Natalia Sydow, Maximilian Parkitny, Mikołaj Kaczmarek, Mikołaj Szurman, Amelia Zięba, Antonina Kucharska, Zuzanna Dąbrowska, Jakub Hudzik, Michalina Łącka, Ewa Kwiatkowska, Aleksandra Strupiechowska, Lila Kulesza, Helena Gola, Iga Chojowska, Gaja Kaźmierczak, Alicja Kosmol, Hanna Pis, Zuzanna Sławińska, Marcel Soforek
Maria Branka Borja
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
HZO DiM Sopot 28-30 stycznia 2022- Kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars
Nell Sówka i Ben Gun
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM 30/01/22
Gr A0 Milena Rąbca LITTLE BEAUTY JKS Niestępowo VIDEO
Gr A1 Nela Dampc BATOR JKS Barłomino VIDEO
Gr A2 Mia Moczkowska MILAGROSS KS AZS UW VIDEO
Gr C Zofia Janusz JAGIENKA Akademia Kucania VIDEO
Gr Dbis Zuzanna Kaleta FLAYIMNG DREAM Akademia Kucania VIDEO
GP D/E Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn - na zdjęciu
Finał Mł / JM Wiktoria Cwalina ULILEN KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO
Finał Jun / MJ Nell Sówka OSADKOWSKI SATINO KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO
Ergo Arena. Katarzyna Zawadzka i Gabriela Romanowska najlepsze w finałowych konkursach Cavaliady Future 23/01/22
Gabrysia Romanowska i Kasia Zawadzka fot Angelika Grabowska photography
FINAŁ MINI 1m, Katarzyna Zawadzka WEDOG PRIDE N JOY SKJ Beckersport VIDEO
FINIAŁ MIDI 1m. Gabriela Romanowska HAPPY DAY UKS Primo Kozery VIDEO
Ergo Arena. Maja Nagła i Julia Peszek wygrywają w stylowych konkursach otwarcia Cavaliady Future 22/01/22
Julia Peszek Maja Nagła
WYNIKI MINI 1m. Maja Nagła WALNUT SAMSON Stajnia Adamus VIDEO
WYNIKI MIDI 1m. Julia Peszek LUNA SKJ Beckersport VIDEO
SZTAFETA 1m. Mateusz Kiempa - Julia Peszek - Wiktoria Cwalina
Cavaliada CSI2 CSIAm ERGO ARENA Gdańsk 20-23 stycznia 2022
Jarosław Skrzyczyński
Cavaliada Ergo Arena Gdańsk 20-23 stycznia 2022
ranking Cavaliada Tour 23/01/22
zamówienia zdjęć Angelika Grabowska photography
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
23/01/22
Grand Prix LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO
Finał CSI2 125cm 1m. Filip Lewicki KELDITA VIDEO
22/01/22
Finał CSI2 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO VIDEO
Speed & Music 2m. Adam Nicpoń CYCERA VIDEO
CSI2 120cm 1m. Kuba Kraśko OSI VIDEO
Finał CSIAm 115cm 1m. Roksana Naumiuk STARLIGHT VIDEO
21/01/22
CSI2 LR 145cm 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO VIDEO
CSI2 135cm A 1m. Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK VIDEO
CSI2 135cm B 1m. Marek Lewicki COME
CSIAm 1m. Lena Róża Rybak Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE VIDEO
Potęga Skoku 1m. Marek Lewicki ITOULON B VIDEO
20/01/22
CSi2 140cm 1m. Marek Lewicki LA PEZI VIDEO
CSI2 130cm A 2m. Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
CSI2 130cm B 1m. Stanisław Przedpełski ESKOBAR
CSI2 120cm 3m. Nadia Lehmann SILVER STAR VIDEO
Venus vs Mars 2m. Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
CSIAm 110cm 1m. Lena Róża Rybak Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE VIDEO
Amelia Mościce trzecia w Abu Dhabi 15/01/22
Sukces w 9th FBMA International Showjumping Cup w Abu Dhabi !! Amelia Mościka trzecia w konkursie 135cm CSIL2 na wałachu CONTENDRIX. Wielkie brawa Amelia !!
Zwycięzcy rankingów PZJ 2021
Ranking ogólny zawodników - Andrzej Opłatek
Ranking Klubowy - KJ Agro Handel
Ranking MJ U21 - Julia Błaszczak
Ranking Juniorów - Aleksander Lewandowski
Ranking Dzieci - Nell Sówka
Ranking Kuców - Maria Wierucka, Wiktoria Cwalina, Maja Nagła, Nikola Panarowicz, Nell Sówka, Lena Rybak Massalska, Paulina Sawicka
źródło www.pzj.pl
Andrzej Opłatek najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu FEI na koniec 2021 roku
Andrzej Opłatek fot. Photo Monskoo
RANKING FEI na koniec 2021
1m. Peder Fredricson SWE 3030 pkt
2m. Martin Fuchs SUI 2730 pkt
3m. Daniel Deusser GER 2685 pkt
139m. Andrzej Opłatek POL 1023 pkt
165m. Jarosław Skrzyczyński POL 923 pkt
Finały poznańskiej Cavaliady Future dla Katarzyny Zawadzkiej i Julii Peszek 19/12/21
Zawodniczki SKJ Beckersport wygrały finały Cavaliady Future !! Katarzyna Zawadzka na WEDOG PRIDE N JOY była najlepsza w kat MINI a Julia Peszek na LUNIE w kat MIDI. Wielkie brawa !!!
Finał MINI 1m. Katarzyna Zawadzka WEDOG PRIDE N JOY
FINAŁ MIDI 1m. Julia Peszek LUNA VIDEO
Radosław Zalewski zwyciężył w Finale CSIYH w Lier 18/12/21
Sukces w Lier ! Radosław Zalewski wygrywa finał rundy CSIYH na 6 letnim og. FABULEUX DIAMANT / Diamant de Semilly x Corrado I/ i jest piaty na FANCIFUL / Kannan x Corrado/.
Cavaliada Future - Maja Nagła i Zofia Ciszek wygrywają stylowe konkursy otwarcia w Poznaniu 18/12/21
Maja Nagła i Zofia Ciszek wygrywają konkurs otwarcia Cavaliady Future w Poznaniu !
Konkurs otwarcia MINI 1m. Maja Nagła WALNUT SAMSON Stajnia Adamus VIDEO
Konkurs otwarcia MIDI 1m. Zofia Ciszek DZARNA Akademia Kucania VIDEO
SZTAFETA 1m. Paweł Warszawski - Maja Nagła - Zofia Janusz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |