W tym tygodniu :
 
 
 
 
wyniki          livestream
 
/ Marek Lewicki, Matylda Kasner, Filip Lewicki /
 
 
 
Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
ZO Strzegom
 
ZO DiM Strzegom
 
ZO Glinik Zaborowski 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Kubiak, Grundkowska, Suska i Wawrzyniak - najlepsi w 8 finałach HPP. Leszno 25.02.18

W dn 23-25 lutego  2018 w Lesznie odbyła się ostatnia kwalifikacja do Halowego Pucharu Polski. Finałowe konkursy w poszczególnych kategoriach wiekowych wygrali : Grzegorz Kubiak - seniorzy, Monika Grundkowska - MJ, Juliana Suska - juniorzy i Pola Wawrzyniak - open. 

 

Liderami rankingów HPP przed finałem w Sopocie są : Seweryn Murdzia, Nina Milczarek, Wiktoria Głowacka i Milena Dobkowska

 

 

Foto Primel 

 


R I P Crazy Quick 2005- 2018


Cavaliada Future Warszawa 2018 - ranking, zgłoszenia

Natalia Głowacz i Marcelina Jackowiak prowadzą w rankingu Cavaliada Future przed Finałem w Warszawie.  Aktualny ranking, zgłoszenia Torwar - zobacz dalej.

22/02/18

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Cavaliaday w Lublinie ! 18/02/18

 

Jarosław Skrzyczyński na SILVER SHINE po zaciętej walce w rozgrywce wygrał najważniejszy konkurs lubelskiej Cavaliady - Grand Prix LR 145cm o nagrodę Banku PKO BP pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Do finałowej rozgrywki awansowało 13 par.  Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Ludwiczak na NORDWIND ze stratą 0,14 s, a trzecie Wojciech Wojcianiec na NACCORD MELLONI. 

18/08/18 

 

 


Finał Cavaliady Future w Lublinie pod dyktando Natalii Głowacz i Amelii Szczupakowskiej 18/02/18

WYNIKI FINAŁ 

Finał Cavaliada Future MINI   1m. Natalia Głowacz KJ Liljówka SZAMAN

Finał Cavaliada Future MIDI   1m. Amelia Szczupakowska LKJ Hippologia JOWISZ

 

18/02/18 

 

 


Cavaliada Future Lublin 2018 - Maria Karnabal i Martyna Ufnal najlepsze w sobotę 17/02/18

Martyna Ufnal i Maria Karnabal najlepsze w sobotnich konkursach Cavaliady Future w Lublinie o nagrodę Banku PKO BP i firmy Torpol.

fot. Ewa Imielska Hebda 

17/02/18


Cavaliada Lublin 15-18 lutego 2018

 

 

 

 

 

 

 

Zamówienia zdjęć :  Ewa Imielska-Hebda Photography

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

NIEDZIELA 18/02/18

Grand Prix   1m. Jarosław Skrzyczyński SILVER SHINE

Finał 125cm  1m. Dawid Skiba LA VULKANO L

Finał Cavaliada Future MINI   1m. Natalia Głowacz KJ Liljówka SZAMAN

Finał Cavaliada Future MIDI   1m. Amelia Szczupakowska LKJ Hippologia JOWISZ

 

SOBOTA 17/02/18

Speed & Music  2m. Agnieszka Olszewska SKARBIEC

Finał 135cm  2m. Jacek Zagor NIRVARO

120cm   1m. Natalia Stefańska PAPILLON 142

Cavaliada Future MINI  1m. Martyna Ufnal  RAMIRO  KJ Hippica Polonia 

Cavaliada Future MIDI  1m. Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10  KJ Podkowa Gruszczyn

 

PIĄTEK 16/02/18

LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński SILVER SHINE

130cm  130cm  1m. Julia Cieślar POETIN /  i Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

Wenus vs Mars

 

CZWARTEK  15/02/18

Potęga Skoku Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE i Jan Bobik SANTISA

140cm   1m. Mściwoj KiecońDANTOS

130cm  1m. Jarosław SkrzyczyńskiQUINTELLA

120cm  1m. Julia Cieślar / BINGO


Finały OOM - 17 - 18 lipca 2018 LKJ Moszna

Termin Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - 17-18 lipca 2018. Zawody rozegrane zostaną na terenie LKJ Moszna. 

 

źródło www.pzj.pl

 

 

 

 


Michał Kaźmierczak, Nina Milczarek, Aleksandra Bolko, Karolina Godoś najlepsi w 7 kwalifikacji Halowego Pucharu Polski w Michalowicach 11/02/18

 

WYNIKI / RANKINGI HPP / WYNIKI  

 


Galeria Finały HPP Michałowice fot, Przemysław Antosz


Skrzyczyński Jarosław 4127
Ludwiczak Krzysztof  2545
Wojcianiec Wojciech 2129
Kaźmierczak Michał     2045
Grzelczyk Kamil 
1756
Wechta Maksymilian 1494
Opłatek Andrzej  1402
Bobik Jan 1191
Grzegorzewski Adam 1113
Kiecoń Mściwoj  943

31/03/13

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1402
2. Grzegorzewski Adam  1113
3. Szmytka Michalina  395
4. Matuszewska Magdalena  362
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 237
7. Klein Olaf 181
8. Minkiewicz Weronika 156
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

31/03/18

1. Milczarek Nina 333
2. Bolko Aleksandra    239
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 200
5. Bado Gabriela 175
6. Głowacka Wiktoria    159
7.  Suska Juliana  154
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 127
10. Dobkowska Milena 95

31/03/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18