W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Kadra Narodowa - aktualizacja II półrocze

28/07/13

PZJ opublikował skład Kadry Narodowej Polski na drugie półrocze b.r. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną lista reprezentantów Polski w skokach przesz przeszkody.

 

 

 

 


Obszerna galeria zdjęć z ME Vejer de la Frontera

25/07/13

          

autor HERVE BONNAUD 1clicphoto.com tu

 


Polacy za granicą 25-28 lipca

25/07/13 g.09.00

Reprezentacja Polski w tym tygodniu w Rostocku, Dinard, Arezzo, Zuidwole.

Trzymamy kciuki ! Powodzenia!!

Zapraszamy do śledzenia wyników i transmisjo live.

Podręczne linki

 

 

 

 


ME Pony Arezzo - ceremonia otwarcia video

Ceremonia otwarcia - video

ME Pony Arezzo 23 lipca 2013

 

 

 


CSIO3-W Bratysława 2013 zgłoszenia

23/07/13 g.14.00

CSIO3-W Bratysława 2013

Oficjalny skład polskiej reprezentacji oraz lista zgłoszonych zawodników i koni z 16 państw.

 

 

 


Mistrzostwa Europy Pony 23-28.07.13

23/07/13

Reprezentacja Polski :

Agnieszka Cecuga 

Adam Grzegorzewski

Zapraszamy do zapoznania się z programem Mistrzostw, lista zgłoszonych zawodników i odnośnikami do podręcznych linków z wynikami .

 

 

 


Finały ME w Hiszpanii

22/07/13

Końcowe wyniki ME Juniorów / MJ i Dzieci. Gratulacje dla naszych finalistów!

Maksymilian Wechta - 17 m. ME MJ

Andrzej Opłatek - 22 m ME J

Olimpia Wołodkowicz - 18 m ME Dz

Dominika Reszuta - 18 m ME Dz.

foto M. Gut

 

 


ME Seniorów 2013 Zgłoszeni zawodnicy

20/07/13 g.11.30

Reprezentacje 23 europejskich państw. Lista 103 zawodników.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletną listą zgłoszonych zawodników do startu w ME Seniorów 2013.

 

 

 

 

 

 


Piątek na ME - Wechta, Opłatek, Wołodkowicz i Reszuta w Finale !!

20/07/13 g.7.00

Gratulacje dla Maksymiliana Wechty, Andrzeja Opłatka. Olimpii Wołodkowicz i Dominiki Reszuty za awans do niedzielnego Finału Mistrzostw Europy 2013  !! Brawo !!

Dziś ( 20.07 ) konkursy pocieszenia z udziałem naszych reprezentantek. Trzymamy kciuki ! Zapraszamy do śledzenia wyników i transmisji LIVE  oraz do zapoznania się z kompletem piątkowych wyników .

 

 


Czwartek na ME J/MJ/Dz w Hiszpanii wyniki i foto blog Magdaleny Gut

19/07/13 g.08.00

Dziś ( piątek 19.07 ) w Vejer de la Frontera rozdane zostaną pierwsze zespołowe medale.  Zapraszamy do śledzenia wyników i relacji live . Juniorzy od g. 8.00, MJ od g.13.00 i dzieci od g.16.15. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !!

Zapraszamy na czwartkową relację foto i przegląd aktualnej sytuacji w wynikach.

 

 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23