W tym tygodniu: 
 

CSIO3 EEF NC Q Aalborg Uggerhalne DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Adam Grzegorzewski 

livestream NC

livestream  

 

 

CSI2 Kronenberg NED 

Michał ZIębicki, Anna Szary Ziębicka, Hubert Kierznowski, Aleksandra Kierznowska, Daria Kobiernik, Paulina Sawicka, 

livestream

 

 

CSI Olsza POL  

livestream

 

 

CSI3 Opglabbek BEL  Agnieszka Cecuga

livestream

 

CSI2 Gross Wielgen GER  Natalia Stefańska

 

 

ZO DiM Jaszkowo 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSIJ / CSIY / CSN Drzonków POL - zgłoszenia

24/04/13 g,16.41

Zgłoszenia zawody CSIJ / CSIY / CSN Drzonków POL  

 

 


Polacy za granicą 24-28.04.2013

24/04/13 g.16.00

Od dziś reprezentanci Polski rozpoczynają zmagania w Austrii - Ebreichsdorf i Lamprechtshausen,  Belgii oraz w  Szwecji w Finale Pucharu Świata !!  Powodzenia !!

Podręczne linki do stron z wynikami i transmisją live.

 

 

 

 

 


Finał Pucharu Świata 2012/2013 z Jarosławem Skrzyczyńskim

24/04/13 g.14.00

Finał Pucharu Świata w Geteborgu od dziś ! Jarosław Skrzyczyński, nasz jedyny reprezentant bardzo udanie pokazał się już w pierwszym dwufazowym konkursie otwarcia, towarzyszącym rozgrywkom Pucharowym. Na obydwu swoich koniach Baltazar du Rouet i Crazy Quick zaliczył bezbłędne przejazdy dające mu 8 i 17 miejsca w konkursie. Gratulacje !! Wspaniały początek !!!

 

 


Andrzej Lemański w świetnej formie w Linz !!

22/04/13 g.07.00

Andrzej Lemański czwarty w Grand Prix w Linz !

 

 

 

 

 

 

 


Michał Kaźmierczak trzeci w Finale Gold Tour w Ebreichsdorfie !

22/04/13 g.06.00

Sukces Michała Kaźmierczaka w Austrii !

 

 

 

 

 

 

 


Michał Ziebicki i Andrzej Opłatek wygrali w Linz

22/04/13 g.06.00

 

 


Paulina Koza najlepsza w Linz !

20/04/13 g.12.00

Paulina Koza w dniu 19/04/13 wygrała w Linz konkurs dla koni 6/7 letnich !!

 

 

 

 

 

 

 


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Linz !!

19/04/13 g.06.00

Bardzo udanie rozpoczął się kolejny tydzień zmagań w Linz  ! Krzysztof Ludwiczak zajął trzecie miejsce w konkursie  DR !!

 

 

 

 

 

 

 


Maksymilan Wechta drugi w Ebreichsdorfie !!

18/04/13 g.06.00

Sukcesem Maksymiliana Wechty rozpoczął się kolejny wiosenny tour w Austrii !!  Magna Racino Spring Tour w Ebreichsdorfie. 

 

 

 

 

 


Klinika z Albertem Voorn !!!

17/04/13 g.20.00

 

Butet Polska i KadraSkoki.pl zapraszają w dniach 22-24 maja b.r. na klinikę z v-ce Mistrzem Olimpijskim z Sydney Albertem Voorn !

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2639
Opłatek Andrzej  2349
Wojcianiec Wojciech  2240
Wechta Maksymilian  1656
Kubiak Dawid  1448
Kaźmierczak Michał    1380
Konopacki Przemysław  1255
Kiecoń Mściwoj  1235
Miskiewicz Tomasz 1093
Grzelczyk Kamil        1079

30/04/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  524
2. Lewandowski Aleksander 463
3Błaszczak Julia  387
4. Skrobacz Olga  267
5. Parkitny Maximilian     196
6. Barański Mikołaj     176
7. Wilczewska Weronika  158
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  89

30/04/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  250
4. Zawadzka Eliza     214
5. Konieczna Róża  212
6. Wypchło Aleksandra  133
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Prymek Zuzanna   119
9. Pietrzak Daria  116
10. Oleszkiewicz Lena  102

30/04/22

1  Sówka Nell  1095
2  Goszczyński Adam  880
3. Kucharska Antonina  730
3. Ganowska Julia    730
5. Słoniec Paulina   705
6Nawrocka Roksana    700
7  Voig tLiliana 600
8. Lewkowicz Amelia    560
9. Dąbrowska Zuzanna  555
10. Łącka Michalina  485

30/04/22

1. Rąbca Milena  216
2. Layer Blanka    182
3. Cicha Zofia   156
4. Wierucka Maria  112
5. Michalak Helena      110
6  Maj Natalia    96
7. Janaszczak Lena  80
7. Cytrynka Hanna    80
9  Luboński Ignacy      68
10. Stedler Z., Władek M   54

30/04/22

1.  Wierucka Zofia 311
2.  Brzykcy Liliana     239
2.  Kulesza Lila  224
4.  Jach Michalina  194
5.  Ciszek Maria  171
6   Pawłowską Julia   169
7.  Hamerska Ewa  159
8.  Zawadzka Katarzyna  152
9.  Kaźmierczak Gaja  88
10. Pietrzak Zofia  86

30/04/22

1  Lewandowska Gabriela   267
2. Kamińska Zofia 200
3. Goszczyński Tomasz 181
4. Czarnecka Adrianna  139
5. Kajdrys Klara  137
6. Wierucka Zofia  131
7  Luboński Ignacy  128
8. Rąbca Milena  125
8  Wnuczko Sara   125
10. Starostka Maja 120

30/04/22

1.Tymieniecka Wiktoria     264    
2. Cwalina Wiktoria    242
3. Fediow Daria    214
4. Pasternak Julia  188
5. Grobelny Martyna     176 
6. Stasiak Agata    137
6. Kaletą Zuzanna   137
8. Kwiatkowska Karolina  116
9. Buczek Agata    106
10. Janusz Zofia  105

30/04/22 

1.  Ganowska Julia   325
2.  Kierznowska Jagoda  295
3.  Aniołek Hubert  250
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

30/04/22

1.  Cwalina Wiktoria    312
2.  Janiszewska Lena  195
3.  Pakur Zofia    267
4.  Frączkowska Roksana 213
5.  Romanowska Gabriela   209
6.  Kierznowska Jagoda   162
7.  Biel Zofia  152
8.  Obrocka Marta  150
9. Hart Dyke Zofia    133 
10. Patecka Olga  130

30/04/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Sawicka Paulina  50
5  Biskup Julia  35
6.    0
7.    0
8.   0
9.     0
10    0

30/04/22