W tym tygodniu:
 
 
 
Natalia Czernik, Bartosz Adamus 
 
 
 
CSI2 Rijadh KSA
Krystian Zupa 
 
 
 
 
Łukasz Przybylski 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO3 Uggeralne 23-26 maja 2019

 

Drugie miejsce w Pucharze Narodów CSIO3 Uggerhalne 2019 dla Reprezentacji Polski:

Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

GRAND PRIX LR 160cm 5m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  

CSIO3 Nations Cup 150cm 2. ekipa Polska 

CSIO3 LR 150cm 5m. Krzysztof Ludwiczak POL CONTHACCA 24/05/19

CSIO3  140cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE

CSI1 135cm  4m. Andrzej Opłatek POL ODILE DU SOUFFLET

CSIO3 145cm 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  23/05/19

CSIO3 140cm 5m. Jan Bobik FARMER

WYNIKI TURNIEJU 


Baltica Spring Tour Ciekocinko 21-26 maja 2019

Jarosław Skrzyczyński i Jerico - zwycięzcy Grand Prix 

 

LISTY / WYNIK /  PROGRAM  zamówienia zdjęć Sweetieisafruit

 

26/05/19

 


ZO DIM Iwno Jaszowo 17-19 maja 2019

 

ZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów 19.05.19 :


Grand Prix Dzieci Aleksandra Pliem Perka  QUITA DU DOMAINE Z  TKJ Garbówek
Grand Prix J/Mj - Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR  Kraju Jumping Team
Grand Prix Dzieci II - Aleksander Lauk  FESTA Budzyński KS Kłos 

Finał D/E - Zofia Budzyńska  FABIA  Stajnia Gronówka - na zdjęciu 

Finał Dbis - Julia Pięta  KANTJE’S ELTON KJ Abakus Kaczyna 

Finał C - Nikola Panarowicz MAROKO KJ Bonanza 
Finał A2 - Barbara Piontek  CYKOR   Rio Grande Krosinko
Finał A1 - Jolanta Kóska ROYAL  KJ Agro Handel Śrem

WYNIKI ZAWODÓW 


Verso Jumping Tour Warnik 18-19.05.19

 

Sławomir Andruchów z KJ Profil Piła wygrywa Karlik Grand Prix w Warniku na CONRALDIK IV, Finał Rundy Złotej 130cm Oskar Murawski na LIBELIUS, Marta Konarska na LILI MARLENE Finał Rundy Srebrnej 120cm a Sandra Łukasik na CARTINA L Finał Rundy Brązowej 110cm.

W konkursach eMPMK triumfował: Michał Tyszko na 6 letnim BIG MAL EH Z oraz na 5 letniej GOLDEN ROSE.  W kat koni 4 letnich zwyciężył Paweł Spisak na CASUS i Natalia Czernik na CASAMBA . 

WYNIKI TURNIEJU  

foto  Photo Monskoo


Monika Grundkowska najlepsza w Michałowicach 19/05/19

Monika Grundkowska na DHAHA z RC Riding Centre Sosnowice zwyciężyła w Grand Prix PLJ w Michałowicach, Jarosław Koziarowski z WLKS Krakus na CHENET wygrał Finał Rundy Srebrnej 135cm a Jakub Kubiak z KJ SO Łąck Finał Rundy Brązowej 125cm na GREAT PLEASURE II. Trzeci etap Drużynowego Pucharu Polski wygrała ekipa KJ Trachy Gliwice w składzie: Paulina Koza, Zuzanna Jarocka, Katarzyna Gola i Łukasz Koza.  

Liderami rankingów PLJ po trzech etapach rozgrywek są: 

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń i Artur Kufel  25 pkt

Runda Srebrna Nina Milczarek 41 pkt 

Runda Brązowa -  Anna Białas  35 pkt

DPP - KJ Agro Handel Śrem i KJ Trachy Gliwice  17 pkt

 

fot. Przemysław Antosz 


Puchar Narodów CSIO3 Drammen 17 maja 2019 - Polska Kadra w składzie Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Jan Bobik i Wojciech Wojcianiec wywalczyła drugie miejsce !!

 

Polska na drugim stopniu podium w Pucharze Narodów / Jan Bobik, Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek/ szef ekipy Rudolf Mrugała.  fot. Patrycja Rowińska 

WYNIKI 

1m. Irlandia 13 pkt 

2m. Polska 14 pkt

3m. Norwegia 20 pkt 

RELACJA VIDEO 

 


CSIOJ/ Ch / P Lamprechtshausen AUT 16-19.05.19

 

Podium - Puchar Narodów CSIOJ / A. Kierznowska, F.Lewicki, W. Bedyńska, J.Suska/ 

 

Najlepiej w Lamprechtshauen w zawodach CSIO spośród bardzo licznej polskiej reprezentacji juniorów, dzieci i zawodniczek na kucach spisała się ekipa juniorów w składzie: Aleksandra Kierznowska, Wiktoria Bedyńska, Juliana Suska, która wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów. Wiktoria Bedyńska na Lacoste 142 imponowała formą w PN - pokonała oba nawroty bez błędów.  W juniorskim konkursie Grand Prix najlepiej wypadł Filip Lewicki na Corrado X - 4 miejsce w konkursie i dwa bezbłędne nawroty.  Jadąca indywidualnie w zawodach CSIOJ w Austrii Milena Dobkowska wygrała na Qui Gigi dwa konkursy 120cm. 

Spośród Kadry Dzieci najlepiej w zawodach wypadła jadąca poza oficjalną ekipą Laura Kłapińska - druga indywidualnie w Pucharze Narodów oraz Daria Pietrzak, która wygrała konkurs otwarcia rundy CSIOCh na Sonata W oraz była najwyżej w Grand Prix CSIOCh spośród wszystkich reprezentantek  Polski startujących w konkursie. W Pucharze Narodów CSIOCh - polska reprezentacja dzieci rywalizację ukończyła po pierwszym nawrocie na 8 miejscu. W ekipie bez błdów przejechała tylko Julia Jabłońska na Conn Rubina. 

Polska Kadra Pony nie ukończyła Pucharu Narodów na skutek eliminacji z konkursu Agaty Kamińskiej i Oliwi Płatek. 

19/05/19  

 


CSIO3 Drammen 16-19 maja 2019

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

CSIO3 LR Grand Prix 160cm 10m. Wojciech Dahlke POL A Quite 19/05/19

CSIO3 Derby 150cm  6m. Andrzej Opłatek POL El Camp 18/05/19

CSIO3 160cm Nations Cup 2m. Polska / Ludwiczak, Opłatek, Bobik, Wojcieniec/ 17/05/19

CSIO3 145cm 1m. Jan Bobik POL Farmer 

CSIO3 145cm  2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue  16/05/19

CSIO3 140cm  1m. Andrzej Opłatek POL  Stalando 2 

CSIO3 135cm  4m. Jan Bobik POL Onasis 

CSI1 135cm 3m. Andrzej Opłatek POL Odile du Soufflet 

 

19/05/19

 


CSI2-W Darguziai LTU 16-19 maja 2019

 

Dawid Kubiak pierwszy, Maksymilian Wechta drugi w konkursie Grand Prix 160cm CSI-W.

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 LR Grand Prix 160cm 1m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 19/05/19

CSI2 140cm 6m. Natalia Palmowska POL CEREMBER ME M   

CSI2 135cm  3m. Robert Hestkowski POL HEKTORAS 18/05/19

CSI2 LR 145cm 3m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 17/05/19

CSI1 110cm 3m. Dominika Hestkowska POL CONTI

CSI2 140cm 4m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA  VIDEO   16/05/19 

19/05/19


Przemysław Konopacki szósty w Grand Prix LR 145cm CSI2 Opglabbeek 12.05.19

Przemysław Konopacki i Duke 

WYNIKI GRAND PRIX 

6m. Przemysław Konopacki DUKE 0/4 pkt

35m Krzysztof Okła CHACITOL 4 pkt 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Szymon 147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20