W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andalucia Sunshine Tour II 13-18/02/2024

 

Andalucia Sunshine Tour Vejer de la Frontera 13-18/02/2024

 

Reprezentacja Polski : Marek Lewicki, Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Stanisław Opielewicz

 

WYNIKI TURNIEJU    ARCHIWUM VIDEO

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w II tygodniu turnieju :  

18/02   CSI4 LR 155 - 5m. Adam  Grzegorzewski  ISSEM

18/02   CSI4 LR 150 - 15m. Andrzej Opłatek  ZERO K

18/02   CSI4 135cm -  5m. Marek Lewicki COME  

18/02   CSI4 120cm - 2m. Maksymilian Wechta WIMSTER

17/02   CSI4 140cm - 3m. Andrzej Opłatek CASCALOU 3

17/02   CSI4 135cm - 7m. Marek Lewicki COME

17/02   CSI4 120cm - 3m. Maksymilian Wechta WIMSTER

16/02   CSI4 LR 150 - 16m. Maksymilian Wechta  CHEPETTANO

16/02   CSI4 LR 145 - 9m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL

16/02   CSI4 130cm - 6m. Marek Lewicki COME

16/02   CSI4 120cm - 10m. Maksymilian Wechta WIMSTER

16/02   CSI1 110cm - 2m. Stanisław Opielewicz FARFAN M

15/02   CSI4 145cm - 4m. Marek Lewicki LA PEZI


Cassandra Orschel druga w Championat von Neumünster 17/02/2024

Cassandra Orschel & DACARA E

Cassandra Orschel na kl. DACARA E zajęła drugie miejsce w konkursie rankingowym LR 150cm - Championat von Neumünster w dn.17/02/24 

WYNIKI TURNIEJU         


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET II 12-18/02/2024

Krzysztof Retka & Avicii V/H Kuizelhof Z  

 

Reprezentacja Polski : Krzysztof Retka,  Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska, Bartosz Adamus 

 

WYNIKI ZAWODÓW       ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

15/02  CSIYH 5yr - 3m. Krzysztof Retka AVICII V/H KUIZELHOF Z  

14/02  CSIYH 5yr - 3m. Krzysztof Retka AVICII V/H KUIZELHOF Z

13/02  CSIYH 5yr - 1m. Krzysztof Retka AVICII V/H KUIZELHOF Z


HZO Łąck 09-11/02/2024

 

 


Julia Jaglarz najlepsza w Grand Prix Michałowic 11/02/24

Julia Jaglarz fof. Przemysław Antosz Photography

 

Podium Grand Prix KJK Szary Michałowice 11/02/24

 

1m. Julia Jaglarz  GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Vanto Jumping Team 0/0  31,58s 

2m. Michał Ziębicki  FIRST LADY KJK Szary Michałowice 0/0  34,91s 

3m. Maciej Handzlik  LANDREAU KJK Szary Michałowice 0/0  39,82s 

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 


HZO DiM Leszno 09-11/02/2024

 

 


HZO Łąck 09-11/02/24

 

 


Andalucia Sunshine Tour I 08-11/02/2024

Maksymilian Wechta & Chepettano - Middle Tour Grand Prix LR 150 

 

Andalucia Sunshine Tour Vejer de la Frontera 06-11/02/2024

Reprezentacja Polski : Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Stanisław Opielewicz

WYNIKI TURNIEJU    ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :  

11/02  CSI4 MT Grand Prix LR 150 - 4m. Maksymilian Wechta  CHEPETTANO

11/02  CSI4 Small Grand Prix LR 145 - 3m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL

11/02  CSI4 120cm - 2m. Maksymilian Wechta WIMSTER

11/02  CSI1 110cm - 2m. Stanisław Opielewicz FARFAN M

10/02  CSI4 140cm - 3m. Andrzej Opłatek  CASCALOU 3

10/02  CSI1 110cm - 10m. Stanisław Opielewicz FARFAN M

08/02  CSI4 150cm - 25m. Andrzej Opłatek ZERO K

08/02   CSI4 135cm - 5m. Andrzej Opłatek CASCALOU 3

08/02  CSI4 130cm - 6m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA

07/02  CSIYH 6 yr 5m. Maksymilian Wechta CORDIAN

06/02  CSIYH 6yr  8m. Adam Grzegorzewski ENIGMA Z


DANUBE CHAMPIONS TOUR INDOOR II Samorin 08-11/02/2024

 

Grzegorz Nowak & KASKADA fot. equifo.cz 

 

Reprezentacja Polski Michał Kaźmierczak, Dawid Kubiak, Krzysztof Ludwiczak, Malwina Urbańska, Daria Pietrzak, Alicja Kosmol, Łukasz Koza, Małgorzata Koszucka, Amelia Zięba, Kaja Gawda, Magdalena Kałuża, Maja Kliś, Natalia Kluska, Jarosław Koziarowski, Barbara Krywult, Michał Kubiak, Nikola Miłoszewska, Kacper Mróz, Kacper Niewiadomski, Grzegorz Nowak, Magdalena Piksa, Julia Ptaszyńska, Klaudia Rajtar-Wojciechowska, Alicja Surówka, Mikołaj Szurman, Agnieszka Szynkolewska.

WYNIKI TURNIEJU    ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

Niedziela 11/02/24

Grand Prix LR 145 - 5m. Michał Kaźmierczak  KALAHARI ROCK

Finał CSI2 135cm - 4m. Kacper Niewiadomski   LIROCCA BLUE OSPA

Finał CSI1 130cm - 2m. Magdalena Kałuża  COLANI 70

 

Sobota 10/02/24

CSI2 130cm - 1m. Mikołaj  Szurman HITCH

Finał CSI2 125cm -  4m. Alicja Surówka CANTUCCINI

Finał CSIYH 6/7 yr  1m. Grzegorz Nowak KASKADA

Finał CSI1 140cm  - 4m. Michał Kaźmierczak  KING OF ROCK

CSI1 125cm - 3m. Dawid Kubiak HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z

 

Piątek 09/02/2024

CSI2 LR 145 cm - 8m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA

CSI2 120cm - 4m. Alicja Surówka  CANTUCCINI

CSI1 135cm - 1m. Mikołaj Szurman MISS CARETINO MNM

CSIYH 6/7 yr - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA

CSI1 125cm - 4m. Dawid Kubiak HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z

 

Czwartek 08/02/24

CSI2 140cm - 6m. Malwina Urbańska KALOMA-N  

CSI2 130cm - 3m. Małgorzata Koszucka WHOOPY BOY

CSI2 120cm - 3m. Łukasz Koza EREBUS

CSI1 135cm - 6m. Jarosław Koziarowski LAXTON

CSIYH 6/7 yr - 1m. Kacper Mróz DALILA VAN HET KEIZERSHOF Z


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2024 08-11/02/204

Krzysztof Retka & Avicii V/H Kuizelhof Z fot. 1clicphoto.com 

 

Reprezentacja Polski : Krzysztof Retka,  Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

 

WYNIKI ZAWODÓW       ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

11/02  CSI1 140cm - 5m. Laura Kłapińska  ZIRADO

10/02  CSI1 110cm - 7m. Julia Pawłowska  KATSUMI B

08/02  CSIYH 5yr - 2m. Krzysztof Retka AVICII V/H KUIZELHOF Z


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24