W tym tygodniu:
 
 
 
Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Wojciech Dahlke 

 


CSI4/2/1 Samorin SVK

Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Radosław Zalewski, Michał Każmierczak, Izabela Vinckier, Nadia Kużma, 


CSI2-W Ryga LAT

Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matylda Malepszy 


CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Paulina Malinowska


CSI2/1/YH Zuidwolde NED

Cassandra Orschel, Sandra Piwowarczyk


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Kadra Narodowa PZJ - kryteria sportowe 2017

26/01/17 

 

 

 

 

 


CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017 - lista zawodników i koni

24/01/17 

ZGŁOSZENIA 

 


Kadra Narodowa sezon 2017

23/01/17

Skład Kadry Narodowej Polski - sezon 2017. 

 

 

 

 

 


Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2016 rok

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Amazonka Roku - Małgorzata Koszucka

Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek

Junior Roku - Adam Grzegorzewski

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Koń Roku - Wibaro

Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

22/01/17 

 


Rozkład Jazdy 18-22.01.17

CSI2 Oliva Nova ESP / CASSANDRA ORSCHEL 

wyniki/listy/program

livestream


CSI3 Drachten  NED / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI 

wyniki/listy/program

livestream

 


PZJ bez Prezesa

18/01/17

Prezes PZJ Marek Szewczyk zrezygnował. 

Komunikat tutaj 

 

 

 

 


RIP Marcin Klupś


Ranking PZJ w kat Dzieci / Kuców i MK na koniec 2016

Liderzy Rankingów PZJ na koniec 2016 :

DZIECI  Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów 

Grupa A Eliza Zawadzka / KJ Zbyszko

Grupa B Agata Kamińska / Ranczo Kołata

Grupa C Karolina Łaszkiewicz / BPK 

Grupa D Franciszek Jurzak / Ponylandia 

Grupa E Filip Pyrek / na zdjęciu / BPK

11/01/17

 

Rankingi PZJ na koniec 2016 roku - Skrzyczyński, Opłatek, Grzegorzewski najlepsi. Kolejny rok KJ Agro Handel Śrem nie do pokonania.

LIDERZY RANKINGÓW PZJ :

 

RANKING OGÓLNY - Jarosław Skrzyczyński / KJ Agro Handel Śrem 

MJ - Andrzej Opłatek / KJ HEAA Turek 

JUNIORZY - Adam Grzegorzewski / KJ Agro Aves Gajewniki 

RANKING KLUBOWY -  KJ Agro Handel Śrem 

 

10/01/17

 


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Samorin 2017 - kwalifikacje


Skrzyczyński Jarosław 4560
Wojcianiec Wojciech 2919
Ludwiczak Krzysztof  2771
Bobik Jan 1951
Opłatek Andrzej  1792
Kaźmierczak Michał    1765
Grzegorzewski Adam   1589
Wechta Maksymilian   1556
Grzelczyk Kamil   1495
Kubiak Grzegorz 1128

 30/06/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19