W tym tygodniu:
 
 

Mistrzostwa Polski 

Jakubowice 

 

livestream 

 

 

 

CSI3 Busto Arsizio ITA 

Andrzej Opłatek, Monika Dulczewska, Sandra Piwowarczyk 

 

 

CSI3 / YH Bonheiden BEL

Jan Bobik, Aleksandra Cebulak 

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Krzysztof Okła, Przemysław Konopacki 

 

 

CSI3 / Am Paderborn GER 

Cassandra Orschel, Agata Szymoniak 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Olga Skrobacz liderka rankingu PZJ w kat. Dzieci 08/03/17

08/03//17 

 

Olga Skrobacz z WLKS Krakus aktualną liderką rankingu PZJ w kategorii Dzieci. 

RANKING KOREKTA 09/03/17

RANKIN

 

źródło www.pzj.pl

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - liderami rankingu PZJ na koniec lutego 2017

Liderzy Rankingów PZJ na 28/02/17

Nr 1 w Polsce - Jarosław Skrzyczyński 

Lider kat MJ - Adam Grzegorzewski 

Lider kat Juniorów - Martyna Rynkiewicz

 

RANKINGI 

08/03/17

Jarosław Skrzyczyński fot Ewa Imielska Hebda 

 


HZO DiM KJK Szary Michałowice 3-5 marca 2017 - wyniki

07/03/17

Najlepsze pary niedzielnych finałów HZO Dzieci i Młodzieży:

 

Grand Prix Dzieci I - Mikołaj Barański CHACCIMA / St. Agro-Aves Gajewniki

Grand Prix D/E - Mikołaj Barański / WAGABUNDA PONYSPORT / St. Agro-Aves Gajewniki

Dzieci II - Maria Adamietz / FIGARO/ KJ Metpol Grodziec

Gr D bis - Matylda DubiniakFIESTA EWITA / JKS Jaroszówka 

Gr C - Zofia BanaszekSOFIA / WKJ Lublin 

Gr B - Agata Derda / BE MY / Pony JT Poznań 

Gr A2 - Justyna KrupaWILLIE BOY / KJ Czarny Dunajec

Gr A1 - Julia SmolichWATERKANT S ODIN / KJK Bilcza 

Mikołaj Barański fot. Pani Gabrysia

 

 


Grand Prix Salio dla Michaliny Szmytki 05 marca 2017


Grand Prix Leszna dla Łukasza Wasilewskiego 05 marca 2017


Ewa Imielska Hebda galeria Cavaliada Warszawa 2017


Polacy w rankingu FEI na koniec lutego 2017

02/03/17 

 

 

 

 


Grand Prix HZO w Lesznie dla Leszka Gramzy i Badorette - WYNIKI 24-26.0217

26/02/16

 

 

 

 


Cavaliada CSI3-W Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata - Torwar Warszawa 23-26 lutego 2017

Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2016/17

Cavaliada Tour 2016/17

Cavaliada Tour 2016/17  U21

Cavaliada Future 2016/17

 

WYNIKI / KOŃCOWE RANKINGI / GALERIA / VIDEO 

 

26/02/17

 

 


Rozkład Jazdy 22-26 lutego 2017

CAVALIADA CSI3-W Warszawa Torwar 

zgłoszenia        ranking LEC przed Finałem 

program / w tym relacje TV / 

wyniki / listy 

 

CSI3 Vilamora POR / Sandra Piwowarczyk - Bałuk 

wyniki / listy          livestream

1m. 110 cm Giro de La Luna / Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL 

 

CSI2 Mijas ESP  / Michał Kaźmierczak, Klara Kostrzewa

wyniki         livestream

 

CSI2 Gent BEL / Bartosz Adamus, Natalia Czernik  / 

zgłoszenia         wyniki / listy        

 

CSICh Abu Dhabi UAE / Amelia Mościcka

wyniki 

 

HZO Leszno 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19