W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 

 

Maria Brańka Borja, Przemysław Konopacki, Cassandra Orschel, 
Sophie Von Werner 
 
 

 

CSIYH Oliva ESP

Sandra Piwowarczyk 

 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Mediterranean Equestrian Tour 2013 od dziś !

12/02/13 g.06.00

 

Dziś w hiszpańskim kurorcie Oliva Nova startuje kilku-tygodniowy turniej MET 2013.  W polskich barwach wystartują dwie zawodniczki :  Aleksandra Lusina i Sandra Piwowarczyk Bałuk . Powodzenia !!!

 

Transmisja LIVE tu

 

                                                                WYNIKI i LISTY startowe tu

 

 

 

 


Oskar Murawski gwiazdą Schweriner Horse Show !

09.02.13 g.23.00

 

 


Sukces Oskara Murawskiego ! CSN Schweriner Horse Show

09/02/13 g.16.00

CSN Schweriner Horse Show 2013

Oskar Murawski trzeci w Średniej Rundzie !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


FEI World Cup 12/2013 Kristaps NERETNIEKS liderem rankingu LEC

06/02/13 g.16.30

 

Litwin Kristaps NERETNIEKS nowym liderem rankingu Ligi Europy Centralnej ( subliga północna),  Jarosław SKRZYCZYŃSKI  ósmy !!!

 

Aktualny ranking tu


FEI Longines Jumping Ranking

05/02/13 g. 4.00

 

Od 15 stycznia FEI ma nowego strategicznego Sponsora  - producenta szwajcarskich zegarków firmę LONGINES. więcej tu .  Longines stał się jednocześnie patronem skokowego rankingu FEI. W nowo opublikowanym rankingu  najwyżej  spośród polaków sklasyfikowany jest PIOTR MORSZTYN zawodnik KJ Osadkowski  aktualnie na miejscu 170.  Liderem światowego rankingu jest niemiec CHRISTIAN AHLMANN.

 

więcej RANKINGI

 

 


Finały w Villach, świetna forma Skrzyczyńskiego !

04/02/13 g.19.45

 

 

 

 


Sobota w VIllach

03.02.13 g.09.30

Kończą się powoli zawody w Villach. Dziś o g.16.00 konkurs Grand Prix, w którym zobaczymy troje polaków: Jarosława Skrzyczyńskiego na Balouzino, Łukasza Kozę na El Campie i Łukasza Wasilewskiego na Wavantosie.

 

relacja video tu

wyniki, listy tu

 

Zapraszamy na relacje z soboty !!

 

 


Sukces Pauliny Kozy w Treffen - Villach !!!

 

01/02/13 g.19.00

 

 

PAULINA KOZA na Banjo Boy

druga w  w RMK oraz szósta na

Chelsea Blue w 135 Silver Tour !!

Gratulacje !!!

 

video, wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Klasy sportowe nadane przez PZJ za 2012 roku

30.01.13 g.18.30

 

Klasy sportowe nadane przez POLSKI

ZWIĄZEK JEŹDZIECKI za 2012 rok

 

zestawienie tu

 

 

 

 

 

 


CSI3 Treffen AUT

30.01.13 g.18.00

 

Od 31.01 do 03.02. 13 reprezentanci Polski wystartują w świetnie obsadzonym trzygwiazdkowym turnieju w austriackim Treffen.

Powodzenia !!

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19