W tym tygodniu:
 

CSIO3 EEF SF Deauville FRA

 

Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Marek Wacławik, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska

livestream

 

 

 

CSI2-W Olomouc CZE

 

 Maksymilian Wechta, Hubert Polowczyk, Wojciech Wojcianiec, Aleksander Lewandowski, Agnieszka Cebulak, Patrycja Dadał, Agata Dahlke-Burda, Grzegorz Faber, Kaja Hus, Nikola Idkowiak, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska, Kacper Mróz, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Grzegorz Rychlik,  Patryk Skrzyczyński, Zuzanna Sowińska, Łukasz Troszczyński, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Krzysztof Złocki

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

 

Jan Bobik, Adrianna Ostrowska, Natalia Urbańska, Kornelia Kurleto

livestream  

 

PLJ Jeżów 

 

ZO DIM Bogusławice 

 

ZO Łąck 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Wr Neustadt International Equestrian October Festival 2013

08/10/13 g.08.00

Od dziś konkursami dla młodych koni w Wr Neustadt rozpoczyna się Międzynarodowy Jeździecki Festiwal Jesieni.  Polskę w pierwszym tygodniu turnieju reprezentować będą Sandra Piwowarczyk - Bałuk, Julia Zawada i Aleksandra Lusina.  Powodzenia !!

 

WYNIKI / LISTY tu

 


Łukasz Koza trzeci w Grand Prix CSI3 Wr Neustadt

06/10/13 g.20.20

Łukasz Koza w bardzo licznie w gwiazdy czołówki rankingu FEI obsadzonym konkursie Grand Prix w Wr Neustadt ukończył konkurs na 3 miejscu.

Gratulacje !!!

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

 


Zuzanna Gowin gwiazdą Pucharu Świata w Tallinie

06/10/13 g.20.00

Polska juniorka Zuzanna Gowin, zajęła drugie miejsce w konkursie zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata w Tallinie. Trzeci miejsce w konkursie zajął Andrzej Głoskowski. Gratulacje !!!

 

WYNIKI KONKURSU

foto Magdalena Gut

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w Finale Średniej Rundy w Tallinie

06/10/13 g.14.45

Jarosław Skrzyczyński w Finałe Średniej Rundy w Tallinie wywalczył drugie mijesce, Andrzej Głoskowski był ósmy a Michał Kaźmierczak dziewiąty. !! Gratualacje !!

WYNIKI FINAŁU   

 


Łukasz Wasilewaski drugi w Strazeele

06/10/13 g.04.00

 

Łukasz Wasilewski w konkursie 140 podczas  turnieju  CSI2 Starazeele we Francji na Wavantosie wywalczył drugie miejsce. Gratulacje !!!

 

WYNIKI  

 


Świetna forma Łukasza Kozy w Wr Neustad

05/10/13 g.23.00

Łukasz Koza był  trzeci w konkursie zaliczanym do rankingu FEI w Wr Neustadt. Wspaniała forma Polskiego reprezentanta na zawodach w Austrii. Gratulacje !!!

 

 

 

 


Sukces w Tallinie ! Troje Polaków w pierwszej dziesiątce LR

05/10/13 g.19.35

W sobotnim konkursie Dużej Rundy liczonym do FEI LR w Tallinie świetnie spisali się reprezentanci Polski. Andrzej Głoskowski na Crosie wywalczył w rozgrywce drugie miejsce, piaty był Michał Kaźmierczak na Aparcie a siódmy Jarosław Skrzyczyński na Baltazar du Rouet. Konkurs wygrał reprezentant Litwy Andrius Petrovas na Aragorn. Gratulacje !!!

 

WYNIKI KONKURSU


Ranking FEI nr 153 na 30.09.13

05/10/13 g.08.00

Liderem Longines Rankingu  Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej na dzień 30.09.13 jest brytyjczyk Ben Maher 2615 pkt . Spośród 34 polskich jeźdźców sklasyfikowanych  w rankingu FEI najwyżej na 170 miejscu ( awans o 20 miejsc w porównaniu z poprzednim miesiącem ) znajduje się Jarosław Skrzyczyński z 625 pkt. Najlepszy polski junior wg. rankingu FEI to Zuzanna Gowin a najlepszy młodzieżowiec to Maksymilian Wechta.

 

 


Jarosław Skrzyczyński bohaterem pierwszego dnia w Tallinie

05/10/13

Pierwszy dzień w Tallinie należał do Jarosława Skrzyczyńskiego . Pierwszy w rundzie MK, drugi i trzeci w Dużej Rundzie. Gratulacje !!

WYNIKI / GALERIA

 

 

 

 

 


Fenomenalna forma Maksymiliana Wechty ! Najlepszy w Salland !

04/10/13 g.12.30

Maksymilian Wechta w fenomenalnej formie w Holandii !! Reprezentant Polski, aktualny Mistrz Polski MJ  wygrał bardzo licznie obsadzony konkurs Średniej Rundy podczas CSI Salland na wspaniałym siwym 7 letnim holsztyńskim ogierze QUINTUS 93Quinar  x Capitol I ). W dwufazowym konkursie ŚR startowało 69 par. Gratulacje !!!

 

 


Grzegorzewski Adam 2754
Miśkiewicz Tomasz  2501
Skrzyczyński Jarosław 2356
Konopacki Przemysław      1759
Kubiak Dawid  1741
Kaźmierczak Michał   1695
Wacławik Marek 1447
Opłatek Andrzej  1349
Skiba Dawid    1243
Lewicki Marek     1151

31/05/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   570
2. Maruszak Lena 444
3 Barański Mikołaj  423
4. Sydow Natalia 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Wypchło Aleksandra  209
8. Handzlik Maciej  209
8. Tybulczuk  Tamara  209
10. Lewandowski Aleksander  195

31/05/24

1. Biegalska Iga 489
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 298
4. Macieszczak Ewa      264
5. Sówka Nell    199
6. Skrzyczyński Patryk 174
7. Padalak Maria l 164
8. Zawadzka Eliza  146
9. Kucharska Antonina  145
10. Nawrocka Roksana  141

31/05/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1590
3. Kulesza Lila  1495
4. Goszczyński Adaml  1460
5. Gola Helena    1340
6. Pis Hanna    940
7  Chojowska Iga   900
8. Soforek Marcel  870
9. Malesa Alicja  755
10. Kuczerawy Zuzanna  570

30/04/24

1.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
2.  Sabok Gabriela  164
3.  Modzelewska Hanna   126
4.  Głoskowski Franciszek  110
5.  Sławińska Aleksandra   104
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Cytarska Hanna  72
8.  Leśniewska Emilia  70
9   Tomczak Oliwia  62
10. Filkiewicz Hanna  54

30/04/24

1.  Reimann Zofia  342
2.  Leboda Oliwia  291
2.  Dziedzińska Konstancja  226
4.  Głoskowska Maja  204
5.  Pycha Antonina 188
6   Przybylska Łucja  165
7.  Szmyt Maria   162
8.  Pinocy Wiktoria  148
9.  Pluta Aleksander  141
9.  Mordzelewski Jan,   141

30/04/24

1  Broniarczyk Henryk   206
2. Marszałek Amelia  171
3. Goszczyński Tomasz 162
4. Wnuczko Sara   157
5. Luboński Ignacy  144
6. Głoskowska Maja   142
7  Cytarska Hanna  104
8. Seroczyński Kacper  98
9  Lubońska Helena  96
10. Pellowska B. Czujko A.   88

30/04/24

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   190
2. Jach Michalina  190
4.  Molenda Lena   154
5.  Haniszewski Bruno    134
6.  Kurcweil Julia  117
7.  Wiśniewski Marcel   111
8.  Binkowska Wera  82
9.  Sawa Blanka  81
10. Kałaska Zofia         79

30/04/24

1.  Hart Dyke Zofia   475
2.  Kamińska Zofia  430
3.  Cwalina Wiktoria   360
4.  Czerepińska Maria  355
5.  Biel Zofia  350
6.  Patecka Olga  225
7.  Szostawicka Karolina  220
8.  Szulczyńska  Pola  175
9.  Sławińska Zuzanna   140
10. Ferjan Vi. Stobińska C.  95

30/04/24

1.  Korus Anna    475
2.  Koperska Pacyńska M.  301
3.  Moczkowska Carla   266
4.  Kwiatkowska Julia  257
5.  Ferjan Victoria  250
6.  Nowak Liwia    185
7.  Rachubik Julia  170
8.  Biszkowicka  Kinga          158
9.  Pundzis Marta  156
10. Kmietowicz Lilla .  146

30/04/24