W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Oliva Nova 2014 galeria i video

 18/02/14 g.08.25

Galeria zdjęć autorstwa  Hervé Bonnaud i sIBIL sLEJKO z pierwszego tygodnia zmagań z hiszpańskiego kurortu Oliva Nova.. 

A już dziś rozpoczyna się kolejny tydzień startów dla Aleksandry Lusiny, Sandry Piwowarczyk Bałuk i Jana Chrzanowskiego. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !! wyniki możecie śledzić tu   LIVE tu   

 


Zuzanna Gowin Gwiazdą Grand Prix w Jaszkowie

16/02/14 g.18.10

Pierwsze w Polsce Grand Prix w 2014 w świetnym stylu wygrała Zuzanna Gowin dosiadając swojego konia nr jeden Emporio Vant Roosakker . Gratulacje !!

Wyniki zawodów i galeria zwycięzców. 

 

 

 

 

 


Łukasz Koza drugi w Magna Racino

16/02/14 g.14.50

Sukcesem Łukasza Kozy na Chillando Blue zakończył się finałowy konkurs dla Młodych Koni w Magna Racino. Para uplasowała się na drugim miejscu tuż za reprezentantką Niemiec  Jörne Sprehe na Cardinal De L'air.

W Finałowym konkursie startowało 50 par. WYNIKI     VIDEO 


Piotr Morsztyn na fali w Neumunster

15/02/14 g.21.15

Publiczność sobotniego konkursu LR 150 cm o puchar Mercedes Benz w Neumunster owacyjnie nagradzała przejazdy Piotra Morsztyna i będącego w świetniej formie Osadkowski Van Halen.  Sobotni konkurs zaliczany do rankingu Longines wygrał reprezentant Niemiec Tim Rieskamp-Goedeking na 10 letniej klaczy rasy SF Quapitola de Beaufour ( Diamant De Semilly x Kannan ). Piotr Morsztyn  po jednym błędzie w finałowej rundzie uplasował się na 14 miejscu.  Video relacja z konkursu, wyniki końcowe 

 


Dobry początek w Neumunster

15/02/14 g.08.10

Reprezentanci Polski Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski z bardzo dobrej strony pokazali się w pierwszym konkursie 150 zaliczanym do rankingu Longines w prestiżowym turnieju organizowanym przez Paula Schockemöhle w Neumunster. Wyniki konkursu, relacja video 

 

 


Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w Neumunster

14/02/14 g.06.00

Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski dzięki staraniom naszej redakcji wystartują w prestiżowym turnieju VR Classics w Neumünster w dniach 14-16 lutego Powodzenia !!

Podręczne linki : wyniki , live 

 


Sukces Michała Kaźmierczaka w Austrii

13/02/14 g.17.55

Świetny początek w Magna Racino. Michał Kaźmierczk w dwufazowym konkursie otwarcia 130 cm wywalczył drugie miejsce na Aparcie i szóste na Woody , Gratulacje !!

WYNIKI 

 


Top zawodnicy w Jaszkowie

13/02/14 g.17.35

W czasie pierwszych ogólnopolskich zawodów w Centrum Hipiki w Jaszkowie w dniach 14-16 lutego licznie wystartują kadrowicze. Na starcie nie zabraknie Zuzanny Gowin, Andrzeja Głoskowskiego, Krzysztofa Ludwiczaka, Maksymiliana Wechty, Łukasza Wasilewskiego,  Adama Grzegorzewskiego.  

Po raz pierwszy na koniach państwa Anny i Dariusza Michalak wystartuje Sebastian Bąk.  Powodzenia ! Listy startowe piątek, listy zgłoszeń 

 

 


Oliva Nova 2014 galeria

   13/02/14 g.06.00

 

 


Rankingi PZJ na dzień 31.01.14

13/02/14 g.02.30

Jarosław Skrzyczyński, Ewa Mazurowska, Maksymilian Wechta, Andrzej Opłatek liderami rankingów Polskiego Związku  Jeździeckiego na koniec stycznia 2014. Gratulacje !!

Zobacz rankingi 

 

 


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24