W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Jarosław Skrzyczynski 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

FEI Longines Jumping Ranking

05/02/13 g. 4.00

 

Od 15 stycznia FEI ma nowego strategicznego Sponsora  - producenta szwajcarskich zegarków firmę LONGINES. więcej tu .  Longines stał się jednocześnie patronem skokowego rankingu FEI. W nowo opublikowanym rankingu  najwyżej  spośród polaków sklasyfikowany jest PIOTR MORSZTYN zawodnik KJ Osadkowski  aktualnie na miejscu 170.  Liderem światowego rankingu jest niemiec CHRISTIAN AHLMANN.

 

więcej RANKINGI

 

 


Finały w Villach, świetna forma Skrzyczyńskiego !

04/02/13 g.19.45

 

 

 

 


Sobota w VIllach

03.02.13 g.09.30

Kończą się powoli zawody w Villach. Dziś o g.16.00 konkurs Grand Prix, w którym zobaczymy troje polaków: Jarosława Skrzyczyńskiego na Balouzino, Łukasza Kozę na El Campie i Łukasza Wasilewskiego na Wavantosie.

 

relacja video tu

wyniki, listy tu

 

Zapraszamy na relacje z soboty !!

 

 


Sukces Pauliny Kozy w Treffen - Villach !!!

 

01/02/13 g.19.00

 

 

PAULINA KOZA na Banjo Boy

druga w  w RMK oraz szósta na

Chelsea Blue w 135 Silver Tour !!

Gratulacje !!!

 

video, wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Klasy sportowe nadane przez PZJ za 2012 roku

30.01.13 g.18.30

 

Klasy sportowe nadane przez POLSKI

ZWIĄZEK JEŹDZIECKI za 2012 rok

 

zestawienie tu

 

 

 

 

 

 


CSI3 Treffen AUT

30.01.13 g.18.00

 

Od 31.01 do 03.02. 13 reprezentanci Polski wystartują w świetnie obsadzonym trzygwiazdkowym turnieju w austriackim Treffen.

Powodzenia !!

 

 

 

 


Wywiad z Zuzanną Gowin

30.01.13 g.10.00

 

Zapraszamy do lektury rozmowy z ZUZANNĄ GOWIN - najlepszą juniorką minionego roku, reprezentantką Polski, złotą medalistka MPJ i srebrną medalistką HPP.

Zapraszamy !

 

 

 

 


Wywiad z Karoliną Stańczak

29.01.13 g.12.00

Wywiad z KAROLINĄ STAŃCZAK

- najlepszą juniorka mł. poprzedniego sezonu,  brązową medalistką HPP juniorów, reprezentantką Polski. 

 

Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

foto

Michael Steiger

 

 

 

 

 

 

 


Furussiya FEI Nations Cup™ 2013

28.01.13 g.16.00

 

 

 


Grand Prix CSI ** Drachten

20.01.13 g.21.30

Radosław Zalewski na 10 letniej klaczy Wendalineke z jednym punktem karnym za czas pokonał parkur konkursu Grand Prix podczas CSI** w belgijskim Drachten zajmując w końcowej klasyfikacji 12 miejsce. Grand Prix Drachten wygrał Joachim Heyer GER na wałachu Poggy.  W konkursie tym startowały jeszcze dwa znane polskiej publiczności  konie. Klacz Finaretta obecnie w niemieckich barwach a wcześniej oglądana pod Andrzejem Lemańskim oraz Tarron Łukasza Jończyka - obecnie startujący w barwach Turcji.

WYNIKI tu

VIDEO tu


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20