W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 16-19.02.17

CSI3 Neumunster GER / Cassandra Orschel 

wyniki / listy / program               livestream

9m LR 150 cm Acanthya / Cassandra Orschel POL   1702/18 

 


CSI2 Mijas ESP / Michał Kaźmierczak / Klara Kostrzewa / Monika Becker 

 wyniki / listy / program               livestream

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

3m. 130 cm CSI2  Cisall FS / Michał Kaźmierczak POL  video  18/02/17 

6m. 135cm CSI2  Riboy / Klara Kostrzewa POL video 18/02/17

9m LR 145 cm Helia van de Heihoek / Michał Kaźmierczak  POL video     17/02/17

7m. 6 CSIYH Rossa / Michał Kaźmierczak POL  video 15/02/17 

 


 

HPP Michałowice 

CSN Sopot 

HZO Leszno 

 


 

CSI1 Mâcon Chaintré (FRA) / Jan Chrzanowski 

11m. CSI1 130cm  Canaletto 23 / Jan Chrzanowski POL  17/02/17

 


IV etap HPP - Michałowice 17-19 lutego 2017 - zgłoszenia, program, aktualne rankingi

14/02/17

 

 

 

 


GALERIA - Finały HZO Leszno 12/02/17 - fot. www.Primel.pl


Grand Prix Leszna dla Mściwoja Kieconia, Finał ŚR wygrała Małgorzata Koszucka a Finał MR Adam Grzegorzewski. Wyniki HZO / HZR Leszno 10-12.02.17

12/02/17

Mściwoj Kiecoń na Cronosie  wygrał pierwsze w 2017 roku Grand Prix podczas HZO/HZR w Lesznie. 

 

 

fot www.Primel.pl

 

 

 


CAVALIADA Warszawa - 23-26 lutego 2017 - zgłoszeni zawodnicy


Rozkład Jazdy 10-12 lutego 2017

CSI2 Mijas ESP  Klara Kostrzewa, Monika Becker

livestream

listy / wyniki / program

 

HZO Leszno   listy / wyniki / program 

HZR Leszno  listy / wyniki / program

zamówienia zdjęć foto@primel.pl 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - pierwsi liderzy rankingów PZJ w 2017 roku

09/02/17

 

 

 


Alicja Markiewicz i Dominika Henzel - liderki rankingu Cavaliady Future po zawodach w Lublinie

 

09/02/17 

 


Cavaliada Lublin 2017 - Ewa Imielska Hebda


Szkolenie z mistrzem olimpijskim Dirkiem Hafemeistrem 21-23 marca 2017 Zakrzów

08/02/17 

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18