W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sophie Von Werner 
 
 
Monika Dulczewska, Mikołaj Kownacki 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Autumn Classic Samorin 30.09-02.10.2016

Reprezentacja Polski :

Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Jan Dominik Chrzanowski 

26/09/16

 

 

 


Grand Prix Memoriału Hubala CSN w Gliniku Zaborowskim dla Aleksandry Kozaneckiej

25/09/16

Aleksandra Kozanecka wygrała konkrs Grand Prix VIII Memoriału Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Gliniku Zaborowskim

 

 

 


Grand Prix Jaszkowa dla Dajany Pawlickiej 18.09.16 WYNIKI

Dajana Pawlicka na Campari wygrała Grand Prix ZO w Jaszkowie w dn 18.09.16.  

 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

 

18/09/16

 

 


Mściwoj Kiecoń w top formie w zawodach CSN Forst 16-18.09.16

Mściwoj Kiecoń i Dantos dwa razy wygrali konkurs S* podczas CSN Forst. 

 

 


Andrei Shalohin, Marcin Bętkowski, Ewa Kocon wygrali Polską Ligę Jeździecką PZJ w sezonie 2016 - wyniki Finałów Bobrowy Staw Sowia Wola 16-18.09.16

18/09/16 

fot Karol Rzeczycki /PLJ


Mistrzostwa Świata Młodych Koni Lanaken 15-19.09.16

Grzegorz Psiuk i Cristiano - 8 miejsce w Finale B  MŚMK konie 5 letnie     WYNIKI KOŃCOWE

 


Jan Chrzanowski 10-ty w Lozannie

14/09/16 

 


Kamil Grzelczyk Mistrzem Polski Seniorów 2016

11/09/16 

Podium Mistrzostw Polski Seniorów 2016 

Złoto - Kamil Grzelczyk / Wibaro / BKJ Bogusławice 
Srebro - Michał Kaźmierczak / Que Pasa 5 / KJ Leśna Wola Głogów Młp
Brąz- Michał Ziębicki / Heartbreaker / KJK Szary Michałowice 

 

WYNIKI KOŃCOWE MP / GALERIE / VIDEO Finały

 

 

 


Martina Rozynek Mistrzem Polski Juniorów 2016

11/09/16 

PODIUM Mistrzostw Polski Juniorów 2016 

złoto - Martin Rozynek / Catoki / KJ Profil Piła - trener Przemysław Rozynek, 

srebro - Adam Grzegorzewski / Zazou Szumawa / KJ Agro Aves - trener Stanisław Marchwicki

brąz - Monika Grundkowska /  Dhaha / WLKS Kraków - trener Tomasz Włodarski 

 

WYNIKI KOŃCOWE MP 2016 

 


Alesandra Kierznowska wygrała Puchar Polski Dzieci I 2016

11/09/16 

PODIUM Puchar Polski Dzieci I 2016 

Złoto  Aleksandra Kierznowska / Dior V / KJ Kietlów - trener Hubert Kierznowski,

Srebro -  Maria Baehr na La Strada L / KJ Agro Handel - trener Arkadiusz Fimmel,

Brąz - Juliana Suska na Gilea / KS Chojnów - trener Grzegorz Kubiak .

WYNIKI KOŃCOWE PP Dzieci I 2016 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20