WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI Sopot 10-13 stycznia 2018

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 13.01.19

2m. Grand Prix LR 145cm Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE 

2m  CSI2 130cm  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO

2m   Final YH 7yo  Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA

1m  CSIU25   Adam Grzegorzewski OKARINO 

5m Grand Prix CSI1  Dawid Kubiak SECRET WEAPON L

1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU

sobota 12.01.19

2m. CSI2 140cm Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL

1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk APERITIF

1m. CSIU25 Anna Seroka EXTRA DOLLARS

1m. CSI1 130cm Adam Grzegorzewski AZUR

1m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO

1m. Finał YH 5/6 Damian Ostręga QUISSINI

1m. CSIYH 7yo  Jan Bobik QUEEN FLY 

piątek 11.01.19 

3m. CSI2 LR 145cm Dawid Skiba BADORETTE

2m. CSI2 135cm Jakub Krzyżosiak Z PILOT

1m. CSI2 125cm Matylda Malepszy AUGUST

2m. CSI1 120cm Martyna Szczypa MARIO

1m. CSI1 110cm Zuzanna Sterczyńska ARIANA

1m. CSIYH 5yo Damian Ostręga QUISSINI

 

czwartek 10.01.19

1m  CSI2 140cm Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI 
1m. CSIU25 Adam Grzegorzewski OKARINO
1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk DRAKO
3m. CSI1 130cm Dawid Kubiak SZIMANO
1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU
2m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO
2m. CSIYH 7yo Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
2m. CSIYH 6yo Jan Bobik FLANDRIA


Wyróżnienia redakcji KadraSkoki.pl za 2018 rok

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2018 rok 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Chacclana

Młodzieżowiec Roku - Adam Grzegorzewski 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Maja Marchwicka 

Amazonka Roku - Maja Marchwicka

Klub Roku  - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Maja Marchwicka

 

 

 

 


Que Pasa 5 zasili stawkę koni Grand Prix w Akademii jeździeckiej Verso La Natura


FEI JUMPING NATIONS CUP™ YOUTH - sezon 2019

Sezon 2019       
Opglabbeek BEL 04.04.2019  
Gorla Minore ITA 17.04.2019  
Fontainebleau FRA 02.05.2019  
Lamprechtshausen AUT 16.05.2019  
Wierden NED 29.05.2019  
Hagen GER 11.06.2019  
Samorin SVK 30.07.2019  
Ciekocinko POL 20.08.2019  
Finał sezon 2019 
Opglabbeek BEL 26.09.2019  

 

KALENDARZ / RANKINGI / REGULAMIN 


KJ Agro Handel Śrem najlepszy w rankingu klubowym PZJ na koniec 2018 roku


Halowy Puchar Polski Południowej 2018 Michałowice 16/12/18

Zwycięzcy Halowego Pucharu Polski Południowej Michałowice 2018 

Seniorzy - Aleksandra Kawa WLKJ Krakus

Juniorzy - Nikola Nowicka WLKS Kraków

Juniorzy Młodsi - Amanda Kolińska KJ Trachy 

Ladies - Ewa Kut  UKJ Lalin 

Open -  Paulina Biskup KJ Equi Verso 

WYNIKI TURNIEJU


HZO DiM Sopot 14-16 XII 2018

Hipodrom Sopot - Zwycięzcy finałów HZO DIM  16/12/18
GP Dzieci Valeriia Chebotar SCYPION KJ As Dream
Finał Jun Aleksander Lewandowski GENTLY V.D.D OSK Lipce 
GP GR D/E Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA Ponylandia
Finał Dzieci II - Barbara Kościelska ALL NIGHT KJ As Dream 
Finał D bis - Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY Poylandia 
Finał C - Maria Padalak TIGRA KJ Tabun Otomin
Finał A2 - Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT JKS Salio
Finał B - Oliwia Mycio RAIKEN KJ Koko Brzeźniki
Finał A1 - Wiktoria Ryciak CYRANO SKJ Sopot

Video Valeriia i Scypion z KJ As Dream w Gdańsku

WYNIKI TURNIEJU 


Wojciech Dahlke na AQuite wygrwa ostatnie Grand Prix 2018 roku w Lesznie 16/12/18


Polska Liga Jeździecka sezon 2019

ETAP I     26-28 kwietnia 2019  BISKUPIEC

ETAP II     3 - 5 maja 2019 BOGUSŁAWICE

ETAP III     17-19 maja 2019 MICHAŁOWICE

ETAP IV    14-16 czerwca 2019 OLSZA 

ETAP V     19-21 lipca 2019 BIAŁY LAS 

ETAP VI    26-28 lipca 2019 DĄBRÓWKA MAŁA

ETAP VII    16-18 sierpnia 2019  DRZONKÓW

FINAŁ    27-29 września 2019  OLSZA 

 

REGULAMIN   10/12/18   


Everdi dla Natalii Czernik !!


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20