W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Jarosław Skrzyczyński, Przemysław Konopacki, Łukasz Krajewski, Aleksandra Zybała 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowsk
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

MONIKA GRUNDKOWSKA w Wr. Neustadt galeria i video

 

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego przejazdu Moniki Grundkowskiej z pierwszego dnia międzynarodowych zawodów CSIJCH-A w Wr. Neustadt.

 


 

 

 

 

 


CSIJYCH-A Wr Neustadt ! Zwycięstwo Polaków w konkursie drużynowym !!

 

Drugi dzień międzynarodowych zawodów CSIJYCH - A w austriackim Wr Neustadt przyniósł kolejny sukces. Łączona ekipa w składzie Monika Grundkowska, Natalia Koziarowska, Jarosław Koziarowski oraz szwajcar Benjamin Wiesli wygrała konkurs drużynowy wyprzedzając zespoły Węgier i Austrii. !! Gratulacje !!


Sukces ! Monika Grundkowska wygrała w Wr Neustadt !!!

 

Sukcesem rozpoczęły się międzynarodowe zawody CSIJYCH-A w austriackim Wr Neustadt, 14 letnia reprezentantka Polski Monika Grundkowska z klubu WLKS Krakus na klaczy ZETA wygrała konkurs 130 cm. Warto dodać, że w pierwszej dziesiątce listy wyników tego konkursu było aż pięcioro polskich zawodników! Gratulacje dla zawodników i ich trenerów !
Wyniki link tu

Monika Grundkowska to 23 zawodniczka tegorocznych Mistrzostw Europy Dzieci oraz podwójna medalistka OOM 2012.


CSIJYCh-A Wr. NEUSTAD ( AUT ) i CSI2* 's GRAVENWEZEL (BEL)

 

Sezon halowy w pełni, w dniach 19-21.10.12 reprezentanci Polski wystartuja na zawodach w Austrii i Belgii. W zawodach w Austrii rywalizować będą licznie juniorzy i młodzieżowcy a w Belgii Igor Kawiak ( na zdjęciu ) . Powodzenia !!
Wr Neustad listy startowe tu link
s'Gravenwezel listy startowe tu link

 


World Cup Tallinn 07.10.12

 

World Cup Tallinn 2012 wyniki : link

 

   1.Gunnar Klettenberg EST 0/0/35,94

   9.Łukasz Koza POL  0/8/37,97

14. Antoni Tomaszewski POL  4/62,67

15. Marika Słowińska POL   4/63,15

 


Sukces w Tallinie ! Antoni Tomaszewski najlepszy w konkursie DR !!

 

Reprezentanci Polski z dużym powodzeniem jeżdżą na zawodach CSI3-W w Tallinie ! W dniu 06.10.12 Antoni Tomaszewski   wygrał konkurs DR w junior Krzysztof Okła zajął wysokie 5 miejsce w konkursie MR. Zapraszamy do obejrzenia relacji video i foto z sobotnich konkursów z udziałem naszych reprezentantów.

 


Piotr Morsztyn liderem rankingu PZJ !!

 

Piotr Morsztyn - aktualny v-ce Mistrz Polski Seniorów, zawodnik KJ Osadkowski objął prowadzenie w rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego opublikowanym na dzień 30.09.12. Składamy gratulacje dla zawodnika i całego jego teamu ! Gratulacje !

Ranking PZJ 30.09.12

Ranking FEI 30.09.12


CSI3-W Tallin EST - rusza sezon halowy 20012/13

 

5 października w Tallinie w zawodach CSI-W zobaczymy liczną polską reprezentację :

Marika Słowińska

Paulina Koza

Antoni Tomaszewski

Łukasz Koza

Krzysztof Okła

strona zawodów link

zgłoszenia  link

Powodzenia !

Tylko u nas foto i video z Tallina już w sobotę !

 

 

 


Lambi piąty w Lanaken !

 

LAMBI - 7 letni gniady ogier wyhodowany w Polsce przez Andrzeja Felskiego , dosiadany przez Grzegorza Psiuka ,będący własnością Dominiki Bach w małym finale MŚMK w Lanaken zajął bardzo dobre piąte miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na międzynarodowych arenach !
VIDEO      Grzegorz Psiuk & Lambi


MŚMK Lanaken BEL 27-30.09.2012

 

436 zawodników, 773 konie z 40 państw rozp. rywalizację w MŚMK w Lanaken. Nasza reprezentacja : Aleksandra Lusina z 5 letnim holst. wł. Carthano ( Cartani x Heraldik XX ), 6 letnim  holst. ogierem Clavius ( Caretino x Lavall II ) Sandra Piwowarczyk Bałuk z 6 letnim hann. wł. Starfighter ( Stalypso x Contendro I ) Łukasz Brzóska z 5 letnim ogierem rasy KWPN  Cito BB ( Verdi x Triton ) oraz Grzegorz Psiuk z 7 letnim ogierem  hodowli polskiej Lambi ( Ever For Pleasure x Bolero De Ravel ). Relacja video na www.horse-live.com wyniki tutaj link


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19