W tym tygodniu:
 
 
 
Natalia Czernik, Bartosz Adamus 
 
 
Łukasz Przybylski 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Baltica Tour 30.06-05.07.2020 CSI2 CSIYH CSI1

 

 

Wojciech Wojcieniec wygrywa dwa najważniejsze konkursy podczas II tygodnia Baltici w Ciekocinku - pierwszy to piątkowy konkurs LR a drugi to niedzielny konkurs Grand Prix. 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 05 lipca 2020 

Grand Prix CSI2 LR 145cm  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

Grand Prix CSI1 135cm  3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm 2m. Kamil Grzelczyk SENIOR

CSI2 135cm 1m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI1 125cm  2m. Dominika Luty GRANDE DIVA

CSI1 105cm 1m. Dominika Luty CLINTELLA

 

sobota 04 lipca 2020

CSI2 140cm 3m. Kamil Grzelczk SENIOR VIDEO

CSI2 135cm  4m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI2 130cm  2m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI1 120cm  1m. Agata Szymoniak SALAMINA

CSI1 115cm  1m. Marcel Telej  DARINOSA C

CSI1 100cm  3m. Kaja Milewska CARYZMA MK

 

piątek 03 lipca 2020

CSI2 145cm LR   1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI   VIDEO

CSI2 135cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI1 130cm  4m. Daria Pietrzak MONSUN 

CSI1 120cm 1m. Eliza Zawadzka CABONA

CSI1 110cm  1m Paulina Koza DRIADA ZK

CSI1 100cm 2m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 02 lipca 2020

CSI2 145cm 3m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F   VIDEO 

CSI2 140cm 5m  Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA  VIDEO

CSI2 130cm 4m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI1 130cm 3m. Daria Kobiernik CZWERG

CSI1 110cm 3m. Paulina Koza DRIADA ZK

Finał YH 5yr  1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S 

Finał YH 6yr  2m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR    

Finał YH 7rs  3m  Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

 

środa 1 lipca 2020    

CSIYH 7yr    5m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSYH 6 yr    4m. Tomasz Miskiewicz  STAKKATO LAZAR 

CSIYH 5 yr   1m. Adam Grzegorzewski KALITA O

 

wtorek 30.06.20  

CSIYH 7 yr  2m. Tomasz Miśkiewicz  VELVET LAZAR

CSIYH 5 yr   CSIYH 6 yr


ZO DiM Bogusławice 26-28 czerwca 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 28/06/20 :


GR A0 - Stanisław Woźniak ŁKJ Łódź
GR A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 
GR A2 - Kornelia Jurasz -  KJ Podkowa Gruszczyn
Gr C - Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek
GR D Bis - Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna 
Dzieci II - Natalia Urbańska Napoleońska Zagroda
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power 
GP Dzieci - Oliwia Ostrowska Napoleońska Zagroda
Final Jun / M - Emilia Pietrzak KJ Jumping Team Brynica 
 
wyniki https://zawodykonne.com/zawody/hipposerwis/163


III etap PLJ Dąbrówka Mała 28/06/20

Zwycięzcy trzeciego etapu PLJ  w Dąbrówce Małej:


Runda ZłotaDawid Kubiak TINKERBELL W  - video 
Runda Srebrna - Antoni Strzalkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF 
Runda Brązowa - Magdalena Dąbrowska  VERONA
DPP - Amelia Krywult, Jakub Dołhun, Nina Milczarek, Paula Grzesiek 

Grand Prix U Robsonów wygrał Jakub Kubiak na QUILIBET

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/jksurobsonow/103

 

Liderzy rankingów PLJ po III etapach :

Runda Złota - Dawid Kubiak Sobieski JT  35 pkt

Runda Srebrna - Dawid Kubiak Sobieski JT  37 pkt

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek KJ Aromer 39 pkt 

DPP - KJ Agro Handel Śrem / KJ Łąck - 9 pkt

 


Andrzej Opłatek wygrywa w CSN Corcelles 25/06/20

 

Andrzej Opłatek w dn 25.06.20 z powodzeniem startował w CSN Corcelles w Szwajcarii. Na Stakkatanie wygrał konkurs 145 , na Odile du Soufflet był trzeci w konkursie 140 i drugi w konkursie 135cm 

VIDEO Odile du Soufflet   


Baltica Tour 23-28.06.2020 CSI2 CSI1 CSIYH

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 28 czerwca 2020

Grand Prix CSI2 145cm   9m Cassandra Orschel DACARA E

Grand Prix CSI1  4m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSI2 140cm   1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSI2 135cm  1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V

CSI1 125cm   3m. Agnieszka Olszewska  MISTER STAKKATO S

CSI1 105cm   2m. Joanna Bzdok JOY RIDE B

 

sobota 27 czerwca 2020

CSI2 140cm  6m. Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z  VIDEO 

CSI2 135cm  4m. Mściwoj Kiecoń LUETT BEEK AKKITA  VIDEO 

CSI2 130cm  3m. Eliza Zawadzka CORRADINO  VIDEO 

CSI1 120cm  3m. Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE   VIDEO 

CSI1 Finał 115  3m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN   VIDEO 

CSI1 100cm  3m. Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE

 

piątek 26 czerwca 2020 

CSI2 145cm   1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

CSI2 135cm   4m. Maxymilian Parkitny DURANO W  VIDEO 

CSI2 130cm    7m.  Wojciech Wojcianiec JARLEY

CSI1 130cm   1m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO  VIDEO 

CSI1 120cm   1m. Eliza Zawadzka CABONA VIDEO

CSI1 110cm   5m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN  VIDEO

CSI1 100cm   3m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 25 czerwca 2020 

CSI2 145cm   1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 140cm   1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE   VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Łukasz Jończyk DOLLAR DE NUEVO

CSI1 130cm   5m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSI1 110cm   3m. Natalia Zimnowodzka IVY VIDEO 

Finał 7yr YH   9m Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z  VIDEO 

FINAŁ 6yr YH  11m. Aleksandra Lusina Gołaś KARRAMBA Z  VIDEO

FINAŁ 5yr YH 2m. Piotr KalinowskVARIO DE BO Z  VIDEO 

 

środa 24 czerwca 2020 

CSIYH 7yr   5m. Cassandra Orschel BOOMER

CSIYH 6yr   1m. Aleksandra Lusina Gołaś CAPITALNA II G.

CSIYH 5yr   1m Adam Grzegorzewski KALITA O  VIDEO  

 

wtorek 23 czerwca 2020

CSIYH 7 yr  6m. Paweł Spisak I-MARK W

CSIYH 6 yr   CSIYH 5 yr

 
 

 

 

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI / LISTY 

strona oficjalna 

Luciana Diniz - gwiazda listy zgłoszeń pierwszego tygodnia Baltica Tour ! fot Beata Wieczorkowska 


PLJ II etap Olsza 19-21 czerwca 2020 fot. Paula Bartkowak

Mściwoj Kiecoń na Baccord zwyciężył w Grand Prix PLJ w Olszy i objął prowadzenie w rankingu Rundy ZŁotej Polskiej Ligi Jeździeckiej.  Finał Rundy Srebrnej 135cm wygrał Dawid Skiba na La Vulkano L  a Klaudia Kostrzewska na klaczy Emica triumfowała w finale Rundy Brązowej 125cm. Drugi etap waliki o Drużynowy Puchar Polski wygrali gospodarze - zawodnicy KJ Agro Handel Śrem. 

 

AKTUALNE RANKINGI PLJ PO II ETAPACH - Liderzy

 

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń  34 pkt 

Runda Srebrna - Skiba Dawid 36 pkt

Runda Brązowa - Prymek Zuzanna i Klaudia Kostrzewska po 20 pkt 

Drużynowy Puchar Polski KJ Agro Handel Śrem - 9 pk

 zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak Fotografia

 

 


Sławomir Szlachta wygrywa Grand Prix ZO eMPMK - KJK Szary Michałowice 19-21.06.2020

  Przemysław Antosz Photography   21/06/20 

 


Łukasz Jończyk kolejny rok z rzędu wygrywa Gałkowo Masters 19-21 czerwca 2020

 

21.06.20   fot. Marika Słowińska 

 


RIP Łukasz Appel 26/06/1981 - 09/06/2020

Odszedł od nas Łukasz Appel wspaniały, jeździec trener, reprezentant Polski.  W dniu 09.06.2020 przegrał walkę z chorobą. Pozostanie na zawsze w naszych sercach. 

fot. Julia Świętochowska 


Andrzej Opłatek błyszczał formą w CSN Galagen 14/06/20

 

Reprezentant Polski Andrzej Opłatek podczas zawodów w szwajcarskim Galagen wywalczył trzy razy trzecie miejsce - na Stakkatan w 145 ( video ), na Odile du Soufflet również w 145cm oraz na Le Cordial w 135cm. 

WYNIKI ZAWODÓW


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Szymon 147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20