W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 12-15.05.16

CSIO3 Cejle SLO          WYNIKI / LISTY            LIVE  

 

2m.  CSI3 135 Wojciech Wojcianiec POL / Chintablue    WYNIKI   12/05

3m. CSI1 120 Paulina Koza POL / Conika Z  WYNIKI   13/05

9m. CSIO3 Puchar Narodów  Furusiyya Nations Cup TM WYNIKI  13/05.

4m CSI1 Finał Paulina Koza POL / Conika Z WYNIKI 14/05

8m. CSIO Grand Prix Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson  WYNIKI 15/05/16

 


 

Pappas Junior Specials  Lamprechtschausen  AUT  

WYNIKI / LISTY            LIVE         WYNIKI Live

 

PUCHAR NARODÓW DZIECI - Polska 5 miejsce 15/05/16

PUCHAR NARODÓW JUNIORZY - Polska 4 miejsce  14/05/16

 

WYNIKI 16.05.16 

WYNIKI 15.05.16

WYNIKI 14.05.16

WYNIKI 13.05.16 

 

1m. CSIOCh Grand Prix Aleksandra Kierznowska POL / Dior V   16/05/16 

1m. CSIOJ  135 Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340  13/05/16

2m. CSIOCh Aleksandra Kierznowska POL / Never Mind  13/05/16

3m. CSIOCh Juliana Suska POL / Gilea 13/05/16

 

 


 

CSI2 Busta Arsizio ITA / Klara Kostrzewa

WYNIKI / LISTY           LIVE

 


ZO Leśna Wola 

13.05. DR 1m. Michał Kaźmierczak / Helia Van de Heihoek  wyniki DR

14.05 DR 1m Krzysztof Okła / Chcharito Blue  wyniki DR

15.05. GRAND PRIX 1m. Antoni Strzałkowski / Winnetou wyniki GP

 


ZO Kobylarnia 

13.05. DR 1m. Jacek Zagor / Cuidam de Vrendt wyniki DR

14.05 DR 1m. Tomasz Jasiński / Nashville wyniki DR

15.05 GRAND PRIX 1m. Jan Bobik / Santisa wyniki GP


CSIOCHJPY CSIU25-A | Pappas Junior Specials 12-15 maja 2016 - reprezentacja Polski, podręczne linki, zgłoszenia.

CSIOCHJPY CSIU25-A |

Pappas Junior Specials 12-15 maja 2016 

Lamprechtshausen Austria

 

10/05/16

 

 


CSIO3 Cejle 12-15 maja 2016 - program, podręczne linki, Reprezentacja Polski

10/05/16

Reprezentacja Polski CSIO3 Cejle 2016

Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Koza, Paulina Koza, Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Stanisław Przedpełski  

 

 

 


Rankingi PZJ na dzień 30.04.16

 

Liderzy Rankingu PZJ na 30.04.16

 

Jarosław Skrzyczyński 

 

Andrzej Opłatek - MJ

 

Adam Grzegorzewski - Juniorzy

 

Agnieszka Kiewrel - Dzieci 

 

 

 

 

10.05.16

 


Sukces !!! Polska wygrała Puchar Narodów w Linz !!!

06/05/16   WYNIKI / VIDEO / GALERIA 

 


Rozład Jazdy 05-08.05.16

CSIO4 Linz  AUT               listy / wyniki / program 

Jaroslaw Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak. Łukasz Koza,

Sandra Piwiwarczyk Bałuk 

 

Puchar Narodów CSIO4 - zwycięstwo  06/05/16

1 m CSIYH - Jarosław Skrzyczński POL / Quitoki  WYNIKI 

3 m CSIYH Final Jarosław Skrzyczński POL / Silver Shine  WYNIKI 

4m Grand Prix  160 cm Jarosław Skrzyczyński  POL / Crazy Quick  WYNIKI   VIDEO 

 


CSN Drzonków                 listy / wyniki  / program

piątek 1m. DR  Jasiński Tomasz / Neshville  wyniki 

sobota 1m. DR  Dawid Wojciechowski / Bandżi wyniki 

niedziela 1m Grand Prix Jan Bobik / Farmer  wyniki 

GALERIA Alicja Piotrowska 


PLJ Michałowice              listy / wyniki                   PLJ TV 

WYNIKI CZWARTEK 1m. Runda Złota Andrzej Głoskowski / Centroplast Dinar

WYNIKI PIĄTEK   1m. Runda Złota  Maciej Kostrzewski / Chicco Hippica 

WYNIKI SOBOTA  1m DPP - zespół KJ Zbyszko / K. Woźniak, W.Głowacka. O.Sorokina, A.Shalohon / 

WYNIKI NIEDZIELA  1m. Grand Prix  Joanna Tłuszcz / KJK Szary 

GALERIA Julia Świętochowska 


Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 

 


Regulamin OOM 2016

04/015/16

 

 

 

 

 

 


280 koni w Drzonkowie - CSN 5-8.05.16 - program, zgłoszenia, podręczne linki

03//05/16

Zamówienia zdjęć Alicja Piotrowska-Fotografia​ alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 

 


230 koni w Michałowicach - II etap PLJ 5-8 maja 2016

 03/05/16

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska  swietochowska.photo@gmail.com

Zgłoszenia / program / aktualny ranking PLJ 

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19