W tym tygodniu:
 
 
 
Natalia Czernik, Bartosz Adamus 
 
 
Łukasz Przybylski 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix Salio o nagrodę Magik wygrał Michał Piątkowski

14/05/17

Grand Prix o Nagrodę Magik w Besiekierzy Rudnym wygrał zawodnik KJ Strzała Krubiczew, Michał Piątkowski, drugi był Benjamin Tomaszewski a trzeci Cezary Kalinowski.

Na zdjęciu - Michał Piątkowski i Cezary Kalinowski  

 

 


Grand Prix Machnic dla Krzysztofa Praska

 

Krzysztof Prasek ze Stowarzyszenia Rodan Club Skrzynki na 9 letniej klaczy rasy KWPN  Darina / Cardento x Burggraaf ), będącej własnością Bartłomieja Ordanika zwyciężył w konkursie Grand Prix w Machnicach. 

14/05/17 

 


13 maja 2017 na międzynarodowych arenach - Wasilewski drugi, Wechta podwójny zerowy przejazd w 150, Opłatek w top formie, Kubiak najlepiej dla Polski w Championacie Drammen.

 

Dawid Kubiak na Bagazza M - 12 miejsce  w Championacie Drammen, Maksymilian Wechta na Quinchelli - 10 - ty w Championat von Lübzer Redefin. Łukasz Wasilewski na Golddiger drugi w Finale CSIYH w Magna Racino. Andrzej Opłatek na EL Campie bezbłędny w konkursach YRA w Redefin.

 

 

13/05/17

 

 


Puchar Narodów CSIO3 Drammen. Awans Polski w rankingu NC EUD2 na trzecie miejsce, Calevo 2 najlepszy.

12/05/17 

Reprezentacja Polski w składzie : Jarosław Skrzyczynski, Wojciech Wojcianiec, Marek Lewicki i Dawid Kubiak pod wodzą Macieja Wojciechowskiego ukończyła Puchar Narodów w Drammen na szóstym miejscu, co dało cenne punkty do rankingu NC EUD2 w którym aktualnie zajmujemy trzecie miejsce za Belgią i Wielką Brytanią. Najlepiej dla Polski w Pucharze Narodów pojechał  Jarosław Skrzyczyński na debiutującym w takiej rangi konkursie 8 letnim Calevo 2 / Casall x Levantos I  / będącym własnością pana Dariusza Słupczyńskiego.

RANKING / RELACJA VIDEO / WYNIKI  

 

 

    


Baltica Equestrian Spring Tour 16 maja - 4 czerwca 2017 - zgłoszenia CSIOY/J/Ch - podręczne linki

11/05/17 

 


Rozład Jazdy 10-14 maja 2017

Najlepsze wyniki dla Polski : 

CSIO3 Drammen    Puchar Narodów  12.05.17 g.17.00 www.tv.fei.org / płatne /   

/ Jarosław Skrzyczyński, Marek Lewicki, Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec /

13/05/17 - LR 145cm - 12m. Dawid Kubiak POL / Bagazza M 

12/05/17  Puchar Narodów - Polska 6 miejsce - awans w rankingu NC EUD2  na trzecie. 

11/05/17 145cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

CSI3 Redefin      livestream www.clipmyhorse.tv 

/ Andrzej Opłatek, Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Krzysztof Gozdek

14/05/17 Grand Prix 155 cm  8m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind

14/05/17 Grand Prix 155 cm  9m. Andrzej Opłatek  POL / Copperfield 40

14/05/17  140 cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 

14/05/17  145cm LR 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan 

14/05/14  145cm LR 7m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  YRA 

13/05/17   YRA 2 - 10m Andrzej Opłatek POL / El Camp 

13/05/17 LR 150cm - 10m. Maksymilian Wechta POL / Quinchella 

12/05/17 YRA 1 - 13m Andrzej Opłatek POL / El Camp 

 

CSI2 Ebreichsdorf      livestream  http://www.magnaracino.at/live-stream.html

/ Łukasz Wasilewski, Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bogna Sąsiadek, Paulina Malinowska, Matylda Malepszy

YH 6y/o 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR  13/05./17 

CSICh 120cm 2m. Matylda Malepszy POL / August  12/05/17   video

CSI2 130cm  2m. Łukasz Wasilewski POL / Dublin

YH 6y/o - 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR   11/05/17

 

ZO Machnice 

 

ZO Salio 

 

PLJ Michałowice     ZGŁOSZENIA       wyniki / listy 


Skrzyczyński, Grzegorzewski i Lehmann - liderami rankingu PZJ na koniec kwietnia 2017

09/05/17 

 

 

 


Tomasz Olszewski na Camako's Boy JW wygrał Grand Prix Majowy Laur Olszy 07/05/17


Grand Prix ZO Osadkowski w Jakubowicach wgrała Aleksandra Kozanecka na Suedwinds Amanda 07/05/17


CSIO4 Linz. Kamil Grzelczyk na Wibaro pięty w LR 145cm 06/05/17

WYNIKI KONKURSU

1m. Mario Wilson Fernandes POR  / Tidelio des Nauves 0/0/40.44 sec

5m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro / 0/0/43.03 sec

7m. Łukasz Koza POL / Chito Blue / 0/4/43.99 sec


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Szymon 147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20