W tym tygodniu:
 

CSIO3 EEF SF Deauville FRA

 

Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska

livestream

 

 

 

CSI2-W Olomouc CZE

 

 Maksymilian Wechta, Hubert Polowczyk, Wojciech Wojcianiec, Aleksander Lewandowski, Agnieszka Cebulak, Patrycja Dadał, Agata Dahlke-Burda, Grzegorz Faber, Kaja Hus, Nikola Idkowiak, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska, Kacper Mróz, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Grzegorz Rychlik,  Patryk Skrzyczyński, Zuzanna Sowińska, Łukasz Troszczyński, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Krzysztof Złocki

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

 

Jan Bobik, Adrianna Ostrowska, Natalia Urbańska, Kornelia Kurleto

livestream  

 

PLJ Jeżów 

 

ZO DIM Bogusławice 

 

ZO Łąck 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andrzej Opłatek w St Tropez 27-29 maja 2021

Andrzej Opłatek i Stakkatan fot. LGCT 

 

Andrzej Opłatek kolejny, drugi raz w sezonie 2021, wystąpił w zawodach z cyklu Longines Global Champions Tour. Tym razem wystartował w St Tropez na koniach Stakkatan i Conthinder.  Na 10 letnim wł. Conthinder, reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA, pierwszy raz we wspólnej karierze pojechał konkurs 160cm i od razu był to konkurs Grand Prix, który para pokonała z 9 pkt i zajęła 23 miejsce. W kwalifikacji do Grand Prix 160cm Andrzej Opłatek na Stakkatanie wywalczył czwarte miejsce. 

 

W rozgrywkach Global Champions League, w których Andrzej Opłatek startuje w barwach Miami Celtics, pierwszy konkurs pokonał z 4 pkt a w drugim był bezbłędny. Miami Celtics w St Tropez wywalczyli 15 pkt i aktualnie w rankingu rozgrywek, po 3 etapach  zajmują 11 miejsce. 

 

 

 

 

STRONA OFICJALNA  LGCT i GCL https://www.gcglobalchampions.com 

 


ZO DIM Łąck 28-30/05/2021 - ostatnia kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów 30/05/21 

Gr A0 - Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA JKS u Robsonów Dąbrówka Mała

Gr A1 - Wiktoria Cwalina  RAMIRO  KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Marcel Wiśniewski  TOUAREG  SKJ Golden Dream 

Gr C - Kornelia Jurasz ROLEX 2 KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Mł i JM Lena Czeszejko - Sochacka SONATA W  JKS u Robsonów

GP D/E - Maggie Misztal DIABLO LAZAR SKJ Sopot 

GP Dzieci - Amelia Lewkowicz CAREMBER ME M  KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Jun / Mł - Kuba Kraśko DON ESPADRON LKJ Gałkowo 

WYNIKI TURNIEJU 

Końcowy RANKING CSIO YOUNG STARS 

 


Dawid Kubiak podwójnym zwycięzcą Grand Prix CSN Leśna Wola 30/05/21

Dawid Kubiak i ANASTACIA III fot. Przemysław Antosz 

 

Podium konkursu Grand Prix CSN Leśna Wola 30/05/21

1m. Dawid Kubiak  ANASTACIA III Sobieski Jumping Team Gdańsk  0/0 41,48 s

2m. Dawid Kubiak SZULER Sobieski Jumping Team Gdańsk 0/0 42,47 s

3m. Anna Szary ZIębicka LUCIANO KJK Szary Michałowice 0/0  43,81 s 

 

WYNIKI GRAND PRIX          WYNIKI TURNIEJU 


Polska Liga Jeździecka - 2 etap JKS Przybyszewo Leszno 28-30/05/21

miejsce DPP - Fimmel Team - Marianna Stawicka - Arkadiusz Fimmel - Maja Hendrys fot. Paula Bartkowiak 

 

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW II etapu PLJ w Lesznie ;

II etap DPP - 1m. FIMMEL TEAM ( na zdjęciu ) 

Runda Złota Gramd Prix 1m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA VIDEO 

Runda Srebrna -  1m. Jakub Krzyżosiak CALERO Z KS Small Cherry   VIDEO 

Runda Brązowa  1m. Mściwoj Kiecoń POMMERY V O V KJ Agro Handel  VIDEO

 

RANKINGI PLJ  www.plj.pzj.pl       WYNIKI ZAWODÓW

 


Polska juniorka Róża Konieczna trzecia w krajowym Grand Prix zawodów w Bojourishte w Bułgarii 23/05/21

 

Polska juniorka Róża Konieczna w krajowym turnieju w Bojourishte w Bułgarii wywalczyła trzecie miejsce w konkursie Grand Prix 135cm dosiadając nowego 8 letniego konia DARIDO B / Diarado x Contender/.

VIDEO przejazd podstawowy   23/05/21


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix CSN w Kołobrzegu 23/05/21

 

Grand Prix CSN Kołobrzeg Budzistowo 23/05/21

1m. Mateusz Tyszko FOREST TKJ Garbówek 0/0 38,98s

2m. Adam Nicpoń COUNTER JKS Barłomino 0/0  40,73s 

3m. Agata Dahlke Burda IELVE KJ Sokół Damasławek 0/0 41,43s 

 

WYNIKI GRAND PRIX  

WYNIKI TURNIEJU 

 


ZO DiM Jaszkowo - kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars 21-23/05/21

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM Jaszkowo 23/05/21

Gr Ao - Zofia Reimann RIKARD UKS Petrico Pony Karlino

Gr A1 - Maja Nagła PASJONATA PARYS  KJ Stajnia Adamus Rogusko

Gr A2 - Michalina Łącka TETI KJ Aromer Józefin 

Gr C -  Zofia Biel D'APRIL KJ Leńcze

Gr D bis  - Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 

GP D/E - Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek. 

GP Dzieci - Maja Goncerzewicz VERONA KJ Atena Ostrzeszów 

Finał Mł i JM - Amelia Bąba FOR PASSION JKS Tornado Szczecin 

Finał Jun MJ - Jakub Hudzik ;OUTLANDER KJ Atena Ostrzeszów 

 

WYNIKI ZAWODÓW   RANKING CSIO SOPOT YOUNG STARS

 


CSN Michałowice 14-16 maja 2021

Damian Ostręga i FELINE fot. Przemysław Antosz

 

GRAND PRIX CSN KJK Michałowice 16/05/21

1m. Damian Ostręga FELINE KS Jumping Team Wiercany 0/0  32,30s

2m. Veronika Jelínková CZE JESPE  KJ Sever Brno 0/0  34,21s

3m. Małgorzata Koszucka STAKORADO  KS Verso Ła Natura  0/4

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU  

 

 


ZO DiM Barłomino - kwalifikacja CSIO Young Stars Sopot 14-16/05/21

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM Barłomino 16/05/21

Gr Ao - 1m. Zofia Wierucka IKONA Rio Grande Krosinko 

Gr A1 - 1m. Wiktoria Cwalina  S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - 1m. Lila Kulesza JOWISZ KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO 

Gr C - 1m. Zofia Pakur POLAR SKJ Sopot 

Gr D bis - 1m. Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE JKS Salio 

Finał DK Mł JM 1m. Zuzanna Hana BARBÓRKA Kj Koko Brzeźniki 

GP D/E - 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

GP Dzieci 1m. Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Jun / Mł  1m. Maria Bednarz VALENTINA JKS senny Nowęcin 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Memoriał Elizavety Shchibrik Kłajpeda Litwa 13-16 maja 2021

Mateusz Tyszko i Zirocco Air - najlepsza para piątkowego konkursu LR 

 

CSI2-W CSI1 CSIYH 13-16.05.21

Reprezentacja Polski 

Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

NIedziela 16/05/21

World Cup GP LR 160cm  11m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR

CSI2 140cm - 1m. Pola Wawrzyniak DIMPLE VIDEO

Finał CSIYH 2m. Mateusz Tyszko SELLINO VIDEO 

 

​Piątek 14/05/21 

LR 145 cm 1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  VIDEO

CSI1 120cm 14m Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH

CSIYH  7m. Robert Hestkowski BALERO BRECH

 

Czwartek 13/05/21

CSI 140cm - 2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  VIDEO

CSI 135cm - 7m. Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z

CSIYH 5m. Mateusz Tyszko SELLINO

 


Grzegorzewski Adam 2754
Miśkiewicz Tomasz  2501
Skrzyczyński Jarosław 2356
Konopacki Przemysław      1759
Kubiak Dawid  1741
Kaźmierczak Michał   1695
Wacławik Marek 1447
Opłatek Andrzej  1349
Skiba Dawid    1243
Lewicki Marek     1151

31/05/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   570
2. Maruszak Lena 444
3 Barański Mikołaj  423
4. Sydow Natalia 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Wypchło Aleksandra  209
8. Handzlik Maciej  209
8. Tybulczuk  Tamara  209
10. Lewandowski Aleksander  195

31/05/24

1. Biegalska Iga 489
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 298
4. Macieszczak Ewa      264
5. Sówka Nell    199
6. Skrzyczyński Patryk 174
7. Padalak Maria l 164
8. Zawadzka Eliza  146
9. Kucharska Antonina  145
10. Nawrocka Roksana  141

31/05/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1590
3. Kulesza Lila  1495
4. Goszczyński Adaml  1460
5. Gola Helena    1340
6. Pis Hanna    940
7  Chojowska Iga   900
8. Soforek Marcel  870
9. Malesa Alicja  755
10. Kuczerawy Zuzanna  570

30/04/24

1.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
2.  Sabok Gabriela  164
3.  Modzelewska Hanna   126
4.  Głoskowski Franciszek  110
5.  Sławińska Aleksandra   104
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Cytarska Hanna  72
8.  Leśniewska Emilia  70
9   Tomczak Oliwia  62
10. Filkiewicz Hanna  54

30/04/24

1.  Reimann Zofia  342
2.  Leboda Oliwia  291
2.  Dziedzińska Konstancja  226
4.  Głoskowska Maja  204
5.  Pycha Antonina 188
6   Przybylska Łucja  165
7.  Szmyt Maria   162
8.  Pinocy Wiktoria  148
9.  Pluta Aleksander  141
9.  Mordzelewski Jan,   141

30/04/24

1  Broniarczyk Henryk   206
2. Marszałek Amelia  171
3. Goszczyński Tomasz 162
4. Wnuczko Sara   157
5. Luboński Ignacy  144
6. Głoskowska Maja   142
7  Cytarska Hanna  104
8. Seroczyński Kacper  98
9  Lubońska Helena  96
10. Pellowska B. Czujko A.   88

30/04/24

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   190
2. Jach Michalina  190
4.  Molenda Lena   154
5.  Haniszewski Bruno    134
6.  Kurcweil Julia  117
7.  Wiśniewski Marcel   111
8.  Binkowska Wera  82
9.  Sawa Blanka  81
10. Kałaska Zofia         79

30/04/24

1.  Hart Dyke Zofia   475
2.  Kamińska Zofia  430
3.  Cwalina Wiktoria   360
4.  Czerepińska Maria  355
5.  Biel Zofia  350
6.  Patecka Olga  225
7.  Szostawicka Karolina  220
8.  Szulczyńska  Pola  175
9.  Sławińska Zuzanna   140
10. Ferjan Vi. Stobińska C.  95

30/04/24

1.  Korus Anna    475
2.  Koperska Pacyńska M.  301
3.  Moczkowska Carla   266
4.  Kwiatkowska Julia  257
5.  Ferjan Victoria  250
6.  Nowak Liwia    185
7.  Rachubik Julia  170
8.  Biszkowicka  Kinga          158
9.  Pundzis Marta  156
10. Kmietowicz Lilla .  146

30/04/24