W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Aleksander Wechta zebrał 200 tyś PLN na szkolenie dla wielkopolskiej młodzieży 31/12/22

Liliana Jachimowicz i Aleksander Wechta

200 tysięcy złotych dla wielkopolskiej młodzieży zebrał Aleksander Wechta z  @wechtaequestrian podczas Sylwestra w Racocie !!! Fantastyczna inicjatywa! Wielkie brawa i wielkie podziękowania !!  

fot. Oliwia Chmielewska 

 


Amelia Mościcka przebojem 3* turnieju w Ai Ain w Emiratach Arabskich 30/12/22

 

Reprezentantka Polski Amelia Mościcka w dn 27-30.12.2022 z powodzeniem jeździła w zawodach CSI3-W w Al Ain w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.  Na koniu CONTENDRIX wygrała finałowy konkurs 140 z rozgrywką a na CORLEO przez trzy dni turnieju nie miała błędów na przeszkodach w konkursach 125-130. 

 

WYNIKI ZAWODÓW 


Cavaliada Future Poznań 17-18 XII 2022

Michalina Jach i Zofia Wierucka  fot. Aleksandra Ziętak Fotografia

 

 

RANKING CAVALIADA FUTURE  18/12/22

18/12 - Finał MINI - 1m. Zofia Wierucka CYKOR Rio Grande Krosinko  VIDEO  

18/12 - Finał MIDI - 1m. Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno  VIDEO

17/12 - Konkurs wstępny MINI - 1m. Zofia Wierucka CYKOR Rio Grande Krosinko

17/12 - Konkurs wstępny MIDI - 1m. Alicja Marszałek Filipek JACODI'S ANJA'S ALENA   17/12 - Sztafeta  1m. Anna Korus - Mia Moczkowska - Marek Lewicki 


Cavaliada Poznań CSI3-W CSI1 CSIAm 15-18 XII 2022

 

Jarosław Skrzyczyński i INTURIDO  fot Aleksandra Ziętak Fotografia  

WYNIKI ZAWODÓW  

RANKING CAVALIADA TOUR 2022/23


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 18/11/22

CSI3-W GP LR 150cm - 4m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO  VIDEO 

CSI3-W 135cm - 1m. Michał Tyszko MARCO POLO  VIDEO

Finał CSIAm - 1m. Nina Sućko CORMITELLO

Finał WTR Wielkoponiacy Midi 70 cm - 1m. Ignacy Luboński KJ Podkowa Gruszczyn

Finał WTR Wielkoponiacy Maxi 90 cm -  1m. Wiktoria Cwalina KJ Podkowa Gruszczyn 

 

sobota 17/11/22

CSI3-W LR 145 cm - 2m. Kamil Grzelczyk WIBARO

CSI3-W 135cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR  VIDEO 

Speed & Music 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA  VIDEO 

CSI1 135cm - 1m. Daria Kobiernik COLETTE

CSI1 125cm A - 1m. Katarzyna Maciejewska LASKANA

CSI1 125cm B - 1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z

Finał CSIYH - 1m. Jacek Zagor OK LAZAR

 

piątek 16/12/22

CSI3-W LR 150cm - 4m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

CSI3-W 140cm - 2m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE

CSI1 130cm - 1m. Zofia Gintowt Juchniewicz SKLADNIA

CSI1 120cm A - 1m. Paulina Słoniec  DIE KLEINE LADY

CSI1 120cm B - 1m. Marianna Kołacka  DON JUNIOR MFS

POTĘGA SKOKU  2m. Aleksander Lewandowski CANWERO

CSIYH 3m. Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P.

CSIAm 1m. Marta Piszczek MAVANDER

 

czwartek 15/12/22

CSI3-W 145cm - 1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  VIDEO

CSI3-W 140cm - 3m. Aleksander Lewandowski  CANWERO   

CSI3-W 135cm - 1m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA  VIDEO

CSI1 130cm - 1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z  VIDEO 

CSI1 120cm A - 1m. Nikola Panarowicz CORBELLA  VIDEO

CSI1 120cm B - 1m. Marta Konarska  VIDEO 

CSIYH - 2m. Jacek Zagor ANNABELLE

CSIAm - 1m. Adam Czyżnielewski MOLO   VIDEO  

Wielkopolski Talent Roku - 1m. Maja Nagła BELLA CORIANO


CSI Lier 14-18 XII 2022

Przemysław Konopacki i Home Run fot. Pegasus Photo

 

Reprezentacja Polski : ​Przemysław Konopacki, Dawid Kubiak, Juliana Suska, Paulina Malinowska, Hanna Osieka, Gloria Ciba, Michał Kubiak 

WYNIKI      ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

18/12  GP LR 145 - 2m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN

18/12  135cm - 7m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL

17/12  140cm -  9m. Juliana Suska CASCADEUCE

​16/12   LR 145cm - 2m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN  VIDEO 

15/12 -  140cm - 2m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL

14/12 - 145cm   3m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL  VIDEO


CSI Lier 8-11 XII 2022

 

Juliana Suska i NIGIRI fot. Pegasus Photo 

 

Reprezentacja Polski : Dawid Kubiak, Juliana Suska, Gloria Ciba, Michał Kubiak 

WYNIKI ZAWODÓW      ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

10/12  Finał CSIYH  1m. Juliana Suska NIGIRI

08/12  CSI2 140cm   7m. Dawid Kubiak  ANASTACIA III

08/12  CSI2 135cm   7m.  Dawid Kubiak  FLASH BLUE B

08/12  CSIYH 8yrs  10m. Michał Kubiak   FLORYDA


CSI Oliva Nova 06-11.12.2022 III week

Mściwoj Kiecoń  fot. www.1clicphoto.com

 

WYNIKI TURNIEJU       ARCHIWUM VIDEO 

Reprezentacja Polski :    Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w III tygodniu turnieju w Hiszpanii : 

09/12  135cm  4m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z

08/12  130cm  6m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z

08/12  CSIYH 5yrs 5m. Natalia Czernik  COOL BOY RED WINE

07/12  CSIYH 7yrs 10m. Jacek Polikowski CELTIC

06/12  CSIYH 5yrs 1m.  Mściwoj Kiecoń & Mikołaj Barański  

06/12  CSIYH 6yrs 1m. Jacek Polikowski COOLBOY


HZO DiM Sopot 2-4 grudnia 2022

 

 


Jarosław Skrzyczyński zwyciężył w Grand Prix zawodów CSN w Lesznie 04/12/22

Jarosław Skrzyczyński fot. Monapphoto

 

Podium konkursu Grand Prix CSN Leszno 04/12/22

1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA  KJ Agro Handel Śrem  0/0  30,58s 

2m. Łukasz Brzóska QUICKLENSKY  KJ Brzóska Sport Horses  0/0 32,38s

3m. Tamara Tybulczuk SZIFO  KJ Agri 0/0  32,63s

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI ZAWODÓW   

 


Amelia Mościcka druga w Abu Dhabi 03/12/22

 

Reprezentantka Polski Amelia Mościcka na koniu CONTENDRIX wywalczyła drugie miejsce w licznie obsadzonym konkursie 130 podczas CSI Al Bahija w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23