W tym tygodniu:
 
 
 

 

 
 
Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Aleksandra Kierznowska, Laura Kłapińska, Olga Skrobacz, Anna Dziuba.
 
 
 

 

 
Sophie Von Werner 
 

CSN Aachen Youngstars Wiktoria Bedynska 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI3 Opglabbeek 8-11 sierpnia 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

GP LR 155cm - 15m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue 4pkt   11/08/19

CSI1 130cm - 8m Bartosz Adamus / EL Camp 10/08/19 

CSI1 120cm - 10m. Wojciech Wojcianiec / Ironman  

CSI3 150cm - 9m Michał Kaźmierczak / Wilander  09/08/19 

CSIYH - 8m. Natalia Czernik / U2 

CSI3 145cm - 5m Wojciech Wojcianiec / Chitablue  08/08/19 

CSI3 140cm - 5m. Michał Kaźmierczak / Dame de Pique 

 

 WYNIKI ZAWODÓW

 

/


Polacy w rankingu FEI na koniec lipca 2019

Longines FEI Rank 31/07/19

1m. Steve Guerdat SUI  3447 pkt

2m. Peder Fredrickson SWE  3217 pkt 

3m. Daniel Deusser GER  3087 pkt 

71m. Jarosław Skrzyczyński POL 1540 pkt

116m. Wojciech Wojcianiec  POL 1280 pkt 

Polacy w rankingu FEI na koniec lipca 2019 


ZO DiM Biały Las 2-4/08/19


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Lando 04/08/19

 

Jarosław Skrzyczyński na Just Riding California BS / Calido x Converter/ wygrywa Grand Prix Lando w Ptakowicach. Podczas turnieju dwa razy triumfuje w konkursach 130cm na Quick Step /Quintender x Calido/, na Greatest / Biscayo x Quidam de Revel/  był najlepszy w konkursie otwarcia 140cm. 

WYNIKI TURNIEJU    04/08/19  fot. Klaudia Bażan 


Polacy w konkursach Grand Prix 3-4/08/19

CSI3 Beervelde LR 155 - 8m Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA
CSI2 Kronnenberg LR 145 - 13m. Michał Ziębicki POL FIRST LADY 
CSI2 Samorin LR 145cm - 23m Jakub Krzyzosiak POL DIRESTRAIT

 


FEI Jumping Nations Cup™ Youth Šamorín / CSI2 / CSIYH 30.07-04.08.19

fot. Kornelia Błaszkiewicz 

 

WYNIKI TURNIEJU           ZGŁOSZENIA

 

CSIOY - Martyna Kaldonek

CSIOJ  - Laura Barańska Mikołaj Baranski Zuzanna Jarocka,  Emila Chmielowska, Aleksandra Zybała, Kornelia Kurleto,  

CSIOCH - Laura Kłapińska Maria Branka - Borja, Wiktoria  Jannasz,  Klara Kozioł, Maja Marchwicka, Daria Pietrzak

CSIOP - Agata Derda, Dominika Henzel, Agata Kamińska, Oliwia Platek, Aleksandra Osuch

 

 


X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019 Samorin 24-28 lipca 2019

Bartosz Adamus i El Camp - zwycięzcy 1* Grand Prix 

 

II tydzień zawodów X-BIONIC® SUMMER TOUR w Samorin - najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

CSI1 Grand Prix - 1 miejsce Bartosz Adamus POL EL CAMP  27/07/19 

CSI2 Grand  Prix - 25m. Radosław Zalewski POL ILATINA  4 pkt 

CSI4 150cm - 6m Natalia Czernik POL EVERDI 

CSI2 125cm - 7m. Bartosz Adamus POL FONTAINE BLUE CKV

CSI1 115cm - 7m. Nadia Kużma POL QUELLE DAME Z 

CSI2 140cm - 4m Radosław Zalewski POL HERE I AM   26/07/19

CSI1 130cm - 4m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF 

CSI1 115cm - 9m Izabela Vinckier POL DIANDRO RED WINE 

CSI2 140cm - 7m Michał Kaźmierczak POL DAME DE PIQUE  25/07/19

CSI2 130cm - 9m. Radosław Zalewski POL HERE I AM  

Final YH 5yo -  4m. Natalia Czernik POL U2 

CSI1 130cm - 8m - Michał Kaźmierczak POL BENGRAF  

CSI2 145cm - 3m Michał Kaźmierczak POL CISALL FS   

CSI2 125cm - 4m. Natalia Czernik POL CHUCK BAS 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSIO5 Ateny - Final FEI NATIONS CUP Europe Division 2 - Polska bez kwalifikacji do Barcelony 24-28 lipca 2019

 

 

Reprezentacja Polski z 8 pkt - trzecia w Pucharze Narodów w Atenach, bez kwalifikacji do światowego finału w Barcelonie i już bez szans na zespołowa kwalifikację do IO w Tokio w 2020r.  Wojciech Wojcianiec i Chintablue - najlepsza polska para turnieju - drugie miejsce w Grand prix i bezbłędni w obydwu nawrotach PN. 

Sezon 2019 Pucharów Narodów zakończony.  28/07/19

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU           LIVESTREAM            FEI NATIONS CUP 


Anna Dziuba i Olga Styła wygrywają Finały OOM w Drzonkowie - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Drzonków 25/o7/19

 

FINAŁ OOM 2019 - podium

złoto - Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO SKJ Bobrowy Staw  3,17 pkt 

srebro -  Maria Brańska Borja REFLECTION WLKS Krakus  4,33 pkt 

brąz - Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 4,83 pkt 

WYNIKI 

 

FINAŁ OOM 2019 - kuce - podium 

złoto - Olga Styła NOBELSTAR 0005 Rio Grande Krosinko  3 pkt 

srebro - Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA KJ Aldragho  4,34 pkt 

brąz - Julia Pięta KANTJE’S ELTON JUKS Abakus Kaczyna  5,16 pkt 

WYNIKI 

Drzonków 24-25 lipca 2019 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania podczas V etapu PLJ w Białym Lesie 21/07/19

 

Jarosław Skrzyczyński wygrał wszystkie trzy niedzielne finały rund :

Grand Prix Rundę ZŁotą na SUEDWINDS AMANDA

Rundę Srebrną na INTURIDO

Rundę Brązową na FOR PASSION

 

V etap Drużynowego Pucharu Polski wygrała ekipa KJ Agro Handel Śrem w składzie: Szymon Tęcza, Wiktor Szała, Dawid Skiba, Msciwoj Kiecoń 

WYNIKI ZAWODÓW 

fot. Katarzyna Broda 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19