W tym tygodniu:
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 
 
 
 
Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus, 
 
 
CSI2 Vazgaikiemis LTU 
Sławomir Hartman, Łukasz Wasilewski, Mateusz Tyszko, Natalia Palmowska, Bogna Sąsiadek, Waleria Branicka, Zuzanna Chwalinska, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski, Alicja Karbownik, Aniela Szlufik 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej 2017 - WYNIKI

Mściwoj Kiecoń, Dawid Skiba, i Maria Kosmalewicz najlepsi w sezonie 2017 rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej.

 

Podium PLJ runda Brązowa 

Maja Kosmalewicz, Jakub Dołhun, Adrianna Jędrośka 

 

fot.  Joanna Bręklewicz PLJ 

 

 

 


Mistrzostwa Świata Młodych Koni 2017 Lanaken WYNIKI

Chili - najlepszy pięciolatek na świecie pod Pippa Goddard   24/09/17

 

 

 


Michał Ziębicki piąty w Grand Prix CSI2 LGCT w Rzymie

WYNIKI GRAND PRIX 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

fot. Beata Wieczorkowska

 

 

 

 

 

 


KJ Agro Handel Śrem najlepszy w Drużynowym Pucharze Polski 2017

 

WYNIKI    23/09/17  

 


Cassandra Orschel szósta w pierwszym konkursie w Lanaken

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel na 6 letniej Dacare E w pierwszym konkursie MŚMK w Lanaken ukńczyła na szóstym miejscu. W konkursie startowało 262 pary. Gratulacje ! 

WYNIKI  MŚMK 6 latki pierwsza kwalifikacja

WYNIKI MŚMK 5 latki pierwsza kwalifikacja

WYNIKI TURNIEJU     21/09/17 


Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 

złoto - Jarosław Skrzyczyński / CHACCLANA  / KJ Agro Handel Śrem 

srebro - Krzysztof Ludwiczak / STALANDO 2  / KJ HEAA Turek 

brąz - Michał Kaźmierczak / STAKORADO / KJ Leśna Wola 

17/09/17 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2017 

złoto - Andrzej Opłatek  MJ97 COPPERFIELD 40 (205) KJ Heaa Turek 

srebro - Adam Grzegorzewski MJ98 TORPEDO DES FORETS   Agro-Aves Gajewniki

brąz - Martin Rozynek MJ98 CATOKI KJ Profil Piła 

17/09/17 

 


Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 

złoto - Filip Lewicki '01  QUIRADOS AS  KJ Chahary Pogorzelica

srebro - Zuzanna Januszewska '00 IRONIA  SK Kruszyńscy 

brąz - Gabriela Bado '01 TOULOUSE SAINT AMOUR  Kielecki Klub Jeździecki 

17/09/17 

 


Ladies Cup 2017 WYNIKI

Podium Ladies Cup 2017 

1 - Małgorzata Koszucka CHARLENE / KJ Wechta Rosnówko

2 - Julia Cieślar  POETIN  / KJK Szary Michałowice 

3 - Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE  /  KS Cortina Kaczenice

17/09/17 

 


Puchar Polski Dzieci 2017 gr I WYNIKI

Podium Puchar Polski Dzieci gr I

złoto - Maja Marchwicka '05  SZAFIR M / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

srebro - Maria Adamietz '03  CHELSEA-BLUE  / KJ Metpol Grodziec 

brąz - Aleksandra Kierznowska '03 VALENCIA  / KJ Kietlów 

 

17/09/17


Skrzyczyński Jarosław 4753
Wojcianiec Wojciech 3059
Ludwiczak Krzysztof  2579
Bobik Jan 1771
Kaźmierczak Michał    1753
Grzegorzewski Adam 1649
Grzelczyk Kamil  1585
Wechta Maksymilian   1492
Opłatek Andrzej  1413
Kubiak Grzegorz 1012

 31/05/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1649
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 363
4. Dajana Pawlicka  243
5. Najdzionek Szymon 236
6.Milczarek Nina 233
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 127
10.  Rynkiewicz Martyna 119

 31/05/19

1. Lewicki Filip 477
2. Kierznowska Aleksandra   455
3. Lehmann Dalia 297
4. Suska Juliana 250
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj 214
7. Kawa Aleksandra 211
8. Dobkowska Milena 138
9. Babiak Filip  126
10. Bado Gabriela  117

 31/05/19

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  352
2. Śliwiński Antoni   296
3. Skotarczak Nel  286
4. Piontek Barbara  282
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Ryciak Wiktoria  191
10. Pawłowska Kornelia   163

10/06/19 

1. Piontek Helena 293
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

 10/06/19 

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  315
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 263
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 10/06/19 

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  10/06/19