W tym tygodniu :
 
 
 
livestream ( od 19.10 )
 
 

CSI3 Herning DEN

Krzysztof Ludwiczak 

livestream

 

CSI3 Vilamoura POR 

Andrzej Opłatek 

livestream 

 

 

CSI2 Kronnenberg BEL

Michał Kaźmierczak 

 
livestream
 
 
 
HZO DiM Leszno - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix Leszna dla Dawida Rakoczy ! HPLMK 4-6.11.16

06/11/16

 

 

 

 

 


Galeria www.Primel.pl Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 05/11/16


Cracovia Szary Equestrian Show 3-6 listopada 2016

 

02/11/16

 

WYNIKI KOŃCOWE

ZGŁOSZENIA 

LIVEstream www.swiatkoni.pl 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski w zawodach : 

 

Niedziela 06.11.16

Grand Prix CSI2 3m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 

Final CSI2 135 cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Camparii 

Finał CSIYH 6/7 l 1m. Msciwoj Kiecoń POL / Digisport Contendrix 

Finał CSIYH 5l  1m. Łukasz Appel POL / Gibanta 

 

Sobota 05.11.16

CSI2 140 cm Finał Gold 1m. Michał Kaźmierczak POL / Helia Van De Heihoek

CSI2 130 cm 1m. Agnieszka Olszewska POL / Skarbiec

Final CSI1 125 cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL / Chivas 58

CSIYH 5l 

 

Piątek 04.11.16

CSI3 LR 145cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Bebeto

CSI2 135 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 

CSI1 120cm  1m. Jakub Lis POL / Peel Of Passion 

CSIYH 6/7l 1m. Dalia Lehmann POL / Silver Star

CSIYH 5l 

 

Czwartek 03.11.16

CSI2 140 cm 1m. Leszek Gramza POL / Badorette

CSI2 135cm 2m. Dajana Pawlicka POL / Campari 

CSI2 130cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Queen La Balou 

CSI1 120 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

CSIYH 6/7  1m. Dalia Lehmann POL / Silver Star 


Christian Hess z powrotem z Wechta Team


Halowy Puchar Polski sezon 2016/17 rozpoczęty ! Podsumowanie I kwalifikacji w Dąbrówce Małej 30.10.16


HPP u Robsonów galeria Izabela Ciepła


Grzelczyk, Szmytka, Lehmann, Badowska - pierwsi liderzy rankingu HPP 2016/17 po zawodach w Dąbrówce Małej

30/10/16 

Kamil Grzelczyk, Michalina Szmytka , Dalia Lehmann i Maria Badowska  to pierwsi liderzy  rozgrywek Halowego Pucharu Polski 2016/17. 

Wyniki, rankingi, regulamin HPP 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 27-30.10.16

CSI1 / CSIP  Neumunste GER  / Cassandra Orschel, Mikołaj Barański, Franciszek Jurzak, Wiktoria Leszek Karwańska, Oliwia Platek / 

wyniki / listy / LIVEstream

 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Agnieszka Byrczek

wyniki / listy                            LIVEstream

 

 

HPP 2016/17 I el JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 

 

HZODiM / HZO / el Cavaliada Future Kalisz Wolica 


Andrzej Opłatek podczas turnieju w Chinach 22/10/16 China Horse Fair

Niewątpliwie jedna z najciekawszych przygód w moim życiu :) #china#horses#pink#stirrups

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Andrzej Oplatek (@andrzej_oplatek)


Galeria www.primel.pl Finały CSI2-W Leszno 23/10/16


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18