W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Jan Chrzanowski w Global Champions Tour !

 

Jan Chrzanowski w dniach 14-16.09.12 zadebiutował w najbardziej prestiżowym skokowym turnieju na świecie Global Champions Tour ! W zawodach startował na dwóch koniach  - 9 letnim ogierze BWP Dundee vd Dwerse Hagen ( Caesar van de Helle - Brownboy ) i 11 letnim wałachu rasy SF Newton du Haut Bois ( Cumano - Quat'Sous ). Jan Chrzanowski na stałe mieszka i trenuje w Szwajcarii, w dniach 20-23.09.12 będzie w składzie polskiej ekipy w zawodach CSIO w Barcelonie. Trzymamy kciuki !


Piotr Morsztyn - pierwsze skrzypce Polskiej Kadry !

Piotr Morsztyn i wspaniały Osadkowski van Halen to  para z pierwszego składu Polskiej Reprezentacji i autorzy jej największych sukcesów w bieżącym roku. Do tych sukcesów niewątpliwie zaliczyć należy : dwa wygrane Puchary Narodów w Rydze i Moskwie, zwycięstwo w Grand Prix World Cup w Rydze, dwa srebrne medale : Mistrzostwa Polski Seniorów  i HPP oraz czołowe miejsca w konkursach Grand Prix - 2 w Linz, 5 w Sopocie, 4 w Moskwie. Podstawowy koń Piotra Morsztyna - Osadkowski van Halen to 10 letni wałach rasy KWPN, wyhodowany w Holandii po HORS LA LOI II z matki po Cavalier. Właścicielem konie jest  ukochana żona Piotra - Monika. W najbliższym czasie Piotr Morsztyn i Osadkowski van Halen wystąpią w zawodach CSIO5* w Barcelonie . Trzymamy kciuki Gratulujemy sukcesów  życzymy powodzenia i chcemy więcej !!

Sponsor zawodnika - Firma OSADKOWSKI galeria


Paulina Wielgórska wygrała konkurs MR w Pezinok !

 


Piątek bardzo udany dla polskich zawodników, Paulina Wielgórska na swoim ulubieńcu BALOUFINO ( Baloubet De Rouet - Drossan ) wygrała konkurs MR w Pezinok. Gratulacje !! Na tym samym turnieju Polacy bez błędów jeździli  w konkursie DR. Sławomir Uchwat na B  AMELUSINA (  Sam R- Calando I ) był drugi w konkursie dla młodych koni.
W Arezzo Julia Zawada trzecia w konkursie MR na ZOE (  Hors La Loi II - Corrado ) a w  Chernyakhovsku Jarosław Skrzyczyński rownież trzeci w konkursie 145 na BALUZINO ( Baloubet du Rouet - Zeus ) Powodzenia !!!    Więcej ------>  wyniki


CSI4 Chernyakhovsk RUS 07-09.12

 

 

Reprezentacja w składzie :

 

Andrzej Lemański

Jarosław Skrzyczyński

Antoni Tomaszewski

Bartosz Goszczyński

 

wyniki tu link

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSI2-W Pezinok SVK 06-09.09.12


 

Reprezentacja w składzie :

 

Ewa Mazurowska

Paulina Wielgórska

Paulina Koza

Katarzyna Darlak

Radosław Zalewski

Sławomir Uchwat

Sławomir Hartman

Krzysztof Okła

Łukasz Koza

Wiktor Larkowski

Robert Uchwat

 

   wyniki tu link

 

 


URBANE gwiazdą Chiemsee Pferde Festival !!!




Dwukrotna Mistrzyni Polski wspaniała klacz URBANE do 2011 roku dosiadana przez  Mściwoja Kieconia,   wygrała pod nowym jeźdzcem dwa konkursy EY-CUP podczas Chiemsee Pferde Festival Ising 2012.

 

 

 


Najserdeczniejsze życzenia z okazji ślubu dla Izabeli i Antoniego Tomaszewskich !!


 

W dniu 1 września 2012 roku odbył się ślub Antoniego i Izabeli z tej okazji życzymy Młodej Parze by życie dało Wam wszystko, co może dać w darze: szczęście, pogodę w miłości i uśmiech wiecznej radości !!


galeria

 

 

 

 


Rok 2013 zmieni rozgrywki Pucharów Narodów na całym świecie.


Od 2013 roku rozgrywki FEI Nations Cup zmieniają formę.   Eliminacje do finału odbywać się będą w 6 regionalnych ligach następnie dwóch półfinałach, zamiast obecnego systemu kwalifikacji FEI NC Promotional Leagues.

Projekt zmian przygotowany  przez FEI tu :


Łukasz Wasilewski drugi w konkursie Masters Art w Doniecku !

 

Łukasz Wasilewski i Wavantos zajeli drugie miejsce w konkursie 145 Masters Art podczas trwającego w Doniecku 5 gwiazdkowego turnieju. Gratulacje !

wyniki tu link

 

 

 

 

 

 


CSI5-W Donetsk z udziałem Polaków Piotra Morsztyna i Łukasza Wasilewskiego !


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23