W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Osadkowski SA Grand Prix CSI3 Jakubowice dla Kamila Grzelczyka 24/07/16

24/07/16  

 


Silesia Equestrian Tour 23 lipca 2016 - Galeria


Silesia Equestrian Tour 20-24 lipca 2016 - Galeria


Silesia Equestrian Tour 20-24 lipca 2016

 

LIVEstream www.swiatkoni.pl

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski :

Osadkowski SA Grand Prix 1m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro

24/07/16 CSIU25 Final 3m. Małgorzata Koszucka POL / Alvaro

24/07/16 CSIJ Final 1m. Julia Bogolecka POL / Aser

24/07/16  140 cm Final 1m. Piotr Morsztyn POL / Juranda

24/07/16 135 cm Final 5m. Andrzej Głoskowski POL / Estoril Fortuna 


23/07/16 145cm Final LR 7m. Maciej Kostrzewski POL / Chico Hippica

23/07/16 135cm 1m. Andrzej Głoskowski POL / Centroplast Dinar

23/07/16 130cm 3m. Łukasz Jończyk POL / Spartan L

23/07/16 120cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Celouette

23/07/16  CSICh Finał  2m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2


22/07/16  150cm LR  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

22/07/16  135cm  1m. Jacek Zagor POL / Qualidam 

22/07/16 CSIU25 2m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 

22/07/16 CSIJ  1m. Dalia Lehmann POL / Quitoki 

22/07/16 130cm 1m. Małgorzata Koszucka POL /Donatella de Wulf Sellection


21/07/06  145 cm LR 2m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

21/07/16 140 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / El Camo 

21/07/16 CSIU25 2m. Małgorzata Koszucka POL / Alvaro 

21/07/16 CSIJ 1m. Monika Balcer POL / Al Awar 

21/07/16 120 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / Casalina

21/07/16 CSICh 2m. Olimpia Filipowska POL / Goldika


20/07/16  CSICh    2m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2 

20/07/16  120cm   1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Celouette 

20/07/16  140cm   1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

 


Polska szósta w Pucharze Narodów w CSIO3 w Budapeszcie 15/07/16

 

WYNIKI 

 


Rankingi PZJ na koniec czerwca 2016

15/07/16

Liderzy rankingów PZJ na koniec czerwca 2016 :

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny

Andrzej Opłatek - ranking MJ 

Adam Grzegorzewski - ranking Juniorów 

 

 

 

 

 

 


Strzegom. Weronika Kaniewska z KJ Dilmar ( Kuj - Pom ) wygrała Finał OOM w kat DK 14/07/16

 

Weronika Kaniewska i Bianca W fot (c) Katarzyna Broda 

 


Wiktoria Król na Marinello z Mazowsza wygrała Finał OOM w Strzegomiu 14/07/16

 

Weronika Król i Marinello  fot. Katarzyna Broda 

 


CSIO3 Budapeszt 14-17.07.2016 - reprezentacja Polski, zgłoszenia, program

CSIO3 / CSIYH Budapeszt 

14-17 lipca 2016

 

Reprezentacja Polski :

Klara Kostrzewa 

Dawid Kubiak

Krzysztof Okła

Wojciech Wojcianiec

Maciej Wojciechowski - szef ekipy 

 

13/07/16

 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Strzegom 12-14.07.16


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19