W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Aleksandra Kierznowska ósma w Finale Mistrzostw Europy Dzieci w Samorin 12/08/17

WYNIKI ME DZIECI ranking INDYWIDUALNY

 

 8m. Aleksandra Kierznowska / Dior V     video I nawrót      video II nawrót  

15m. Juliana Suska / Tokajer                    video I nawrót       video II nawrót 

29m. Laura Kłapińska / Santiago             video I nawrót        video II nawrót

53m. Olga Skrobacz / Lili Marlene            

12/08/17 

 


Michalina Szmytka trzecia w Finale B ME MJ w Samorin 12/08/17

 

 

WYNIKI KONKURSU   13/08/17


Piątek w Samorin. Andrzej Opłatek w Finale ! 11/08/17

 

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME MJ po 3 kwalifikacjach 

13m. Andrzej Opłatek / Copperfield  10,83 pkt - awans do ścisłego Finału ( 30 najlepszych par )

45m. Adam Grzegorzewski / Torpedo des Forets  25,30 pkt

52m. Michalina Szmytka / Comet 30,34pkt 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE  ME MJ 

złoto - Wielka Brytania 

srebro - Belgia 

brąz - Włochy 

12 miejsce - Polska 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME JUNIORÓW po 3 kwalifikacjach 

37m Dalia Lehmann / Casanova 16,77 pkt

62m Filip Lewicki / Quirados As  25,83 pkt

72m Magdalena Matuszewska / Campino 30,51 pkt

82m Oliwia Szustkowska / Caronette 37,43 pkt

92m Julia Jaglarz 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME Juniorów 

złoto - Włochy

srebro - Wielka Brytania

brąz  - Niemcy

19 miejsce - Polska 

 

 


Reprezentacja Polski z brązowym medalem Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 !

TEAM BRONZE :

Aleksandra Kierznowska - Laura Kłapińska - Olga Skrobacz - Juliana Suska

trener - Tomasz Włodarski 

 

Finał zespołowy Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA 

złoto - Wielka Brytanie   0 / 0 / 0 / 0 / 112,50s 

srebro - Belgia  0 / 0 / 0 / 8 / 107,08s

brąz - Polska  0 / 4 / 0 / 0 / 109,64s

4 miejsce - Dania  0 / 0 / 4 / 8 / 107,20s

10/08/17


Reprezentacja Polski z brązowym medalem Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 !


Galeria Samorin 8-9 sierpnia 2017


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Samorin - ceremonia otwrcia 07/08/17


Mściwoj Kiecoń najlepszy w Grand Prix PLJ w Drzonkowie 06/08/17

Mściwoj Kiecoń na Digisport Contendrix zwyciężył w Grand Prix PLJ w Drzonkowie.

 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI PLJ 

fot Beata Wieczorkowska 

 


Michał Kaźmierczak wygrał kolejne Grand Prix Leśnej Woli 06/08/17

Michał Kaźmierczak na klaczy CHICA  wygrał kolejne z rzędu Grand Prix w Lęśnej Woli. 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

WYNIKI TURNIEJU 

06/08/17 

fot Klaudia Lorenz / Leśna Wola 

 

 


Cavaliada Future 2017/18 - nowy sezon, regulamin, kwalifikacje.

05/08/17

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19