W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Steve Guerdat wygrał II półfinał PŚ w Las Vegas


Bogna Sąsiadek i Marcin Bętkowski w piątek najlepsi w Magna Racino

18/04/15

Bogna Sąsiadek druga, Marcin Bętkowski trzeci w piątkowych ( 17.04.15 )konkursach w Magna Racino.

 

 


Głoskowski, Makulik, Grzegorzewski i Bulzacka najlepsi w pierwszych półfinałach HPP w Jaszkowie

17/04/15 

 HPP w Jaszkowie zwycięzcy pierwszych półfinałow 17-04-15

 

Seniorzy - Andrzej Głoskowski - Hymne D'or  KJ Agro Handel Śrem

MJ - Nikol Makulik - Verona - KJ Trachy Gliwice

Juniorzy - Adam Grzegorzewski - Okarino - KJ Agro Aves Gajewniki

Amatorzy - Klaudia Bulzacka na zdjęciu - Aromat - TKJ Garbówek 

WYNIKI

 


Wczorajszy sukces Łukasza Wasilewskiego w Magna Racino - 2m w 145cm


Czwartkowe sukcesy w San Giovanni

17/04/16 

 

Andrzej Opłatek trzeci w 140 , Paulina Malinowska druga w Finale dla 6 latków - to najlepsze czwatkowe ( 16.04.15 ) wynikich naszych reprezentantów w San Giovanni.

 

 

 

 


Bertram Allen wygrał pierwszy konkurs Pucharu Świata w Las Vegas


Udany czwartek w Magna Racino Spring Tour 2015

16/04/15 g.20.00

Drugiego dnia turnieju w Magna Racino najlepiej spisali się :

Łukasz Wasilewski na Wavantosie - 2 miejsce 145 

Ewelina Szczepanik na Escalona i na Pablo - 2 razy druga w konkursach 130 i 120

Jarosław Skrzyczyński na Inferno był trzeci w 140 

Krzysztof Okła na  Fabrice Galdini był trzeci w konkursie dla koni 5 letnich

Hanna Roszkiewicz na Viva  błyszczy formą w konkursach dla   6 latków  

 
 
 

Jarosław Skrzyczyński i Łukasz Wasilewski wystartują w CSI4 Hagen

16/04/15 g.12.30 

 

Jarosław Skrzyczyński i Łukasz Wasilewski  w dniach 22-26.04.15 wystartują w prestiżowym turnieju CSI4 w Hagen.

Zgłoszenia 

program 

 


Skrzyczyński i Appel - najlepsi w pierwszych konkursach w Magna Racino

15/04/15 

 


HPP Jaszkowo 2015 - 17-19.04.15 - zgłoszenia - listy startowe

15/04/15 g.14.00 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24