W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Oliva Nova MET Tour Hiszpania 2014

14-26.01.2014   CSI2 / YH

11-23.02.2014    CSI2 / YH

25.02-03.03.2014 CSI3 / YH

18-30.03.2014   CSI2 / YH

01-06.04.2014   CSI3 / YH

Pula nagród 989.000 eur,

więcej tu

 


Walny Zjazd Sprawozdawczy Delegatów PZJ

01/11/13 g.08.00

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego poinformował wczoraj, że Walny Zjazd Delegatów PZJ odbędzie się w dniu 30.11.13 w Warszawie. 

 


Jan Chrzanowski drugi w Oliva Nova

31/10/13 g.17.15

Sukces Jana Chrzanowskiego w Finale dla 6 latków w Oliva Nova. Na holsztyńskim og. Casstess HBC, reprezentant Polski zajął w konkursie finałowym dla 6latków drugie miejsce !!

Gratulacje !!!
WYNIKI 

 

 


Marta Pacholska w Boll

31/10/13 g.04.00

Marta Pacholska w dniach 31.10-03.11.13 wystartuje w turnieju CSI1 w niemieckim Boll. Powodzenia!!

Dalej : podręczne linki do wyników, zgłoszenia oraz zawodniczka w obiektywie Magdaleny Gut.

 

 


Ramowy program II Kliniki Skokowej z Albertem Voorn

30/10/13 g.18.30

Ramówka programu II Kliniki z Albertem Voorn, która odbędzie się w dniach 12-14.11.2013 w Bobrowym Stawie.  Rezerwacja biletów tel. 506 701 067 ( lista miejsc ograniczona ). 

 

 

 


II Klinika z Albertem Voorn w Polsce

30/10/13 g.07.00

II Klinika z Albertem Voorn już 12-14.11 w Bobrowym Stawie. Nie przegapcie !!   Dziś zapraszamy do obejrzenia galerii Dominiki Frej z I Kliniki z v-ce Mistrzem Olimpijskim, która odbyła się w maju b.r. w Gajewnikach. 

 

 


Sukcesy polskich jeźdźców w niemieckich klubach

29/10/13 g.06.30

Z powodzeniem w niemieckich klubach starują polscy jeźdźcy. W niedzielnych konkursach 27/10/13 w Hallenchampionat Vechta w Oldenburgu świetnie spisali się Krzysztof Jawid i Jacek Neidrowski.  Gratulacje !!


Finały w Jaszkowie w obiektywie Katarzyny Primel

29/10/113 g.06.00

Galeria Katarzyny Primel z niedzielnych finałów HZO w Jaszkowie.

 

 

 

 

 


CSI2 / YH Leszno 29.11- 01.12.2013

28/10/13 g.14.50

Propozycje CSI2 / YH Leszno 29.11.-01.12.2013  

 


Jan Chrzanowski galeria CSI2 Oliva Nova

28/10/13 g,11.15

 

Jan Chrzanowski w obiektywie Herve Bonnaud z Hiszpanii.  Autumn Tour 2013

WYNIKI / GALERIA

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24