W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Baltica Summer Tour Ciekocinko 27.08-01.09.2019 - Kamil Grzelczyk wygrywa konkurs Grand Prix

 

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro - zwycięzcy Grand Prix 

 


Mistrzostwa Polski Kuców Jakubowice 2019 - WYNIKI KOŃCOWE

 

 

 

Zwycięzcy MP MM PP Jakubowice 2019 

MP Kuców - Agata Derda KOSMA KJ Michałowka    gr D

MP Młodzików - Lena Czeszejko - Sochacka  MIŁEK PONYSPORT JKS u Robsonów grA2

PP A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn  

PP C - Oliwia Mycio  RAIKEN KJ  Koko Brzeźniki 

PP Dbis - Antoni Śliwiński APLA KJ Podkowa Gruszczyn 

PP MK gr E - Nela Wawryniuk CAPRIOLE KJ Sielanka Warka 

PP Dzieci II - Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W KS Jumping Events Poznań  


Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix Lake Arena Wr Neustadt 25/08/19

WYNIKI GRAND PRIX

Maksymilian Wechta na Quinchelli czwarty w konkursie GP w 2* CSI w Wr Neustad, konkurs wygrał reprezentant Czech Ales Opatrny na Forewer.

WYNIKI ZAWODÓW 


Baltica Summer Tour Ciekocinko 19-25 sierpnia 2019

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Pierwszego tygodnia letniej licznie obsadzonej Baltici w Ciekocinku najlepiej spisała się Kadra Dzieci w składzie: Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak i Iga Biegalska wygrywając Puchar Narodów CSIOCh FEI Youth Nations Cup. W zawodach rangi CSI2 Kamil Grzelczyk na Wibaro był drugi  w konkursie Grand Prix, finał 140cm wygrał Mateusz Tyszko na Forest, finał 130cm i 1* Grand Prix wygrała Daria Kobiernik.  W konkursach dla młodych koni  formą błyszczały konie dosiadane przez Marka Lewickiego. 


Martin Fuchs - Mistrzem Europy Seniorów ! Belgia z drużynowym złotym medalem - Rotterdam 21-25 sierpnia 2019

Podium indywidualne ME 2019 - złoto Martin Fuchs SUI - srebro Ben Maher GBR - Jos Verlooy BEL  fot. Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for FEI

WYNIKI INDYWIDUALNE  25/08/19 

złoto - Martin Fuchs SUI Clooney 51 4,46 pkt 

srebro - Ben Maher GBR Explosion W  4,62 pkt 

brąz - Jos Verlooy BEL Igor  6,68 pkt  

Złota drużyna Belgii - Peter Devos, Jos Verlooy, Gregory Wathelet, Jérôme Guery, Peter Weinberg - szef ekipy 

 

23/08/19  WYNIKI ZESPOŁOWE 

złoto - Belgia   12.07 pkt   srebro - Niemcy   16,22 pkt   brąz - Wielka Brytania  21,41 pkt 

25/08/19 

 

 


Andrzej Opłatek trzeci w CSI3 Donaueschingen w LR 150 18/08/19

 

 

Andrzej Opłatek na klczy Conmina Blue PS zadebiutował podczas zawodów CSI3 w niemieckim Donaueschingen w konkursie 150cm i od razu zajął wysokie trzecie miejsce. W jednym z konkursów 145cm na Odile du Soufflet był szósty. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Monika Grundkowska czwarty raz z rzędu wygrywa krajowy konkurs Grand Prix - KJK Michłowice 18/08/19

 

WYNIKI GRAND PRIX CSN KJK Szary 

1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice  0 pkt 

2m. Jiri Hruska   ORIDA- M  CZE   4 pkt / 70,21s 

3m. Zuzanna Januszewska IRONIA KS Small Cherry Trzebnica 4 pkt /  74,53s 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Michał Tyszko podwójnym zwycięzcą Grand Prix w Bogusławicach 18/08/19

 

WYNIKI GP SO Bogusławice

1m. Michał Tyszko COLINERO TKJ Garbówek 

2m. Michał Tyszko CARIBOU TKJ Garbówek 

3m. Łukasz Troszczyński DJARVI B KS Nad Wigrami 

 

WYNIKI TURNIEJU 


Piotr Morsztyn najlepszy w Drzonkowie 18/08/19

 

Grand Prix CSN PLJ Drzonków

1m. Piotr Morsztyn VAN HALEN  KJ Osadkowski   0 pkt

2m. Seweryn Murdzia QUI GIGI BPK  4 pkt / 74,03s

3m. Felix Ewald  CAP GROSSO  GER 4 pkt / 75,54s


Cavaliada Future sezon 2019/20 - kwalifikacje - regulamin


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21