W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 

 

Maria Brańka Borja, Przemysław Konopacki, Cassandra Orschel, 
Sophie Von Werner 
 
 

 

CSIYH Oliva ESP

Sandra Piwowarczyk 

 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Maksymilian Wechta w dobrej formie w CSI2 Cagnes sur Mer FRA

29/03/18 

 

Maksymilian Wechta z powodzeniem jeździ w 2* turnieju  na Lazurowym Wybrzeżu w Cagnes Sur Mer.   Pewny jest już startu w konkursie Grand Prix. 

 

 

 

 

 

 

 


Abigej i Natalia Czernik razem !! 28/03/18

 

 

Powiększyła się stawka koni Natalii Czernik o bardzo doświadczonego na światowych arenach wł. Abigej. 

Trzymamy kciuki !

28/03/18

 

 

 


CSI2 przy CSIO5 w Sopocie !!

Przy okazji tegorocznego 5* CSIO w dn 14-17 czerwca w Sopocie rozegrane zostaną również zawody w randze 2*.  

Te świetną informację oficjalnie  już pokazuje strona FEI.

 

28/03/18

 

 

 

 

 


HZO DiM Leszno 23-25 marca 2018 wyniki

Zwycięzcy niedzielnych Finałów HZO DIM :

Gr A1 - Natalia Głowacz / Szaman  / KJ Liljówka Stęszewko

Gr A2 - Marcelina Jackowiak / Barkarola / St. KJ Gronówka

Gr B - Agata Derda / Be My  / Pony Jumping Team Poznań

Gr C - Julia Walorek / Figaro / KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Franciszek Jurzak / Charli's Boomerang / SKJ Ponylandia 

Grand Prix DiE - Oliwia Płatek / Makuba 21 / KKJ 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / D.K.Lady / BPK WIE

Grand Prix Dzieci -  Maja Marchwicka / Szafir M / KJ Zbyszko 

Finał Rundy Jun / M - Matylda Malepszy / Efron / KJ Agro Handel Śrem 

25/03/18 

 


Paulina Malinowska 11-ta w 2* Grand Prix Lier 25/03/18

Udany turniej w Lier ma za sobą Paulina Malinowska. Reprezentantka Polski na Chirivell konkurs Grand Prix LR 145cm przejechała z 1 pkt  a w piątkowym konkursie LR 145 pokonała parkur z 2 pkt.  WYNIKI turnieju w Lier. 

25/03/18 

 


Finały w Arezzo 25/03/18 - Andrzej Opłatek 11-ty w Grand Prix

 

Andrzej Opłatek na Copperfieldzie ukończył konkurs Grand Prix LR 150cm z jednym bełdem na 11-tym miejscu. Krzysztof Ludwiczak był 13.  Wyniki reprezentantów Polski podczas II tygodnia startów w turnieju Toscana Tour w Arezzo. 

25/03/18 

 


Najlepsze czwartkowe wyniki reprezentantów Polski na europejskich arenach 22/03/18

 

Natalia Czernik / Quasi de Kargene  - 2m / 140cm  Sunshine Tour - video powyżej 

Krzysztof Ludwiczak / Stalando 2 - 6m / 145cm  Arezzo 

Andrzej Opłatek / El Camp - 12m / 145cm Arezzo    video 

Krzysztof Okła / Neymar de Reve / 1m 6yr Final Arezzo 

Cassandra Orschel / Acanthya /  10m 140cm Lier

Cassandra Orschel / Dacare E /   10m 130cm Lier 

Izabela Vinckier / Camparo /  8m 120cm Cervia

 


Sandra Piwowarczyk w dobrej formie w Vilamoura 21/03/18

Sandra Piwowarczyk z powodzeniem, bez błędów jeździ na swoich 5 latkach - Ivory Cost i Diamant Z podczas turnieju Atlantic Tour w Vilamoura. 

WYNIKI    21/03/18


Wywiad z Niną Milczarek - podwójną medalistką HPP Sopot 2018

 

Wywiad z Niną Milczarek z KJ Infernal Team Golesze - podwójną medalistką Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody - Sopot 2018

21/03/18 

 

fot.  Equine Sport Photography

 

 

 


Wywiad z Wiktorią Głowacką - złotą medalistką HPP Juniorów Sopot 2018

Wywiad z Wiktorią Głowacką z JKS Salio - złotą medalistką Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Juniorów. Sopot 2018.

 

Wiktoria Głowacka 

Equine Sport Photography

 

20/03/18

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19