W tym tygodniu:
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 
 
 
 
Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus, 
 
 
CSI2 Vazgaikiemis LTU 
Sławomir Hartman, Łukasz Wasilewski, Mateusz Tyszko, Natalia Palmowska, Bogna Sąsiadek, Waleria Branicka, Zuzanna Chwalinska, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski, Alicja Karbownik, Aniela Szlufik 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Beata Szuber wygrywa Grand Prix w Lesznie 10/03/19

10/03/19 

 


CAVALIADA WARSZAWA 2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

10/03/19 

 

Niedziela 10 marca 2019 

Wojciech Wojcianiec  fot Magda Pocztowska 

 

Grand Prix LR 155cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL NACCORD MELLONI

Ranking Cavaliada Tour 2018/19

Ranking Ligi Europy Centralnej PŚ 2018/19 

Finał CSI1 130cm  1m. Hubert Kierznowski POL AMERIQUE LANDAIS  video

Finał Cavaliada Future MINI 1m. Jolanta Kóska KJ Agro Handel video

Finał Cavaliada Future MIDI  1m. Marcelina Jackowiak KJ Gronówka video 

Ranking końcowy Cavaliada Future 2018/19

Sztafeta  1 miejsce Aleksandra Kierznowska, Michalina Dańczak, Antoni Śliwiński 

 

 

Sobota 09 marca 2019

Krzysztof Ludwiczak fot Ewa Imielska Hebda

 

Speed & Music LR 145   1m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE  video

Finał 140cm CSI3  1m. Wojciech Wojcianiec POL CHINTABLUE  video 

CSI1 125cm 1m. Maja Marchwicka POL SZAFIR M  video 

Cavaliada Future MINI 1m. Nell Sówka S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn

Cavaliada Future MIDI 1m. Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET  KJ Gronówka video

 

Piątek 08 marca 2019 

Jarosław Skrzyczyński fot Ewa Imielska Hebda 

 

LR 150cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA   video  wywiad

Ranking Cavaliada Tour 

Ranking Liga Europy Centralnej PŚ 

CSI3 140cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE   video 

Venus vs Mars 1m. Mściwoj Kiecoń POL ODESSA PROFI  wywiad

Ranking Venus vs Mars - Finał 1 miejsce Mściwoj Kiecoń 

 

Czwartek 07 marca 2019 

Wojciech Wojcianiec  fot Magda Pocztowska 

 

CSI3-W 145cm 1m. Wojciech Wojcianiec POL NACCORD MELLONI  wywiad

CSI3-W 140cm  1m. Adam Grzegorzewski POL OKARINO  video 

CSI1 125cm  1m. Hubert Kierznowski POL AMERIQUE LANDAIS video 

Potęga Skoku  1m. Jan Bobik POL SANTISA  wywiad


Cavaliada Warszawa 2019 - zgłoszenia, rankingi, wyniki


HZO DiM Wolica 1-3 marca 2019

Najlepsi w niedzielnych finałach : 

Gr A1 - Bernika Biela GARBONOS CH Jaszkowo 

Gr A2 - Lena Janiszewska ANRI MARIELLA  R&S Stables

Gr C - Ewa Machniewicz EQUEENPPASSION LAVITA R&S Stables

Gr Dbis - Pola Graszka NEPTUN KJ Wolica 

Finał Dzieci II - Olaf Rynowiecki DORIS DAY KJ Olmet Ostsped Ostrów WLKP

Finał Juniorów/MJ - Patryk Mordaka CHIANTOS KJ Infernal Team 

03/03/19 

 


HZO Leszno 1-3 marca 2019 - Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix 03/03/19

video - Michalina Szmytka i Caxais  2 miejsce Grand Prix

WYNIKI GRAND PRIX 

1m. Wojciech Dahlke A QUITE KJ Sokół Damasławek

2m. Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL  TKJ Garbówek 

3m. Oliwia Płatek TIK TAK KKJ Kielce

03/03/19

 


CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.19 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

 

niedziela 03 marca 2019 

Grand Prix LR 145cm   1m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI  video  wywiad

Ranking Cavaliada Tour  - lider Jarosław Skrzyczyński 

Finał CSI2 125cm   1m. Rafał Krajewski POL CARMEN P

Cavaliada Future Mini   1m. Barbara Piontek CYKOR   RIO GRANDE Krosinko video

Cavaliada Future Midi   1m. Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA  KJ Wiktorowo video

Ranking Cavaliada Future 2018/19  liderki Martyna Ufnal i Zofia Ćwik

 

sobota 02 marca 2019

 

Ola Kierznowska i Dior V  fot Magda Pocztowska 

 

Speed & Music  1m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V  wywiad 

CSI2 135cm - 3m Jarosław Skrzyczńyski POL AKKOL   video 

CSI2 120cm - 2m. Dominik Słodczyk POL APERITIF  

Cavaliada Future MINI 1m. Martyna Ufnal RAMIRO KJ Hippica Polonia 

Cavaliada Future MIDI 1m. Zofia Ćwik TETI Pałucki KJ w Górkach Zagajnych

Sztafeta  1m. Aleksandra Kierznowska, Martyna Ufnal, Zofia Ćwik 

Ranking Cavaliada Future - liderki Martyna Ufnal i Zofia Ćwik 

 

piątek 01 marca 2019

Jarosław Skrzyczyński   fot. Magda Pocztowska

 

LR 145cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński  POL CHACCLANA   video rozgrywka  wywiad

Ranking Cavaliada Tour  - Lider Krzysztof Ludwiczak POL

CSI2 130cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński POL AKKOL  -  video 

Venus vs Mars  - 1m. Aleksandra Kierznowska POL VALENCIA

Ranking Cavaliada Venus vs Mars - Liderzy Paulina Koza, Aleksandra Kierznowska, Mściwoj Kiecoń 

 

Dawid Skiba fot. Magda Pocztowska 

czwartek 28.02.19 

CSI2 140cm -  4m  Dawid Skiba POL  SECRET WEAPON L - na zdjęciu  

CSI2 130cm - 2m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L   video 

CSI2 120cm - 1m. Dominik Słodczyk POL APERITIF  video 

Potęga Skoku - 1m.  Jakub Krzyżosiak POL DIRESTRAIT  wywiad 


CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.19

ZGŁOSZENIA CSI                  ZGŁOSZENIA CAVALIADA FUTURE

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

LIVEstream 

 

Relacja TV - TVP Sport 

piątek 01.03. 21:30 Venus vs. Mars, konkurs równoległy (120 cm)

niedziela 03.03. 16:00 CSI2* GRAND PRIX Krakowa z rozgrywką, (145cm)

 

zamówienia zdjeć : Magda Pocztowska Photography  Przemysław Antosz Fotografia


HZO DiM Poczernin 22-24 lutego 2019

Matylda Szrajer fot. Magda Pocztowska

Niedzielne finałowe konkursy HZO DiM w Poczerninie wygrały: Matylda Szrajer, Antonina Kopacz, Julia Bednarczyk, Olga Styła, Zuzanna Werlich, Wiktoria Jannasz, Wiktoria Leszek Karwańska

24/02/19

 


Marcin Wesoły wygrywa Grand Prix Leszna 24/02/19

Marcin Wesoły zwyciężył w Grand Prix Leszna na 11 letniej klaczy polskiej hodowli FAUNA KG będącej własnością Karola Komina.  fot Paula Bartkowiak  

 

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI TURNIEJU 

 


7 etap HPP w Michałowicach

Adam Grzegorzewski i Ażur - najlepsza para konkursu Grand Prix w Michałowicach

 

Grand Prix  1m. Adam Grzegorzewski AŻUR KJ Agro Aves Gajewniki

Finał MJ 1m.  Agata Skrzypiec BERLINA KJK Szary Michałowice 

Finał Dzieci 1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem 

Finał Juniorów  1m.  Aleksander Lewandowski  GENTLY VAN DE DENNENHOEVE  KJ Arpav

Finał OPEN 1m. Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z  JUKS Mieczewo

 

WYNKI ZAWODÓW 

 

RANKING HPP po 7 etapach 

 


Skrzyczyński Jarosław 4753
Wojcianiec Wojciech 3059
Ludwiczak Krzysztof  2579
Bobik Jan 1771
Kaźmierczak Michał    1753
Grzegorzewski Adam 1649
Grzelczyk Kamil  1585
Wechta Maksymilian   1492
Opłatek Andrzej  1413
Kubiak Grzegorz 1012

 31/05/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1649
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 363
4. Dajana Pawlicka  243
5. Najdzionek Szymon 236
6.Milczarek Nina 233
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 127
10.  Rynkiewicz Martyna 119

 31/05/19

1. Lewicki Filip 477
2. Kierznowska Aleksandra   455
3. Lehmann Dalia 297
4. Suska Juliana 250
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj 214
7. Kawa Aleksandra 211
8. Dobkowska Milena 138
9. Babiak Filip  126
10. Bado Gabriela  117

 31/05/19

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  352
2. Śliwiński Antoni   296
3. Skotarczak Nel  286
4. Piontek Barbara  282
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Ryciak Wiktoria  191
10. Pawłowska Kornelia   163

10/06/19 

1. Piontek Helena 293
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

 10/06/19 

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  315
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 263
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 10/06/19 

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  10/06/19