WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Piotr Morsztyn - pierwsze skrzypce Polskiej Kadry !

Piotr Morsztyn i wspaniały Osadkowski van Halen to  para z pierwszego składu Polskiej Reprezentacji i autorzy jej największych sukcesów w bieżącym roku. Do tych sukcesów niewątpliwie zaliczyć należy : dwa wygrane Puchary Narodów w Rydze i Moskwie, zwycięstwo w Grand Prix World Cup w Rydze, dwa srebrne medale : Mistrzostwa Polski Seniorów  i HPP oraz czołowe miejsca w konkursach Grand Prix - 2 w Linz, 5 w Sopocie, 4 w Moskwie. Podstawowy koń Piotra Morsztyna - Osadkowski van Halen to 10 letni wałach rasy KWPN, wyhodowany w Holandii po HORS LA LOI II z matki po Cavalier. Właścicielem konie jest  ukochana żona Piotra - Monika. W najbliższym czasie Piotr Morsztyn i Osadkowski van Halen wystąpią w zawodach CSIO5* w Barcelonie . Trzymamy kciuki Gratulujemy sukcesów  życzymy powodzenia i chcemy więcej !!

Sponsor zawodnika - Firma OSADKOWSKI galeria


Paulina Wielgórska wygrała konkurs MR w Pezinok !

 


Piątek bardzo udany dla polskich zawodników, Paulina Wielgórska na swoim ulubieńcu BALOUFINO ( Baloubet De Rouet - Drossan ) wygrała konkurs MR w Pezinok. Gratulacje !! Na tym samym turnieju Polacy bez błędów jeździli  w konkursie DR. Sławomir Uchwat na B  AMELUSINA (  Sam R- Calando I ) był drugi w konkursie dla młodych koni.
W Arezzo Julia Zawada trzecia w konkursie MR na ZOE (  Hors La Loi II - Corrado ) a w  Chernyakhovsku Jarosław Skrzyczyński rownież trzeci w konkursie 145 na BALUZINO ( Baloubet du Rouet - Zeus ) Powodzenia !!!    Więcej ------>  wyniki


CSI4 Chernyakhovsk RUS 07-09.12

 

 

Reprezentacja w składzie :

 

Andrzej Lemański

Jarosław Skrzyczyński

Antoni Tomaszewski

Bartosz Goszczyński

 

wyniki tu link

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSI2-W Pezinok SVK 06-09.09.12


 

Reprezentacja w składzie :

 

Ewa Mazurowska

Paulina Wielgórska

Paulina Koza

Katarzyna Darlak

Radosław Zalewski

Sławomir Uchwat

Sławomir Hartman

Krzysztof Okła

Łukasz Koza

Wiktor Larkowski

Robert Uchwat

 

   wyniki tu link

 

 


URBANE gwiazdą Chiemsee Pferde Festival !!!




Dwukrotna Mistrzyni Polski wspaniała klacz URBANE do 2011 roku dosiadana przez  Mściwoja Kieconia,   wygrała pod nowym jeźdzcem dwa konkursy EY-CUP podczas Chiemsee Pferde Festival Ising 2012.

 

 

 


Najserdeczniejsze życzenia z okazji ślubu dla Izabeli i Antoniego Tomaszewskich !!


 

W dniu 1 września 2012 roku odbył się ślub Antoniego i Izabeli z tej okazji życzymy Młodej Parze by życie dało Wam wszystko, co może dać w darze: szczęście, pogodę w miłości i uśmiech wiecznej radości !!


galeria

 

 

 

 


Rok 2013 zmieni rozgrywki Pucharów Narodów na całym świecie.


Od 2013 roku rozgrywki FEI Nations Cup zmieniają formę.   Eliminacje do finału odbywać się będą w 6 regionalnych ligach następnie dwóch półfinałach, zamiast obecnego systemu kwalifikacji FEI NC Promotional Leagues.

Projekt zmian przygotowany  przez FEI tu :


Łukasz Wasilewski drugi w konkursie Masters Art w Doniecku !

 

Łukasz Wasilewski i Wavantos zajeli drugie miejsce w konkursie 145 Masters Art podczas trwającego w Doniecku 5 gwiazdkowego turnieju. Gratulacje !

wyniki tu link

 

 

 

 

 

 


CSI5-W Donetsk z udziałem Polaków Piotra Morsztyna i Łukasza Wasilewskiego !


Gratulacje !! Polska Kadra najlepsza w Pucharze Narodów w Moskwie !


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20