W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
TVP SPORT   ONLINE 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam , Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Martina Rozynek Mistrzem Polski Juniorów 2016

11/09/16 

PODIUM Mistrzostw Polski Juniorów 2016 

złoto - Martin Rozynek / Catoki / KJ Profil Piła - trener Przemysław Rozynek, 

srebro - Adam Grzegorzewski / Zazou Szumawa / KJ Agro Aves - trener Stanisław Marchwicki

brąz - Monika Grundkowska /  Dhaha / WLKS Kraków - trener Tomasz Włodarski 

 

WYNIKI KOŃCOWE MP 2016 

 


Alesandra Kierznowska wygrała Puchar Polski Dzieci I 2016

11/09/16 

PODIUM Puchar Polski Dzieci I 2016 

Złoto  Aleksandra Kierznowska / Dior V / KJ Kietlów - trener Hubert Kierznowski,

Srebro -  Maria Baehr na La Strada L / KJ Agro Handel - trener Arkadiusz Fimmel,

Brąz - Juliana Suska na Gilea / KS Chojnów - trener Grzegorz Kubiak .

WYNIKI KOŃCOWE PP Dzieci I 2016 


Andrzej Opłatek Mistrzem Polski Młodych Jeźdźców 2016

Podium MP MJ 2016
złoto - Andrzej Opłatek / El Camp / HEAA Turek
srebro - Joanna Marciniak / Chelsea Blue / KJ Metpol Grodziec 
brąz - Zuzanna Gowin / Captain / KJ Metpol Grodziec 

WYNIKI KOŃCOWE

 


Osadkowski Ladies Cup dla Małgorzaty Koszuckiej

10/09/16  Podium Osadkowski Ladies Cup 2016

1m Małgorzata Koszucka / Alvaro / KJ Wechta 
2m ALeksandra Dabkowska / Tokajer / AZS PW
3m ALeksandra Kozanecka / Calero Z / Szumawa Bobrowiec

WYNIKI KOŃCOWE 


Rozkład Jazdy 8-11 sierpnia 2016

Mistrzostwa Europy Weteranów Arezzo / Witold Bieniek, Paweł Piątkowski / 

CSI2 Lozanna Jan Chrzanowski / 

CSI3 Paderborn Andrzej Stefaniak / 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania w Olszy - 04/09/16

Jarosław Skrzyczyński zdominował Finały SCMK w Olszy.  Potrójnie najlepszy w kat koni 7 letnich  na Chacclana, Silver Shine i na Cassia de Lys L, drugi na Quamar w kat koni 5 letnich i drugi na Lucky Star w kat koni 4 letnich. Na koniec na Quiro 5 wygrał Memoriał Jana K. Dąbrowskiego.

05/09/16


Cavaliada Future - zawody kwalifikacyjne i regulamin rozgrywek 2016/17

 
Lista zawodów  kwalifikacyjnych:
30 09 - 02.10. 2016     HZODiM Zakrzów
07-09. 10. 2016           HZODiM Leszno
04-06. 11. 2016           HZODiM Jaszkowo
11-13. 11. 2016           HZODiM Michałowice
18-20. 11. 2016           HZODiM Wolica Kalisz
 
 
 
W CAVALIADA FUTURE wystartują zawodnicy, którzy zdobędą prawo startu podczas cyklu kwalifikacji, które odbędą się w ramach 4 lub 5 konkursów kwalifikacyjnych dla każdej kategorii rozegranych podczas Zawodów Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży w okresie od 29 września 2016 do 20 listopada 2016, a także złoci medaliści Pucharu Polski Kuców w grupie A1 i Mistrzostw Polski Młodzików w grupie A2 - Strzegom 2016 oraz Halowego Pucharu Polski Kuców w grupach A1 i A2  - Leszno 2016 oraz zawodnicy z dzikimi kartami przyznanymi przez Organizatora. Organizator cyklu zastrzega sobie prawo do odwołania któryś z wymienionych zawodów kwalifikacyjnych oraz zmiany miejsca i czasu rozgrywania zawodów kwalifikacyjnych.
 

 


Rozkład Jazdy 2-4 września 2016

SCMK Olsza   LISTY / WYNIKI

 

CSIV Arezzo ITA  - Paweł Piątkowski / Witold Bieniek 

 

CSIAm Ising GER - Marcin Murdzia 


Baltica Ciekocinko - galeria Finały 27-28 sierpnia 2016


WYNIKI MP PP Kuców Strzegom 26-28 sierpnia 2016

28/08/16 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19