W tym tygodniu:
 

CSI4 Valkenswaard NED 

 Andrzej Opłatek  Mściwoj Kiecoń  Bartosz Adamus 

livestream

 

 

 

CSI3 Knokke BE

Cassandra Orschel

livestream

 

 

 

CSIYH Montefalco ITA  

Monika Dulczewska

 

 

 

 

PLJ Jakubowice 

 

 

​ZO DiM Solec Kujawsk I kwalifikacja Cavalaida Future 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSIO3-W Bratysława 2013 zgłoszenia

23/07/13 g.14.00

CSIO3-W Bratysława 2013

Oficjalny skład polskiej reprezentacji oraz lista zgłoszonych zawodników i koni z 16 państw.

 

 

 


Mistrzostwa Europy Pony 23-28.07.13

23/07/13

Reprezentacja Polski :

Agnieszka Cecuga 

Adam Grzegorzewski

Zapraszamy do zapoznania się z programem Mistrzostw, lista zgłoszonych zawodników i odnośnikami do podręcznych linków z wynikami .

 

 

 


Finały ME w Hiszpanii

22/07/13

Końcowe wyniki ME Juniorów / MJ i Dzieci. Gratulacje dla naszych finalistów!

Maksymilian Wechta - 17 m. ME MJ

Andrzej Opłatek - 22 m ME J

Olimpia Wołodkowicz - 18 m ME Dz

Dominika Reszuta - 18 m ME Dz.

foto M. Gut

 

 


ME Seniorów 2013 Zgłoszeni zawodnicy

20/07/13 g.11.30

Reprezentacje 23 europejskich państw. Lista 103 zawodników.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletną listą zgłoszonych zawodników do startu w ME Seniorów 2013.

 

 

 

 

 

 


Piątek na ME - Wechta, Opłatek, Wołodkowicz i Reszuta w Finale !!

20/07/13 g.7.00

Gratulacje dla Maksymiliana Wechty, Andrzeja Opłatka. Olimpii Wołodkowicz i Dominiki Reszuty za awans do niedzielnego Finału Mistrzostw Europy 2013  !! Brawo !!

Dziś ( 20.07 ) konkursy pocieszenia z udziałem naszych reprezentantek. Trzymamy kciuki ! Zapraszamy do śledzenia wyników i transmisji LIVE  oraz do zapoznania się z kompletem piątkowych wyników .

 

 


Czwartek na ME J/MJ/Dz w Hiszpanii wyniki i foto blog Magdaleny Gut

19/07/13 g.08.00

Dziś ( piątek 19.07 ) w Vejer de la Frontera rozdane zostaną pierwsze zespołowe medale.  Zapraszamy do śledzenia wyników i relacji live . Juniorzy od g. 8.00, MJ od g.13.00 i dzieci od g.16.15. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !!

Zapraszamy na czwartkową relację foto i przegląd aktualnej sytuacji w wynikach.

 

 

 


CSI2-W Zagare LTU i CSI 3 Munster GER 18-21.07.13

18/07/13 g.16.00

CSI3 Munster GER

Reprezentacja Polski :  Piotr Morsztyn

WYNIKI / LISTY tu 

LIVE na www.clipmyhorse.de

CSI2-W / CSIYH Zagare LTU

Reprezentacja Polski :  Andrzej Głoskowski

WYNIKI / LISTY tu           

 


CSI** Zuidwole C.H de Wolden od dziś z liczną reprezentacja z Polski

18/07/13 g.14.00

Od dziś Polacy  startują w zawodach CSI2 w holenderskim Zuidwole. Aleksandra Lusina, Sandra Piwowarczyk - Bałuk, Paulina Malinowska, Bogna Sąsiadek, Amanda Pietrzak, Łukasz Appel, Łukasz Wasilewski .

WYNIKI / LISTY tu

LIVE na www.uhorse.tv

Powodzenia !!!

 


Po pierwszym dniu zmagań w Hiszpanii

18/07/13 g.10.00

Prezentujemy WYNIKI z pierwszej kwalifikacji indywidualnej, galeria zdjęć Magdaleny Gut. Dziś pierwszy konkurs drużynowy, będący jednocześnie drugą kwalifikacją indywidualną.

g11.30 Dzieci  g.16.00 Juniorzy

WYNIKI LIVE tu

TRANSMISJA LIVE tu

 

 

 


Reprezentacja Polski na ME Seniorów Herning Dania 2013

18/07/13 g.08.00

17 lipca minął termin zgłoszeń reprezentacji przez poszczególne europejskie federacje do Mistrzostw Europy Seniorów, które odbędą się w dniach 20-25 sierpnia w Herning w Danii. 

Poznajcie skład Polskiej Kadry zgłoszonej przez polską federację do udziału w tej imprezie.

 

 

STRONA ME tu

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2967
Opłatek Andrzej  2237
Wojcianiec Wojciech  2170
Wechta Maksymilian  1850
Konopacki Przemysław 1618
Kubiak Dawid 1458
Kaźmierczak Michał   1437
Grzelczyk Kamil   1275
Kiecoń Mściwoj  1264
Grzegorzewski Adam       1218

31/05/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  557
2. Lewandowski Aleksander 543
3Błaszczak Julia  365
4. Skrobacz Olga  278
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  202
7. Wilczewska Weronika  153
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  93

31/05/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  260
4. Zawadzka Eliza     224
5. Konieczna Róża  212
6. Pietrzak Daria   135
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Wypchło Aleksandra  128
9. Prymek Zuzanna  119
10. Oleszkiewicz Lena  102

31/05/22

1  Sówka Nell  1385
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    970
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Babczyńska Małgorzata  760
8. Piszczek Marta   700
9. Pellowska Paulina   680
10. Lewkowicz Amelia  640

31/05/22 

1. Rąbca Milena  268
2. Cicha Zofia   188
3. Layer Blanka   182
4. Michalak Helena      134
5. Wierucka Maria      128
6  Maj Natalia    96
6. Cytrynka Hanna     96
7. Luboński Ignacy    82
9  Janaszczak Lena     80
10. Gudan Natalia  78

31/05/22

1.  Wierucka Zofia 377
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  200
5.  Zawadzka Katarzyna  196
6   Jach Michalina  194
7.  Lewicka Aleksandra  192
8.  Hamerska Ewa   191
9.  Krzeszewska Zofia  182
10. Wójcikiewicz Róża  180

31/05/22

1  Lewandowska Gabriela   350
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia  200
6. Rąbca Milena   161
7  Reimann Zofia  160
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Kajdrys Klara  143

31/05/22

1. Cwalina Wiktoria     267    
2. Tymieniecka Wiktoria   264
3. Fediow Daria    244
4. Pasternak Julia  233
5. Buczek Agata     208 
6. Stasiak Agata 195
7. Grobelny Martyna     176
8. Czeszejko - Sochacki Filip 146
9. Kaleta Zuzanna    137
10. Mucha Weronika   127

31/05/22

1.  Aniołek Hubert    390
2.  Ganowska Julia 380
3.  Kierznowska Jagoda  320
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

31/05/22

1.  Cwalina Wiktoria    422
2.  Pakur Zofia 352
3.  Hart Dyke Zofia   287
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Wiśniewski Marcel   235
7. Romanowska Gabriela   209
8. Kępka Aleksandra  185
9. Mroczek Jakub    173 
10. Kraśko Aleksander   170

31/05/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Sawicka Paulina    50
6. Kaczmarek Mikołaj  50
7. Biskup Julia  35
8.   0
9.     0
10    0

31/05/22