W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 Lake Arena Wr Neustadt 27.06 - 02.07.17

27/06/16

Reprezentacja Polski :

Łukasz Wasilewski, Piotr Morsztyn, Jakub Krzyżosiak, Bogna Sąsiadek, Emilia Chmielowska 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

 

 


CSIO3 Roeser Luxembourg 29.06-02.07.2017

27/06/17

Reprezentacja Polski :

Jan Bobik, Klara Kostrzewa, Mściwoj Kiecoń, Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec 

Trener - Maciej Wojciechowski 

ZGŁOSZENIA CSIO3 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

LIVEstream    http://jumping.lu

 

 


Aleksandra Kierznowska liderką rankingu Dzieci PZJ na dzień 19/06/17

26/06/17 

 


Ranking PZJ KUCE na dzień 19/06/17

LIDERZY GRUP w Rankingu PZJ na dzień 19.06.2017 

Gr A - Aleksandra Pliem - Perka / KJ Salio

Gr B - Dominika Siudzińska / LKJ Cwał Poznań 

Gr C - Zofia Banaszek / WKJ Lublin 

Gr D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata 

Gr E - Zofia Budzyńska / SKJ Gronówka 

26/06/17

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Lehmann - liderami rankingu PZJ na koniec maja 2017

26/06/17 

 


PLJ. Grand Prix Olszy wygrał Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick. 25/06/17

III Etap Polskiej Ligi Jeździeckiej - Olsza 25/06/17

Grand Prix PLJ w Olszy  w świetnym stylu wygrał reprezentant gospodarzy Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick i tym samym umocnił się w rankingu Rundy Złotej PLJ. 

Liderem rankingu PLJ w kategorii srebrnej po trzech turniejach jest Jacek Grzywacz z Pomorskiej LJ, kategorii brązowej j- unior z TKJ Garbówek Jakub Dołhun a w rankingu Drużynowego Pucharu Polski  na pierwszym miejscu są ex aequo TKJ Garbówek i OZJ Łódź.

 

Jarosław Skrzyczyński i Crazy Quick 

fot Paula Bartkowiak

 

 

 


Zawody w Ołomuńcu bardzo udane dla Polski - Krzysztof Ludwiczak na Zoweja piąty w Grand Prix 160cm 25/06/17

Reprezentanci Polski podczas turnieju w Ołomuńcu w Czechach wygrali 6 konkursów, w naważniejszym konkursie turnieju Grand Prix 160cm najlepiej dla Polski pojechał Krzysztof Ludwiczak na Zoweja ( na zdjęciu )  ukończył konkurs na 5 miejscu.

Krzysztof Okła wygrał dwa konkursy CSIU25 na Djembe VHS. W niedzielnych finałach najlepiej wypadli:  Michał Kaźmierczak na Stakorado ( 4 miejsce w LR 150cm ) Jarosław Koziarowski na Chenet, który wygrał finał 135cm oraz Dalia Lehmann na Casanova 468, która w świetnym stylu wygrała juniorskie Grand Prix.  

 

 

 

 


Jarosław Koziarowski na Chenet zwycięzył w Finale Silver Tour 135cm w Ołomuńcu 25/06/17

WYNIKI  25/06/17


Dalia Lehmann na Casanova wygrała juniorskie Grand Prix w Ołomuńcu !! 25/06/17

WYNIKI    25/06/17 


CSI3-W Olomouc. Maksymilian Wechta trzeci w LR 150cm

 

Sobota 24 czerwca 2017 - Najlepsze wyniki dla Polski  :

 

CSI3-W LR 150cm    3m. Maksymilian Wechta POL / Celtia 2 ( na zdjęciu ) 

CSI3-W 135cm     3m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS 

CSIU25 Grand Prix  14m. Krzysztof Okła POL / Djembe HVS

CSIJ 135cm  5m. Martyna Rynkiewicz POL / Nela 

CSIYH Final   9m. Krzysztof Ludwiczak POL / Sandra Blue 

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21