W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI3 Herning 10-13 marca 2022

CSI3 Herning 10-13/03/22 Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec  CHINTABLUE  KARDINARD MELLONI

Krzysztof Ludwiczak  CROS BLUE  CONFUA  NIKO

Cassandra Orschel  DACARA E  BOOMER  NEUGSCHWENTS CONTEX

WYNIKI ZAWODÓW   VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

13/03/22   8 miejsce   135cm  Wojciech Wojcianiec KARDINARD MELLONI

12/03/22   9 miejsce   GP LR 150cm  Krzysztof Ludwiczak  NIKO

11/03/22   2 miejsce   LR 150cm  Cassandra Orschel DACARA E

10/03/22   2 miejsce   145cm  Krzysztof Ludwiczak  NIKO

10/03/22   7 miejsce   140cm Krzysztof Ludwiczak  CONFUA


CSI2 Gorla Minore 10-13 marca 2022

 

CSI2 Gorla Minore 10-13 marca 2022 - Reprezentacja Polski : 

Dawid Kubiak ANASTACIA III  SZULER   ESTORIL FORTUNA GACARLA VDL

Róża Konieczna DARIDO B

 

Najlepsze wyniki w turnieju: 

13/03/22 - 7 miejsce LR GP 145cm 7m. Dawid Kubiak SZULER

13/03/22 - 4 miejsce 135cm  Dawid Kubiak GACARLA VDL

12/03/22 - 4 miejsce 145cm  Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA

12/03/22 - 3 miejsce 130cm  Dawid Kubiak GACARLA VDL

12/03/22 - 7 miejsce 115cm  Róża Konieczna DARIDO B

11/03/22 - 10 miejsce 140cm  Dawid Kubiak SZULER

11/03/22 -11 miejsce 130cm  Dawid Kubiak GACARLA VDL

10/03/22 - 2 miejsce 140cm  Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA   

10/03/22 - 3 miejsce 135cm  Dawid Kubiak ANASTACIA III VIDEO 


Andalucia Sunshine Tour V 08-13 marca 2022

Reprezentacja Polski : 

Maksymilian Wechta, Marek Lewicki, Mściwoj Kiecoń, Przemysław Konopacki, Bartosz Adamus, Małgorzata Ciszek - Lewicka, Izabela Vinckier, Aleksandra Wypchło, Adrianna Ostrowska, Piotr Kalinowski, Jacek Polikowski. 

WYNIKI TURNIEJU        VIDEO        STRONA OFICJALNA 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 13/03/22

CSI4 MT GP 150cm  12m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA  VIDEO

CSI4 135cm    9m. Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE

CSI4 135cm    7m Aleksandra Wypchło GIRL RV  VIDEO 

CSI4 130cm  11m Przemysław KonopackMAYO VAN DE HERKKANT

CSI1 120cm   1m. Izabela Vinckier SALVE  VIDEO 

 

sobota 12/03/22

CSI4 140cm 12m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA

CSI4 135cm 7m Marek Lewicki CENTO BLUE

CSI4 135cm 10m. Adrianna Ostrowska KAROLA B

CSI4 130cm 12m. Aleksandra Wypchło CASALEO Z

CSI1 130cm 4m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO

CSI1 120cm 10m. Adrianna Ostrowska HAGADIR DE L'EPINETTE

 

piątek 11/03/22

CSI4 150cm  11mMaksymilian Wechta CHEPETTANO VIDEO

CSI4 145cm 12m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY

CSI4 140cm 3m. Marek Lewicki COME

CSI4 130cm 4m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS VIDEO

CSI1 120cm  3m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO 

 

czwartek 10/03/22

CSI4 140cm 8m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY

Finał CSIYH 6yrs A 3m. Maksymilian Wechta ELDORADO VIDEO

Finał CSIYH 6yrs B 3m. Marek Lewicki FISTON DE BO Z VIDEO

 

09/03/22 CSIYH 6yrs 5m. Marek Lewicki FISTON DE BO Z VIDEO 

08/03/22 CSIYH 6yrs   CSIYH 5yrs


Juniorka Wiktoria Janasz zwyciężyła w Grand Prix Becker Sport, Michał Kaźmierczak w Lesznie ! 06/03/22

Podium Grand Prix Becker Sport fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

Podium konkursu Grand Prix HZO BeckerSport 06/03/22

1m. Wiktoria Jannasz CLICQUOT SKJ Poczernin 0 pkt 

2m. Leszek Nieużyła CHACORNETO BPK MAZ 4 pkt  68,81s 

3m. Tomasz Miśkiewicz CASTIGO DE AMOR LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 pkt / 69,40s 

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI ZAWODÓW 



Podium konkursu Grand Prix HZO Leszno 06/03/22

1m. Michał Kaźmierczak  MERLIN VANT HEIKE RC Riding Center Sosnowice 0/0 27,58s

2m. Andrei Shalohin  FARLEY KS Gajewniki 0/0 29,02s

3m. Joanna Rosicka Tyszko CARIBOU TKJ Garbówek 0/0 30,95s

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI ZAWODÓW 


HZO DiM Michałowice 04-06/03/22

Lila Kulesza 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM 06/03/22

Gr A0  1m. Milena Rąbca LITTLE BEAUTY  JKS Niestępowo 

Gr A1  1m. Anna Korus LASEK KJ Stajnia Przylesie Borzęta 

Gr A2   1m. Lila Kulesza JOWISZ KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C  1m. Martyna Grobelny MAKS KJ Trachy Gliwice 

Gr Dbis 1m. Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO KJ Infernal Team Golesze

GP D/E  1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 

Finał Mł JM 1m. Wiktoria Płuciennik ARONIA KS Small Cherry Trzebnica 

GP Dzieci 1m. Krzysztof Pyrek OLA ROSA NEGRA WLKS Krakus 

Finał Jun / M  1m. Magdalena Kaim BAKŁAJ KJK pod Żubrem Niepołomice 

WYNIKI ZAWODÓW


CSI2 / CSIJ / CSICH / CSI1 / CSIYH Ebreischdorf 04-06/03/22

 

Reprezentacja Polski  CSI Ebreischdorf 04-06/03/22 : 

Łukasz Koza  KONTADOR VD MOLENDREEF BALLANTINA

Aleksandra Kierznowska BADORETTE LOUIS VAN HET KLUIZEBOS

Klara Kozioł  ROCKY  VOILA

Paulina Bule  NELKE VAN HET ZONNEHOF ALMQUIST

Oliwier Bule LAZINO FIGHTER DK Z  C BAS

Paulina Słoniec  DIE KLEINE LADY  IRON MAN

Zuzanna Przybylska  CONNY 391

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 06/03/22

CSICH Finał  1m. Paulina Słoniec IRON MAN  VIDEO 

CSIYH 10m. Oliwier Bule LAZINO FIGHTER DK Z

 

sobota 05/03/22

CSI2 140cm  1m. Łukasz Koza  KONTADOR VD MOLENDREEF VIDEO

CSICh  1m. Paulina Słoniec IRON MAN  VIDEO 

CSI2 130cm  5m. Oliwier Bule C BAS

CSI1 120cm  4m. Zuzanna Przybylska  CONNY 391

 

piątek 04/03/22

CSI2 140cm 7m. KONTADOR VD MOLENDREEF

CSIJ  1m. Klara Kozioł VOILA   VIDEO 

CSICh  1m. Paulina Słoniec IRON MAN  VIDEO 

CSI1 120cm  4m. Zuzanna Przybylska  CONNY 391


Adam Grzegorzewski błyszczy formą w ostatnim tygodniu Villamoura Atlantic Tour 03-06/03/22

Adam Grzegorzewski i Issem fot. Villamoura  Tour

 

Na zakończenie 5 tygodniowego turnieju w Portugalii, Adam Grzegorzewski błyszczał formą na finałowych arenach. Na klaczy HAPPYLINA był trzeci w czwartkowym konkursie 140, na wałachu ISSEM ukończył piątkowy konkurs LR 150 na czwartym miejscu. 

WYNIKI TURNIEJU        VIDEO Happylina          VIDEO Issem


Villamoura. Laura Kłapińska trzecia w finale rundy CSIYH 01/03/22

 

Juniorka Laura Kłapińska zajęła trzecia miejsce w finale rundy CSIYH na 6 letnim wł. LITTLE PRINCE MELLONI / Calido I x Casall / hodowli JKS Melloni Horses. Konkurs wygrała Laura Mantel z Wielkiej Brytanii na wł. CONQUISTADOR II DRH Z /Cancara x Quidam de Revel/.

WYNIKI TURNIEJU        VIDEO JO


CSI5 Wellington - Andrzej Opłatek siódmy w 150 ! 27/02/22

 

Andrzej Opłatek na koniu STAKKATAN  ukończył  5* konkurs 150 zaliczany do światowego rankingu na siódmym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Niemiec Daniel Deusser na klaczy KIANA VAN HET HERDERSHOF


Bartosz Adamus triumfuje w Vejer de la Frontera ! 27/02/22

 

Sukces w Hiszpanii !! Reprezentant Polski Bartosz Adamus wygrał 4* konkurs 135 na koniu SIRE ONE podczas turnieju Andalucia Sunshine Tour w Vejer de la Frontera ! 27/02/22

WYNIKI TURNIEJU 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23