W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
TVP SPORT   ONLINE 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam , Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Memoriale Macieja Frankiewicza CSI4 w Poznaniu 10/06/18

21 letni Andrzej Opłatek na El Campie wywalczył drugie miejsce w konkursie Grand Prix 160cm Memoriału Macieja Frankiewicza podczas CSI4 na poznańskiej Woli. Wielkie brawa!!

10/06/16 

fot Paula Bartkowiak 


Monika Dulczewska w świetnej formie w CSI2 San Remo - piąta w finale 135cm 10/06/18

 

WYNIKI FINAŁ 135cm   - 5m. Monika Dulczewska POL / BASQUIAT DU LOZON

Reprezentantka Polski Monika Dulczewska w świetnym stylu wróciła na międzynarodową arenę. Podczas 2* turnieju we włoskim San Remo na 7 letnim BASQUIAT DU LOZON była trzecia a w konkursie finałowym piąta.   10/06/18

 


Zawodniczki KJ Podkowa Gruszczyn - Aleksandra Osuch i Julia Walorek wygrały eliminacje do OOM w Regionie IV 10.06.18

10/06/18 

 


Grand Prix Salio dla Cezarego Kalinowskiego - 10.06.18

Cezary Kalinowski z KJ Strzała Krubiczew na KEMBALL  wygrał konkurs Grand Prix JKS Salio. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Ranking FEI na koniec maja 2018

LONGINES RANKING FEI nr 209  31/05/18

1m. SMOLDERS, Harrie NED 3338

2m. WARD, Mclain USA 2880

3m. GUERDAT, Steve SUI 2810

79m. SKRZYCZYNSKI, Jaroslaw POL 1490

141m. LUDWICZAK, Krzysztof POL 1085

POLACY w rankingu FEI na koniec maja 2018 


Grand Prix Michałowic dla Anny Szary - Ziębickiej CSN Michałowice 10.06.18

Anna Szary Ziębicka na HELIOS VAN DE NOORDHEVEL najlepsza w Grand Prix w Michałowicach! 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

WYNIKI TURNIEJU  

 

ZGŁOSZENIA

 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski Radzionków 2018 - medale rozdane 03/06/18

Podium AMP profi - złoto Iga Ostrowska, srebro - Tomasz Ostrowski, brąz - Anastazja Broniatowska  fot Julia Świętochowska 

WYNIKI AMP w kat profi i amator - czytaj dalej 

03/06/18

 


Pawlicka, Skiba, Kubiak i Mazowsze - liderami rankingów PLJ po III etapie rozgywek w Olszy 03/06/18

Rankingi PLJ po 3 etapach rozgrywek.

Aktualni liderzy :

Dajana Pawlicka / Runda Złota /

Dawid Skiba / Runda Srebrna /

Jakub Kubiak / Runda Brązowa/

WMZJ - DPP 

Grand Prix Olszy wygrał Mściwoj Kiecoń na 12 letniej klaczy QUINLEEN /Quantum x Candillo/ będącej własnością Sławomira Polikowskiego

03/06/18 

 


Jan Bobik na Chacco Amicor ZM ósmy w 3* Grand Prix w Ciekocinku 03/06/18

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w III tygodniu Baltici w Ciekocinku.

03/06/18 

 


CSI2 Babolna 2018 - Magdalena Gut druga w finale

03/06/18 

 

Magdalena Gut druga w finałowym konkursie 130cm podczas turnieju CSI2 w Babolnej na Węgrzech. 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19