W tym tygodniu:
 
 
 
Natalia Czernik, Bartosz Adamus 
 
 
 
CSI2 Rijadh KSA
Krystian Zupa 
 
 
 
 
Łukasz Przybylski 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

XIV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego PODIUM gr A 105cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODIUM GR  A   fot. Paula Bartkowiak   15/04/18 

 

złoto - Seweryn Skrzyniarz  srebro - Olga Mikołajun   brąz - Maria Suskiewicz 

 

 

 


Protokół z pierwszego posiedzenia komisji skoków PZJ

PROTOKÓŁ z pierwszego posiedzenia komisji skoków PZJ z dn 07.04.18

tutaj 

12/04/18

 

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec marca 2018

Longines FEI Ranking 31/03/18

1m. Kent Farrington USA 3108

2m. Harrie Smolders NED 3103

3m. Peder Fredricson SWE 2796

86m. Jarosław Skrzyczyński POL 1405

Polacy w Rankingu FEI na koniec marca 2018  pobierz


Halowy Puchar Polski Dzieci / Kuców / MK Leszno - 5-8 kwietnia 2018 WYNIKI

 

Złote medale Halowego Pucharu Polski w Lesznie wywalczyły : Laura Barańska (JKS DiM), Katarzyna Gola (KJ Trachy), Zofia Budzyńska (KJ Gronówka ), Agata Kamińska (Ranczo Kołata), Zuzanna Prymek (KJ Aromer), Zofia Banaszek (WKJ Lublin),  Julia Kapel (KJ Aldragho), Agata Derda ( Pony Jumping Team Poznań ), Wiktoria Von Mauberg ( KJ Wiktorowo) oraz Julia Ganowska ( Ranczo Kołata).  Wielkopolskie kluby zdominowały zawody w Lesznie. Po dwa medale HPP zdobyły: Ranczo Kołata, Pony Jumping Team, KJ Gronówka i KJ Podkowa Gruszczyn,

WYNIKI / GALERIA www.primel.pl czytaj dalej. 

08/04/18


Krzysztof Ludwiczak drugi w 4* Grand Prix w Arezzo 08/04/18

 

Grand Prix CSI4 Arezzo Toscana Tour 08/04/18

1m. Bruno Chimirri  ITA Tower Mouche    0:0 40,27s

2m.  Krzysztof Ludwiczak POL  Stalando 2   0:0 40,71s

14m. Wojciech Wojcianiec POL Naccord Melloni  4pkt

17m. Andrzej Opłatek POL  Copperfield 4 pkt 

WYNIKI https://online.equipe.com/en/class_sections/292251

 

 


Grand Prix CSI2 Kronenberg NED - Jarosław Skrzyczyński siódmy 08/04/18

 

Grand Prix CSI2 LR 145c Kronenberg   08/04/18
1m. Marlon Modolo Zanotelli BRA / Isabeau de Laubry
7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casquell 
14m.Michał Ziębicki  POL / Heartbreaker 5
41m Mściwoj Kiecoń POL / Aloubette KV
49m Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa
wyniki https://online.equipe.com/en/class_sections/292204
video przejazd podstawowy w wykonaniu będącego w super formie 17 letniego Haertbreakera pod Michałem Ziębickim


Michał Kaźmierczak drugi w 3* Grand Prix w Moorsele 08/04/18

 

Michał Kaźmierczak na Que Pasa ukończył konkurs Grand Prix w Moorsele w Belgii na drugim miejscu. 

 

wyniki turnieju 

 

fot. arch Michał Kaźmierczak 

 

08/04/18

 

 

 


Jan Chrzanowski wygrał kwalifikację do Grand Prix w Mâcon Chaintré FRA 06/04/18

WYNIKI KONKURSU 06/04/18 

Reprezentan Polski, Jan Chrzanowski na 9 letnim wyhodowanym przez Grzegorza Komina wł. GERD KG / Casiro  x  Grossmogul / wygrał we Francji w 2* zawodach Mâcon Chaintré konkurs kwalifikacyjny do niedzielnego Grand Prix. 

 

 

 


Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Arezzo 4-6/04/18

 

W Arezzo podczas 4* turnieju najlepiej dla Polski jeździ Andrzej Opłatek, drugi był na El Campie w 150cm, czwarty w 135cm na Light My Fire i szósty na Conthinder w Finale YH.

WYNIKI TURNIEJU     


Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski i Dalia Lehmann w świetnej formie w Kronenberg 06/04/18,

Reprezentanci Polski w czołówce wielu konkursów podczas zawodów w  Kronenberg. Najlepiej w dn. 5-6 kwietnia b.r. spisali się: Jarosław Skrzyczynski, Adam Grzegorzewski oraz juniorka Dalia Lehmann. 

Jarosław Skrzyczynski na Jerico raz wygrał konkurs 140 i raz był trzeci. W konkursie kwalifikacyjnym 140 do GP na Casquell zajał 5 miejsce. 

Adam Grzegorzewski był drugi na Heartcor F w konkursie dla młodych koni, szósty na Zazou Szumawa w LR 145cm i czwarty na Ludwigs As w kwalifikacji do Finału ŚR. 

Dalia Lehmann po półrocznej przerwie powróciła na międzynarodowe w świetnym stylu, z jednym błędem pokonała drugi w swojej karierze konkurs LR na Casanova, była trzecia na Cos I Can w 120cm.

 

WYNIKI TURNIEJU  06/04/18

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Szymon 147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20