykonne.com/zawody/162/137  

 

 

Rankingi PLJ po 4 etapach - liderzy rund : 

 

Runda Złota 1m. Arkadiusz Fimmel KJ Fimmel Team 45,5 pkt 

Runda Srebrna  1m. Antoni Strzałkowski KJ Strzała Krubiczew 41 pkt 

Runda Brązowa 1m. Lena Maruszak J03  KS AZS UWM Olsztyn 41 pkt 

Drużynowy Puchar Polski   1m po 9 pkt KJ Agro Handel Śrem i KJ SO Łąck

 

ranking PLJ https://plj.pzj.pl/ranking

 

 


Maksymilian Wechta przebojem ZO w Lesznie 02/07/20

 

ZO JKS Przybyszewo - Maksymilian Wechta przebojem turnieju w Lesznie. Zawodnik Wechta Equestrian wygrał 5 konkursów w tym:


▶️ Grand Prix na MYSTIQUE / Mylord Carthago x Concerto II /, 
▶️Finał ŚR na EVIVA /Mylord Carthago x Diamant De Semmily / video - 
▶️Finał MR na CONSILLA / Cassilio x Ulco/ 
 

02/07/20

 


Baltica Tour 30.06-05.07.2020 CSI2 CSIYH CSI1

 

 

Wojciech Wojcieniec wygrywa dwa najważniejsze konkursy podczas II tygodnia Baltici w Ciekocinku - pierwszy to piątkowy konkurs LR a drugi to niedzielny konkurs Grand Prix. 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 05 lipca 2020 

Grand Prix CSI2 LR 145cm  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

Grand Prix CSI1 135cm  3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm 2m. Kamil Grzelczyk SENIOR

CSI2 135cm 1m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI1 125cm  2m. Dominika Luty GRANDE DIVA

CSI1 105cm 1m. Dominika Luty CLINTELLA

 

sobota 04 lipca 2020

CSI2 140cm 3m. Kamil Grzelczk SENIOR VIDEO

CSI2 135cm  4m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI2 130cm  2m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI1 120cm  1m. Agata Szymoniak SALAMINA

CSI1 115cm  1m. Marcel Telej  DARINOSA C

CSI1 100cm  3m. Kaja Milewska CARYZMA MK

 

piątek 03 lipca 2020

CSI2 145cm LR   1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI   VIDEO

CSI2 135cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI1 130cm  4m. Daria Pietrzak MONSUN 

CSI1 120cm 1m. Eliza Zawadzka CABONA

CSI1 110cm  1m Paulina Koza DRIADA ZK

CSI1 100cm 2m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 02 lipca 2020

CSI2 145cm 3m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F   VIDEO 

CSI2 140cm 5m  Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA  VIDEO

CSI2 130cm 4m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI1 130cm 3m. Daria Kobiernik CZWERG

CSI1 110cm 3m. Paulina Koza DRIADA ZK

Finał YH 5yr  1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S 

Finał YH 6yr  2m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR    

Finał YH 7rs  3m  Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

 

środa 1 lipca 2020    

CSIYH 7yr    5m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSYH 6 yr    4m. Tomasz Miskiewicz  STAKKATO LAZAR 

CSIYH 5 yr   1m. Adam Grzegorzewski KALITA O

 

wtorek 30.06.20  

CSIYH 7 yr  2m. Tomasz Miśkiewicz  VELVET LAZAR

CSIYH 5 yr   CSIYH 6 yr


ZO DiM Bogusławice 26-28 czerwca 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 28/06/20 :


GR A0 - Stanisław Woźniak ŁKJ Łódź
GR A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 
GR A2 - Kornelia Jurasz -  KJ Podkowa Gruszczyn
Gr C - Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek
GR D Bis - Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna 
Dzieci II - Natalia Urbańska Napoleońska Zagroda
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power 
GP Dzieci - Oliwia Ostrowska Napoleońska Zagroda
Final Jun / M - Emilia Pietrzak KJ Jumping Team Brynica 
 
wyniki https://zawodykonne.com/zawody/hipposerwis/163


III etap PLJ Dąbrówka Mała 28/06/20

Zwycięzcy trzeciego etapu PLJ  w Dąbrówce Małej:


Runda ZłotaDawid Kubiak TINKERBELL W  - video 
Runda Srebrna - Antoni Strzalkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF 
Runda Brązowa - Magdalena Dąbrowska  VERONA
DPP - Amelia Krywult, Jakub Dołhun, Nina Milczarek, Paula Grzesiek 

Grand Prix U Robsonów wygrał Jakub Kubiak na QUILIBET

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/jksurobsonow/103

 

Liderzy rankingów PLJ po III etapach :

Runda Złota - Dawid Kubiak Sobieski JT  35 pkt

Runda Srebrna - Dawid Kubiak Sobieski JT  37 pkt

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek KJ Aromer 39 pkt 

DPP - KJ Agro Handel Śrem / KJ Łąck - 9 pkt

 


Andrzej Opłatek wygrywa w CSN Corcelles 25/06/20

 

Andrzej Opłatek w dn 25.06.20 z powodzeniem startował w CSN Corcelles w Szwajcarii. Na Stakkatanie wygrał konkurs 145 , na Odile du Soufflet był trzeci w konkursie 140 i drugi w konkursie 135cm 

VIDEO Odile du Soufflet   


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20