W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO3* Copenhagen 2013 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

24/05/13 g.06.30

Polska Kadra powalczy dziś o pierwsze punkty do tegorocznego rankingu  FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

Andrzej Lemański / Bischof L

Łukasz Koza / El Camp

Łukasz Wasilewski / Wavantos

Igor Kawiak / Centino du Ry

 

 


CSIO3 Kopenhaga 2013 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

21/05/13 g.16.00

Po pierwsze w tym roku punkty dla Polski  do rankingu  FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™ do Kopenhagi wyjechała nasza  reprezentacja w składzie :  Igor Kawiak, Łukasz Koza, Andrzej Lemański, Łukasz Wasilewski i Radosław Zalewski.  Do udziału w zawodach zgłosiło się 13 ekip.

Zapraszamy do zapoznania się z listą zgłoszonych koni i zawodników.

 

ZGŁOSZENIA / PROGRAM   

 

 

 

 


Program Kliniki z Albertem Voorn

21/05/13 g.14.00

Już jutro VICE MISTRZ OLIMPIJSKI ALBERT VOORN w Polsce !!

 

Zapraszamy na zapoznanie się z programem Kliniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Krzysztof Ludwiczak wygrał Puchar Świata na Litwie

20/05/13 g.09.00

 

Krzysztof Ludwiczak wygrał pierwszą kwalifikację do Pucharu Świata !!!

 

 

 

 

 

 

 


Sukces Polskich Juniorek w Austrii

20/05/13 g.08.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Polskie Juniorki  wywalczyły drugie miejsce w Pucharze Narodów podczas CSIO Lamprechtshausen !   VIDEO z przejazdu Karoliny Stańczak

 

 


Wyniki z Vazgaikiemis - piatek , sobota, niedziela

18/05/13 g.22.00

Wyniki  konkursów z Litwy. Świetna forma Krzysztofa Ludwiczaka !!

 

 

 


Igor Kawiak w La Baule !

15/05/13 g.13.00

 

Igor Kawiak na dwóch koniach wystartuje indywidualnie w pięcio gwiazdkowym turnieju w La Baule we Francji.

Powodzenia!!

 

 

 


CSIO Lamprechtshausen 2013

15/05/13 g.12.00

Reprezentacja Polski w silnym młodzieżowym składzie wystartuje w Lamprechtshausen w zawodach CSIO.

Powodzenia !!

Zgłoszenia, podręczne linki

 

 

 

 


Polacy w zawodach CSI2-W Vazgaikiemis na Litwie

15/05/13 g.10.00

Skład naszej reprezentacji, zgłoszenie, lista  vet check, program

 

 

 

 


Klinika z Albertem Voorn już za tydzień !

15/05/13 g.09.00

Z niecierpliwością czekamy na Klinikę z Albertem Voorn która w dniach 22-24 maja odbędzie się w gościnnym ośrodku w Gajewnikach !!

 

Wszelkie informacje pod nr tel 506 701 067

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21