W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Róża Konieczna trzecia w konkursie 140cm podczas CSIO3 w Atenach 05/06/21

 

Polska juniorka Róża Konieczna na DARIDO B w swoim pierwszym w karierze konkursie 140cm wywalczyła trzecie miejsce. Przejazd podstawowy i rozgrywkę pokonała bez punktów karnych. Konkurs wygrał reprezentant Turcji Hasan Sentürk na S.I.E.C LOCCA.

VIDEO rozgrywka 

VIDEO pp

WYNIKI TURNIEJU 


Ranking FEI na koniec maja 2021

 Ranking FEI nr 245  31/05/21

1m. Daniel Deusser  GER 3385 pkt 

2m. Steve Guerdat SUI 3225 pkt 

3m. Martin Fuchs SUI 3101 pkt

138m Andrzej Opłatek POL 1360 pkt 

186m Wojciech Wojcianiec POL 1165 pkt 

 

POLACY w RANKING FEI na koniec maja 2021

 


4 Foulee CSI4 CSI1 CSIYH Poznań 2-6/06/2021

 

 Wojciech Wojcianiec i Chintablue fot. Wiktoria Milczarczyk 

LISTA ZAWODNIKÓW  3-6 czerwca 2021

PROGRAM / WYNIKI 

BILETY / STRONA OFICJALNA / LIVESTREAM 

zdjęcia  Paula Bartkowiak Fotografia  Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju :

 

Niedziela 06/06/21

Grand Prix LR 160cm 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO 

CSI4 LR 145cm 6m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  VIDEO 

CSI4 140cm 2m. Marek Lewicki ITOULON B

Finał YH  1m. Filip Lewicki KELDITA  VIDEO 

 

Sobota 05/06/21

CSI4 LR 145  9m. Monika Grundowska DHAHA

CSI4 140cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO VIDEO

CSI1 135cm 3m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY VIDEO 

CSI1 115cm  1m. Paulina Sawicka TYPIER VIDEO

 

Piątek 04/06/21

CSI4 LR 150cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR

CSI4 140cm 4m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S VIDEO 

CSI1 130cm  2m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

CSI1 110cm 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

 

Czwartek 03/06/21

CSIYH 1m. Filip LewickKELDITA

CSI1 110cm  1m. Zuzanna Dąbrowska ORINOKO  VIDEO

CSI1 130cm  4m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA


CSI2 CSI1 CSIYH Zduchovice 3-6/06/2021

Reprezentacja Polski CSI Zduchowice 2021

Paulina Koza, Łukasz Koza, Jakub Krzyżosiak, Tomasz Miśkiewicz, Sławomir Hartman, Julia Jaglarz, Adrianna Ostrowska, Olwier Bule, Paulina Bule, Oliwia Kosmos, Amelia Krywult, Barbara Krywult, Nasza Galocz, Natalia Kluska, Magdalena Piksa 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Niedziela 06/06/21

CSI2 Grand Prix LR 145 3m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO

​CSI2 130cm 9m. Oliwia Kosmol LILLY LE

CSI1 125cm 2m. Amelia Krywult QUALITO Z VIDEO 

 

Sobota 05/06/21

CSI2 140cm 3m. Łukasz Koza BALLANTINA  VIDEO 

CSI2 140cm 2m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSI1 120cm 3m. Amelia Krywult QUALITO Z VIDEO

 

Piątek 04/06/21

CSI2 130cm 3m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

CSIYH 7yrs   3m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS

CSIYH  5/6yrs

 

Czwartek 03/06/21

CSI2 130cm 2m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127  VIDEO;

CSI1 125cm 3m. Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE VIDEO 

CSIYH 7yrs  5m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS VIDEO

CSITH 5/6yrs 

 

WYNIKI ZAWODÓW


Andrzej Opłatek w St Tropez 27-29 maja 2021

Andrzej Opłatek i Stakkatan fot. LGCT 

 

Andrzej Opłatek kolejny, drugi raz w sezonie 2021, wystąpił w zawodach z cyklu Longines Global Champions Tour. Tym razem wystartował w St Tropez na koniach Stakkatan i Conthinder.  Na 10 letnim wł. Conthinder, reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA, pierwszy raz we wspólnej karierze pojechał konkurs 160cm i od razu był to konkurs Grand Prix, który para pokonała z 9 pkt i zajęła 23 miejsce. W kwalifikacji do Grand Prix 160cm Andrzej Opłatek na Stakkatanie wywalczył czwarte miejsce. 

 

W rozgrywkach Global Champions League, w których Andrzej Opłatek startuje w barwach Miami Celtics, pierwszy konkurs pokonał z 4 pkt a w drugim był bezbłędny. Miami Celtics w St Tropez wywalczyli 15 pkt i aktualnie w rankingu rozgrywek, po 3 etapach  zajmują 11 miejsce. 

 

 

 

 

STRONA OFICJALNA  LGCT i GCL https://www.gcglobalchampions.com 

 


ZO DIM Łąck 28-30/05/2021 - ostatnia kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów 30/05/21 

Gr A0 - Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA JKS u Robsonów Dąbrówka Mała

Gr A1 - Wiktoria Cwalina  RAMIRO  KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Marcel Wiśniewski  TOUAREG  SKJ Golden Dream 

Gr C - Kornelia Jurasz ROLEX 2 KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Mł i JM Lena Czeszejko - Sochacka SONATA W  JKS u Robsonów

GP D/E - Maggie Misztal DIABLO LAZAR SKJ Sopot 

GP Dzieci - Amelia Lewkowicz CAREMBER ME M  KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Jun / Mł - Kuba Kraśko DON ESPADRON LKJ Gałkowo 

WYNIKI TURNIEJU 

Końcowy RANKING CSIO YOUNG STARS 

 


Dawid Kubiak podwójnym zwycięzcą Grand Prix CSN Leśna Wola 30/05/21

Dawid Kubiak i ANASTACIA III fot. Przemysław Antosz 

 

Podium konkursu Grand Prix CSN Leśna Wola 30/05/21

1m. Dawid Kubiak  ANASTACIA III Sobieski Jumping Team Gdańsk  0/0 41,48 s

2m. Dawid Kubiak SZULER Sobieski Jumping Team Gdańsk 0/0 42,47 s

3m. Anna Szary ZIębicka LUCIANO KJK Szary Michałowice 0/0  43,81 s 

 

WYNIKI GRAND PRIX          WYNIKI TURNIEJU 


Polska Liga Jeździecka - 2 etap JKS Przybyszewo Leszno 28-30/05/21

miejsce DPP - Fimmel Team - Marianna Stawicka - Arkadiusz Fimmel - Maja Hendrys fot. Paula Bartkowiak 

 

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW II etapu PLJ w Lesznie ;

II etap DPP - 1m. FIMMEL TEAM ( na zdjęciu ) 

Runda Złota Gramd Prix 1m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA VIDEO 

Runda Srebrna -  1m. Jakub Krzyżosiak CALERO Z KS Small Cherry   VIDEO 

Runda Brązowa  1m. Mściwoj Kiecoń POMMERY V O V KJ Agro Handel  VIDEO

 

RANKINGI PLJ  www.plj.pzj.pl       WYNIKI ZAWODÓW

 


Polska juniorka Róża Konieczna trzecia w krajowym Grand Prix zawodów w Bojourishte w Bułgarii 23/05/21

 

Polska juniorka Róża Konieczna w krajowym turnieju w Bojourishte w Bułgarii wywalczyła trzecie miejsce w konkursie Grand Prix 135cm dosiadając nowego 8 letniego konia DARIDO B / Diarado x Contender/.

VIDEO przejazd podstawowy   23/05/21


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix CSN w Kołobrzegu 23/05/21

 

Grand Prix CSN Kołobrzeg Budzistowo 23/05/21

1m. Mateusz Tyszko FOREST TKJ Garbówek 0/0 38,98s

2m. Adam Nicpoń COUNTER JKS Barłomino 0/0  40,73s 

3m. Agata Dahlke Burda IELVE KJ Sokół Damasławek 0/0 41,43s 

 

WYNIKI GRAND PRIX  

WYNIKI TURNIEJU 

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21