W tym tygodniu:
 

CSI4 Valkenswaard NED 

 Andrzej Opłatek  Mściwoj Kiecoń  Bartosz Adamus 

livestream

 

 

 

CSI3 Knokke BE

Cassandra Orschel

livestream

 

 

 

CSIYH Montefalco ITA  

Monika Dulczewska

 

 

 

 

PLJ Jakubowice 

 

 

​ZO DiM Solec Kujawsk I kwalifikacja Cavalaida Future 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Zuzanna Gowin Gwiazdą Grand Prix w Jaszkowie

16/02/14 g.18.10

Pierwsze w Polsce Grand Prix w 2014 w świetnym stylu wygrała Zuzanna Gowin dosiadając swojego konia nr jeden Emporio Vant Roosakker . Gratulacje !!

Wyniki zawodów i galeria zwycięzców. 

 

 

 

 

 


Łukasz Koza drugi w Magna Racino

16/02/14 g.14.50

Sukcesem Łukasza Kozy na Chillando Blue zakończył się finałowy konkurs dla Młodych Koni w Magna Racino. Para uplasowała się na drugim miejscu tuż za reprezentantką Niemiec  Jörne Sprehe na Cardinal De L'air.

W Finałowym konkursie startowało 50 par. WYNIKI     VIDEO 


Piotr Morsztyn na fali w Neumunster

15/02/14 g.21.15

Publiczność sobotniego konkursu LR 150 cm o puchar Mercedes Benz w Neumunster owacyjnie nagradzała przejazdy Piotra Morsztyna i będącego w świetniej formie Osadkowski Van Halen.  Sobotni konkurs zaliczany do rankingu Longines wygrał reprezentant Niemiec Tim Rieskamp-Goedeking na 10 letniej klaczy rasy SF Quapitola de Beaufour ( Diamant De Semilly x Kannan ). Piotr Morsztyn  po jednym błędzie w finałowej rundzie uplasował się na 14 miejscu.  Video relacja z konkursu, wyniki końcowe 

 


Dobry początek w Neumunster

15/02/14 g.08.10

Reprezentanci Polski Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski z bardzo dobrej strony pokazali się w pierwszym konkursie 150 zaliczanym do rankingu Longines w prestiżowym turnieju organizowanym przez Paula Schockemöhle w Neumunster. Wyniki konkursu, relacja video 

 

 


Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w Neumunster

14/02/14 g.06.00

Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski dzięki staraniom naszej redakcji wystartują w prestiżowym turnieju VR Classics w Neumünster w dniach 14-16 lutego Powodzenia !!

Podręczne linki : wyniki , live 

 


Sukces Michała Kaźmierczaka w Austrii

13/02/14 g.17.55

Świetny początek w Magna Racino. Michał Kaźmierczk w dwufazowym konkursie otwarcia 130 cm wywalczył drugie miejsce na Aparcie i szóste na Woody , Gratulacje !!

WYNIKI 

 


Top zawodnicy w Jaszkowie

13/02/14 g.17.35

W czasie pierwszych ogólnopolskich zawodów w Centrum Hipiki w Jaszkowie w dniach 14-16 lutego licznie wystartują kadrowicze. Na starcie nie zabraknie Zuzanny Gowin, Andrzeja Głoskowskiego, Krzysztofa Ludwiczaka, Maksymiliana Wechty, Łukasza Wasilewskiego,  Adama Grzegorzewskiego.  

Po raz pierwszy na koniach państwa Anny i Dariusza Michalak wystartuje Sebastian Bąk.  Powodzenia ! Listy startowe piątek, listy zgłoszeń 

 

 


Oliva Nova 2014 galeria

   13/02/14 g.06.00

 

 


Rankingi PZJ na dzień 31.01.14

13/02/14 g.02.30

Jarosław Skrzyczyński, Ewa Mazurowska, Maksymilian Wechta, Andrzej Opłatek liderami rankingów Polskiego Związku  Jeździeckiego na koniec stycznia 2014. Gratulacje !!

Zobacz rankingi 

 

 


Magna Racino WINTER TOUR 2014

13/02/14 g.02.00

W dniach 13-16 lutego w austriackim Eibreichsdorfie reprezentacja Polski w składzie : Julia Zawada, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza i Grzeg0rz Faber wystartuje w turnieju CSI2 / YH . Powodzenia !! 

Podręczne linki 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2967
Opłatek Andrzej  2237
Wojcianiec Wojciech  2170
Wechta Maksymilian  1850
Konopacki Przemysław 1618
Kubiak Dawid 1458
Kaźmierczak Michał   1437
Grzelczyk Kamil   1275
Kiecoń Mściwoj  1264
Grzegorzewski Adam       1218

31/05/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  557
2. Lewandowski Aleksander 543
3Błaszczak Julia  365
4. Skrobacz Olga  278
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  202
7. Wilczewska Weronika  153
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  93

31/05/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  260
4. Zawadzka Eliza     224
5. Konieczna Róża  212
6. Pietrzak Daria   135
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Wypchło Aleksandra  128
9. Prymek Zuzanna  119
10. Oleszkiewicz Lena  102

31/05/22

1  Sówka Nell  1385
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    970
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Babczyńska Małgorzata  760
8. Piszczek Marta   700
9. Pellowska Paulina   680
10. Lewkowicz Amelia  640

31/05/22 

1. Rąbca Milena  268
2. Cicha Zofia   188
3. Layer Blanka   182
4. Michalak Helena      134
5. Wierucka Maria      128
6  Maj Natalia    96
6. Cytrynka Hanna     96
7. Luboński Ignacy    82
9  Janaszczak Lena     80
10. Gudan Natalia  78

31/05/22

1.  Wierucka Zofia 377
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  200
5.  Zawadzka Katarzyna  196
6   Jach Michalina  194
7.  Lewicka Aleksandra  192
8.  Hamerska Ewa   191
9.  Krzeszewska Zofia  182
10. Wójcikiewicz Róża  180

31/05/22

1  Lewandowska Gabriela   350
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia  200
6. Rąbca Milena   161
7  Reimann Zofia  160
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Kajdrys Klara  143

31/05/22

1. Cwalina Wiktoria     267    
2. Tymieniecka Wiktoria   264
3. Fediow Daria    244
4. Pasternak Julia  233
5. Buczek Agata     208 
6. Stasiak Agata 195
7. Grobelny Martyna     176
8. Czeszejko - Sochacki Filip 146
9. Kaleta Zuzanna    137
10. Mucha Weronika   127

31/05/22

1.  Aniołek Hubert    390
2.  Ganowska Julia 380
3.  Kierznowska Jagoda  320
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

31/05/22

1.  Cwalina Wiktoria    422
2.  Pakur Zofia 352
3.  Hart Dyke Zofia   287
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Wiśniewski Marcel   235
7. Romanowska Gabriela   209
8. Kępka Aleksandra  185
9. Mroczek Jakub    173 
10. Kraśko Aleksander   170

31/05/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Sawicka Paulina    50
6. Kaczmarek Mikołaj  50
7. Biskup Julia  35
8.   0
9.     0
10    0

31/05/22