W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
CSI5-W / CSIam Leipzig GER Agata Szymoniak 
 
 
 
Amelia Mościcka, Olga Ziemniewicz 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

HZO Leszno 2 - 4 marca 2018 wyniki

04/03/18 

 

 


HZO DiM Michałowice 2-4 marca 2018 fot Przemysław Antosz


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Cavaliaday w Warszawie 04/03/18

Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Warszawie, najlepszy w końcowym rankingu Cavaliada Tour sezonu 2017/18, najwyżej spośród reprezentantów Polski  w końcowym rankingu Ligi Europy Centralnej PŚ - 5 miejsce. Mistrz !

04/03/18

fot. Beata Wieczorkowska 

 


Cavaliada Warszawa - Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 1-4 marca 2018

 

WYNIKI 

 

RANKING LIGI EUROPY CENTRALNE PŚ 04/03/18  

 

RANKING CAVALIADA  TOUR 

 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - niedziela 03/03/18

Grand Prix LR CEL Final 155 cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  CHACCLANA

Finał Małej Rundy 135cm  1m. Filip Lewicki MAROS 6

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - sobota 03/03/18

Finał ŚR LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CASQUELL

Konk. 130cm  2m. Marek Lewicki / PHILADELPHIA

Speed & Music  1m. Mściwoj Kiecoń / DIGISPORT SATISFACTION

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - piątek 02/03/18

LR 150cm      1m. Adam Grzegorzewski ZAZOU SZUMAWA

Konk. 140cm  1m. Adam Grzegorzewski OKARINO

Venus vs Mars  1m. Mateusz Kiempa CATALAYA

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czwartek 01/03/18

Potęga Skoku - 1m. ex aequo Hubert Kierznowski i Jan Bobik

Konk. 145cm - 1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  

Konk. 140cm  - 1m. Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM 

Konk. 130cm - 1m. Adam Grzegorzewski  IRYDION L

 

 


Martyna Ufnal i Marcelina Jackowiak wygrały Tour Cavaliady Future w Warszawie 04/03/18

 

Cykl Cavaliady Future sezonu 2017/18 wygrały w kat MIMI Emilia Ufnal z KJ Hippica Polonia Słupno na Ramiro oraz  w kat MIDI Marcelina Jackowiak z KJ Gronówka na Barkarola.

 

fot Ewa Imielska Hebda   04/03/18 

 

 

 


Adam Grzegorzewski przebojem Cavaliady w Warszawie !!!

Galeria z wielkiego sukcesu  Adama Grzegorzewskiego podczas warszawskiej Cavaliaday autorstwa Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography !

02/03/18

 


HZO DiM / HZR Michałowice 2-4 marca 2018

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

zamówienia zdjęć Przemysław Antosz

 

 


Kubiak, Grundkowska, Suska i Wawrzyniak - najlepsi w 8 finałach HPP. Leszno 25.02.18

W dn 23-25 lutego  2018 w Lesznie odbyła się ostatnia kwalifikacja do Halowego Pucharu Polski. Finałowe konkursy w poszczególnych kategoriach wiekowych wygrali : Grzegorz Kubiak - seniorzy, Monika Grundkowska - MJ, Juliana Suska - juniorzy i Pola Wawrzyniak - open. 

 

Liderami rankingów HPP przed finałem w Sopocie są : Seweryn Murdzia, Nina Milczarek, Wiktoria Głowacka i Milena Dobkowska

 

 

Foto Primel 

 


R I P Crazy Quick 2005- 2018


Cavaliada Future Warszawa 2018 - ranking, zgłoszenia

Natalia Głowacz i Marcelina Jackowiak prowadzą w rankingu Cavaliada Future przed Finałem w Warszawie.  Aktualny ranking, zgłoszenia Torwar - zobacz dalej.

22/02/18

 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19