WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Radosław Zalewski w czołówce konkursów YH w Opglabbeek 02/09/18

 

Radosław Zalewski w dn. 31.08-02.09.18 z powodzeniem jeździł w konkursach dla młodych koni w Opglabbek w Belgii, na siwym HERE I  AM / Untouchable 27 x Mr. Blue / plasował się w czołówce wszystkich konkursów dla koni 6 letnich - w finale para zajęła czwarte miejsce

WYNIKI ZAWODÓW 


Michał Kaźmierczak najlepszy w Grand Prix Leśnej Woli 02/09/18

Michał Kaźmierczak wywalczył w Grand Prix PLJ w Leśnej Woli pierwsze ( na Helia Van de Heihoek )  i trzecie miejsce (na WILANDER). Drugie miejsce zajął Andrzej Głoskowski na BACHELOR LAD

 

WYNIKI GRAND PRIX
 

WYNIKI TURNIEJU 

 

RANKINGI PLJ 

 


Maciej Kostrzewski najlepszy w Grand Prix Michałowic 26/08/18

Maciej Kostrzewski na CHICO HIPPICA z KS SK Krzywpłoty zwyciężył w Grand Prix podczas ZO w Michałowicach. Drugie miejsce wywalczył Tomasz Kuczerawy na CHACCOS BOY  z KS Gillmaier a trzecie reprezentantka gospodarzy Anny Szary-Ziębicka na HELIOS VAN DE NOORDHEVEL

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 


Baltica Tour Summer Tour 21-26 sierpnia 2018


Adam Grzegorzewski w CSI3 Verbier - czwarty w małym GP 140cm 24/08/18

 

Adam Grzegorzewski w dn 23-25 sierpnia startował w 3* turnieju w Verbier w Szwajcarii. Reprezentant Polski na Okarino wywalczył czwarte miejsce w małym Grand Priz 140cm . Duże Grand Prix ukończył z dwoma błędami. 

WYNIKI TURNIEJU 


Mistrzostwa Polski Kuców, Młodzików, Puchar Polski Kuców, MK i Dzieci Jakubowice 2018 WYNIKI

Złoci Medaliści MP MPM PP Jakubowice 2018 

MP Kuców - Agata Kamińska - KJ Ranczo Kołata

MP Młodzików - Marcelina Jackowiak - KJ Gronówka

PP Dzieci II  - Weronika Kosińska - KJ Tradycja

PP grupa A1 - Wiktoria Ryciak - SKJ Sopot

PP grupa B - Julia Kapel - KJ Aldragho Piaseczno 

PP grupa C - Marta Konarska - KJ Podkowa Gruszczyn

PP grupa Dbis - Marianna Kołacka - KJ Sokół Damasławek

PP MK grupa E - Zofia Budzyńska - KJ Gronówka 

 

WYNIKI KOŃCOWE

link do galerii Primel.pl  Facebook 

 

 


Jan Bobik najlepszy w w Grand Prix PLJ w Drzonkowie 19/08/18

Jan Bobik na VELCO SITTE wygrał Grand Prix PLJ w Drzonkowie. W rozgrywce pokonał  Mściwoja Kieconia dosiadającego QUINLEEN.  Trzecie miejsce wywalczył Jakub Krzyżosiak na DIRESTRAIT, który ukończył przejazd podstawowy z 1 pkt. W konkursie startowało 30 par.   

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU 

19/08/18

 

 


Beata Wieczorkowska - Puchar Narodów Budapeszt 2018 - Polska 6 miejsce

Reprezentacja Polski ukończyła walkę w Pucharze Narodów w Budapeszcie na szóstym miejscu, tracąc szansę na start w  Barcelonie. Na Final Pucharu Narodów i walkę o Dywizję 1 powalczą w Barcelonie ekipy Austrii i Wegier, które zajmując w Budapeszcie dwa pierwsze miejsca zapewniły sobie awans do startu w Hiszpanii w październiku b.r. 

WYNIKi / GALERIE z CSIO5 w Budapeszcie czytaj dalej. 

fot Beata Wieczorkowska 

12/08/18


Tomasz Kuczerway na Chaccos Boy najlepszy w Grand Prix w Bobrowym Stawie 12/08/18


Mistrzostwa Polski 2018 Jakubowice - zgłoszenia, program 2-5 sierpnia 2018

30/07/18 

 

 

Niedziela 5 sierpnia 2018 

Finał MP Seniorów   1m.. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel   

Finał MP Juniorów   1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V KJ Kietlów 

Finał MP Dzieci   1m. Maja Marchwicka  SZAFIR M  KJ Zbyszko 

Sobota 4 sierpnia 2018 

Finał MP MJ      1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

Finał Ladies Cup  1m. Aleksandra Kozanecka  SUEDWINDS AMANDA KJ Szumawa 

II Półfinał MP Juniorów  1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V KJ Kietlów 

II Półfinał MP Dzieci 

Piątek 3 sierpnia 2018 

II Półfinał Seniorów  1m.. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel  

II Półfinał MP MJ  1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

II Półfinał Ladies Cup   1m. Urszula Kalicińska DISCOVER-S WKJ Wa-wa

I Pófinał MP Juniorów  1m. Wiktoria Bedyńska  CLARENCE S BPK 

I Półfinał MP Dzieci 

Czwartek 2 sierpnia 2018

I Półfinał Seniorów 1m. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel 

I Półfinał MJ  1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

I Półfinał Ladies  1m. Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE SK Kruszyńscy

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20