W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
CSI3 Drachten NED
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Cavaliada CSI3-W Poznań 2017 zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI3-W 

ZGŁOSZENIA CSI1 

ZGŁOSZENIA CSIYH 

CAVALIADA Future

 

zamówienia zdjęć  Ewa Imielska-Hebda Photography    20/11/1

 

PROGRAM          BILETY             DOJAZD              WYSTAWCY 

 

 

 


Andrei Shalohin najlepszy w Grand Prix Michałowic 19/11/17

Grand Prix Michałowice 

 

1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / CORINA  0:0 / 29,71s

 

2m. Julia Cieślar / KJK Szary 

POETIN (152)  0:0 / 30:59s 

 

3m. Michał Ziębicki / KJK Szary 

HEARTBREAKER 5  1pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX                       WYNIKI TURNIEJU

 


Grand Prix Leszna dla Phillipa Schobera 19/11/17

Grand Prix Leszno 19/11/17 
 

1m - Philipp Schober / Zandigo S 37,02s

 

2m - Msciwoj Kiecon / Digisport Satisfaction 37,28s


3m - Maksymilian Wechta / Quintmann 38,37s

 

 

WYNIKI GRAND PRIX              WYNIKI TURNIEJU 


Gozdek, Bogolecka, Głowacka, Dołhun - zwycięzcy 4 kwalifikacji HPP Salio 19/11/17

Konkursy Finałowe 4 etapy HPP w Salio wygrali : 

Seniorzy - Krzysztof Gozdek 

MJ - Julia Bogolecka

Juniorzy - Wiktoria Głowacka

Open - Jakub Dołhun

 

Wiktoria Głowacka 

video relacja / wyniki /HPP_Salio_IV_2017/18

 

19/11/17

 


Cavaliada Future 2017/18 - lista zawodników 18/11/17

 

LISTA PRZYJĘTYCH ZAWODNIKÓW   18/11/17   

 

 


Liderzy Rankingu HPP po trzech turniejach

Liderzy Rankingu  HPP 2017/18 po III kwalifikacjach : 

Seniorzy - Grzegorz Kubiak

MJ - Weronika Minkiewicz i Janina Strzałkowska

Juniorzy - Wiktoria Głowacka

Open - Jemma Jones i Leszek Nieużuła 

17/11/17

 


Rozkład Jazdy 17-19 XI 2017

HPP Salio          zgłoszenia             program/ wyniki                 Ranking HPP

 

HZO KJK Szary Michałowice             zgłoszenia                  program / wyniki

 

HZO Leszno                                         zgłoszenia                  program / wyniki 


Bogaty kalendarz imprez w Polsce na 2018 rok - 20 x CSI, 81 rangi ogólnopolskiej, Mistrzostwa Polski w Jakubowicach

KJ Osadkowski w Jakubowicach zorganizuje najważniejsze rangą imprezy w skokach przez przeszkody w 2018 - w sierpniu odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów, MJ, Juniorów i Dzieci a we wrześniu Mistrzostwa Polski na Kucach i PP Dzieci II. Województwo śląskie w lipcu 2018 będzie organizatorem Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Halowe Puchary Polski odbędą się w Sopocie i w Lesznie. W 2018 w Polsce zaplanowano 20 międzynarodowych imprez CSI oraz 81 imprez ogólnopolskich. 

 
Dla Kadry Polski najważniejszymi planowanymi startami   w 2018 będą Mistrzostwa Europy MJ /J / Dz w Fontainebleau we Francji  i Mistrzostwa Świata w Tryon w USA.  Reprezentacji Polski nie zabraknie na zawodach Pucharów Narodów. Trzymamy kciuki !
14/11/17
 
 

HZO DiM Michałowice 10-12 listopada 2017 - ostatnie kwalifikacje do Cavaliady Future

Zwycięzcy Finałów HZO DiM w Michałowicach

Gr A1 - Karolina Miś

Gr B - Julia Kapel

Gr A2 - Aleksandra Pliem-Perka

Gr C - Zofia Banaszek

Gr Dbis - Agata Derda

Dzieci II - Kaja Hipsz

Gr D/E Oliwia Płatek

GP Dzieci Maria Adamietz 

Finał Jun - Barbara Adamietz  

 

 


Grand Prix Leszna dla Katarzyny Bawłowicz 12/11/17

Katarzyna Bawłowicz na FULL PLEASURE  z KS Cortina Kaczenice wygrała konkurs Grand Prix w Lesznie. Drugie miejsce wywalczyła Łucja Majka na FRIAR M  z KJ Strzała Krubiczew.

 

WYNIKI  HZO 

 

WYNIKI HZR 

Katarzyna Bawłowicz

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17