W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Halowy Puchar Polski K/MK/Dz1/Dz2 - Leszno 7-9 kwietnia 2017 - zgłoszenia


HZO DiM Leszno 24-26 marca 2017 Galeria www.Primel.pl


Rozkład Jazdy 21-26 marca 2017

Podręczne linki do wyników, relacji video i najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

CSI3 Mijas ESP /Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa livestream

140cm CSI1 4m. Michał Kaźmierczak / Chica 24/03/17

140cm     9m. Klara Kostrzewa POL / Quelf d'Or  24/03/17

135 cm  7mMichał Kaźmierczak POL / Cisal FS 23/03/17

CSIYH 7yrs 6mMichał Kaźmierczak POL /  Wilander22/03/17

CSIYH 6yrs 7m. Michał Kaźmierczak POL / Boniek 22/03/17

CSIYH 6yrs 6m. Michał Kaźmierczak POL / Rossa    21/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR / Sandra Piwowarczyk-Bałuk/         livestream

 

CSI2 Oliva Nova ESPKrzysztof Okła /         livestream

CSIYH 5yrs   3m.Krzysztof Okła POL / W Hambla Z    23/03/17

CSIYH 5yrs  1m. Krzysztof Okła POL / Neymar de Reve   21/03/17

 

Toscana Tour Arezzo ITA        livestream 

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  /

CSI3 130cm 6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka  25/03/16

CSI1 130cm  12m. Magdalena Ziajkowska POL / Lord of the Ring KG    26/03/16

 

CSI2 Lier BEL / Cassandra Orschel,  Paulina Malinowska

Grand Prix 145-150cm 16. Paulina Malinowska POL / Chirivel 2pkt

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 2m. 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak

CSI1 125 cm  7m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz

CSI2 130cm 6m. Agnieszka Cebulak POL /Jolly  26.03.17

HZO Dąbrówka Mała    1m. Grand Prix Jacek Zagor / HALIFAX VAN DE HEFFINCK

HZO DiM Leszno 


HZO DiM Wolica 17-19 marca 2017 - wyniki

20/03/17 

Najlepsze pary niedzielnych finałów

J / MJ - Jaśmina Dmyszewicz / Cash M / KJ Olmet 

Dzieci II - Kaja Mitman / Delekta / JKS Salio 

Gr Dbis - Magdalena Dąbrowska / Timur Ewita / AZS olsztyn

Gr C -   Dominika Henzel / Wiking PP / Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Olga Tuliszkiewicz / Pasjonata Amigo / Sokół Damasławek

Gr A1 - Olga Tuliszkiewicz / Peka / Sokół Damasławek

 

 


Michał Kaźmierczak na Stakorado drugi w LR 145cm Grand Prix Mijas - 19/03/17


Grand Prix Leszna dla Joanny Marciniak i Chelsea Blue !


Grand Prix Poczernina dla Michała Lemańskiego, Skrzyczynski liderem HPP

19/03/17

Michał Lemański wygrał Grand Prix HPP w Poczerninie na Billy Boy WZ, jako jedyny przejechał bez błędów przejazd podstawowy konkursu. Po VI ostatniej kwalifikacji do Halowego Pucharu Polski liderami rankingów są : Jarosław Skrzyczyński (seniorzy), Joanna Marciniak (MJ) , Dalia Lehmann i Martyna Rynkiewicz ( uniorzy) i Samanta Forlini (OPEN)

WYNIKI ZAWODÓW / RANKINGI 

 


Leszno - rekordowe zawody Dzieci i Młodzieży 24-26 marca 2017 - nowe godziny konkursów !

18/03/17

Do HZO DiM w Lesznie w dniach 24-26 marca 2017,będących próbą generalną przed Halowym Pucharem Polski zgłosiło się ponad 200 par. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Organizatora o nowych godzinach startów, listą zgłoszonych zawodników i koni.   

 

 

 


Hymn Polski we Francji ! Juniorka Agnieszka Cebulak wygrała konkurs 130 !

18/03/17

17 letnia reprezentantka Polski Agnieszka Cebulak na 11 letniej Jolly / Luxius x Cor de la Bryere / wygrała konkurs 130 cm podczas CSI2 Villeneuve-Loubet we Francji. 

WYNIKI KONKURSU

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 14-19 marca 2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestram

CSIYH 5yrs 2m. W Hambla Z  Krzysztof Okła POL 16/03/17

CSIYH 5yrs 2mW Hambla Z  Krzysztof Okła POL 15/03/17

CSIYH 5yrs 1m. Neymar De Reve   W Hambla Z  Krzysztof Okła POL    14/03/17

 

 

CSI2 Mijas ESP/Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa / livestream

Grand Prix CSI2 LR 145cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Stakorado 

CSI2 140cm 9m. Michał Kaźmierczak POL / Heila vd Heihoek   19/03/17 

CSI1 140cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Chica   18/03/17 

CSI2 130 cm 6m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS   18/03/17

CSI2 135 cm  6m. Michał Kaźmierczak POL / Haila van de Heihok   17/03/17

CSI2 140 cm  8m. Klara Kostrzewa POL  / Riboy d'Alimat   16/03/17

 

 

CSI3 Braunschweig GER /  livestream

/ Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Adam Grzegorzewski /

145cm  1m. Adam Grzegorzewski POL / Okarino   17/03/17

145cm  5m. Dawid Kubiak POL / Anastacia III   17/03/17

 

 

TOSCANA Tour Arezzo  ITA    livestream

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  

Silver 135 cm  6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  19/03/17

Silver 130 cm  9m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka   17/03/17 

 

 

CSI2  Villeneuve  FRA  / Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak /

CSI2 130cm     1m. Agnieszka Cebulak / 18/03/17 

CSI2 125cm     2m. Agnieszka Cebulak POL / Joly  17/03/17

CSI1 110cm     4m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz   16/03/17 

 


CSI2 Lier BEL Paulina Malinowska / 
 

 

HPP Poczernin 

 

HZO Leszno

    HZO DiM Wolica

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17