W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Ranking PZJ na dzień 16.07.14 Dzieci MK i Kuce

17/07/14 g.09.00

Dalia Lehmann liderką rankingu PZJ w kat Dzieci. W rankingach Kuców i MK prowadzą Adam Grzegorzewski, Zofia Flerkowska, Wiktoria Dziuba, Maria Baehr, Emilia Chmielowska, Gabriela Kozłowska.

Aktualne Rankingi

 

 


Reprezentacja Polski Mistrzostwa Europy Areezo 2014

17/07/14 g. 07.00

Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Arezzo 2014

Oficjalny skład Reprezentacji Polski

 

 


Rozkład jazdy 17-20.07.2014

16/07/14 g.18.20

 

Polacy wystartują na Słowacji w Austrii, Holandii, Niemczech a w kraju m.in. ZO w Salio i Kaczyna Gold Cup. Powodzenia !

Podręczne linki

 

 

 


Specjalne treningi z Adamem Nowakiem

15/07/14 g.14.25

Akademia Jazdy Konnej ABC i Redakcja KadraSkoki.pl poleca  treningi z trenerem Adamem Nowakiem w Warszawie w dniach 29.07-01.08 dla osób jeżdżących minimum klasę LL. Liczba miejsc ograniczona ! Program, zgłoszenia

 


13 Polskich par z kwalifikacjami na WEG

15/07/14 g.13.20

Lista 13 polskich par mających kwalifikacje do startu w Mistrzostwach Świata w Normandii !

 

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński przebojem w Jakubowicach

Jarosław Skrzyczyński w niedzielę 13.07.14 wygrał w Jakubowicach Grand Prix, Finał Średniej Rundy, Finał dla koni 6 letnich. W konkursie Grand Prix triumfował na Inferno  Finał Średniej Rundy wygrał na Maestro Dive Z a finał dla 6 latków na Quitoki . Gratulacje !!

Końcowe wyniki ZO w Jarosław Skrzyczyński przebojem w Jakubowicach Jakubowicach

 


Mściwoj Kiecoń w 5* Grand Prix w Falsterbo

14/07/14 g.08.00

Video z 5* Grand Prix z Falsterbo z przejazdem Mściwoja Kieconia na Urbane. Reprezentant Polski ukończył ten trudny konkurs z dwoma błędami.

 

Video / wyniki

 

 


Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrywają w CSN Hambergen

12/07/14 g.19.50

Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrali podczas turnieju CSN w Hambergen dwa konkursy !

Gratulacje !!

Wyniki

 

 

 


Urbane w świetnej formie w Falsterbo

12/07/14 g.15.00

Mściwoj Kiecoń i Urbane dziś 8 miejsce w konkursie LR 150. Świetna forma tej pary w 5-gwiazdkowym turnieju w szwedzkim Falsterbo.

 

WYNIKI

 

 

 


Krzysztof Okła szósty w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

11/07/14 g.11.25

Krzysztof Okła najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.

 

Aktualny Ranking LEC 

 

 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23