W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Future Champions Hagen CSIOJ CSIOCh 11-19 czerwca 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

Grand Prix CSIOJ  140cm - 15m. Juliana Suska POL Hassan van de Wittemoere  

Grand Prix CSIOCh - 5m Daria Pietrzak POL Monsun

 

CSIOCh Puchar Narodów - Polska 6 miejsce 15/06/19

CSIOJ 135cm  5m. Juliana Suska POL  Tokajer 8

 

CSIOJ Puchar Narodów Polska 11 miejsce  14/06/19

CSIOCh 125cm  2m. Julia Jabłońska POL Columbia

 

CSIOCh Konkurs Otwarcia 125cm  2m. Iga Biegalska POL  Doravella  13/06/19

CSIOJ 140cm   15m. Wiktoria Bedyńska POL Lacoste 142

CSIOJ Konkurs Otwarcia 135cm    14m. Juliana Suska POL Hassan van de Wittemoere  12/06/19  

 

 

Reprezentacja Polski :

CSIOJ - Wiktoria Bedyńska, Aleksandra Kawa, Natalia Stefańska, Juliana Suska

CSIOCh - Iga Biegalska, Daria Pietrzak, Laura Kłapińska, Klara Kozioł, Julia Jabłońska

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM / ZGŁOSZENIA

LIVEstream www.clipmyhorse.tv   

 


Emilia Pietrzak wygrywa pierwsze Grand Prix ZO w KJ Preria Wilkowice 09/06/19


Anna Dziuba i Karolina Klusek wygrywają eliminacje do OOM w Bobrowym Stawie 09/06/19

Anna Dziuba na DOLLAR DE NUEVO oraz Karolina Klusek na kucu ISKRA wygrywają eOOM w Bobrowym Stawie / mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie/ 

fot. Magda Pocztowska 

 


4 Foulee CSI4 Poznań - X Memoriał Macieja Frankiewicza 7-9.06.19

 

 

 

Andrzej Opłatek - najczęściej dekorowanym polskim zawodnikiem w Poznaniu! fot. Paula Bartkowiak 

 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

STRONA OFICJALNA http://4foulee.pl/pl/ 

ZGŁOSZENIA

RELACJA VIDEO http://4foulee.pl/pl/csi-poznan/tv-online.html    

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

Grand Prix LR 160cm   4m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO    VIDEO 

Finał 145cm LR  1m. Andrzej Opłatek POL EL CAMP    VIDEO 

Finał CSIU25 3m. Andrzej Opłatek POL CONMINA BLUE PS   VIDEO 

Grand Prix CSI1   3m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

Final CSIYH   4m. Marek Lewicki POL ITOULON B

 

Memoriał Macieja Frankiewicza 4m. Wojciech Wojcianiec POL  CASSIO MELLONI   VIDEO

CSI4 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL AKKOL    VIDEO

CSIU25 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V   VIDEO

CSI1 130cm   1m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

CSIYH 125cm   2m. Marek Lewicki POL ITOULON B   VIDEO

 

LR 150cm  3m. Andrzej Opłatek POL STALANDO 2   VIDEO  JUMP OFF 

CSI4 140cm  2m. Andrzej Opłatek POL EL CAMP   VIDEO 

CSIU25 135cm  2m. Andrzej Opłatek POL  CONMINA BLUE PS   VIDEO 

CSI1 130cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL COSTACALVO   VIDEO

CSIYH 125cm  2m. Marek Lewicki POL CORNET'S SUNSHINE   VIDEO 

 


Baltica Spring Tour Ciekocinko 04-09 czerwca 2019 - Grzegorz Kubiak i Szuler - Najlepsza polska para w konkursie Grand Prix - trzecie miejsce

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

zamówienia zdjęć Sweetieisafruit  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

 

CSI3 Grand Prix LR 150cm   3m. Grzegorz Kubiak POL SZULER  09/06/19

CSI1 Grand Prix 135cm  3m. Klaudia Danecka POL FABIANO 82

Final CSI3 135cm - 1m. Michał Kaźmierczak POL CISALL FS

Final CSI1 125cm   1m. Cassandra Orschel POL NO LIMIT 69

Final CSI1 115cm  1m. Andrei Shalohin POL IOWA

Final CSI1 105cm  2m. Joanna Karska  POL SYLVESTER 137

 

CSI3 LR 145cm  3m. Kamil Grzelczyk POL MISTER DR HEIGL   08/06/19

CSI3 135cm  2m Milena Dobkowska POL QUI GIGI

CSI3 130cm 2m. Michał Tyszko POL BIQUEEN

CSI1 120cm  1m. Sławomir Hartman POL HILBERT Z

CSI1 110cm  4m. Andrei Shalohin POL IOWA

 

CSI3 LR 145cm  4m. Grzegorz Kubiak POL SZULER   07/06/19

CSI3  140cm  3m. Michał Tyszko POL BIQUEEN     VIDEO 

CSI3 135cm  15m.  Aleksandra Zybala POL SOPHIA  

CSI3 130cm  1m. Milena Dobkowska POL  QUI GIGI   VIDEO 

CSI1 130cm  1m. Aleksandra Zybala POL CORNETTO   VIDEO 

CSI1 120cm  1m. Olga Sorokina POL BOLGHERI ZK

 

CSI3 145cm  4m.  Kamil Grzelczyk POL  WIBARO  06/06/19 

CSI3 140cm  2m. Jan Bobik POL  CHACCO AMICOR ZM

CSI3 130cm  5m. Jan Bobik POL QUAIDO

CSI1 130cm  3m. Sławomir Hartman POL  HILBERT Z

CSI1 110cm 1m. Joanna Karska POL CHOPPER 7

CSIYH Final 7 yo  5m. Łukasz Appel  POL NECANTO LSH

CSIYH Final 6 yo  4m. Adam Nicpoń POL  ZERO Z   VIDEO 

CSIYH Final 5 yo  1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B  

 

CSIYH 7 yo  2m. Łukasz Appel  POL NECANTO LSH   VIDEO   05/06/19

CSIYH 6 yo  2m. Adam Nicpoń  POL CYCERA  VIDEO

CSIYH 5 yo  1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B   VIDEO 

 

 


FEI Longines Ranking 31/05/19

 

Ranking FEI 31/05/19

1m. Steve Guerdat  SUI   3 347

2m. Peder Fredrickson SWE   3137

3m. Martin Fuchs  SUI   2862 

61m. Jarosław Skrzyczyński POL  1670 

150m. Wojciech Wojciniec POL 1125 

 

POLACY W RANKINGU FEI 31/05/19 

 


Wywiad z Andrzejem Opłatkiem dla 4 Foulee CSI4 Poznań


Karolina Godoś i Weronika Lipiec wygrały Akademickie Mistrzostwa Polski w skokach w Radzionkowie 02/06/19

02/06/19 

 


ZO DiM Solec Kujawski 02.06.19

 

Zwycięzcy niedzielnych Finałów ZO DiM Solec Kujawski :

Gr A1 - Nell Sówka S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Paulina Pellowska JOWISZ KJ Barłomino 

Gr C - Antoni SliwińskSZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - Marta Konarska SAFARI SUNDANCE KJ Podkowa Gruszczyn 

Grand Prix Dzieci - Marta Konarska LILI MARLENE KJ Podkowa Gruszczyn

Grand Prix D/E -   Amelia Otlewska LADY LUCK IV KJ Jumping Events

Finał Dzieci / Jun Mł  Zofia Ćwik CERTINA Pałucki KJ w Górkach Zagajnych

Finał JUN 1m. Lena Maruszak CALANDRIA KS AZS UWM Olsztyn

 

WYNIKI  ZAWODÓW  

 


Marek Wacławik najlepszy w Warce - Grand Prix Mazovia Premium 02/06/19

02/06/19  fot. Magda Pocztowska

Marek Wacławik na 11 letnim ogierze CABO /Concerto II x Cheenook/ będącym wł. spółki LARGO wygrał w Warce Grand Prix Mazovia Premium. Drugie miejsce wywalczył Łukasz Jończyk na DAKOTA DU BOIS PINCHET Z /Diament de Semilly x  Nonstop/ a trzecie Kacper Mróz z KJ Galop Kozienice na  Q DE REVEL /Quidam De Revel x Carthago/.

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21