W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni Lanaken 15-19.09.16

Grzegorz Psiuk i Cristiano - 8 miejsce w Finale B  MŚMK konie 5 letnie     WYNIKI KOŃCOWE

 


Jan Chrzanowski 10-ty w Lozannie

14/09/16 

 


Kamil Grzelczyk Mistrzem Polski Seniorów 2016

11/09/16 

Podium Mistrzostw Polski Seniorów 2016 

Złoto - Kamil Grzelczyk / Wibaro / BKJ Bogusławice 
Srebro - Michał Kaźmierczak / Que Pasa 5 / KJ Leśna Wola Głogów Młp
Brąz- Michał Ziębicki / Heartbreaker / KJK Szary Michałowice 

 

WYNIKI KOŃCOWE MP / GALERIE / VIDEO Finały

 

 

 


Martina Rozynek Mistrzem Polski Juniorów 2016

11/09/16 

PODIUM Mistrzostw Polski Juniorów 2016 

złoto - Martin Rozynek / Catoki / KJ Profil Piła - trener Przemysław Rozynek, 

srebro - Adam Grzegorzewski / Zazou Szumawa / KJ Agro Aves - trener Stanisław Marchwicki

brąz - Monika Grundkowska /  Dhaha / WLKS Kraków - trener Tomasz Włodarski 

 

WYNIKI KOŃCOWE MP 2016 

 


Alesandra Kierznowska wygrała Puchar Polski Dzieci I 2016

11/09/16 

PODIUM Puchar Polski Dzieci I 2016 

Złoto  Aleksandra Kierznowska / Dior V / KJ Kietlów - trener Hubert Kierznowski,

Srebro -  Maria Baehr na La Strada L / KJ Agro Handel - trener Arkadiusz Fimmel,

Brąz - Juliana Suska na Gilea / KS Chojnów - trener Grzegorz Kubiak .

WYNIKI KOŃCOWE PP Dzieci I 2016 


Andrzej Opłatek Mistrzem Polski Młodych Jeźdźców 2016

Podium MP MJ 2016
złoto - Andrzej Opłatek / El Camp / HEAA Turek
srebro - Joanna Marciniak / Chelsea Blue / KJ Metpol Grodziec 
brąz - Zuzanna Gowin / Captain / KJ Metpol Grodziec 

WYNIKI KOŃCOWE

 


Osadkowski Ladies Cup dla Małgorzaty Koszuckiej

10/09/16  Podium Osadkowski Ladies Cup 2016

1m Małgorzata Koszucka / Alvaro / KJ Wechta 
2m ALeksandra Dabkowska / Tokajer / AZS PW
3m ALeksandra Kozanecka / Calero Z / Szumawa Bobrowiec

WYNIKI KOŃCOWE 


Rozkład Jazdy 8-11 sierpnia 2016

Mistrzostwa Europy Weteranów Arezzo / Witold Bieniek, Paweł Piątkowski / 

CSI2 Lozanna Jan Chrzanowski / 

CSI3 Paderborn Andrzej Stefaniak / 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania w Olszy - 04/09/16

Jarosław Skrzyczyński zdominował Finały SCMK w Olszy.  Potrójnie najlepszy w kat koni 7 letnich  na Chacclana, Silver Shine i na Cassia de Lys L, drugi na Quamar w kat koni 5 letnich i drugi na Lucky Star w kat koni 4 letnich. Na koniec na Quiro 5 wygrał Memoriał Jana K. Dąbrowskiego.

05/09/16


Cavaliada Future - zawody kwalifikacyjne i regulamin rozgrywek 2016/17

 
Lista zawodów  kwalifikacyjnych:
30 09 - 02.10. 2016     HZODiM Zakrzów
07-09. 10. 2016           HZODiM Leszno
04-06. 11. 2016           HZODiM Jaszkowo
11-13. 11. 2016           HZODiM Michałowice
18-20. 11. 2016           HZODiM Wolica Kalisz
 
 
 
W CAVALIADA FUTURE wystartują zawodnicy, którzy zdobędą prawo startu podczas cyklu kwalifikacji, które odbędą się w ramach 4 lub 5 konkursów kwalifikacyjnych dla każdej kategorii rozegranych podczas Zawodów Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży w okresie od 29 września 2016 do 20 listopada 2016, a także złoci medaliści Pucharu Polski Kuców w grupie A1 i Mistrzostw Polski Młodzików w grupie A2 - Strzegom 2016 oraz Halowego Pucharu Polski Kuców w grupach A1 i A2  - Leszno 2016 oraz zawodnicy z dzikimi kartami przyznanymi przez Organizatora. Organizator cyklu zastrzega sobie prawo do odwołania któryś z wymienionych zawodów kwalifikacyjnych oraz zmiany miejsca i czasu rozgrywania zawodów kwalifikacyjnych.
 

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18