W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Cassandra Orschel
 
 
 
 
Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 
 
 
Tomasz Miśkiewicz 
 
 
 
Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska
 
 
CSI1 Abu Dhabi UAE
Amelia Mościcka 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

I Halowe Ladies Cup - Leszno 2021

 

I Halowe Ladies Cup Leszno 2021 

1m. Klara Kozioł VOILA  TKJ Garbówek  6,91 pkt

2m. Katarzyna Pawłowicz FULL PLEASURE KS Cortina  6,97 pkt

3m. Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET  Polski Polo Club 8 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21 

 


Joanna Rosicka Tyszko wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - Leszno 28/11/21

Joanna Rosicka Tyszko fot. Paula Bartkowiak 

Podium Memoriału Jacka Wierzchowieckiego 2021 

1m. Joanna Rosicka Tyszko CARIBOU TKJ Garbówek 0/0 45,23s

2m. Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice 0/0 46,20s

3m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel Śrem 0/4 41,96s

 

 

WYNIKI MEMORIAŁU    WYNIKI TURNIEJU  Jacek Wierzchowiecki  


CSI2 CSI1 CSIYH Barczewo - Ekwador Winter International Competition 25-28 XI 21

 

Wojciech Wojcianiec wygrywa pierwsze międzynarodowe Grand Prix podczas CSI2 Barczewo w Dabrówce Małej !

 

PROGRAM / WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 28/11/21

Grand Prix LR 145  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

CSI1 125 cm   2m. Antoni Szmytka JACUZZY

CSIYH  1m. Marek Lewicki KING LEPANTINO VIDEO 

 

sobota 27/11/21

CSI2 140cm  1m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Jan Bobik OLE VIDEO

CSI1 115cm  1m. Amelia Szczupakowska CORMINTTA

CSI1 120cm 5m. Antoni Szmytka JACUZZY

CSIYH  2m. Paweł Spisak CARAVAGGIO

 

piątek 26/11/21

CSI2 LR 145cm 2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR  VIDEO 

CSI2 135cm 1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  VIDEO 

CSI2 130cm 1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA

CSI1 120cm  1m. Dominik Pieniaszek AVALANCHE

CSI1 110cm 1m. Karolina Zielonka WESTA

 

czwartek 25/11/21

CSI2 140cm  1m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS

CSI2 135cm  2m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY

CSI2 130cm  3m. Szymon Tęcza ANGARA L

CSI1 110cm  1m. Kuba Kraśko DON ESPADRON

CSIYH 1m. Maja Popiół FERRERA


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 21/11/21

Mściwoj Kiecoń najlepszy w Memoriale Generała Michała Gutowskiego fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium Grand Prix - Memoriału Generała Michała Gutowskiego 21/11/21

1m. Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK KJ Agro Handel 0/0  38,30s 

2m. Leszek Gramza CLEARROUND Rodan Club  0/0 40,17s 

3m. Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO SKJ Sopot  0/0 43,98s

Generał Michał Gutowski Wikipedia 

WYNIKI MEMORIAŁU          WYNIKI TURNIEJU 


HZO JKS Salio 19-21 XI 2021

 

Podium konkursu Grand Prix o nagrodę IMMERGAS 21/11/21

1m. Kamil Grzelczyk SANPRESSA KJ Agri 0/0  36,46s

2m. Cezary Kalinowski CALMETTE-P KJ Strzała Krubiczew 0/0  39,28s 

3m. Kamil Grzelczyk CASSIDERO KJ Agri 0/4  

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI TURNIEJU 


HZO KJK Michałowice 19-21 XI 2021

Damian Ostręga - zwycięzca konkursu Grand Prix fot. Przemysław Antosz

 

 

Podium konkursu Grand Prix 21/11/21 

1m. Damian Ostręga NIKOS DE KALECH KS Jumping Team Wiercany 0/0 42,39s 

2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 0/0 44,72s

​3m. Kornelia Kurleto LAUSANNE 65 WLKS Krakus 0/1 

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI TURNIEJU


HZO DiM Poczernin 19-21 XI 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Poczernin 21/11/21

gr Ao - Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA JKS U Robsonów
gr A1 - Zuzanna Byczkowska ZYGZAK KS AZS UW
gr A2 - Zofia Janusz JAGIENKA Akademia Kucania
gr C - Jakub Mroczek JUULTJE Polish Pony Club
gr Dbis - Marcel Wiśniewski TOUAREG SKJ Golden Dream - video
Finał M / JM - Lena Janiszewska CONWAY H KJ Salio
GP Dzieci - Irena Pawłowska MESKALINA KJ Wiktorowo
Finał J/ MJ Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO SKJ Hawajka Majdan
 

CSI2 CSI1 CSIYH Kronenberg 18-20 XI 2021

Malwina Urbański i Kaloma-N

Reprezentacja Polski :

​Malwina Urbańska CACHMER  CAN YA MECAN  DARGOS  KALOMA-N

Przemysław Konopacki PURE PASION FROM SECOND LIFE Z  HOME-RUN  VASCO  HOMERUN

​Radosław Zalewski  FABULEUX DIAMANT  FANCIFUL   ERQUY PEGUIGNON

 

WYNIKI / PROGRAM       ARCHIWUM VIDEO 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

sobota 20/11/21

CSI2  GP LR 145cm  13m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN

CSI1 GP 135cm  9m. Malwiną Urbańska  DARGOS

CSI2 140cm  2m. Przemysław Konopacki  VASCO  VIDEO

CSIYH 5/6 2m. Malwina Urbańska CACHMER

CSIYH 7  10m. Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON  VIDEO 

 

piątek 19/11/21

​CSI2 145cm  11m. Malwina Urbańska  CAN YA MECAN

CSI1 130cm 14m. Przemysław Konopacki HOMERUN

CSIYH 5/6 2m. Malwina Urbańska KALOMA-N   

CSIYH 7  7m. Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON VIDEO

 

czwartek 18/11/21

LR 145cm  8m. Przemysław Konopacki HOME-RUN VIDEO

CSIYH 5/6  1m. Malwina Urbańska KALOMA-N  VIDEO


Prague PlayOffs 18-21 XI 2021


CSN DiM KJK Michałowice 12-14 XI 2021

Irena Bigaj 
 
Zwycięzcy niedzielnych finałów CSN DiM KJK Michałowice 14/11/21
Gr A0 - Lena Wilk TAJGA KJ Leńcze
Gr A1 - Anna Korus LASEK Stajnia Przylesie Borzęta
Gr A2 - Václav Humplík MERLIN CZE
Gr C - Viktorie Vokounova KALIMERO CZE
Gr Dbis - Melánie Špůrková SONY 2 CZE
GP Dzieci - Irena Bigaj LA CORUNA KS Faruk
Finał MŁ JM - Martyna Obrocka DON VITO KJK Solka Międzyrzecze
Finał J/MJ - Wiktoria Koza SUMIRA KJK Pod Żubrem
 

Konopacki Przemysław  2845
Skrzyczyński Jarosław 2817
Opłatek Andrzej 2110
Wechta Maksymilian    1908
Kaźmierczak Michał 1658
Kubiak Dawid    1481
Grzelczyk Kamil   1399
Miskiewicz Tomasz  1346
Lewicki Marek  1306
Grzegorzewski Adam       1236

31/10/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1181
2. Lewandowski Aleksander 778
3Błaszczak Julia  300
4. Parkitny Maximilian    258
5. Barański Mikołaj   257
6. Piksa Magdalena   249
7. Suska Juliana    242
8. Bule Oliwier    198
9.  Maruszak Lena     152
10. Yeroshova Anastasia 147

 31/10/22

1. Stefańska Natalia  361
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  280
4. Kozioł Klara        268
5. Szczupakowska Amelia     220
6. Oleszkiewicz Lena      181
7. Zawadzka Eliza     178
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  142
10. Niziołek Zuzanna  116

31/10/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Nawrocka Roksana    2485
3. Ganowska Julia     1944
4. Słoniec Paulina   1860
5. Przybylska Zuzanna    1735
6. Kosmol Alicja  1710
7  Goszczński Adam   1709
8. Sówka Nell   1685
9. Kucharska Antonina     1545
10. Pszowski Kevin     1434

31/10/22

1. Cicha Zofia 346
2. Rąbca Milena 290
3. Layer Blanka 286
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Wierucka Maria    202
7. Michalak Helena        200
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Błądek Michalina   128

31/10/22

1.  Wierucka Zofia  543
2.  Kulesza Lila   474
3.  Lewandowska Michalina   442
4.  Drozd Michalina     416
5.  Moczkowska Mia  410
6   Kamińska Zofia       387
7.  Brzykcy Lilianna    380
8.  Krzeszewska Zofia 358
9.  Mroczek Jakub   352
10. Przybyła Agata  344

31/10/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   465
2. Luboński Ignacy 440
4. Reimann Zofia  430
5. Wnuczko Sara  407
6. Koperska Pacyńska Maria   379
7  Nazarewicz Julia  290
8. Wiśniewska Zofia  256
9  Sławińska Zuzanna   249
10. Nowak Antoni  237

31/10/22

1. Pasternak Julia   463    
2. Cwana Wiktoria       459
3. Grobelny Martyna     446
4. Tymieniecka Wiktoria    437
5. Buczek Agata   413
6. Stasiak Agata  397
7. Fediow Daria    370
8. Szostawicka Karolina  342
9. Czeszejko Sochacki Filip     324
10. Burzyńska Ellis Anastazja 294

31/10/22

1.  Kierznowska Jagoda   1480
2.  Aniołek Hubert 1000
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/10/22

1.  Hart Dyke Zofia        892
2.  Cwalina Wiktoria  732
3.  Pakur Zofia    575
4.  Moczkowska Carla  554
5.  Kępka Aleksandra     553
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Sałapatek Maja  425
8. Frączkowska Roksana           347
8. Ciszek Maria    310 
10. Janusz Zofia     281

31/10/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Biskup Julia   140
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
9. Leszek Karwańska  Wiktoria    55
10  Pietrzak Emilia  40

31/10/22