W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Paweł Spisak medalistą MŚMK w WKKW

20/10/13 g.12.30

Sukces !! Paweł Spisak trzeci na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w WKKW

Gratulacje !!!

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie East vs West w Helsinkach

20/10/13 g.12.00

Jarosław Skrzyczyński na Baltazar du Rouet był gwiazdą sobotniego wieczoru w Helsinkach. W bardzo widowiskowym konkursie East vs West ustąpił tylko reprezentantowi Włoch - Luca Maria Moneta. Gratulacje !!

 

 


Sobotnie Finały w Wr Neustadt

20/10/13 g.05.30

Dobra forma polskich jeźdźców w Wr Neustadt w finałowych sobotnich konkursach. Łukasz Koza szósty w trudnym konkursie Derby, Aleksandra Lusina również była szósta w Finale dla 6 latków, Michał Każmierczak piaty w Finale Rundy Rubinowej a Finał 7 latków najlepiej spośród naszych zawodników pojechał Łukasz Koza na Bijou Be. Gratulacje !!

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w pierwszym konkursie w Helsinkach

18/10/13 g.17.30

 

Fenomenalny Baltazar du Rouet i Jarosław Skrzyczyński drugą parą w konkursie otwarcia w Helsinkach  !! Gratulacje !!!

WYNIKI KONKURSU

 

 


Maksymilian Wechta wygrał w Odense konkurs DR

18/10/13 g.13.00

Maksymilian Wechta wygrał konkurs Dużej Rundy o nagrodę MUSTANG-trailer w Odense na klaczy Calanda Gratulacje !! Wspaniała forma naszego młodzieżowca !

 

wyniki

 


Galeria Wr Neustadt autor sIBIL sLEJKO

18/10/13 g.08.30

Galeria International Equestrian October Festival Wr Neustadt 2013

autor sIBIL sLEJKO

 

 

 

 

 


Jan Chrzanowski w Hiszpanii

18/10/13 g.07.10

Jan Chrzanowski z 4 końmi od dziś startuje w słonecznej Hiszpanii  w Oliva Autumn Tour 2013

Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników / więcej o koniach J. Chrzanowskiego 

 

 


HPLMK i HZO w Lesznie 18-20.10.13

17/10/13 g.18.30

W dniach 18-20 października w Lesznie odbędą się kolejne HZO oraz druga eliminacja Halowego Pucharu Leszna Młodych Koni. Wśród zgłoszonych uczestników nie zabraknie kadrowiczów. Na listach startowych są m.in. Andrzej Lemański, Piotr Morsztyn, Łukasz Wasilewski, Mściwoj Kiecoń czy Zuzanna Gowin.  Powodzenia !! LISTY startowe na piątek tu Relacja z pierwszej el. HPLMK, która odbyła się w dniach 4-6.10 tu


Goeteborg gospodarzem Pucharu Świata w 2016

16/10/13 g.16.15

Finał Pucharu Świata w 2016 roku odbędzie się w Szwecji w Goeteborgu . Najbliższy Finał zaplanowany w dniach 17-21 kwietnia 2014 roku odbędzie się w Lyonie we Francji a kolejny w 2015 roku w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych.

 

 


Skrzyczyński i Kawiak w Helsinkach, Wechta w Odense

  16/10/13 g.07.30

Przed nami bardzo gorący w sportowe emocje weekend, których  dostarczą nam startujący w Pucharze Świata w Helsinkach Igor Kawiak i Jarosław Skrzyczyński, liczna Polska reprezentacja w Wr Neustadt oraz Maksymilian Wechta rywalizujący w Odense. Powodzenia !!!

 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23