W tym tygodniu:
 
 
 
Natalia Czernik, Bartosz Adamus 
 
 
 
CSI2 Rijadh KSA
Krystian Zupa 
 
 
 
 
Łukasz Przybylski 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix CSI2-W Budapest 17/12/17 relacja


Liderzy Rankingów PZJ w kat Pony i Dzieci

Liderzy Rankingów PZJ  Pony i Dzieci na 06.12.17

Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Gr A - Eliza Zawadzka ( na zdjęciu )

Gr B - Julia Kapel 

Gr C - Julia Walorek

Gr D - Agata Kamińska

Gr E - Zofia Budzyńska

14/12/17

fot Ewa Imielska Hebda

 

 

 


Skrzyczyński, Opłatek, Rynkiewicz - liderami Rankingów PZJ na koniec listopada 2017

 

14/12/17 

 

 

 

Andrzej Opłatek 

fot Ewa Imielska Hebda

 

 

 

 


Memoriał Jacka Wierzchowieckiego w Lesznie - Grand Prix dla Mściwoja Kieconia 10/12/17

10/12/17 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w Salzburgu 10/12/17

10/12/17

W zawodach w Salzburgu startowało pięciu reprezentantów Polski : Jarosław Skrzyczyński, Michał Kaźmierczak, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta i Maciej Chomiak. Najlepszą formę podczas turnieju prezentował Mistrz Polski Jarosław Skrzyczyński, który wygrał  jeden z konkursów 145cm na Quintelli, był trzeci na Calevo w 155 Pappas Salzburg Championat i trzeci na Silver Shine w LR 150cm. Konkurs Grand Prix 160cm przejechał z jednym błędem na Calevo.


Regulamin Halowego Pucharu Polski - aktualizacja 07/12/17

07/12/17 

 


Jarosław Skrzyczyński 84 na świecie !!!

RANKING FEI nr 2013 na koniec XI 2017

 1m. Kent Farringron USA 3228

 2m.McLain Ward USA 2933

84m. Jarosław Skrzyczyński POL 1340

POLACY W RANKINGU FEI na koniec XI 2017 

 


Andrzej Opłatek najlepszy w Grand Prix Cavaliada w Poznaniu ! Wspaniały sukces Polskiego młodzieżowca 03/12/17

03/12/17 

Historycznym zwycięstwem reprezentanta Polski, 20-letniego Andrzeja Opłatka na Copperfieldzie zakończyło się Grand Prix Poznania o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania oraz Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego, zaliczane do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. To pierwsze od 2007 roku zwycięstwo Polaka na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich i pierwsze, odkąd ta impreza odbywa się pod marką Cavaliady.

 
 

 


Cavaliada CSI3-W / CSI1 / CSIYH / Future Poznań 2017

 

ZGŁOSZENIA CSI3-W 

ZGŁOSZENIA CSI1 

ZGŁOSZENIA CSIYH 

 

CAVALIADA Future

 

 

zamówienia zdjęć  Ewa Imielska-Hebda Photography    

 

PROGRAM          BILETY             DOJAZD              WYSTAWCY 

 

 

 

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI Niedziela 03/12/17 

Grand Prix 160cm 1m. Andrzej OpłatekCOPPERFIELD 40

CSI3 Final 130 cm  2m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA  

CSI3 140cm LC   6m. Paweł Jurkowski FOR ME 18

CSI1 Final 130cm  2m. Mateusz KiempaCATALAYA

MINI Cavaliada Future  1m. Karolina MiśROCK

MIDI Cavaliada Future  1m. Marcelina JackowiakBARKAROLA

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI Sobota 02/12/17 

Finał 145cm LR  7m. Aleksandra KozaneckaSUEDWINDS AMANDA

CSI3 130cm  1m. Aleksandra Kierznowska / DIOR V

SPeed & Music  1m. Adam Grzegorzewski OKARINO

CSI1 120 Final    1m. Aleksandra OsuchROXANA Z

CSIYH   3m. Agata Dahlke ULILEN

MINI Cavaliada Future  1m.  Wiktoria Ryciak KLAUSINKA

MIDI Cavaliada Future 1m. Zuzanna PrymakARAGANO

Sztafeta   1m. Paweł Warszawski, Marta Konarska, Natalia Głowacz

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI Piątek 01/12/17

CSI3 LR 150cm  1m. Jarosław SkrzyczyńskiCHACCLANA

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

CSI3 125 cm  2m. Bartosz Adamus FONTAINE BLUE CKV

CSI1 130cm  1m. Nawojka Kiecoń /  CHARYZMA W

CSI1 120cm  1m. Jacek ZagorCUIDAM DE VRENDT

CSIYH  1m. Marek LewickiPHILADELPHIA

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI  Czwartek 30/11/17 

GALERIA Czwartek 

CSI3 145cm  2m. Jarosław SkrzyczyńskiQUINTELLA

CSI3 140cm  6m. Jarosław Skrzyczyński QUITOKI

CSI3 130cm  2m. Dawid KubiakCOUNTESS OF HIGHFIELDS

Potęga Skoku  1m. Paweł Jurkowski / FOR ME 18

CSI1 130cm   2m. Seweryn MurdziaULA BAJOU K

CSI1 120cm  1m. Aleksandra OsuchROXANA Z

CSIYH  2m. Małgorzata KoszuckaFIBONACCI S

 


X Bionic Indoor Master 24-26 XI 2017 galeria


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Szymon 147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20