W tym tygodniu :
 
 
 
 

 

 
 
Cassandra Orschel 
 
 
Julia Jaglarz 
 

 
Szymon Najdzionek 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Szkolenie z mistrzem olimpijskim Dirkiem Hafemeistrem 21-23 marca 2017 Zakrzów

08/02/17 

 


Gala Mistrzów Sportu - wręczenie wyróżnień za 2016 Rok - Hotel Victoria Lublin 01/02/17


CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM CSI2 

CAVALIADA FUTURE 

CAVALIADA dla publiczności  BILETY 

ZGŁOSZENIA 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela   05/04/17

Konkurs nr 12 Grand Prix LR 145cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL / Cassio Melloni 

Konkurs nr 11 125 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

Finał Mini  1m. Alicja Markiewicz  / Denis / UKS Primo 

Finał Midi  1m. Julia Walorek / Figaro / KJ Podkowa Gruszczyn 

 

sobota  04/04/17

Konkurs nr 8 120 cm  2m. Piotr Sawicki POL / Boccacio 

Konkurs nr 9 135 cm  1m. Dajana Pawlicka POL / Bebetto 

Konkurs nr 10 Speed & Music  1m. Jacek Zagor POL / Halifax vd Heffinck

Kuce Midi  1m. Natalia Sydow / Erozja  / KJ Gronówka 

Kuce Mini 1m. Alicja Markiewicz / Denis / UKS Primo 

Sztafeta  1m.  Paweł Warszawski / Julia Walorek / Alicja Markiewicz 

 

piątek  03/04/17

Konkurs nr 7 Venus vs Mars 2m. Ewelina Rocka POL / Lancelot 

Konkurs nr 6 LR 145  1m. Marek Lewicki POL / Abigej

Konkurs nr 5 130 cm  1m. Andrzeja Opłatek POL / Light My Fire

 

czwartek 02/04/17

Konkurs nr 1 120 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

Konkurs nr 2 130 cm 1m Małgorzata Koszucka POL / Charlene 

Konkurs nr 3 140 cm 2m Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

Konkurs nr 4 Potęga Skoku 1m. Marek Lewick POL i / Quirados As 

 

 

 


Natalia Majchrowicz przebojem w Holandii ! Najepsza w dwóch konkursach podczas turnieju w Vragender .

 

@natimajchrowicz przebojem w Holandii #skoki #jeździectwo #polishteam #toprider #equestrian

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polish Jumping Team (@kadraskoki.pl)


System Szkolenia PZJ - konferencja

28/01/17

Kadra Narodowa PZJ - kryteria sportowe 2017

26/01/17 

 

 

 

 

 


CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017 - lista zawodników i koni

24/01/17 

ZGŁOSZENIA 

 


Kadra Narodowa sezon 2017

23/01/17

Skład Kadry Narodowej Polski - sezon 2017. 

 

 

 

 

 


Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2016 rok

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Amazonka Roku - Małgorzata Koszucka

Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek

Junior Roku - Adam Grzegorzewski

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Koń Roku - Wibaro

Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

22/01/17 

 


Rozkład Jazdy 18-22.01.17

CSI2 Oliva Nova ESP / CASSANDRA ORSCHEL 

wyniki/listy/program

livestream


CSI3 Drachten  NED / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI 

wyniki/listy/program

livestream

 


Skrzyczyński Jarosław 4111
Ludwiczak Krzysztof  3072
Wojcianiec Wojciech 2563
Kaźmierczak Michał     1828
Grzelczyk Kamil 
1724
Wechta Maksymilian 1630
Grzegorzewski Adam 1431
Bobik Jan 1374
Opłatek Andrzej  1358
Kiecoń Mściwoj  891

31/05/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18