W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 CSIYH MILANO JUMPING CHALLENGE FALL TOUR 9-12/09/21

 

Krzysztof Ludwiczak i Eliza Zawadzka w dn. 9-12 września 2021 reprezentowali Polskę w zawodach CSI2 / CSIYH we włoskiej miejscowości Gorla Minore. Krzysztof Ludwiczak na 6 letnim ogierze KWOAJONG, wygrał konkurs otwarcia rundy CSIYH i był drugi w finałowym konkursie rundy YH,  na kl. CONFUA. był najlepszy w konkursie 140Eliza Zawadzka na wł. DIOR V raz wygrała  konkurs 135cm i raz była trzecia w konkursie otwarcia 135cm oraz wygrała na zakończenie turnieju konkurs 130cm na wł. QUAIDO

WYNIKI GRAND PRIX  WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO Eliza i Dior V - 1 miejsce 135cm 

VIDEO Eliza i Dior V  3 miwjsce 135cm 


XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, I Mistrzostwa Polski Młodzików Bogusławice 9-12 września 2021

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na kucach i dużych koniach, Mistrzostwa Polski Młodzików na dużych koniach Bogusławice 2021  

ZWYCIĘZCY 

 OOM 2021 - 1m. Wiktoria Lasecka KJ Wiecanowo  VIDEO

OOM 2021 kuce - 1m. Wiktoria Von Mauberg WKJ W-wa VIDEO

MPM 2021 DK - 1m. Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice  VIDEO 

  

 

 

 

PROGRAM / WYNIKI           zamówienia zdjęć AW Fotografia - Alicja Węgrzyn

REGULAMIN OOM 2021

 


Ranking FEI na koniec sierpnia 2021

Ranking FEI na koniec sierpnia 2021

1m. Daniel Deusser GER  2840 pkt

2m. Peder Fredrickson SWE  2690 pkt

3m. Martin Fuchs SUI  2528 pkt 

113m. Andrzej Opłatek POL  1183 pkt 

 

Polacy w ranking FEI na koniec sierpnia 2021


Perlage Gałkowo Masters - ostatni etap kwalifikacji PLJ 05/09/21

Arkadiusz Fimmel zwyciężył w finale Rundy Złotej - Grand Prix Perlage Gałkowo Masters na 9 letniej klaczy ELASTIQUA /Cachas x Quantum/  wyhodowanej przez Wojciecha Kasperskiego, będącej własnością Sławomira Kwiatkowskiego. fot. Photo Monskoo

WYNIKI ZAWODÓW

RANKING PLJ  

 


SANTOS HIPPICA, O-STAR, L. A. STYLE K i RIHANNA VAN DE GRENSHOEVE wygrywają XIII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni w Olszy 05/09/21

SANTOS HIPPICA i Jarosław Skrzyczyński  fot. Paula Bartkowiak 

 

ZWYCIĘZCY XIII SCPMK Olsza 2021

Konie 7 letnie - SANTOS HIPPICA / OLD Jarosław Skrzyczyński hod. Edyta Kostrzewska

Konie 6 letnie - O-STAR / PZHK  Jacek Bobik hod. Anna Trzeciak

Konie 5 letnie - L. A. STYLE K / KWPN Aleksander Lewandowski hod. Holandia

Konie 4 letnieRIHANNA VAN DE GRENSHOEVE / BWP Krzysztof Retka hod. Belgia 

 

 


Mistrzostwa Europy Seniorów 1-5/09/2021 Riesenbeck

 

Wojciech Wojcianiec & Chintablue fot. LL-foto.de

 WYNIKI / PROGRAM

 

ZGŁOSZENIA   STRONA OFICJALNA

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE 

złoto - Andre Thieme GER DSP CHAKARIA

srebro - Martin Fuchs SUI LEONE JEI

brąz - Peder Fredrickson SWE CATCH ME NOT S

17m - Wojciech Wojcianiec  POL CHINTABLUE

WYNIKI ZESPOŁOWE 

złoto - Szwajcaria, srebro - Niemcy, brąz - Belgia


ZO Leśna Wola 27-29 sierpnia 2021

Jarosław Koziarowski zwycięzcą konkursu Grand Prix fot. Przemysław Antosz

 

Podium konkursu Grand Prix Leśnej Woli 29/08/21

1m. Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF WLKS Krakus 

2m. Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Sośnicowice 

3m. Grzegorz Nowak CASSILAND CR Fundacja KJK Zatoka 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI ZAWODÓW

 

 


Polska Liga Jeździecka - 6 etap Drzonków 27-29 sierpnia 2021

Jarosław Skrzyczński pierwszy i trzeci w finale Rundy Złotej PLJ w Drzonkowie 29/08/21

 

Podium Finału Rundy Złotej PLJ - Grand Prix

1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP KJ Agro Handel Śrem 0/0 40,74s 

2m.  Zuzanna Januszewska IRONIA KJ Small Cherry Trzebnica 0/0 40,78s 

3m. Jarosław Skrzyczyński EXIT REMO KJ Agro Handel Śrem 0/0 40,82s 

WYNIKI  GP     WYNIKI ZAWODÓW   

RANKING PLJ 


Krzysztof Ludwiczak i Małgorzata Koszucka z powodzeniem na zagranicznych arenach 29/08/21

W dn 26-29 sierpnia 2021 z powodzeniem na zagranicznych arenach jeździli reprezentanci Polski - Krzysztof Ludwiczak w Opglabbeek w Belgii i Małgorzata Koszucka w austriackim Wr Neustadt. 

 

Krzysztof Ludwiczak na kłaczy CONFUA wygrał konkurs 135cm, na ogierze KWOAJONG był czwarty w finale rundy CSIYH i 11-ty na ogierze CROS BLUE w 1* Grand Prix.  

Małgorzata Koszucka na og. JUVENTUS była trzecia w konkursie 125 i druga w finale MR 130cm

 

WYNIKI CSI Opglebbek BEL

WYNIKI CSI Wr Neustadt AUT 


MP Kuców, MP Młodzików, Puchar Polski JM, MK, Kuców - Osadkowski Jakubowice 24-29 sierpnia 2021


 

WYNIKI FINAŁOWE 

Mistrzostwa Polski Kuców  1m. Hubert Aniołek  OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

Mistrzostwa Polski Młodzików 1m. Martyna Grobelny MAKS KJ Trachy Gliwice

Puchar Polski JM DK - 1m. Martyna Dubieniecka EDESSO SKJ Sopot 

Puchar Polski Młodzików DK - 1m. Nel Skotarczak  CASH M.E. KJ Podkowa Gruuszczyn 

Puchar Polski Kuców Dbis -  1m. Olga Patecka  BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 

Puchar Polski Kuców C - 1m. Nikola Panarowicz MAROKO KJ Podkowa Gruszczyn

Puchar Polski Kuców A1 - 1m. Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Puchar Polski Kuców A0 - 1m. Lilianna Kostkowska KLARA SKJ Ponylandia 

 

 


ZGŁOSZENIA MP 

PROGRAM / WYNIKI 

RELACJA VIDEO 

zamówienia zdjęć  Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

II Mistrzostwa Polski HOBBY HORSE 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21