W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 - drugi w LR 145cm w San Giovanni - 02/04/17


Agata Dahlke i Aleksandra Szpryngiel Halowymi Akademickimi Mistrzyniami Polski

XIII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

PODIUM Grupa B - 130cm 

złoto - Agata Dahlke / Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
srebro - Piotr Kaliszuk/ Uniwersytet Zielonogórski 
brąz - Weronika Łopato / UP

 

PODIUM Grupa A 105 cm 

złoto - Aleksandra Szpryngel / U. Opolski

srebro - Paulina Pierzyńska / UM Poznań
brąz - Ewa Kempińska / Politechnika Wrocławska

 

 


Samanta Forlini wygrała Halowy Puchar Polski 2017 w kat Open

PODIUM HPP w Kat OPEN

 

złoto - Samanta Forlini 

 KJ Zbyszko / Kontendro / 1,13 pkt 

 

srebro - Marta Baczyńska - Nowak 

TKJ Garbówek / Dimple / 8 pkt 

 

brąz - Aleksandra Madej 

KJ Strzała Krubiczew / Dambis - J / 8,1pkt 

 

01.04.17

 


Marek Lewicki bohaterem dnia - dwa zwycięstwa w Arezzo - 01/04/17, Łukasz Koza dziewiąty w Finale ŚR w San Giovanni , Sandra Piwowarczyk i Wiktoria Lis - 4 miejsca.

01/04/17  

 


Pechowy finał dla Dawida Kubiaka w Omaha, McLain Ward lideram PŚ przed Finałem.

 

01/04/17

 

 

 

 

fot. (c)Pascal RENAULDON

 

 

 

 

 


Dwa zwycięstwa dla Polski w San Giovani - Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli wygrał 135cm, a juniorka Wiktoria Lis na Conika Z 115cm. Andrzej Opłatek ósmy w LR 145cm i szósty w 140cm.

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/07/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17


Krzysztof Ludwiczak wygrał konkurs otwarcia w San Giovanni, dobra forma w Arezzo - Julia Jaglarz trzecia, Marek Lewicki z klasyfikacją od Grand Prix

31/03/17

Krzysztof Ludwiczak ( na zdjęciu )   na Poli Loli L w świetnym stylu wygrał licznie obsadzony ( 98 par) konkurs otwarcia 135cm w San Giovanni.  W Arezzo w podobnie bardzo licznie obsadzonym  konkursie  135cm Silver Tour juniorka Julia Jaglarz na Winning Mood, wywalczyła trzecie miejsce.  Formą w Arezzo błyszczy również Marek Lewicki, który był bezbłędny w konkursie 145cm i jest już pewny startu w niedzielnym Grand Prix. 

 


Dawid Kubiak na 26 miejscu po I konkursie PŚ w Omaha - wyniki 31/03/17

 

31/03/17 

 


Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27.03.17

Liderzy rankingów PZJ w kat. Dzieci / K / MK 

Dzieci - Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów

A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream Łódź

B - Dominika Siudzińska / LKS Cwał Poznań

C - Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn 

D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata

E - Adrianna Łopucka / Amico Mołdawin 

30/03/17 

 


Rozkład Jazdy 28.03-02.04.17

Podręczne linki do wyników, relacji video i najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

Finał Pucharu Świata OMAHA USA  / Dawid Kubiak /  

relacja na TVP SPORT      livestream  na FEITV płatne 

 

 

CSI3 San Giovanni ITA    LIVEstream 

/ Krzysztof Ludwiczak, Michał Ziębicki, Łukasz Koza,  Andrzej Opłatek, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Goszczyński, Wiktoria Lis,  / 

Grand Prix LR 150cm 8m Andrzej Opłatek / El Camp 02/04/17

LR 145 cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 

CSI1 130cm 6m Krzysztof Ludwiczak POL / Sandra Blue 

CSI3 145cm LR 9m. Łukasz Koza POL / Cartograns Kiss / 01/04/17

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  01.04.17

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/07/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17

CSI3 135 cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L  30/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Anna Szary Ziębicka POL / Million Dreams  29/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Michał Ziębicki POL / Guess  29/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR / Sandra Piwowarczyk-Bałuk/         livestream

CSI3 140cm     4m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 01/04/17

CSI3 140cm  12m Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento  31/03/17

 

 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestream

CSIYH 6yrs 3m. Krzysztof Okła POL Neymarde Reve  29/03/17

 

 

Toscana Tour Arezzo ITA        livestream   / Marek Lewicki, Julia Jaglarz

 

130 Bronze 6m. Julia Jaglarz POL / Wunschtraum 02/04/17

150cm  LR Gold 1m. Marek Lewicki POL / Abigej / 01/04/17

135cm Silver  1m.  Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

135cm Silver 3m Julia Jaglarz POL / Winning Mood  30/03/17

                      6m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

145cm Gold 12. Marek Lewicki POL / Abigej  30/03/17

CSIYH 6yrs    4m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  29/03/17

CSIYH 6yrs    6m Marek Lewicki POL / Philadephia 29/03/17

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak 

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Łąck 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20