W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Monika Grundkowska nie zwalnia ! Wygrywa piąte z rzędu Grand Prix ZO - Leśna Wola 01/09/19

Grand Prix ZO Leśna Wola 01/09/19    fot. Roland Mika / Leśna Wola 

 

1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice  

2m. Artur Kufel JASTINE WKJ Lublin 

3m. Monika Grundkowska ZIROCCO AIR RC Riding Centre Sosnowice  

4m. Bartosz Kut CONLOU WKJ Lublin 

5m. Joanna Pomoankowska GIRL RV KS Jumping Team Wiercany 

01/09/19

 


Andrzej Opłatek w CSIO5 Gijon 28.08-01.09.2019

 

Andrzej Opłatek i Stakkatan fot. 1clicphoto

 

WYNIKI TURNIEJU 

Najlepsze wyniki reprezentanta Polski w zawodach:

Ranking zawodników CSIO5 Gijon 2019 - 14 miejsce Andrzej Opłatek 

01/09  CSIO5 140cm CONTHINDER 0 pkt - 13 miejsce 

31/08 CSIO5 LR 150cm STAKKATAN - 5pkt / 24 miejsce 

31/08  CSIO5 140cm  CONMINA BLUE PS - 4 miejsce VIDEO 

29/08  CSIO5 LR 150cm  STAKKATAN 0 pkt - 8 miejsce   VIDEO 

29/08  CSI05 140cm  CONTHINDER 0 pkt - 15 miejsce   VIDEO 


Baltica Summer Tour Ciekocinko 27.08-01.09.2019 - Kamil Grzelczyk wygrywa konkurs Grand Prix

 

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro - zwycięzcy Grand Prix 

 


Mistrzostwa Polski Kuców Jakubowice 2019 - WYNIKI KOŃCOWE

 

 

 

Zwycięzcy MP MM PP Jakubowice 2019 

MP Kuców - Agata Derda KOSMA KJ Michałowka    gr D

MP Młodzików - Lena Czeszejko - Sochacka  MIŁEK PONYSPORT JKS u Robsonów grA2

PP A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn  

PP C - Oliwia Mycio  RAIKEN KJ  Koko Brzeźniki 

PP Dbis - Antoni Śliwiński APLA KJ Podkowa Gruszczyn 

PP MK gr E - Nela Wawryniuk CAPRIOLE KJ Sielanka Warka 

PP Dzieci II - Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W KS Jumping Events Poznań  


Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix Lake Arena Wr Neustadt 25/08/19

WYNIKI GRAND PRIX

Maksymilian Wechta na Quinchelli czwarty w konkursie GP w 2* CSI w Wr Neustad, konkurs wygrał reprezentant Czech Ales Opatrny na Forewer.

WYNIKI ZAWODÓW 


Baltica Summer Tour Ciekocinko 19-25 sierpnia 2019

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Pierwszego tygodnia letniej licznie obsadzonej Baltici w Ciekocinku najlepiej spisała się Kadra Dzieci w składzie: Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak i Iga Biegalska wygrywając Puchar Narodów CSIOCh FEI Youth Nations Cup. W zawodach rangi CSI2 Kamil Grzelczyk na Wibaro był drugi  w konkursie Grand Prix, finał 140cm wygrał Mateusz Tyszko na Forest, finał 130cm i 1* Grand Prix wygrała Daria Kobiernik.  W konkursach dla młodych koni  formą błyszczały konie dosiadane przez Marka Lewickiego. 


Martin Fuchs - Mistrzem Europy Seniorów ! Belgia z drużynowym złotym medalem - Rotterdam 21-25 sierpnia 2019

Podium indywidualne ME 2019 - złoto Martin Fuchs SUI - srebro Ben Maher GBR - Jos Verlooy BEL  fot. Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for FEI

WYNIKI INDYWIDUALNE  25/08/19 

złoto - Martin Fuchs SUI Clooney 51 4,46 pkt 

srebro - Ben Maher GBR Explosion W  4,62 pkt 

brąz - Jos Verlooy BEL Igor  6,68 pkt  

Złota drużyna Belgii - Peter Devos, Jos Verlooy, Gregory Wathelet, Jérôme Guery, Peter Weinberg - szef ekipy 

 

23/08/19  WYNIKI ZESPOŁOWE 

złoto - Belgia   12.07 pkt   srebro - Niemcy   16,22 pkt   brąz - Wielka Brytania  21,41 pkt 

25/08/19 

 

 


Andrzej Opłatek trzeci w CSI3 Donaueschingen w LR 150 18/08/19

 

 

Andrzej Opłatek na klczy Conmina Blue PS zadebiutował podczas zawodów CSI3 w niemieckim Donaueschingen w konkursie 150cm i od razu zajął wysokie trzecie miejsce. W jednym z konkursów 145cm na Odile du Soufflet był szósty. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Monika Grundkowska czwarty raz z rzędu wygrywa krajowy konkurs Grand Prix - KJK Michłowice 18/08/19

 

WYNIKI GRAND PRIX CSN KJK Szary 

1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice  0 pkt 

2m. Jiri Hruska   ORIDA- M  CZE   4 pkt / 70,21s 

3m. Zuzanna Januszewska IRONIA KS Small Cherry Trzebnica 4 pkt /  74,53s 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Michał Tyszko podwójnym zwycięzcą Grand Prix w Bogusławicach 18/08/19

 

WYNIKI GP SO Bogusławice

1m. Michał Tyszko COLINERO TKJ Garbówek 

2m. Michał Tyszko CARIBOU TKJ Garbówek 

3m. Łukasz Troszczyński DJARVI B KS Nad Wigrami 

 

WYNIKI TURNIEJU 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22