W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Kadra Narodowa - skoki przez przeszkody - sezon 2019

12/03/19 

 


HZO DIM Michałowice - zwycięzcy finałów 10/03/19

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A1 - Martyna Pliem Perka JUNIOR TKJ Garbówek  

Gr A2 - Martyna Pliem Perka TANGO TKJ Garbówek 

Gr C - Lena Jarecka EMMA KJ Akademia Kucania i Dominika Klimek JESSY WLKS

Gr D bis - Magdalena Wojda MILAGROSS JKS Czanki

Dzieci II - Marta Banach PIŁAT SJ Strong Riders 

Grand Prix Gr D/E - Oliwia Płatek MAKUBA 21 KKJ Kielce

Grand Prix Dzieci I  - Kaja Langer ORIANA KJ Romico 

Finał J/MJ - Oliwia Płatek TIK TAK KKJ Kielce 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

GALERIA PRZEMYSŁAW ANTOSZ


Beata Szuber wygrywa Grand Prix w Lesznie 10/03/19

10/03/19 

 


CAVALIADA WARSZAWA 2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

10/03/19 

 

Niedziela 10 marca 2019 

Wojciech Wojcianiec  fot Magda Pocztowska 

 

Grand Prix LR 155cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL NACCORD MELLONI

Ranking Cavaliada Tour 2018/19

Ranking Ligi Europy Centralnej PŚ 2018/19 

Finał CSI1 130cm  1m. Hubert Kierznowski POL AMERIQUE LANDAIS  video

Finał Cavaliada Future MINI 1m. Jolanta Kóska KJ Agro Handel video

Finał Cavaliada Future MIDI  1m. Marcelina Jackowiak KJ Gronówka video 

Ranking końcowy Cavaliada Future 2018/19

Sztafeta  1 miejsce Aleksandra Kierznowska, Michalina Dańczak, Antoni Śliwiński 

 

 

Sobota 09 marca 2019

Krzysztof Ludwiczak fot Ewa Imielska Hebda

 

Speed & Music LR 145   1m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE  video

Finał 140cm CSI3  1m. Wojciech Wojcianiec POL CHINTABLUE  video 

CSI1 125cm 1m. Maja Marchwicka POL SZAFIR M  video 

Cavaliada Future MINI 1m. Nell Sówka S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn

Cavaliada Future MIDI 1m. Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET  KJ Gronówka video

 

Piątek 08 marca 2019 

Jarosław Skrzyczyński fot Ewa Imielska Hebda 

 

LR 150cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA   video  wywiad

Ranking Cavaliada Tour 

Ranking Liga Europy Centralnej PŚ 

CSI3 140cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE   video 

Venus vs Mars 1m. Mściwoj Kiecoń POL ODESSA PROFI  wywiad

Ranking Venus vs Mars - Finał 1 miejsce Mściwoj Kiecoń 

 

Czwartek 07 marca 2019 

Wojciech Wojcianiec  fot Magda Pocztowska 

 

CSI3-W 145cm 1m. Wojciech Wojcianiec POL NACCORD MELLONI  wywiad

CSI3-W 140cm  1m. Adam Grzegorzewski POL OKARINO  video 

CSI1 125cm  1m. Hubert Kierznowski POL AMERIQUE LANDAIS video 

Potęga Skoku  1m. Jan Bobik POL SANTISA  wywiad


Cavaliada Warszawa 2019 - zgłoszenia, rankingi, wyniki


HZO DiM Wolica 1-3 marca 2019

Najlepsi w niedzielnych finałach : 

Gr A1 - Bernika Biela GARBONOS CH Jaszkowo 

Gr A2 - Lena Janiszewska ANRI MARIELLA  R&S Stables

Gr C - Ewa Machniewicz EQUEENPPASSION LAVITA R&S Stables

Gr Dbis - Pola Graszka NEPTUN KJ Wolica 

Finał Dzieci II - Olaf Rynowiecki DORIS DAY KJ Olmet Ostsped Ostrów WLKP

Finał Juniorów/MJ - Patryk Mordaka CHIANTOS KJ Infernal Team 

03/03/19 

 


HZO Leszno 1-3 marca 2019 - Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix 03/03/19

video - Michalina Szmytka i Caxais  2 miejsce Grand Prix

WYNIKI GRAND PRIX 

1m. Wojciech Dahlke A QUITE KJ Sokół Damasławek

2m. Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL  TKJ Garbówek 

3m. Oliwia Płatek TIK TAK KKJ Kielce

03/03/19

 


CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.19 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

 

niedziela 03 marca 2019 

Grand Prix LR 145cm   1m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI  video  wywiad

Ranking Cavaliada Tour  - lider Jarosław Skrzyczyński 

Finał CSI2 125cm   1m. Rafał Krajewski POL CARMEN P

Cavaliada Future Mini   1m. Barbara Piontek CYKOR   RIO GRANDE Krosinko video

Cavaliada Future Midi   1m. Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA  KJ Wiktorowo video

Ranking Cavaliada Future 2018/19  liderki Martyna Ufnal i Zofia Ćwik

 

sobota 02 marca 2019

 

Ola Kierznowska i Dior V  fot Magda Pocztowska 

 

Speed & Music  1m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V  wywiad 

CSI2 135cm - 3m Jarosław Skrzyczńyski POL AKKOL   video 

CSI2 120cm - 2m. Dominik Słodczyk POL APERITIF  

Cavaliada Future MINI 1m. Martyna Ufnal RAMIRO KJ Hippica Polonia 

Cavaliada Future MIDI 1m. Zofia Ćwik TETI Pałucki KJ w Górkach Zagajnych

Sztafeta  1m. Aleksandra Kierznowska, Martyna Ufnal, Zofia Ćwik 

Ranking Cavaliada Future - liderki Martyna Ufnal i Zofia Ćwik 

 

piątek 01 marca 2019

Jarosław Skrzyczyński   fot. Magda Pocztowska

 

LR 145cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński  POL CHACCLANA   video rozgrywka  wywiad

Ranking Cavaliada Tour  - Lider Krzysztof Ludwiczak POL

CSI2 130cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński POL AKKOL  -  video 

Venus vs Mars  - 1m. Aleksandra Kierznowska POL VALENCIA

Ranking Cavaliada Venus vs Mars - Liderzy Paulina Koza, Aleksandra Kierznowska, Mściwoj Kiecoń 

 

Dawid Skiba fot. Magda Pocztowska 

czwartek 28.02.19 

CSI2 140cm -  4m  Dawid Skiba POL  SECRET WEAPON L - na zdjęciu  

CSI2 130cm - 2m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L   video 

CSI2 120cm - 1m. Dominik Słodczyk POL APERITIF  video 

Potęga Skoku - 1m.  Jakub Krzyżosiak POL DIRESTRAIT  wywiad 


CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.19

ZGŁOSZENIA CSI                  ZGŁOSZENIA CAVALIADA FUTURE

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

LIVEstream 

 

Relacja TV - TVP Sport 

piątek 01.03. 21:30 Venus vs. Mars, konkurs równoległy (120 cm)

niedziela 03.03. 16:00 CSI2* GRAND PRIX Krakowa z rozgrywką, (145cm)

 

zamówienia zdjeć : Magda Pocztowska Photography  Przemysław Antosz Fotografia


HZO DiM Poczernin 22-24 lutego 2019

Matylda Szrajer fot. Magda Pocztowska

Niedzielne finałowe konkursy HZO DiM w Poczerninie wygrały: Matylda Szrajer, Antonina Kopacz, Julia Bednarczyk, Olga Styła, Zuzanna Werlich, Wiktoria Jannasz, Wiktoria Leszek Karwańska

24/02/19

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21