W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Adam Grzegorzewski w top formie w Kronenberg, dwa razy drugi ! 24/11/17

 

Adam Grzegorzewski jest w świetnej formie podczas 2* turnieju w Kronenberg. W piątkowych konkursach był dwa razy drugi, na Zazou Szumawa w LR 145cm ( video z rogrywki ) i na Okarino w 140cm. 

WYNIKI TURNIEJU    


Ranking HPP po IV kwalifikacji 20/19/17

RANKING HPP po IV Kwalifikacji  pobierz 

Liderzy :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak - 47 pkt

MJ - Weronika Minkiewicz i Julia Bogolecka - 56 pkt 

Juniorzy - Wiktoria Głowacka - 74 pkt 

Open - Leszek Nieużyła - 65 pkt 


Cavaliada CSI3-W Poznań 2017 zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI3-W 

ZGŁOSZENIA CSI1 

ZGŁOSZENIA CSIYH 

CAVALIADA Future

 

zamówienia zdjęć  Ewa Imielska-Hebda Photography    20/11/1

 

PROGRAM          BILETY             DOJAZD              WYSTAWCY 

 

 

 


Andrei Shalohin najlepszy w Grand Prix Michałowic 19/11/17

Grand Prix Michałowice 

 

1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / CORINA  0:0 / 29,71s

 

2m. Julia Cieślar / KJK Szary 

POETIN (152)  0:0 / 30:59s 

 

3m. Michał Ziębicki / KJK Szary 

HEARTBREAKER 5  1pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX                       WYNIKI TURNIEJU

 


Grand Prix Leszna dla Phillipa Schobera 19/11/17

Grand Prix Leszno 19/11/17 
 

1m - Philipp Schober / Zandigo S 37,02s

 

2m - Msciwoj Kiecon / Digisport Satisfaction 37,28s


3m - Maksymilian Wechta / Quintmann 38,37s

 

 

WYNIKI GRAND PRIX              WYNIKI TURNIEJU 


Gozdek, Bogolecka, Głowacka, Dołhun - zwycięzcy 4 kwalifikacji HPP Salio 19/11/17

Konkursy Finałowe 4 etapy HPP w Salio wygrali : 

Seniorzy - Krzysztof Gozdek 

MJ - Julia Bogolecka

Juniorzy - Wiktoria Głowacka

Open - Jakub Dołhun

 

Wiktoria Głowacka 

video relacja / wyniki /HPP_Salio_IV_2017/18

 

19/11/17

 


Cavaliada Future 2017/18 - lista zawodników 18/11/17

 

LISTA PRZYJĘTYCH ZAWODNIKÓW   18/11/17   

 

 


Liderzy Rankingu HPP po trzech turniejach

Liderzy Rankingu  HPP 2017/18 po III kwalifikacjach : 

Seniorzy - Grzegorz Kubiak

MJ - Weronika Minkiewicz i Janina Strzałkowska

Juniorzy - Wiktoria Głowacka

Open - Jemma Jones i Leszek Nieużuła 

17/11/17

 


Rozkład Jazdy 17-19 XI 2017

HPP Salio          zgłoszenia             program/ wyniki                 Ranking HPP

 

HZO KJK Szary Michałowice             zgłoszenia                  program / wyniki

 

HZO Leszno                                         zgłoszenia                  program / wyniki 


Bogaty kalendarz imprez w Polsce na 2018 rok - 20 x CSI, 81 rangi ogólnopolskiej, Mistrzostwa Polski w Jakubowicach

KJ Osadkowski w Jakubowicach zorganizuje najważniejsze rangą imprezy w skokach przez przeszkody w 2018 - w sierpniu odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów, MJ, Juniorów i Dzieci a we wrześniu Mistrzostwa Polski na Kucach i PP Dzieci II. Województwo śląskie w lipcu 2018 będzie organizatorem Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Halowe Puchary Polski odbędą się w Sopocie i w Lesznie. W 2018 w Polsce zaplanowano 20 międzynarodowych imprez CSI oraz 81 imprez ogólnopolskich. 

 
Dla Kadry Polski najważniejszymi planowanymi startami   w 2018 będą Mistrzostwa Europy MJ /J / Dz w Fontainebleau we Francji  i Mistrzostwa Świata w Tryon w USA.  Reprezentacji Polski nie zabraknie na zawodach Pucharów Narodów. Trzymamy kciuki !
14/11/17
 
 

Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18