W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

PLJ Drużynowy Puchar Polski dla KJ Trachy Gliwice

 

Podium Drużynowego Pucharu Polski 2019 - Polska Liga Jeździecka 

1m. KJ Trachy Gliwice

2m. KJ Agro Handel Śrem

3m. KJ Kraju Jumping Team 

 

WYNIKI KOŃCOWE 


FEI YOUTH NATIONS CUP Opglabbeek 2019

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI  FEI YOUTH NATIONS CUP 

 


 

Wiktoria Bedyńska wygrywa juniorskie Grand Prix CSIOJ !

WYNIKI GRAND PRIX CSIOJ 


 

Polska Kadra Dzieci druga w Challange Cup CSIOCh 

Kadra Dzieci - Anna Dziuba - Julia Jabłońska, Daria Pietrzak, Iga Biegalska, Eliza Zawadzka 

WYNIKI CHALLANGE CUP 

VIDEO RELACJA 


 

 

Polska Kadra Juniorów czwarta w Finale FEI Youth Nations Cup. Najlepiej w ekipie z 1 pkt pojechał Filip Lewicki na Corrado X, po jednym błędzie mieli: Wiktoria Bedynska na LacosteMikołaj Barański na Do It ( 5pkt) Aleksandra Kierznowska i Badorette (8pkt). Złoto wywalczyli Niemcy, srebro Wielka Brytania, brąz Belgia.
 

 


Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej Olsza 27-29/09/19


Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody Strzegom 22/09/19

 

ZWYCIĘZCY  MPMK 2019 

 

KONIE 4 letnie rocznik 2015

hodowla polska - klacz DONNA NEVA S / MJT Nevados S x Weltstein / zawodnik Daria Kobiernik hodowca Stanisław Szurik właściciel Eliza Chylińska-Karpus 

hodowla zagraniczna - ogier KWPN  KIRYMANJARO FORTUNA / Grand Slam VDL BWP x Canturano hol. / zawodnik Marek Lewicki  - video powyżej 


 

KONIE 5 letnie rocznik 2014

hodowla polska -   ogier ALO SILIO P / Cassilio hol. x Avero / zawodnik Krzysztof Retka hodowca Witold Polowczyk  właściciel Anna Kiełb 

hodowla zagraniczna -  holsztyńska klacz CASCADEUCE / Cascadello hol x  Corrado I hol./  zawodnik Michał Tyszko wł. Kajetan Wałecki


 

KONIE 6 letnie rocznik 2013

hodowla polska - klacz FLANDRIA / Chacco-Fly OS x Czad SP /  zawodnik Jan Bobik

wł i hodowca Stadnina Koni Nowielice

hodowla zagraniczna -  oldenburska klacz VELVET LAZAR / Verdi KWPN x Numero Uno KWPN / zawodnik Tomasz Miśkiewicz  hodowca i wł. Edmund Lazarewicz


 

KONIE 7 letnie rocznik 2012

hodowla polska - klacz CORDOBA / Spartacus han x Corino Z hol. / zawodnik Łukasz Troszczyński hodowca Eco-Abi Ewa Fabińska właściciel Stadnina Koni Nad Wigrami 

hodowla zagraniczna - OLD klacz CASINA 20 / Casino Berlin old  x Quintender hol/  zawodnik Mateusz Tyszko wł. Tomasz Nowak 


Andrzej Opłatek z powodzeniem podczas zawodów CSI2 Gorla Minore 22/09/19

 

Reprezentant Polski Andrzej Opłatek w dn 19-22.09.19 startował w zawodach CSI2/YH w Gorla Minore we Włoszech na koniach CONTHINDER , ELANNA PS  i ODILE DU SOUFFLET. Poniżej najlepsze wyniki zawodów w wykonaniu polskiego zawodnika.  

 

Grand Prix LR    CONTHINDER - 12 miejsce / 1 pkt  22/09 - video powyżej

CSI2 140cm       ODILE DU SOUFFELT - 9 miejsce  21/09 

CSI2 140cm       ODILE DU SOUFFELT - 2 miejsce  22/09 

 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Artur Kufel wygrywa GRAND PRIX XI MEMORIAŁU MAJORA HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA w Gliniku Zaborowski 22/09/19

 

Artur Kufel z WKJ Lublin podwójnym zwycięzcą XI Memoriału Majora Hubala w Gliniku Zaborowskim w dn 22/09/19. Konkurs wygrał na ELANO a drugi był na JASTINE - video powyżej. Oba konie są własnością Roberta Stasiuka.  Artur Kufel jako jedyny w konkursie ukończył oba nawroty bez punktów karnych. 

WYNIKI MEMORIAŁU

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni Lanaken 2019

 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni 2019 - reprezentacja Polski :
 
Jarosław Skrzyczyński og Inturido 2013 / Zambesi TN x Verdi/ KWPN 
Jarosław Skrzyczyński og Joyride 2014 / Verdi x Heartbreaker/ KWPN 
Mikolaj Pablo Baranski wł. Juggle Baraka 2014 / Etoulon VDL x Concorde/ KWPN 
Monika Dulczewska kl Gjamaika Song 2014 /Cristallo II x Campione VI/ SI - udział w ścisłym finale - video tej pary powyżej 
 
Najlepsze młode konie 2019 
 
rocznik 2014 - irlandzka klacz Rockwell RC pod Jason Foley / Kannan x Guidam / wł.  Sean Cubitt / hod.  Ronan Byrne 
rocznik 2013Chao Lee /Comme Il Faut x Chacco-Blue) / RHEIN zawodnik  Katrin Eckermann
rocznik 2012 - irlandzka klacz Cuffesgrange Cavadora / Z Wellie 72 x Luidam / Seamus Hughes-Kennedy 
 

Galeria MP Jakubowice 2019

 

 


Wojciech Wojcianiec, Monika Grundkowska, Aleksander Lewandowski, Maja Marchwicka i Magda Kamińska wygrywają w Jakubowicach 15/09/19 Mistrzostwa Polski / Ladies Cup

Podium MP Seniorów 2019  MP Seniorów Finał

 

złoto - Wojciech Wojcianiec   CHINTABLUE Melloni Horses  10,13 pkt 

srebro - Michał Kaźmiercza   WILANDER  KJ Verso La Natura 16 pkt 

brąz - Krzysztof Ludwiczak  CROS BLUE    KJ Heaa Turek 17,54 pkt 


Podium MP MJ 2019 / 19-21 lat/    MP MJ FInał   

 

złoto - Monika Grundkowska DHAHA  RC Sosnowice 4,8 pkt 

srebro - Aleksandra KIerznowska BADORETTE   KJ Kietlów  14 pkt 

brąz - Adam Grzegorzewski AŻUR KJ Okoły  25,51 pkt 


Podium MP Juniorów 2019  MP Juniorów Finał

 

złoto - Aleksander Lewandowski  JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  - KJ Arpav  9 pkt 
srebro - Olga Skrobacz - QUINCY - WLKS Krakus 16,69 pkt
brąz - Julia Suska - TOKAJER 8 KS Euro Holding 17,77 pkt 

Podium MP Dzieci 2019 MP Dzieci Finał

 

złoto - Maja Marchwicka  SILVANA  KJ Agro Handel  0/0 39,63s 

srebro - Klara Kozioł  ROCKY  TKJ Garbówek  0/4 35,04

brąz - Julia Jabłońska  COLUMBIA  JUKS Mieczewo 4/4 34,50s 


Podium Ladies Cup  2019  Ladies Cup Final      

 

1m. Magda Kamińska BRANDY KJ Avanti Opole  6,91 pkt 

2m. Paulina Koza KONTADOR VD MOOLENDREF KJ Trachy Gliwice  8 pkt 

3m. Malwina Urbańska FINNA W WKJ Warszawa  8,28 pkt


Przemysław Konopacki / Duke - 6 miejsce Grand Prix CSI3 Lier 08/09/19

 

WYNIKI GRAND PRIX            WYNIKI TURNIEJU     5-8/09/19 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21