W tym tygodniu:
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 
 
 
 
Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus, 
 
 
CSI2 Vazgaikiemis LTU 
Sławomir Hartman, Łukasz Wasilewski, Mateusz Tyszko, Natalia Palmowska, Bogna Sąsiadek, Waleria Branicka, Zuzanna Chwalinska, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski, Alicja Karbownik, Aniela Szlufik 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Oficjalny Skład Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów / Dzieci / Samorin 2017


Grand Prix Zagórowa dla Leszka Warzechy - WYNIKI 21-23 lipca 2017

25/07/17 

 

Grand Prix - 1m. Leszek Warzecha / KJ Zagórów / Boccacio 

 


Grand Prix Warki dla Cezarego Kalinowskiego - WYNIKI 21-23 lipca 2017

25/07/17 

 

Grand Prix - 1m. Cezary Kalinowski / KJ Strzała Krubiczew / Kemball 


Kadra Narodowa - aktualizacja na dzień 05/07/17

Kadra Narodowa SKOKI PRZEZ PRZESZKODY 2017
Aktualizacja na II Półrocze z dn.05.07.2017

Nowo powołani : Jan Bobik, Laura Kłapińska, Marie Janekovic, Zuzanna Jarocka, Julia Walorek, Natalia Stefańska.


Odwołani : Sandra Piwowarczyk Bałuk, Anna Szary Ziębicka, Cassandra Orschel, Wojciech Dahlke, Joanna Marciniak, Martin Rozynek, Maciej Żołądkiewicz, Martyna Rynkiewicz, Aleksandra Bolko, Kaja Korbalewska, Izabela Grochowina, Wiktoria Leszek Karwańska, Alicja Tomaszewicz, Mikołaj Barański, Weronika Rogalska, Marta Sawicka,Sophie Von Werner.

25/07/17

 


Andrzej Opłatek w czołówce niedzielnych finałów w CSI4 Samorin 23/07/17

Andrzej Opłatek w niedzielnych finałach w CSI4 w Samorin uzyskał najlepsze wyniki spośród reprezentantów Polski.  Na Copperfild w konkursie  145cm LR   był siódmy a w na El Campie Grand Prix 160cm - trzynasty. 

23/07/17


Piątek 21 lipca 2017 w Samorin - najlepsze wyniki dla Polski

 

LR 145cm - 14m. Andrzej Opłatek / 

El Camp  

 

CSIJ 140cm - 4 m  Filip Lewicki / 

Quirados As

 

CSIJ 130cm - 5m. Dalia Lehmann / 

Cos I Can

 

CSICh 125cm - 8m Laura Kłapińska / 

Santiago

 

21/07/17

 


Krzysztof Ludwiczak w top formie w Samorin 20/07/17

Krzysztof Ludwiczak w Top Formie - czwartek 20 lipca 2017 

 

Krzysztof Ludwiczak w rewelacyjnej formie pierwszego dnia 4* / 2* turnieju w Samorin. Najlepszy na Queen La Balou 135 cm 2*, drugi na Stalando w 140cm 4*, sódmy na Stakkatanie w 140cm 2* .

Na ogierze Zoweja bezbłędnym przejazdem, który dał siódme miejsce w konkursie 150cm 4* zakwalifikował się już do niedzielnego konkursu Grand Prix. 

 

 

 


Silesia Equestrian 19-23 lipca 2017

  

 

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

Niedziela 23 lipca 2017 

LR 160cm Grand Prix   1m. Jarosław Skrzczyczyński / Calevo 2 

CSI3 140cm 1m. Dominik Słodczyk / Seaquest

CSIIU25 145cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 235

CSIJ 140cm   1m. Zuzanna Januszewska / Ironia 

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Valencia

 

 

Sobota 22 lipca 2017 

CSI3 145cm LR  10m. Małgorzata Koszucka / Charlene

CSI3  135cm  2m. Michał Kaźmierczak / Chica

CSI1 130 cm 1m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

CSI1 120cm 1m. Juliana Suska / Pierot

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska / Gilea

CSIYH 5 y/o Final  2m. Hubert Polowczyk / Luna Melloni 

 

 

Piątek 21 lipca 2017 

CSI3 LR 150cm 1m. Jarosław Skrzyczyński / Calevo 2 

CSI3 140cm 2m. Mściwoj Kiecoń / Cronos 

CSIU25 140cm  2m. Wojciech Dahlke / Bee Wonderful 

CSIJ 135cm  1m. Zuzanna Januszewska / Ironia

CSI1 130cm    1m. Jarosław Skrzyczyński / Quiro 5

CSIYH 5y/o 

Potęga Skoku  1m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue 2,15m

 

 

Czwartek 20 lipca 2017 

CSI3 LR 145cm 3m. Kamil Grzelczyk / Wibaro  

CSI3 140cm 6m. Radosław Zalewski / Goliath J&J Z

CSI3 135cm 1m. Adam Grzegorzewski / Okarino 

CSIU25 135cm  1m. Maksymilian Wechta / Number One 28

CSIJ 130cm 2m. Kaja Korbalewska / Siroko

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska / Gilea 

CSI1 120cm 3m. Łukasz Kut / Chacco Two

 

Środa 19 lipca 2017 

CSI1 130cm 1m. Seweryn Murdzia / Ula Bajou K 

CSI1 120cm  6m. Sławomir Hartman / Goldenboy GR

CSIYH 5y/o 

 

 

 


Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał Grand Prix ZO w Salio

18/07/17

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


CSI4 CSIJ CSICh Samorin 20-23 lipca 2017 - zgłoszenia, podręczne linki

Reprezentacja Polski : 
Krzysztof Ludwiczak, Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Emilia Chmielowska, Olga Skrobacz, Laura Kłapińska, Oliwia Kosmol, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny.

17/07/17 

 


Skrzyczyński Jarosław 4753
Wojcianiec Wojciech 3059
Ludwiczak Krzysztof  2579
Bobik Jan 1771
Kaźmierczak Michał    1753
Grzegorzewski Adam 1649
Grzelczyk Kamil  1585
Wechta Maksymilian   1492
Opłatek Andrzej  1413
Kubiak Grzegorz 1012

 31/05/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1649
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 363
4. Dajana Pawlicka  243
5. Najdzionek Szymon 236
6.Milczarek Nina 233
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 127
10.  Rynkiewicz Martyna 119

 31/05/19

1. Lewicki Filip 477
2. Kierznowska Aleksandra   455
3. Lehmann Dalia 297
4. Suska Juliana 250
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj 214
7. Kawa Aleksandra 211
8. Dobkowska Milena 138
9. Babiak Filip  126
10. Bado Gabriela  117

 31/05/19

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  352
2. Śliwiński Antoni   296
3. Skotarczak Nel  286
4. Piontek Barbara  282
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Ryciak Wiktoria  191
10. Pawłowska Kornelia   163

10/06/19 

1. Piontek Helena 293
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

 10/06/19 

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  315
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 263
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 10/06/19 

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  10/06/19