W tym tygodniu:
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 
 
 
 
Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus, 
 
 
CSI2 Vazgaikiemis LTU 
Sławomir Hartman, Łukasz Wasilewski, Mateusz Tyszko, Natalia Palmowska, Bogna Sąsiadek, Waleria Branicka, Zuzanna Chwalinska, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski, Alicja Karbownik, Aniela Szlufik 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

HZO DiM Jaszkowo 04-06.11.16 WYNIKI

07/11/16 

 

 

 

 


Grand Prix Leszna dla Dawida Rakoczy ! HPLMK 4-6.11.16

06/11/16

 

 

 

 

 


Galeria www.Primel.pl Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 05/11/16


Cracovia Szary Equestrian Show 3-6 listopada 2016

 

02/11/16

 

WYNIKI KOŃCOWE

ZGŁOSZENIA 

LIVEstream www.swiatkoni.pl 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski w zawodach : 

 

Niedziela 06.11.16

Grand Prix CSI2 3m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 

Final CSI2 135 cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Camparii 

Finał CSIYH 6/7 l 1m. Msciwoj Kiecoń POL / Digisport Contendrix 

Finał CSIYH 5l  1m. Łukasz Appel POL / Gibanta 

 

Sobota 05.11.16

CSI2 140 cm Finał Gold 1m. Michał Kaźmierczak POL / Helia Van De Heihoek

CSI2 130 cm 1m. Agnieszka Olszewska POL / Skarbiec

Final CSI1 125 cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL / Chivas 58

CSIYH 5l 

 

Piątek 04.11.16

CSI3 LR 145cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Bebeto

CSI2 135 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 

CSI1 120cm  1m. Jakub Lis POL / Peel Of Passion 

CSIYH 6/7l 1m. Dalia Lehmann POL / Silver Star

CSIYH 5l 

 

Czwartek 03.11.16

CSI2 140 cm 1m. Leszek Gramza POL / Badorette

CSI2 135cm 2m. Dajana Pawlicka POL / Campari 

CSI2 130cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Queen La Balou 

CSI1 120 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

CSIYH 6/7  1m. Dalia Lehmann POL / Silver Star 


Christian Hess z powrotem z Wechta Team


Halowy Puchar Polski sezon 2016/17 rozpoczęty ! Podsumowanie I kwalifikacji w Dąbrówce Małej 30.10.16


HPP u Robsonów galeria Izabela Ciepła


Grzelczyk, Szmytka, Lehmann, Badowska - pierwsi liderzy rankingu HPP 2016/17 po zawodach w Dąbrówce Małej

30/10/16 

Kamil Grzelczyk, Michalina Szmytka , Dalia Lehmann i Maria Badowska  to pierwsi liderzy  rozgrywek Halowego Pucharu Polski 2016/17. 

Wyniki, rankingi, regulamin HPP 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 27-30.10.16

CSI1 / CSIP  Neumunste GER  / Cassandra Orschel, Mikołaj Barański, Franciszek Jurzak, Wiktoria Leszek Karwańska, Oliwia Platek / 

wyniki / listy / LIVEstream

 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Agnieszka Byrczek

wyniki / listy                            LIVEstream

 

 

HPP 2016/17 I el JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 

 

HZODiM / HZO / el Cavaliada Future Kalisz Wolica 


Andrzej Opłatek podczas turnieju w Chinach 22/10/16 China Horse Fair

Niewątpliwie jedna z najciekawszych przygód w moim życiu :) #china#horses#pink#stirrups

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Andrzej Oplatek (@andrzej_oplatek)


Skrzyczyński Jarosław 4753
Wojcianiec Wojciech 3059
Ludwiczak Krzysztof  2579
Bobik Jan 1771
Kaźmierczak Michał    1753
Grzegorzewski Adam 1649
Grzelczyk Kamil  1585
Wechta Maksymilian   1492
Opłatek Andrzej  1413
Kubiak Grzegorz 1012

 31/05/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1649
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 363
4. Dajana Pawlicka  243
5. Najdzionek Szymon 236
6.Milczarek Nina 233
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 127
10.  Rynkiewicz Martyna 119

 31/05/19

1. Lewicki Filip 477
2. Kierznowska Aleksandra   455
3. Lehmann Dalia 297
4. Suska Juliana 250
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj 214
7. Kawa Aleksandra 211
8. Dobkowska Milena 138
9. Babiak Filip  126
10. Bado Gabriela  117

 31/05/19

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  352
2. Śliwiński Antoni   296
3. Skotarczak Nel  286
4. Piontek Barbara  282
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Ryciak Wiktoria  191
10. Pawłowska Kornelia   163

10/06/19 

1. Piontek Helena 293
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

 10/06/19 

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  315
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 263
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 10/06/19 

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  10/06/19