W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Racot - Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 05/06/22

Mistrzostwa Wielkopolski Racot  2022

 

ZWYCIĘZCY Mistrzostwa Wielkopolski 2022 

SENIORZY - Martin Rozynek KJ Profil Piła 

JUNIORZY Nadia Lehmann  SILVER STAR Lehman Sport Horses 

DZIECI - Antoni Śliwiński ROVETTO KJ Podkowa Gruszczyn 

Kuce Maxi Helena Gola MARNIE KJ Podkowa Gruszczyn

Kuce Midi - Michalina Jach KRESKA  KJ Herkules Wapno

Kucie Mini - Maria Wierucka CYKOR  RIO Grande Krosinko

OPEN - Magdalena Dreger KAHDIR KJ Brzóska Sport Horses

 

WYNIKI ZAWODÓW   03-05.06.2022   

 

 


Zofia Janusz i Hubert Aniołek wygrywają eOOM w Gajewnikach 05/06/22

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Region II 

KUCE - 1m. Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY) Akademia Kucania 3,34 

KONIE - 1m. Hubert Aniołek LE MATINE II  SKJ Pony Power 4,83 pkt 

 

OOM 2022   FINAŁ OOM -  21-23 lipca 2022 w KJ Facimiech / Małopolska / 


Marcin Matelski wygrywa Perlage Grand Prix Gałkowo Masters 05/06/22

Marcin Matelski  Fot Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Podium Grand Prix Perlage Gałkowo Masters  05/06/22

1m. Marcin Matelski LUGANO  SK Olimpia Nowe Dąbie 0/0 49,37s

2m. Piotr Matławski MY QUEST  SKJ Beckersport 0/0 55,50s

3m. Piotr Szmytkowski TIGRINA KJ Plejada Tarczyn 0/0 57,31s 

 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI ZAWODÓW 


I Memoriał Marka Zaleskiego - Grand Prix ZO Baltic Cup w Kołobrzegu dla Aleksandry Lusiny Gołaś 05/06/22

fot. Karolina Wapińska 

 

Aleksandra  Lusina-Gołaś z KJ Bonin wygrała I Memoriał Marka Zaleskiego - Grand Prix ZO Baltic Cup w Kołobrzegu na 8 letnim wł. BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z / Bamako de Muze / Darco x Evita van't Roosakker / Nabab de Reve/ będącym wł. Artura Gołasia. 

WYNIKI Memoriału   WYNIKI ZAWODÓW 


CSIO Zuidwolde FEI Jumping Nations Cup™ Youth 01-05 czerwca 2022

Mikołaj Barański fot. Spoolder.net

Reprezentacja Polski :

CSIOY - Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Aleksander Lewandowski, Julia Błaszczak, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz 

CSIOJ - Klara Kozioł, Daria Pietrzak, Aleksandra Wypchło, Iga BIegalska, Maria Brańka Borja, Lena OLeszkiewicz, Natalia Stefańska 

CSIOCH - Julia Ganowska, Roksana Nawrocka, Małgorzata Babczyńska, Paulina Pellowska, Amelia Zięba, Michalina Łącka, Kevin Pszowski   CSIOP - Julia Ganowska

WYNIKI 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 5 czerwca 2022

CSIOCH 125cm  1m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75

Grand Prix CSIYJ  - 6m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

 

 sobota 4 czerwca 2022

Grand Prix CSIOCH 1m. Małgorzata Babczyńska  HAPPYLINA  VIDEO 

 

piątek 3 czerwca 2022

CSIOCh 125cm - 1m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75  VIDEO

CSIOY 145cm - 4m. Maximilian Parkitny FERRARI K

CSIOJ Puchar Narodów - Polska 10 miejsce  

CSIOY Puchar Narodów - Polska 12 miejsce  

 

czwartek 2 czerwca 2022

CSIOCh  Puchar Narodów - Polska 4 miejsce

CSIOCh 130cm - 1m. Paulina Pellowska LA COCO 3  VIDEO

CSIOJ 135cm - 4m. Iga Biegalska DORAVELLA

CSIOY 140cm - 2m, Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO 

CSIJY 130cm - 4m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

 

środa 01 czerwca 2022

CSIOY 140cm 1m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA

CSIOCH 125cm  6m. Małgorzata Babczyńska  PLUTO 75

CSIOCH 130cm  9m. Roksana Nawrocka PENNY LANE


CSI Zduchovice 01-05 czerwca 2022

 

Reprezentacja Polski : ​Łukasz Koza, Łukasz Troszczyński, Julia Jaglarz, Julia Jabłońska, Alicja Kosmol, Oliwią Kosmol, Oliwer Bule, Paulina Bule, Paulina Słoniec, Klara Gierek, Nikola Idkowiak, Matylda Kasner, Magdalena Kałuża, Natalia Kluska, Barbara Krywult, Patrycja Ksiądz, Amelia Mielszygrosz, Seweryn Murdzia, Szymon Najdzionek, Barbara Połap, Natalia Przybyła, Klaudia Rajter Wojciechowska, Natalia Sydow, Mikołaj Szurman,  Krzysztof Wójcik.

WYNIKI       RELACJA VIDEO

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach  :

niedziela 5 czerwca 2022

LR Grand Prix 145cm - 2m. Łukasz Koza BALLANTINA  VIDEO

Finał 125cm - 1m. 1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY  VIDEO

GP CSIU25  - 5 m. Oliwer Bule C BAS

 

sobota 4 czerwca 2022

CSI1 125cm - 1m. Mikołaj Szurman HITCH

Finał CSIYH 7yrs - 5m. Natalia Sydow IMPALA 47

CSI2 140cm - 10m Barbara Krywult FLASH

 

piątek 3 czerwca 2022

LR 145cm 8m. Łukasz Troszczyński CORDOBA

CSIU25 - 3mOliwer Bule C BAS  VIDEO 

CSI2 135cm - 3m. Paulina Bule ALMQUIST

CSIYH 7yrs - 5m. Klaudia Rajtar Wojciechowska CALLETO Z

CSIYH 5/6 - 1m. Natalia Sydow NICO GOLD

 

czwartek 2 czerwca 2022

CSI2 130cm - 5m. Matylda Kasner ARES

CSI1 120cm - 1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY VIDEO 

CSIYH 7yrs - 2m Klaudia Rajtar Wojciechowska CALLETO Z

CSIU25 - 4m. Oliwer Bule C BAS   

CSI2 135cm - 3m. Paulina Bule ALMQUIST

CSI2 140cm - 10m. Oliwer Bule LAZINO

 

środa 01 czerwca 2022

CSI2 130cm - 2m. Matylda Kasner ARES VIDEO 

CSIYH 5/6 yrs  1m. Łukasz Troszczyński CLAPPERTON  / Natalia Sydow NICO GOLD


Historyczny sukces w Hamburgu !! Cassandra Orschel wygrała prestiżowy konkurs Derby ! 29/05/22

 

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel w świetnym stylu (jako jedyna pokonała finałową rozgrywkę bez błędów) wygrała prestiżowy konkurs German Jumping Derby na klaczy DACARA E

WYNIKI ZAWODÓW 


Radzionków. Aniela Szlufik i Liwia Król - Akademickie Mistrzynie Polski 2022

 

Zwycięzcy Akademickich Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody - Radzionków 22

fot. IMAGE W. Rożnowska

 

 

 

Podium Akademickich MO w skokach przez przeszkody w kat PROFI

 1m. Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu  

 2m. Filip Babiak GUSTIQUE  Uniwersytet Gdańsk

 3m. Nina Milczarek AMARANT Uniwersytet Łódzki 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

Podium Akademickich MP  w skokach przez przeszkody kat AMATOR
 
1m. Liwia Król CYTAT  Uniwersytet Śląski w Katowicach   
2m. Julia Janku BOLERO DUE Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu  
3m. Aleksandra Morel D'ACCARDO ZWKF Gorzów - Filia AWF Poznań   
 

Magda Kamińska - Kumorek wygrywa Grand Prix PLJ w Leśnej Woli 29/05/22

Magda Kamińska Kumorek fot. Monika Paśko Photography Monapphoto

 

Zawodniczka KJ Preria Wilkowice Magda Kamińska - Kumorek wygrała Finał Rundy Złotej Polski Ligi Jeździeckiej podczas ZO w Leśnej Woli na koniu BRANDY / Burberry x Castiglione L/ .

VIDEO rozgrywka      VIDEO przejazd podstawowy 

 

WYNIKI GP Finał Rundy ZŁotej  PLJ     WYNIKI ZAWODÓW   

 

 


Jakub Kubiak najlepszy w Warce 29/05/22

Jakub Kubiak - zwycięzca Grand Prix fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Podium Grand Prix Warki o nagrodę Grupy LODE 

1m.  Jakub Kubiak  QUILIBET KJ SO Łąck  0/0 34,86s

2m.  Antoni Strzałkowski  CLAPTON KJ Strzała Krubiczew  0/0 35,74s 

3m.  Dawid Kubiak  GACARLA VDL Sobieski Jumping Team  0/0 38,16s 

 

WYNIKI GRAND PRIX   WYNIKI ZAWODÓW    

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23