W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 / CSIYH Zuidwolde 20-22 lipca 2018 wyniki

Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska oraz Łukasz Kut w dn 20-22 lipca 2018 startowali w 2 * zawodach w holenderskim Zuidwolde. 
 
 
 

CSI2 Opglabbeek 20-22 lipca 2018

W dniach 20-22 lipca 2018 reprezentanci Polski: Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli oraz Przemysław Konopacki startowali w 2* turnieju w Obglabbek. 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Przemysław Konopacki z 1 pkt za czas ukończył konkurs LR Grand Prix 145cm na 7 miejscu. W zawodach dosiadał 8 letniego wł. KWPN FRIAR M / Amadeus x Voltaire / 


CSI4 / 2 / YH X-BIONIC SUMMER TOUR Samorin - wyniki I tygodnia 22/07/18

Krzysztof Ludwiczak najlepszy spośród reprezentantów Polski w I tygodniu 4* turnieju w Samorin. Najwyżej w konkursach Grand Prix ( 15 miejsce na Nordwindzie w 4* GP i dziewiaty na Contacca w 2*GP 145cm ) oraz dwa razy trzeci na Sandra Blue w 4* konkursach 140/145cm i najlepszy na Queen La Balue w 2* 140cm. 

22/07/18 

 


Olga Skrobacz złotą medalistką Finału XXIV OOM w Strzegomiu! 18/07/18

PODIUM OOM 2018

złoto - Olga Skrobacz, srebro - Daria Pietrzak, brąz - Katarzyna Gola 

 

fot Katarzyna Broda 

 


Marianna Kołacka wygrała Finał XXIV OOM w Strzegomiu na kucach 18/07/18

18/07/18  fot Katarzyna Broda 

 

PODIUM OOM KUCE 2018 

złoto - Marianna Kołacka, srebro - Maria Padalak, brąz - Marta Wypiór


Natalia Stefańska wygrała konkurs otwarcia LONGINES Global Future Champions Week w Valkenswaard 18/07/18

Natalia Stefańska na Papilon wygrała konkurs otwarcia CSICh 120cm LONGINES Global Future Champions Week w holenderskim Valkenswaard. 

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU

fot JKS DiM 

18/07/18 

 


Monika Dulczewska trzecia w konkursie otwarcia LONGINES Global Future Champions Week Young Horses w Valkensvaard 16/07/18

Monika Dulczewska zajęła trzecie miejsce w konkursie otwarcia dla koni 7 letnich ( rocznik 2011 ) podczas turnieju LONGINES Global Future Champions Week Young Horses w Valkensvaard. W konkursie reprezentantka Polski dosiadała ogiera rasy SF / Diamant de Semilly x Baloubet du Rouet /

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU 


Jarosław Skrzyczynski najlepszy w Grand Prix II tygodnia Silesii w Jakubowicach 15/07/18


Podium konkursu Grand Prix LR 160cm   fot Magdalena Pocztowska 

1m. Jarosław Skrzyczyński POL  0:0 / 45,58

2m. Jörne Sprehe GER 0:0 / 45,99

3m. Cassandra Orschel POL  0:0 / 49,28

 


Krzysztof Prasek wygrał Grand Prix Salio 15/07/18

 

1m. Grand Prix Krzysztof Prasek  ATIQUA  Koniński KJ Sawanna

 WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU


Fontainebleau. Polska na 19 miejscu w ME Juniorów. Juliana Suska najlepsza indywidualnie - 28 miejsce 15/07/18

Juliana Suska / Tokajer

15/07/18 

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19